Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Aha...a kolik ti je sad razmak od poslednje trudnoce do sada...moja jedna drugarica je bila opterecena trudnocom i imala je dva pobacaja jedan za drugim uopste nije pravila razmak izmedju mozda dva meseca samo ...pa joj je toliko materica oslabila sto joj je izazvalo dodatne komplikacije da sada uopste nemoze da rodi..

To je individualno,ima zena koje na tri meseca zatrudnjavaju posle pobacaja,pa rode,evo ti cuveni Gavrilovici,porodjaj za porodjajem,zavisi to od zene,u kakvom joj je stanju materica.A moj drugi pobacaj bio tacno 18 aprila prosle godine,sad ce godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opusteno,nista strasno,videcemo,ako ne dobijem sutra,prekosutra uradicu opet,mozda je ipak malo rano za test,s obzirom da mi je i ovulacija bila kasnije.

DEVOJKE MOJE,sve vas volim i ljubim i hvala vam sto ste jutros uz mene g40150.gif

Tu sam i ja sa svojom podrškom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sucokret i sama kažeš da ti je ovulacija bila kasnije, pa onda ti je sigurno još rano...razumem te ovo oko injekcije, sačekaj par dana, pa ako ne dođe veštica, a iskreno se nadam da neće, ponovi opet test, ali sa prvim jutarnjim urinom...uz tebe sam, u svakom slučaju i šaljem ti veliki poljubac!!!t4801.gif

Hvala ti draga moja lenocka,saljem i ja tebi g1414.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ja ovih dana bas nesto tesko stizem da se prikljucim caskanju i navijanju,ali tu sam svim srcem uz vas.

Svim novim trudnicama koje su docekale svoje dve crtice,cestitam,lepu,laku i dosadnu trudnocu zelimt6201.gif

Suncokret,ja se nadam da ces ti otvoriti ovaj novi krug,pa da sec nas obradovati i posuti prasinom,sacekaj jos par dana pa radi ponovo testic,mozda je jos suvise ranom1207.gif

Gde ste vi ostale cekalice,radite li vredno?Meni bi trebalo da je ovulacija bila 10-og,i nadam se da ne kasni jer mi je dragi sinoc otisao za Nemacku,pa da smo sklepali bebca na vremem1262.gif

Ljubim vas sve koliko vas ima i berite,berite,beriteeee......t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos jednom hvala zenske moje sto ste uz mene

Za sve vas g1437.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad,da vidimo,ko je sledeci,ciji film sledeci gledamo? Veseljak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Цуре не секирај те се, сад сам појела 1/4 бурека, није здраво ал је масноb0136.gif

Samo? Ja bez 400gr ne razgovaram :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А ја баш била поносна на себе што сам толико појела, до сад нисам никад толико могла да поједем, а ви ми једном реченицом срушите илузијеt2350.gif

:lol: jekic,ti rece da imas 54 kg,ja imam 65,to je 11kg razlike,neko od 100kg pojede 1kg bureka,sve to ima svoje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет, рекла сам док не дођеb0526.gif увек има наде, ниси радила са првом јутарњом и можда ти је каснила овулација, тако да још ништа није готовоt4614.gif

Цуре не секирај те се, сад сам појела 1/4 бурека, није здраво ал је масноb0136.gif

Samo? Ja bez 400gr ne razgovaram :lol:

E Jekić, Jekić, što kaže Sucokret, šta je to... :lol: :lol: :lol: Meni ti je svaki doručak takav, pljeskavica, burek, tost, pa opet u krug :lol: Jeste, možda nije zdravo, ali kad sam gladna, samo to pomaže, a za doručak sam uvek gladna! t1933.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А ја баш била поносна на себе што сам толико појела, до сад нисам никад толико могла да поједем, а ви ми једном реченицом срушите илузијеt2350.gif

Drga,jedi sto vise salate uz sve,apetit mora da ti se otvori,samo salatica,salatica salatica,em zdravo em je zelenis prirodno bogat vitaminima B9,kao i folna kiselinat2712.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А ја баш била поносна на себе што сам толико појела, до сад нисам никад толико могла да поједем, а ви ми једном реченицом срушите илузијеt2350.gif

Draga,jedi sto vise salate uz sve,apetit mora da ti se otvori,samo salatica,salatica salatica,em zdravo em je zelenis prirodno bogat vitaminima B9,kao i folna kiselinat2712.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa zenske,moram da vas razocaram,NEMA NISTA :lol: PROJEKCIJA PROPALA

Ma nije propala jedino sto smo taj film vec gledali.

Ma vise ja verujem prorocici Zvonki nego tim testovima t123043.gif

Jeste jeste Mali veseljak je na redu... Spremas li se za BG Mali veseljace? t4008.gif

Imas li vremena za jedan testic? Da ne ides dzabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja dosla u prvi red i cekam m03088.gif

ja sam zakasnila na projekciju, al sad vidim da je nije ni bilo bas mi je zao Suncokret, a ja cele noci smisljam koju cu muziku da pustam ...pih :(

E sad,da vidimo,ko je sledeci,ciji film sledeci gledamo? Veseljak?

Мали Весељаче, данас и ти треба да нам пустиш филм, јел хоћешt1840.gif

Mene je prokletinja probudila oko pola 9h, :angry: nepogresiva je ljudi kazem vam ja 32 godine se borim sa njom t0157.gif, nisam ja ni zakazivala projekciju jer znam da kod mene nece biti filma.....

jooooj a sto cu sutra morati na pregled sa vesticom OPET ...uuuuuhhhhhh :angry: :angry: luudiiimmms0412.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je individualno,ima zena koje na tri meseca zatrudnjavaju posle pobacaja,pa rode,evo ti cuveni Gavrilovici,porodjaj za porodjajem,zavisi to od zene,u kakvom joj je stanju materica.A moj drugi pobacaj bio tacno 18 aprila prosle godine,sad ce godinu dana.

Pa da ipak to zavisi od zene do zene...ali sam ipak malo da se napravi razmak ipak telo da se odmori od soka...eh Gavrilovici to je vec druga prica nesto sto sebi i svojoj deci nebi nikada dopustila...samo radjaj decu bez obira da li deca imaju uslove za zivot...bez obzira koliko volim decu ipak covek teba biti realan i imati toliko dece kolkio moze da im pruzi normalne uslove za zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: jekic,ti rece da imas 54 kg,ja imam 65,to je 11kg razlike,neko od 100kg pojede 1kg bureka,sve to ima svoje ;)

Ja imam 56-58 kg, znači 2kg gore-dole, variram, visoka sam 171-172cm...kao što sam rekla, brz mi je metabolizam, lako smršam, čim me nešto nervira ili imam neke brige, a onda teže povratim te kilograme...meni je doručak najvažniji, tu se baš najedem, onda imam užinu između 13 i 14 časova, ručak normalno, kuvano, jednu porciju, a večera kako-kad, nekad i ne mora...i mnogo volim slatkiše :P možda će posle da mi se uspori metabolizam, tako obično bude sa godinama, ali ja se nadam da ipak neće, ili bar ne mnogo.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam zakasnila na projekciju, al sad vidim da je nije ni bilo bas mi je zao Suncokret, a ja cele noci smisljam koju cu muziku da pustam ...pih :(

Mene je prokletinja probudila oko pola 9h, :angry: nepogresiva je ljudi kazem vam ja 32 godine se borim sa njom t0157.gif, nisam ja ni zakazivala projekciju jer znam da kod mene nece biti filma.....

jooooj a sto cu sutra morati na pregled sa vesticom OPET ...uuuuuhhhhhh :angry: :angry: luudiiimmms0412.gif

Drugi put cemo muziku :D

Stvarno je bre ta dosadnjakovicka od vestice dosadna <_< Sto dolazi kad je niko ne zove,smaracica <_<Veseljace sutra si kod drugih doktora,ne mora da znaci da ce ti biti lose kao prosli put,nece grom dva puta na isto mesto,drzim ti fige da sve prodje u redu,bezbolno.Saljem ti Zvoncicuu da ti donese srecu g33004.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао Весељаче, баш ми је жао стварно, макар идеш сутра на преглед, јесте непријатно али оно што мораш није тешко. Сутра да нас обрадујеш лепим вестима да што пре крећеш са терапијом.

b0427.gif

Hvala Zvonki t4619.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam 56-58 kg, znači 2kg gore-dole, variram, visoka sam 171-172cm...kao što sam rekla, brz mi je metabolizam, lako smršam, čim me nešto nervira ili imam neke brige, a onda teže povratim te kilograme...meni je doručak najvažniji, tu se baš najedem, onda imam užinu između 13 i 14 časova, ručak normalno, kuvano, jednu porciju, a večera kako-kad, nekad i ne mora...i mnogo volim slatkiše :P možda će posle da mi se uspori metabolizam, tako obično bude sa godinama, ali ja se nadam da ipak neće, ili bar ne mnogo.. :lol:

Jedes toliko slatkisa i imas onakav struk? :blink: A ja jedem slatkise i imam tri stomaka <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je prokletinja probudila oko pola 9h, :angry: nepogresiva je ljudi kazem vam ja 32 godine se borim sa njom t0157.gif, nisam ja ni zakazivala projekciju jer znam da kod mene nece biti filma.....

jooooj a sto cu sutra morati na pregled sa vesticom OPET ...uuuuuhhhhhh :angry: :angry: luudiiimmms0412.gif

E, baš je bezobrazna ta veštica, mnogo me nervira, moramo nekako da je sredimo!t2419.gif

Samo da sutra sve bude u redu, drugo ništa nije bitno!!! Srećan ti put i javi se čim se vratiš!!!t4008.gif

good-luck-desi-glitters-7.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret... žao mi je zbog testa, al još uvek ima nade... dokle god "ona" ne dođe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedes toliko slatkisa i imas onakav struk? :blink: A ja jedem slatkise i imam tri stomaka <_<

:rolleyes: Evo od jutros sam već pojela dva čokoladna minjona, a to je samo zagrevanje :lol: :lol: :lol: Videćemo do kad će da bude taj struk, ne mislim zbog slatkiša, nego posle, ako Bog da, trudnoće...mada moja mama je posle dva porođaja i dalje imala tanak struk, tek posle treće trudnoće joj ostao malo stomak, u stvari, ne naslage, nego koža koja se razvukla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret... žao mi je zbog testa, al još uvek ima nade... dokle god "ona" ne dođe...

"Ona" se polako najavljuje,nisam se toliko nasekirala,sta je tu je,bice jos ovulacija,jajnih celija imam na pretek,opusteno,idemo dalje t4502.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam zakasnila na projekciju, al sad vidim da je nije ni bilo bas mi je zao Suncokret, a ja cele noci smisljam koju cu muziku da pustam ...pih :(

Mene je prokletinja probudila oko pola 9h, :angry: nepogresiva je ljudi kazem vam ja 32 godine se borim sa njom t0157.gif, nisam ja ni zakazivala projekciju jer znam da kod mene nece biti filma.....

jooooj a sto cu sutra morati na pregled sa vesticom OPET ...uuuuuhhhhhh :angry: :angry: luudiiimmms0412.gif

Nije lose sto vodis i vesticu sa sobom. Kad krenes kuci, zbrisi joj t3613.gif a dok te nadje trebace joj najmanje 9 meseci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Ona" se polako najavljuje,nisam se toliko nasekirala,sta je tu je,bice jos ovulacija,jajnih celija imam na pretek,opusteno,idemo dalje t4502.gif

Volim što si tako pozitivna...naš lepi, sunčani Suncokret!!!

g10073.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim što si tako pozitivna...naš lepi, sunčani Suncokret!!!

g10073.gif

lenocka moja draga,mozda zato sto mi je prvi put da ne ugledam crtice posle t1514.gif,al"ako bi to nastavilo da se iz mesec u mesec ponavlja mozda ne bih bila tako hladna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.