Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Otisla saam,javljam se ubrzo....

hejj evo i mene koliko stignem da dodjem i citam ...drzim ti palceve i da nam se sto pre pridruzis u prvi trimestar...hajd javi se cekamoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj meni se od nervoze piški. A malo pre sam piškila.

Ajde Suncokret

ššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, piše Suncokret... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AAAAAAAA uskoro veliko finaleeeeee ed2e51ce534240ff9d746d7da1bc93e7.gif

Cekamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eno ga testic u sobi,uradila sam,cekam malo pa cu da odem da vidim da sta se desava,ima li II ili nema,a srce lupa li lupa t2802.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mene zabole prst od refrešovanja stranice ..... :) Jao mogu samo da zamislim nervozu kod tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eno ga testic u sobi,uradila sam,cekam malo pa cu da odem da vidim da sta se desava,ima li II ili nema,a srce lupa li lupa t2802.gif

k05191.gifk05193.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нисам Вирак набавила али се надам да ћу ускоро, требала сам да одем до Ниша да га купим, али на крај нисам отишла, па ћу ваљда ове или следеће недеље да одем, на силу ћу да једем па ћемо да видимо шта ћу да направим.

Сунцокрет идем на брзину да завршим нешто, али мислим да ћу да стигнем пре него што филм почне.

Jekic caoo...evo sada sam citala koliko stignem tvoje postove...to nesmes da radis moras da jedes,i nesmes da padas u bedak..opusti se i polako i kad se najmanje budes nadala docice i beba...ali zato ti moras da joj pripremis sve vitamine koji su joj potrebni ....evo da te povucem za nossss i da dodjes sto pre u prvi trimestar....pozz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eno ga testic u sobi,uradila sam,cekam malo pa cu da odem da vidim da sta se desava,ima li II ili nema,a srce lupa li lupa t2802.gif

jojjj ajde ajde ...bas si me unervozilaaaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde nemoj vise da nas drzis u neizvesnostiii......kakav god da je rezultat tu smo uz tebe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, opet piše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa zenske,moram da vas razocaram,NEMA NISTA :lol: PROJEKCIJA PROPALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa zenske,moram da vas razocaram,NEMA NISTA :lol: PROJEKCIJA PROPALA

Možda je još rano...a i nije ti bila prva jutarnja :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa zenske,moram da vas razocaram,NEMA NISTA :lol: PROJEKCIJA PROPALA

Ma, ja bih prije rekla da je suvise rano za test... Ali, kroz par dana ce biti pravi boooom u bioskopima! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa zenske,moram da vas razocaram,NEMA NISTA :lol: PROJEKCIJA PROPALA

Bas mi je zaoo...ja sam se iskreno nadala...ali dobro nema veze idemo u drugi krug ali ako nedobijes ti opet ponovi...nemoj da ocajavas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja mislim da je rano

Ja rezervišem kartu u prvim redovima ponovo za par dana :) a tada ćemo bogami da upalimo i vatromet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opusteno,nista strasno,videcemo,ako ne dobijem sutra,prekosutra uradicu opet,mozda je ipak malo rano za test,s obzirom da mi je i ovulacija bila kasnije.

DEVOJKE MOJE,sve vas volim i ljubim i hvala vam sto ste jutros uz mene g40150.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, ja bih prije rekla da je suvise rano za test... Ali, kroz par dana ce biti pravi boooom u bioskopima! :D

Slazem se sa tobom mozda je i bilo rano jer je ipak najsigurnija prva jutarnja ...jer ja sam radila betu rano i bila mi je negativna ali kad sam uradila test posle nedelju dana kasnjenja bio je pozitivan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih ja ni radila danas nego sam morala,imam takav problem vezano za trudnocu da moram odmah na dan kad mi kasni da uradim test pa ako je pozitivan da trcim u Front da hitno primam injekciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opusteno,nista strasno,videcemo,ako ne dobijem sutra,prekosutra uradicu opet,mozda je ipak malo rano za test,s obzirom da mi je i ovulacija bila kasnije.

DEVOJKE MOJE,sve vas volim i ljubim i hvala vam sto ste jutros uz mene g40150.gif

i ako nisam bas sada cesto tu znaj da mislim na tebe i sve ostale cekalice..i drzim vam fige...i uvek pruzam svoju pdrsku...i meni je mnogo znacila vas podrska kada mi je bila potrebna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih ja ni radila danas nego sam morala,imam takav problem vezano za trudnocu da moram odmah na dan kad mi kasni da uradim test pa ako je pozitivan da trcim u Front da hitno primam injekciju.

Sto moras da primas inekciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нисам Вирак набавила али се надам д

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto moras da primas inekciju...

Zato sto imam trombofiliju i prethodne dve trudnoce sam izgubila zbog nje,pa sad u ovoj trecoj moram cim saznam da sam trudna da primim Fraxiparin za razredjivanje krvi da bi pokusali da spasimo trudnocu,bez tih injekcija ne mogu da iznesem trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sucokret i sama kažeš da ti je ovulacija bila kasnije, pa onda ti je sigurno još rano...razumem te ovo oko injekcije, sačekaj par dana, pa ako ne dođe veštica, a iskreno se nadam da neće, ponovi opet test, ali sa prvim jutarnjim urinom...uz tebe sam, u svakom slučaju i šaljem ti veliki poljubac!!!t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato sto imam trombofiliju i prethodne dve trudnoce sam izgubila zbog nje,pa sad u ovoj trecoj moram cim saznam da sam trudna da primim Fraxiparin za razredjivanje krvi da bi pokusali da spasimo trudnocu,bez tih injekcija ne mogu da iznesem trudnocu.

Aha...a kolik ti je sad razmak od poslednje trudnoce do sada...moja jedna drugarica je bila opterecena trudnocom i imala je dva pobacaja jedan za drugim uopste nije pravila razmak izmedju mozda dva meseca samo ...pa joj je toliko materica oslabila sto joj je izazvalo dodatne komplikacije da sada uopste nemoze da rodi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.