Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Znam srce moje da ti je tesko zbog svwga sto vidis sto se dogadja mnogo ljudi je danas neodgovorno uzas jedan ja imam pijateljicu koja je uradila 3 abortusa kao da je u prodavnicu otisla strasno svaki put kad pijem kafu kod nje stomak me presece a ja kad sam sad 3 put ostala trudna ona je jedina pitala zar ce ga zadrzati i jako mi ide na zivce ljudi koji me pitaju zar je moguce da u danasnje vreme radjas 3 dete kao jesi poludila ....moj pavle je dat meni od boga jer mi je doktor na poslednjem pregledu rekao da nemogu vise da radjam a iskreno imala sam dvoje nisam se mnogo potresla u avgustu mi je mama umrla moj najveci oslonac u zivotu mesec dana svoga zivota se nesecam i ja eto u septembru izmedju dva PMS ostanem trudna nakon 10 godina niti sam se cuvala za tih 10 god nista , zato smatram da sam od boga dobila mog pavla da me usreci a ti samo glavu gore idemo dalje i tebe ceka neko veruj mi samo sve u svoje vreme a dok to vreme nebude ja cu da te zaprasjum sto vise ne samo tebe sve cekalice ....g33001.gif

Ma Zvonko, takvih ljudi i kojekakvih nepotrebnih komentara ima na svakom ćošku.

Ti sebi rađaš najlepši poklon, to ti je najbitnije. Imaš nas ćurke ovde, a i imaš dosta posla da nas sve poprašiš sa bebećom prašinom.

t4623.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro došla nam.

Ja sinoć obra trešnjice pa videćemo šta će biti

Dobro jutro cure

Tu sam ja stalno, al ne kuckam mnogo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek vredna ( u svakom pogledu ) heheheh

Evo čekam da dobijem pa u akciju :)

Bila sam na pregledu, sve je ok, zbog promene vremena su mi hormoni bili malo podivljali, pa mi se ciklus poremetio, ali sad je sve ok i idemo u akciju :)

Ako, ako, samo ti "radi" :lol: Drago mi je da je sve u redu, sad samo akcija...t1507.gif

Dobro došla nam.

Ja sinoć obra trešnjice pa videćemo šta će biti

Dobro jutro cure

Bravo za tebe...a i za tm :lol: Što reče Sucokret, kreće odbrojavanje...a vi potvrdite i danas, za svaki slučaj ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nestrpljivo cekam jeku da se javi,opasno me zanima sta se kod nje desava t3018.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja, i ja...h13035.gif

Ajde, Jeko Beko, javljaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekoooooooooo gde si?????? Što se ne javljaš?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeekooooo????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda će uskoro...napisala je da će oko 11 sati da se javi :unsure: A ako opet kaže da nije ponovila test, sve kolektivno ima da je bijemo po guzit0160.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vec spremila prut,pa će vidimo,i vatromet mi jos uvek stoji neotpakovan,cekam tri dana,pocupah svu kosu s'glave,a ona tako t0107.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, čekamo...h13042.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Луција, стварно ми је жао, ја јутрос када сам се на брзину јавила нисам видела пост када си рекла да си добила, па после нисам хтела да ти стављам со на рану.

Уради како мислиш да је најбоље за тебе, ако сматраш да је потребно да правиш паузу онда направи тако, искрено и ја се носим са том мишљу да један месец направим паузу, доста ме је ово психички исцрпело, и требао би ми мали предах, или можда да наговорим овог мог да одемо негде и да напунимо батерије.

To ti je dobra ideja. I ja bih rado ali mi vodimo 2 posla pa ne mozemo da ostavimo radnike same. Tebe ako nista ne sprecava onda muzica za ruku i uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јеко Беко обећала си ми да ћеш да се јавишb0415.gif

A ti si meni obećala da ću da te vidim, postavljaj brzo sliku dok sam ovde...t2408.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam test pre 10 min ali tu je samo jedna crta!

nista mi nije jasno....

:huh: Idi vadi krv!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam test pre 10 min ali tu je samo jedna crta!

nista mi nije jasno....

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam test pre 10 min ali tu je samo jedna crta!

nista mi nije jasno....

:(

Jeko nikako da pitam, posle koliko si ti vremena videla na onom prvom testu drugu crticu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko ako danas ne uradis test i ne ulepsas nam dan stvarno cu te t0160.gif

jekic potpuno se slazem stobom,velika nepravda,neko abortira k'o od sale vise puta a neko ko istinski zeli bebu ima poteskoca da zatrudni ili ima spontane kao ja,kosa mi se dize na glavi od takvih zena!

lucija,tu smo uvek,kad se odmoris i resis da krenes u nove radne pobede dodji da se druzimo,ljubimo i mi tebe puno,pozdravi mi Sidney ;)

Ja cu pauzirati sa pravljenjem bebe ali cu vas radovno posecivati da cujem lepe vesti pa da se zajedno radujemo :)

A gde si ti stavila sliku , jer ja ne mogu da je nadjem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu pauzirati sa pravljenjem bebe ali cu vas radovno posecivati da cujem lepe vesti pa da se zajedno radujemo :)

A gde si ti stavila sliku , jer ja ne mogu da je nadjem?

Tamo gde su fotografije,poslednja tema na forumu,pise"stavi sliku"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja cu da poludim bre...sve sam urdaila kako teba i ono nista!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jeko kako se ti osecas,bole li te grudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:huh: Idi vadi krv!

slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, sačekaj još malo, pa ako se opet ne pojavi crtica, kupi još jedan test. Uzmi par komada testova za svaki slučaj, da se testiraš i sutra. A i ovo za vađenje krvi je pametno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aj ovako izmeri temperaturu i pogledaj oreol oko bradavica kakve je boje , sad ces se smejati al da vidimo i to

Poslušaj dr spec Zvončicu...ipak ona ima tri diplome iz ove oblasti ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

desetinu min sam cekala.a tad mi je kasnila 4 dana

a sto pitas?

Zato što je test do 5 min od umakanja u urin validan, a posle može da se lažno pojavi druga crtica.... to mi je i ginekolog obijasnila pre dva dana...

Ja bih na tvom mestu izvadila krv, to ti je najtačnija informacija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,ne bih sad da ispadnem neki Partybreaker,ali moram da budem iskrena, posle 8 dana kasnjena trebala bi biti debela druga crta,mislim da je kod tebe jeko doslo do trudnoce ali da je ona na zalost ubrzo otisla,to objasnjava prvi pozitivan test.Grudi su ti naglo spasle sto znaci da ti je progesteron koji cuva trudnocu opao,to je meni odmah bilo sumnjivo ali nisam htela da ti napisem jer ne mora da znaci,nekom zaista bol varira,dva puta sam prosla kroz to iznenadno splasnjavanje grudi.Preostaje ti da odes da izvadis krv,najiskrenije,od srca bih volela da gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i toga ima al ako je beba otisla zar nebi trebalo da je prokrvarila ....

Ako joj je progesteron naglo opao kao sto mislim da jeste trebalo bi ubrzo da dobije,nekad telo u ovakvim slucajevima zna da se "zbuni"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.