Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pratila sam pomalo ovu temu i tako mi je lepo kad vidim koliko sve podrzavate jedna drugu, divne ste sve! Iskreno od srca vam svima zelim da sto pre docekate plusice. :) Znam da ne vredi reci "samo bez sekiracije" jer ja prva nisam takva, jedino mogu da vam kazem da budete optimisti i da ce sve to iscekivanje proci, samo budite vredne :)

A sto se tice tih testova, ja ga nisam radila ujutru vec popodne jer nisam mogla da cekam cak tih par sati, i isto je bila bledo roza linija, i kasnilo mi je samo dan-dva, evo me sad sa stomakom do zuba. A simptomi su bili ISTI kao da cu da dobijem, muljao me je stomak, grudi otecene i tako to.

Ljubac veliki svima i drzim vam fige!

Hvala na podršci.

Ti još malooooo pa bebaccccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

само да се јавим, негативна је бета, бебе нема.

касније ћу да се опет укључим сад сам у гужви.

Јеко Беко навијам за тебе, макар ти овај месец да славиш, наравно и ти Луција, држим вам фиге.

b0428.gif

Draga ja sam baš tužna. Ali glavu gore.

Imaš svu moju podršku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pratila sam pomalo ovu temu i tako mi je lepo kad vidim koliko sve podrzavate jedna drugu, divne ste sve! Iskreno od srca vam svima zelim da sto pre docekate plusice. :) Znam da ne vredi reci "samo bez sekiracije" jer ja prva nisam takva, jedino mogu da vam kazem da budete optimisti i da ce sve to iscekivanje proci, samo budite vredne :)

A sto se tice tih testova, ja ga nisam radila ujutru vec popodne jer nisam mogla da cekam cak tih par sati, i isto je bila bledo roza linija, i kasnilo mi je samo dan-dva, evo me sad sa stomakom do zuba. A simptomi su bili ISTI kao da cu da dobijem, muljao me je stomak, grudi otecene i tako to.

Ljubac veliki svima i drzim vam fige!

Hvala ti na lepim željama i na podršci!!! :wub:

hvla ti!

nekami je frka sad !

lepo sam rekla danecuda se radujem a dozvolila sam sebi da se poradujem ista sad?e sad ludiiiiiiiiimmmm!!!!!

Zašto ludiš, pa bila je druga crtica, nema veze što je bila bleda...a da bi se smirila malo, pošto ima još vremena do ginekologa, ponovi test, prošla su dva dana od prošlog puta, trebalo bi da sad bude jača crta, pa da se smiriš i uživaš!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvla ti!

nekami je frka sad !

lepo sam rekla danecuda se radujem a dozvolila sam sebi da se poradujem ista sad?e sad ludiiiiiiiiimmmm!!!!!

Nemoj sebe toliko da grdiš i da se nerviraš. Dok ne stigne prokletija ima nade.

Uradi još jedan test. Ili idi kod ginekologa ako misliš da će ti biti lakše.

Bar ćeš znati na čemu si i da se ne nerviraš toliko

Šaljem ti t4872.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi, šta ima kod tebe, jesi ispratila vešticu, kreću li "radovi"? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se naoštrila danas da napravim bebu. Ili 2 bebe . . . . . :P

Držite fige

Ma i 3,i zavrsis posao,drzimo fige ;)

Pratila sam pomalo ovu temu i tako mi je lepo kad vidim koliko sve podrzavate jedna drugu, divne ste sve! Iskreno od srca vam svima zelim da sto pre docekate plusice. :) Znam da ne vredi reci "samo bez sekiracije" jer ja prva nisam takva, jedino mogu da vam kazem da budete optimisti i da ce sve to iscekivanje proci, samo budite vredne :)

A sto se tice tih testova, ja ga nisam radila ujutru vec popodne jer nisam mogla da cekam cak tih par sati, i isto je bila bledo roza linija, i kasnilo mi je samo dan-dva, evo me sad sa stomakom do zuba. A simptomi su bili ISTI kao da cu da dobijem, muljao me je stomak, grudi otecene i tako to.

Ljubac veliki svima i drzim vam fige!

Hvala Jacka :)

само да се јавим, негативна је бета, бебе нема.

касније ћу да се опет укључим сад сам у гужви.

Јеко Беко навијам за тебе, макар ти овај месец да славиш, наравно и ти Луција, држим вам фиге.

U bre,smor :(

ej evo mene!nisam uradila test zato sto me somak sinoc tako boleo da sam ubedjena vbila da cu da dobijem!a od jutros me i grudi ne bole! :(

sta je bre ovo??? :( :( :(

jeko,hoce to nekad,da u trudnoci boli kao kad treba da dobijes,nemoj da se sikiras,sto se tice grudi,i to zna da varira,ako nema krvi nemas zasto da se brines,trebala bi da uradis jos jedan test...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jуче сам била и урадила бету, била је 0,1 а ваљда то значи да трудноће нема нити је било, нисам могла да вам се јавим, била сам и превише тужна, кад сам добила резултате, само што ми се цео свет није срушио, чим сам изашла из лабораторије почела сам да t2353.gif на улицу, нисам престала до ноћас у 12 и тако сам се успавала. Јутрос сам морала да завршим неке обавезе које ме чекале тако да нисам ни стигла да вам се јавим, вештице и даље нема, а увек ми је тачна, можда једном годишње закасни, али увек дође на 28 дана, тестови су неипсравни били вероватно, од сад само дајем крв или ћу оне дигиталне да радим, или има плус или нема.

Никад ми није било теже него синоћ.

Žao mi je Jekić, znam kako ti je... ja kad sam radila betu jednom, uzela sam rezultat i kad sam videla taj rezultat <0,1 toliko mi je bilo teško, sela sam u hodnik i nisam mogla nekoliko minuta da mrdnem, teško mi, plače mi se, napolju kiša pada, katastrofa...ali prođe i to, a ti si jaka, ima vremena, doći će bebica...meni je jednom kasnilo 2 nedelje i tad sam bila ubeđena da sam trudna i mučninu sam počela da osećam i onaj metalni ukus u ustima, sve...kad sam otišla na uz, pošto mi je bio redovni zakazan, dr rekla da nema ništa, da mi verovatno kasni zbog psihe, jer sam sebe ubedila, koliko sam želela...i stvarno čim sam saznala da definitivno nema, dobila sam za par dana...

Nemoj da plačeš više, biće bolje, ajde kako kažemo ovde- SAMO POZITIVNO!!! Ljubim te!!!t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ма у свему томе је позитивно, што ми је драги рекао да летос након летовања ако дотле не буде ништа, идемо заједно код доктора и он ће да уради све што анализе што траже од њега, а пре кад сам му то спомињала одмах је одбацивао, ево сад да дочекам вештицу и да она прође па ћу да пијем чајеве и надам се да ћу да средим ову вештицу.

Јеко Беко држим ти фиге драга, стварно бих желела да нас ти обрадујеш, свима си нам драга и заслужила си тај плусић.

Eto, bar nešto...a stvarno bi trebalo i on da ode...za muškarce su testovi još i najjednostavniji, a i doktori uvek kažu da je lakše prvo da oni odrade, pa ako je sve u redu, da se odbaci ta mogućnost i onda se prelazi na detaljnije analize kod žene. Što se tiče čajeva, počni sa virkom i hajdučkom travom odmah, rekla sam ti da sam ja tako, pa mi bar menstruacija nije bila bolna, a i što pre počneš bolje je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jуче сам била и урадила бету, била је 0,1 а ваљда то значи да трудноће нема нити је било, нисам могла да вам се јавим, била сам и превише тужна, кад сам добила резултате, само што ми се цео свет није срушио, чим сам изашла из лабораторије почела сам да t2353.gif на улицу, нисам престала до ноћас у 12 и тако сам се успавала. Јутрос сам морала да завршим неке обавезе које ме чекале тако да нисам ни стигла да вам се јавим, вештице и даље нема, а увек ми је тачна, можда једном годишње закасни, али увек дође на 28 дана, тестови су неипсравни били вероватно, од сад само дајем крв или ћу оне дигиталне да радим, или има плус или нема.

Никад ми није било теже него синоћ.

Razumljivo je da si tuzna ali proci ce,sve prodje,otplaci i spremi se u nove radne pobede,nista nije gotovo,vreme je pred tobom,evo,saljem ti jedno sunasce da te ogreje m1235.gif i t4617.gif da te malo virtuelno utesim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ČEKALICE MOJE, vidite li da smo dogurale do 100. strane! E pa čestitam nam mali jubilej i da što pre zbrišemo odavde!!! :lol: :lol: :lol:b0202.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ČEKALICE MOJE, vidite li da smo dogurale do 100. strane! E pa čestitam nam mali jubilej i da što pre zbrišemo odavde!!! :lol: :lol: :lol:b0202.gif

Pa cestitam h13025.gif t9305.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

само желим да вам се захвалим свима, без вас би ми било неупоредиво теже, дале сти ми подршку и охрабривале ме и не могу да вам опишем колико сте ми јуче и прекјуче значиле, ХВАЛА ВАМ од срца, имате све један великиt4807.gif од мене.

Zato smo tu...t4502.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi, šta ima kod tebe, jesi ispratila vešticu, kreću li "radovi"? :lol:

ahaha kako si me samo snimila :-)

pa danas ispraćamo vešticu i već včrs počinjemo sa radovima....

jedva čekam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, bas mi je zao zbog svega, od srca ti zelim jedan VEEELIIIKIII PLUS sledeceg meseca, zasluzila si!!! A ja sam sigurna da ces ga brzo ugledati, samo glavu gore i budi pozitivna kao i do sad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahaha kako si me samo snimila :-)

pa danas ispraćamo vešticu i već včrs počinjemo sa radovima....

jedva čekam :P

Vidim ja sve...t3601.gif :lol:

Samo napred, u nove pobede!t1516.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala a vidim i ti, mislim vi ste još tu. :P

Ha ha ha :angry: na kraju ću da se porodim po GSP-ovom terminu :) stavili mi ljudi 17.04. u pokaznu...možda oni znaju :D

Bas mi je zao, sve te je snaslo u istom trenutku. Ipak idi ti kod dr sto pre, da budes sigurna sta se desava. Ne bih da pruzam laznu nadu ali krvarenje je moguce a da je bebac jos tu. A ako ga nema, dobro je sto se sve tako rano odigralo pa ti nece biti potreban oporavak za sledeci pokusaj

Poslušaj Ljubinku...jer treba doktor sa sigurnošću da vidi, i ako treba nešto da se ne daj bože čisti...da odreaguju na vreme...

ej evo mene!nisam uradila test zato sto me somak sinoc tako boleo da sam ubedjena vbila da cu da dobijem!a od jutros me i grudi ne bole! :(

sta je bre ovo??? :(

Jeko bre...tu si sama sebi dizala moral, a sad kad si 99% trudna kukaš!!! Uradi bre još jedan test pa da se opet malo raduješ :D

danas je nedelju danakako mi kasni!da li mi je rano za kod ginekologa?

Nije ti rano ako si imala na manje od 28 dana mecu, ali ne bi se još videlo srce, već samo kikiriki :) kao meni :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej evo mene!nisam uradila test zato sto me somak sinoc tako boleo da sam ubedjena vbila da cu da dobijem!a od jutros me i grudi ne bole! :(

sta je bre ovo??? :( :( :(

Jeko Beko, pa ti si i mene prevazisla!!!! Sad mi je lakse jer znam da postoji veci panicar od mene! :D salim se...sta sam ja sve radila i umislila, i mene je to za grudi uplasilo, bolele pa prestale (na kratko). Veruuj mi, to opasno varira, mene recimo bole ujutru, popodne ne, da bi me opet bolele uvece...evo bas me sad plasi to jer me stomak vise i ne boli ko sto me je boleo na pocetku...da ti ne pricam sve moje bubice....Budi sigurna da si trudna, nemoj da si negativna, uzivaj malo!!! Pozdrav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jуче сам била и урадила бету, била је 0,1 а ваљда то значи да трудноће нема нити је било, нисам могла да вам се јавим, била сам и превише тужна, кад сам добила резултате, само што ми се цео свет није срушио, чим сам изашла из лабораторије почела сам да t2353.gif на улицу, нисам престала до ноћас у 12 и тако сам се успавала. Јутрос сам морала да завршим неке обавезе које ме чекале тако да нисам ни стигла да вам се јавим, вештице и даље нема, а увек ми је тачна, можда једном годишње закасни, али увек дође на 28 дана, тестови су неипсравни били вероватно, од сад само дајем крв или ћу оне дигиталне да радим, или има плус или нема.

Никад ми није било теже него синоћ.

Joj draga. . . . . :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yora pa ti si još tu? Zagrevaš li se za pravljenje bebice? Dobro se rastegni i zagrej, da si spremna kad ti dođe mužić, da odmah krene maraton!t15119.gift15123.gift15125.gif

Posle ima da bude...b0219.gif

b0213.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yora pa ti si još tu? Zagrevaš li se za pravljenje bebice? Dobro se rastegni i zagrej, da si spremna kad ti dođe mužić, da odmah krene maraton!t15119.gift15123.gift15125.gif

Posle ima da bude...b0219.gif

b0213.gif

kuku lenocka,koje poze :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kuku lenocka,koje poze :lol: :lol:

Izvinjavam se, spremna sam na cenzuru, ali nisam mogla da odolim...b0216.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se, spremna sam na cenzuru, ali nisam mogla da odolim...b0216.gif

Cek onda i ja :lol: dugo odolevam ali kad si ti povukla evo t15212.gif hocu da puknem od smeha kad ovo vidim :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јоро (ја стварно не знам како се чита твоје име, надам се да не грешим, учила сам руски па сам са енглеским слаба)

шта тражиш овдеt1940.gif

ти треба да са својим мужићем береш трешњицеt117002.gif

Evo otišla je... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.