Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cekalice gde ste,ima li novine? Ja sam dnas trebala dobiti,nema jos nista,grudi me puno bole i mnogo sam raspolozena....cekam jos 2 dana ako ne dodje onda radim testic :)

Dobro je!!! Držim palčeve za dve debele crtice!!![url=http://yoursmiles.org/k-babe.php?page=5][im

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јеко Беко јави се, видела сам те јуче на форуму два пута а ниси хтела да нам се јавишt0160.gif

Jeka nas ignorisem1305.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se malo priklučim. Nova sam ovde. Što se tiče prve trudnoće, peti mesec sam zatrudnela. Sada pokušavamo opet....tj. tek smo ovaj mesec počeli.

Oduvek mi je želja bila da imam devojčicu. :rolleyes: , pa ko zna....možda i bude ovaj put.. B)

Samo se nadam da mi ovaj put bas nece biti isti simptomi kao i u prethodnoj trudnoći(mučnine vise od tri meseca :unsure: )

g20081.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj kojim jezikom da ti to docaram na kineskom ako nisi trudna nemoze biti nikakve boje crtica razmes hehheehheh

Evo i ja potvrdjujem da je tako,ali za svaki slucaj da bi bila mirnija ti kupi jos jedan test odradi pa ces videti ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao jekic sta ja to vidim? :wub: Slazem se za test, da bilo koje obojenje koje se pojavi pored kontrolne linije znaci trudnocu,bez obzira kad si ga uradila,sutra kupi jos jedan,i ako se pojavi,ostaje nam samo da ti cestitamo h13006.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam test!i sad neznam sta da mislim!test linija je jaka debela a linija koja oznacava trudnocu niti je ima niti je nema!ima debljinu ali je sveeeeeeeetlo svveeeeetlo roza videli smo je i mm i ja!sta da radim !!!???? :blink:

inace u pitanju je test babyrapid.

Svako obojenje na nivou test linije je pozitivan rezultat tako da slobodno mogu da ti kazem CESTITAM!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јеко тако и мени, само што је жућкаста исто је babyrapid

Verovatno da je mali nivo hcg,tako da ili vadi krv ili ponovi ujutru,ali pretpostavljam da je pozitivan,kakva god da je boja u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет, са честитањем ћемо да сачекамо до сутра, сад ме страх да не урекнемо нешто.

Znam da je rano,napisala sam ti sutra ako se pojavi onda cemo da ti cestitamo,pa sam samo stavila smajlic kao neku vrstu pripreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam test!i sad neznam sta da mislim!test linija je jaka debela a linija koja oznacava trudnocu niti je ima niti je nema!ima debljinu ali je sveeeeeeeetlo svveeeeetlo roza videli smo je i mm i ja!sta da radim !!!???? :blink:

inace u pitanju je test babyrapid.

Jaooooo Jeko pa sta drugo da ti kazem sem da ti to znaci TRUDNOCUUUU!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kao da sam ja trudna ako mi verujete :) Hvala Bogu da ste i vi konacno docekale......Vadite krv ako sumnjate,ali samo ce da vam potvrdi :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jojbre asta ako nisam!???

do sad mi se to nkad nije desilo da se pojavi bilo sta tu na tom mestu!

Nije, ali za sve postoji prvi put srce moje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo me grudi bole!danas je peti dan kako kasni!jooooj samo da je to to!

kako da vam se ja sad zahvalim kad nisam sigurna!???

a sta cu ako dobijem???

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............................

neces bar jos devet meseci i 6 nedelja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ovo je predivnooooo!!!! Jekic, Jeko, Jelencice moje drage, nemojte da sumnjate uopste, TRUDNE STE!!!! 100 POSTO!!!!!!!!!!!!! JEKIC, seti se draga kako si ti mene hrabrila kad sam prvi put uradila test, to je to, nema sta da mozgas! Presrecna sam zbog vas!!! Ljubim vas i zelim laku trudnocu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo me grudi bole!danas je peti dan kako kasni!jooooj samo da je to to!

kako da vam se ja sad zahvalim kad nisam sigurna!???

a sta cu ako dobijem???

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............................

Nemoj da si tako uplasena :D Nema sta da se zahvaljujes,trci u apoteku po jos jedan,ujutru ga uradi pa da slavimo.Ej zeno,cak i jako svetlo crta znaci trudnocu,nema teorije da se pojavi ako nema trudnoceh13003.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a kazite mi da li se vidi druga crtica na testu pre negostose umociu urin???jasad nestomislimda je to samo mozda trag gde druga crtica u stvari treba da bude???

NE,I NEMA SANSE DA SE VIDI :D Pojavljuje se SAMO u slucaju trudnoce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo me grudi bole!danas je peti dan kako kasni!jooooj samo da je to to!

kako da vam se ja sad zahvalim kad nisam sigurna!???

a sta cu ako dobijem???

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............................

Jeko Beko, bas mi je bilo sumnjivo tvoje krvarenje na sredini ciklusa!!! Cestitam i uzivaj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао Цветићу драга, баш сам мислила ових дана на тебе, хехе сад је ред да вратиш дуг па да ти мене убеђујеш

Pa ovako,test reaguje samo na hormon hcg (bas se secam tvojih reci) :), a to je hormon trudnoce!!! Druga stavka, kasni ti vestica, verujem da je do sada bila tacna kao sat...

Sta ces vise, a verovatno si do sad uradila bar 5 testa, nijedan nije bio lazno pozitivan!!! Uzivaj!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: ja sam skroz u bunilu!!!nije mi jasno kako uopste vi razumete moje postove pa ja bre nigne nista nisam odvajala!!!!

adaja ponovimtestprekosutra!!!akone dobijem????a???? :blink: :blink: :blink:

zvoncice bleso volim te!!!!

u stvari sve vas volim!

joj....

pravi ti polako tiker i uzivaj ne brini nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam test!i sad neznam sta da mislim!test linija je jaka debela a linija koja oznacava trudnocu niti je ima niti je nema!ima debljinu ali je sveeeeeeeetlo svveeeeetlo roza videli smo je i mm i ja!sta da radim !!!???? :blink:

inace u pitanju je test babyrapid.

Draga, bebyrapid negresi.

Izvini ja sa malim zakasnjenjem ali

CESTITAM TI I BAS SI ME OBRADOVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

јао сутра имам да урадим десет теста, и мене страх да не добијем, већ два дана ме баш боли стомак.

My baby hvala ti draga, ja se nadam da je to to, strah me samo da od ovog uzbudjenja ne napravim nesto lose mrvici ako je sve istina, sve mi se ruke tresu

sve smo mi bile takve usplahirene ne brini to uzbudjenje na pocetku je normalno,a ti bolovi koje pominjes su simptom trudnoce......pravi tiker.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

јао сутра имам да урадим десет теста, и мене страх да не добијем, већ два дана ме баш боли стомак.

My baby hvala ti draga, ja se nadam da je to to, strah me samo da od ovog uzbudjenja ne napravim nesto lose mrvici ako je sve istina, sve mi se ruke tresu

Jekic, ja sam se isto tako osecala, stalno sam trcala u wc...nisam mogla da verujem sta mi se zbiva.......A to sto te boli stomak, pa to je to, mene jos uvek bolucka pomalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj cure samo da je to istina!da vam se ne zahvaljujem sad nego ako sam trudna zahvalicu se svima kad utvrdim trudnocu!

nadam se da me razumete!!!

joj sto vas volim!!!!!

pa vi ste najveca pozitivna energija koja postoji na ovom svetu!!!!

Kakva si ti jedna dusat4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko srce moje, moj prvi test je bio isti kao tvoj,morala sam "dvogled" da uzimam da bih bolje videla crticu koliko je svetla bila,kao neka senka,al svakim sledecim danom crta je bila sve jaca i jaca,ne sekiraj se duso,to ti je to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.