Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

seko čestitam od srca....MOOOOOOOOOLIM TE bacaj tu bebeću prašinu i nemoj da štediš :)

ja treba da dobijem 28.03 (ne 29. kao što sam napislaa u nekom ranijem postu) i jako sam nervozna u iščekivanju...sve me nervira i svi me nerviraju... a pogotovo svi na poslu, a da mi ništa nisu ni uradili... samo se bojim da je pms ... jer ako nisam trudna ubiću se....

čak sam juče kupila test u apoteci i dolazim u iskušenje da ga uradim iako i sama znam da je baš rano..... prvo sam čitala par puta uputstvo pa sam ga gledala na stolu i na kraju sam ga sakrila i sama od sebe...u fioku do vikenda...

danas sam baš tužna i nekako pesimistički raspoložena...

kad ću ja biti trudna?...

ufffff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

seko čestitam od srca....MOOOOOOOOOLIM TE bacaj tu bebeću prašinu i nemoj da štediš :)

ja treba da dobijem 28.03 (ne 29. kao što sam napislaa u nekom ranijem postu) i jako sam nervozna u iščekivanju...sve me nervira i svi me nerviraju... a pogotovo svi na poslu, a da mi ništa nisu ni uradili... samo se bojim da je pms ... jer ako nisam trudna ubiću se....

čak sam juče kupila test u apoteci i dolazim u iskušenje da ga uradim iako i sama znam da je baš rano..... prvo sam čitala par puta uputstvo pa sam ga gledala na stolu i na kraju sam ga sakrila i sama od sebe...u fioku do vikenda...

danas sam baš tužna i nekako pesimistički raspoložena...

kad ću ja biti trudna?...

ufffff

Draga, nemoj tako. Glavu gore. To ti je trenutno. Bićeš ti nama trudna i pre nego što misliš.

Ja sam ponosna na sebe, jer nisam pala u depresiju kad sam čula da su moje dve rođake trudne. A ja 2 godine se borim da zatrudnim. A 40 napunila pre 2 meseca. I još imam par problema, koji i jesu rešivi a i nisu

Glavu gore, znači, i neodustaj dok ne ugledaš svoje 2 crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s

ja treba da dobijem 28.03 (ne 29. kao što sam napislaa u nekom ranijem postu) i jako sam nervozna u iščekivanju...sve me nervira i svi me nerviraju... a pogotovo svi na poslu, a da mi ništa nisu ni uradili... samo se bojim da je pms ... jer ako nisam trudna ubiću se....

čak sam juče kupila test u apoteci i dolazim u iskušenje da ga uradim iako i sama znam da je baš rano..... prvo sam čitala par puta uputstvo pa sam ga gledala na stolu i na kraju sam ga sakrila i sama od sebe...u fioku do vikenda...

danas sam baš tužna i nekako pesimistički raspoložena...

kad ću ja biti trudna?...

ufffff

Nemoj biti tuzna i nervozna,za test ti jeste rano,strpi se jos malo,polako,bice,vidis kako je krenulo sa martom,a prolece tek pocelo,nemoj se nervirati unapred,evo za lep dan,da se oraspolozisg10053.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, nemojte da ste mi negativne, vidite kako je sve lepo krenulo....osecam da ce se broj trudnica jos uvek povecavati!!! Vucem vas za nosice i saljem bebi prasinu da se ugusite! :D Ljubim vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao devojke hvala vam puunoooo

ovo cveće me je baš oraspoložilo...davno nisam dobila cveće....

iskreno malo sam se smirila, popila kaficu i sad sam malo smirenija...

nekako u poslednjih mesec dana sam sazala da je dosta devojaka koje znam trudno, i nemojte me pogrešno shvatiti, stvarno ali STVARNO nisam ljubomorna, drago mi je zbog njih, samo sam nestrpljiva da i ja osetim TO :-)

mm ne smem ništa da spomenem jer ga udavim sa svim mojim pričama o tome.... znam da i on to baš želi ali on o tome ne priča, a ja kao navijena te ova je trudna te ona je trudna i onda se smorim i takooo

Hvala vam puno na podršci i žao mi je ako sam nekom pokvarila ovako lep dan sa mojom kuknjavom....

sad mi je lakše nego jutros...

a recite mi, uzela sam baby rapid test i na njemu piše da se može raditi i 7 dana od oplođenja.. čini mi se da su malo preterali, pa me sad interesuje, kad da radim... jel rano u subotu 26.03 jer treba da dobiojem 28.? al kako izdržati do 26...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi to za sedam dana od oplodjenja je stvarno isuvise rano,ali znam npr.slucajeve kad su zene radile dva dana pre vestice i pokazalo im je :) Ali nemoj se previse opterecivati,probaj da se opustis i sacekaj barem dan kad treba da dobijes,zelim ti da ugledas ono sto zelis:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic?

zbunile ste me!!! :blink: :blink: :blink:

aaaaaaa moja greska

Mislila sam na Cvetica :) Sto znaci da ce i Jekic ubrzo :)

sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seko cestitamo ti od srca uzivaj u svojoj trudnoci s0819.gif

jupiiiiiiiiiiiii stiglo prolece m1235.gif

Hvala puno na lepim cestitkama....puno pozz za tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seko,CESTITAMMMM i laku i lepo trudnocu ti zelim :rolleyes:

Cule rode za ovu temu izgleda......sprem'te se cekalice :wub::D

Hvala draga puno...cim se ovo sunce malo probudilo eto i bebe...naravno i tebi zelim sto pre...ima sve da vas povucem za nosssss....reci podrske od svih vas mi jako puno znace...hvala vam svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mila cetitam ti i samo polako sve ce da bude ok!mazi svoje stomace uzivaj u trudnoci i vuci nas za nosice jakooooooooooooooo....

jekic?

zbunile ste me!!! :blink: :blink: :blink:

Hvala ti draga puno..joj jos ni sama nisam ni svesna sta se desava od silnog uzbudjenja molim boga da bude sve kako treba...posto vec imam sincica od dve ipo godine kako sam saznala da sam trudna samo mi ljubi stomak i mazi :) evo bacam na sve moje cekalice bebce prasine i vucemmmm vas za noooosssssss ma najjace sto moguuuuuu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, čestitam i šalji nam malo bebi prašine

Hvala ti puno i sto pre da se i tebi desi zato nema setnje po ovom prolcenom suncu nego u akciju rode cekaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice M, Jekic , Seko cestitam vam od srca! Nek je sa srecom :)

95a-hurray.jpg

Hvala punooooo.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seka cestitam ti od crca!!!

Hvala puno i naravno tebi sto pre da da dodje rodaaaa.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Seko,cestitam,treca bebica od marta,eto sta prolece donosi :) kad sve cveta i buja,ima tu neceg...zelim ti laku i brzu trudnocu :wub:s0801.gif

Hvala mila...jako sam srecan i sto zelim svim cekalicama da se ostvari sto pre ..ipak ovo je prolece cudoooo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

seko čestitam od srca....MOOOOOOOOOLIM TE bacaj tu bebeću prašinu i nemoj da štediš :)

ja treba da dobijem 28.03 (ne 29. kao što sam napislaa u nekom ranijem postu) i jako sam nervozna u iščekivanju...sve me nervira i svi me nerviraju... a pogotovo svi na poslu, a da mi ništa nisu ni uradili... samo se bojim da je pms ... jer ako nisam trudna ubiću se....

čak sam juče kupila test u apoteci i dolazim u iskušenje da ga uradim iako i sama znam da je baš rano..... prvo sam čitala par puta uputstvo pa sam ga gledala na stolu i na kraju sam ga sakrila i sama od sebe...u fioku do vikenda...

danas sam baš tužna i nekako pesimistički raspoložena...

kad ću ja biti trudna?...

ufffff

HVALA PUNOOO...EVOOOO BACAAAAMMMM NA SVEEEEEE.....Nemoj da se opterecujes i ja sam to radila i padala u depresiju...sada sam imala simptome kao da cu da dobijem cak sam radila i betahcg test koji je bio negativan i kad sam odustala od bebe evo desila se...opusti se to je moj savet znam da je tesko....dolazi lepse vreme i okreni se drugim stavrima i doce rodaaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, nemojte da ste mi negativne, vidite kako je sve lepo krenulo....osecam da ce se broj trudnica jos uvek povecavati!!! Vucem vas za nosice i saljem bebi prasinu da se ugusite! :D Ljubim vas!

Slazem se sa tobom evo i ja se pridruzujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao devojke hvala vam puunoooo

ovo cveće me je baš oraspoložilo...davno nisam dobila cveće....

iskreno malo sam se smirila, popila kaficu i sad sam malo smirenija...

nekako u poslednjih mesec dana sam sazala da je dosta devojaka koje znam trudno, i nemojte me pogrešno shvatiti, stvarno ali STVARNO nisam ljubomorna, drago mi je zbog njih, samo sam nestrpljiva da i ja osetim TO :-)

mm ne smem ništa da spomenem jer ga udavim sa svim mojim pričama o tome.... znam da i on to baš želi ali on o tome ne priča, a ja kao navijena te ova je trudna te ona je trudna i onda se smorim i takooo

Hvala vam puno na podršci i žao mi je ako sam nekom pokvarila ovako lep dan sa mojom kuknjavom....

sad mi je lakše nego jutros...

a recite mi, uzela sam baby rapid test i na njemu piše da se može raditi i 7 dana od oplođenja.. čini mi se da su malo preterali, pa me sad interesuje, kad da radim... jel rano u subotu 26.03 jer treba da dobiojem 28.? al kako izdržati do 26...

Nemoj da radis pokusaj da se smiris ...jer ces onda biti najsigurnija ja sam grizla svoje usne od nervoze skoro sam rane napravila zbog cekanja ....tu smo uz tebe da ti pruzimo podrsku...znam kako je to kada svi oko tebe imaju stomacic a ti samo cekas..moje drugarice kada su su porodile eto desilo se i meni...sve smo mi to prosle i prolazimo ....drzim ti palceve i cuvaj se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice M, Jekic , Seko cestitam na trudnoci.... A ostale trudilice.... tu smo uz vas i saljem vam punoooo prasine zlatne i saljem vam punoooo srece ...ovo je nasa godina, bice jos beba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga bibi-libi u potpunosti te razumem kako se osecas,jer sam i sama prolazila kroz to. Ispricacu svoju pricu i trudicu se da budem sto kraca.Dakle kao sto sam napisala u prvom postu,dugo sam pokusavala da zatrudnim,nakon 1 ipo god. otisli smo na kontrolu da vidimo zasto nedolazi do oplodnje,i naravno bile su lose vesti,mm je imao jako mali br. spermatozoida i dr nam je rekao da je nemoguce da ostanem trudna prirodno,tako da smo odmah zakazali za ivf koji je prosao neuspesno.Uh kad se samo setim tih patnji Posle toga smo pili neki caj obadvoje,i isli smo na ostrog i 3 meseca nakon toga ja saznam da sam trudna!!Znaci nakon 3 god.muke ja zatrudnim ipak prirodno,nikad nisam bila srecnija kao tad.Nisam sigurna sta nam je tacno pomoglo ali def.verujem u cuda. I evo sada opet pokusvamo vec 13 meseci za drugu bebu i neodustajem.Zato samo pozitivno i bice bebica a to je sto vam od srca zelim jer kad god cujem da je neka trudna isto kao da sam i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lucija hvala ti puuuno na podršci...

ja sam uradila enke kontrole, sad sledeće je da mm inde na spermogram... ali sve čekamo da ja (ne)dobijem .... da vvidimo da li je ovog meseca nešto uspelo :-)

sad vidim da ti je lokacija sydney..... jel stvarno živiš tamo ili ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Секо честитам на трудноћи, све најбоље.

Биби Либи разумем те и ја сам мало негативна последњих месец дана, а ваљда ће и то једном да прође, ја сам мислила да пробам са чајевима али то тек од следећег месеца пошто овај нисам почела на време.

joj draga mene nešto malo strah sa tim čajevim.. mada sam i ja razmišljala o tome.... ne znam...

ja iskreno mislim da je meni ovulacija negde oko 20.dana ciklusa.... zašto... zato što sam jednom bila na uz i po onome što je tada rekla doca ja sam tada imala polodne dane...

ma nemama pojma više...a kad god smo brali trešnjice (do tada) to je bilo sredinom ciklusa.....sada smo prešli na taktiku- posle 15 dana AKCIJA.

joooj valjda će biti nešto ovog meseca...

ljubim vas sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lucija hvala ti puuuno na podršci...

ja sam uradila enke kontrole, sad sledeće je da mm inde na spermogram... ali sve čekamo da ja (ne)dobijem .... da vvidimo da li je ovog meseca nešto uspelo :-)

sad vidim da ti je lokacija sydney..... jel stvarno živiš tamo ili ....

Da zivim u Australiji. Eto iskreno se nadam da ce sve biti ok,i da ces uskoro biti trudnica ponosna na svoj stomacic :) Ljubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga lucija, prosto ti zavidim što živiš u sidneju ... ja sam zaljubljena u taj grad :wub: ..... bila, videla i nažalost otišla.... nadam se da ću se kad tad ponovo naći u tom divnom gradu....

ali da ne idem off topic..... to je možda za neki drugi forum....

ja sam počela pre nekih mesec dana da pijem folnu kiselinu, na svoju ruku.... i koliko god trudim se da jedem što zdravije.... i da unosim vitamine... i mm je malo redukovao ishranu, tako da nekako verujem da je ovo TAJ mesec....

razmišljala sam da ako ne bude ništa , da sledećeg meseca idem na folikulometriju .... videću.....

uffff kad će taj 28.03... kad bih mogla da prespavam do tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da zivim u Australiji.

Jaoo Australijaa,sto ja nju volim,Sidney pogotovo,godinama imam neopisivu zelju da posetim taj grad,blago tebit2002.gifAustralia.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.