Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ajde i vas moje cekalice da pozdravim i da vam se pridruzim....tu sam jos uvek sa vama

Jel nas neka cekalica napustila i otisla u pvri trimestar?Ajde pricajte sta ima novo???? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde i vas moje cekalice da pozdravim i da vam se pridruzim....tu sam jos uvek sa vama

Jel nas neka cekalica napustila i otisla u pvri trimestar?Ajde pricajte sta ima novo???? ;)

Evo opet ja...ali šta da radim, druge čekalice beru trešnjice, vredne su, i ja sam, nego sad pravim pauzu :P Dunja nas je obradovala, Mališa je prošla drugostepenu komisiju, sad čeka da je pozovu, a ima i novih čekalica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo opet ja...ali šta da radim, druge čekalice beru trešnjice, vredne su, i ja sam, nego sad pravim pauzu :P Dunja nas je obradovala, Malilša je prošla drugostepenu komisiju, sad čeka da je pozovu, a ima i novih čekalica...

Ejjj super,Dunja CESTITAM OD SRCA, :lol:

Lenocka i ti si meni nedostajala,kao i sve clanice i cekalice one nase pritrne xaxaxaxaxa

Ljubim vas sve t4855.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da pozdravim nase cekalice, i da im pozelim puno srece u novom krugu...

Uz vas smo. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da pozdravim nase cekalice, i da im pozelim puno srece u novom krugu...

Uz vas smo. :wub:

Hvala, trebaće nam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мали Весељаљче, како је код тебе

Kod mene po pitanju tresnjica lose,mozda ce me ovo sunce podstaci na berbu,zasad nemamo volje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana, ja koristim prirodni preparat na bazi maticnog mleca, mogu li se zbog toga javiti nus pojave, posto mi je hormonalni status dobar?

Cvetic,koliko sam ja upucena maticni mlec balansira hormone na pravi nivo.Sigurna sam da ne moze da ih uneredi ako su uredu.Svakako moze samo da pomogne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost nisam u situaciji da sebi priustim ni trakice ni bilo koji od cajeva zato sto sam cula da su skupi.

Jeko, cajevi su do 100din za 100gr. Sa tih 100 grama si mirna skoro ceo mesec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu da pokusam tvoj recept ovih cajeva ali kazi mi koliko dugo ih ti pijes i da li je bilo efekta..ej da li moze zamena za maticni mlec propolis,med..jer malo ga je teze naci a da je dobar...probala sam par i nisu mi se svideli...

Seko,posle mesec dana pijenja,na folikulometriji me je dr. pitala da li sam koristila nesto za stimulaciju ovulacije :) .Zaista deluju

Maticni mlec koristi u tableticama ili u prahu (a dobro bi bilo da i tm koristi maticni mlec ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvetic,koliko sam ja upucena maticni mlec balansira hormone na pravi nivo.Sigurna sam da ne moze da ih uneredi ako su uredu.Svakako moze samo da pomogne :)

Matični mleč je mač sa dve oštrice, nama je medar objašnjavao da se u trudnoći ne sme uzimati više od jedne kašičice tog meda iako je jako jako zdrav...tako da možda je ipak bolje da Cvetić popriča sa dr. o tome...da je mi ne bi smo nešto pogrešno uputili...jer iako je to jaaako zdrava supstanca, njome treba pažljivo baratati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mlec u medu je nepostojan i brzo gubi svoje "moci",zato je delotvorniji liofilizovani maticni mlec u prahu ili tableticama.Proguglajte uostalom ;)

Sve se ovo odnosi na pokusaje zaceca,cim se ugledaju 2 crtice,obustaviti sve sem folne i vit.E :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DVE CRTICE TEST POZITIVAN!!!!Ipak t8302.gif nisu ljute na mene! :rolleyes:

Dunja od srca ti cestitam i radujem se sa tobom :wub:

8j6-pregna.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DVE CRTICE TEST POZITIVAN!!!!Ipak t8302.gif nisu ljute na mene! :rolleyes:

s5853.gif

Čestitam Dunja !!!!

Nadam se da će nas još neke čekalice obradovati u skorije vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene veštica polako odlazi pa se bacam i ja na posao.... Svim čekalicama želim da budu vredne jer možda je baš ovaj mesec naš!

s7686.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da navratim,da vas pozdravim,mislim na vas i nadam se da cu smeti uskoro da vam se pridruzim...Dunja nek ti je sa srecom,vuci za noseve sve odreda ovde da sto pre odu na lepse teme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e evo da se i ja javim...

prvo: dunja od srca cestitam :)

..... nadam se da cemo i mi brzo za tobom :-)

kod mene stvari stoje ovako

bila sam kod teta doce i kaze da je ok... cekam sad rezultate papa, ureaplasme, mikroplasme i hlamidije. i nadam se da ce sve biti ok.....

iako sam na polovini ciklusa (14.dan) nema jos ovulacije

kako sam je razumela na levom janiku ima jedan veci folikul od 16mm a na desnom vise manjih. kaze da ce ovulacija najverovatnije za 3/4 dana.... tako da beremo, i beremo iiiii nadamo se sledeceg meseca da ce biti nesto....

mada da ne gubimo vreme, ove nedelje ce i mm na spermogram.... za svaki slucaj....

dosta je vise onoga "...jos ste mladi..." ja imam 27, mm 31

opasno sam se nameracila da oteram vesticu na par meseci :-) neka i ona odmori malo, bas se naradila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dunja od srca ti cestitam i radujem se sa tobom :wub:

8j6-pregna.gif

pridruzujem se cestitkama !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello devojke :)

Moj zakljucak o koriscenju travčica kao pomoc pri zacecu (posto sam nailazila na kontradiktorna misljenja) :

Virak (vrkuta) 2 solje tokom celog ciklusa (1,5 do 2 k.kasicice se prelije sa 250 ml vode,stoji 15 min.poklopljeno)

Hajducka trava 3-4 solje tokom celog ciklusa (1 velika kasika se prelije sa 250 ml vode,stoji 5 min. poklopljeno)

Macina trava(ocajnica,marulja) SAMO od poslednjeg dana menstruacije do ovulacije (isto se sprema kao virak)

I bicu opet dosadna,ali ne zaboravite folnu kis. , vit E (150 mg) i magnezijum :)

Maticni mlec je takodje fenomenalna stvar jer sam balansira hormone u organizmu na "pravu meru"( ili kako se vec kaze :lol: )

I od proleca da nema ni jedne na ovoj temi,sve da ste zbrisale u I trimestar ;)

Srecno svima :)

Citana molim te, ako možeš da nam objasniš da li si sve ove čajeve pila u istom ciklusu pošto to dođe oko 7-8 šolja čaja dnevno. Jesi kuvala za svaku šolju posebno, ili skuvaš recimo celu dnevnu dozu hajdučke trave, pa piješ tokom dana? I koji si preparat sa matičnim mlečom koristila? Izvini, malo sam dosadna, ali kažeš da je tebi pomoglo, da je čak i doktorka mislila da si uzimala nešto za stimulaciju ovulacije, pa eto, možda pomogne i nekoj od nas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZENEEEEEEE ODO JA NA KOMISIJUUUUUUUUt4016.gif

Sad sam zvala i zakazali mi za cetvrtak......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZENEEEEEEE ODO JA NA KOMISIJUUUUUUUUt4016.gif

Sad sam zvala i zakazali mi za cetvrtak......

Opa!!! E, pa srećno! Baš mi je drago, držim palčeve da sve bude u redu!k05195.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa!!! E, pa srećno! Baš mi je drago, držim palčeve da sve bude u redu!k05195.gif

mali veseljace pa gde si ti do sada.Rekla sam da cu da te cekam i vidis ostvarilo se .

pesma koju cemo da pevamo je "ZA BEOGRAD"

m1235.gif

Znam ja da neces ti da me ostavis samu.Jedva cekam da setamo stomacice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mali veseljace pa gde si ti do sada.Rekla sam da cu da te cekam i vidis ostvarilo se .

pesma koju cemo da pevamo je "ZA BEOGRAD"

m1235.gif

Znam ja da neces ti da me ostavis samu.Jedva cekam da setamo stomacice.

Jel ovako moms16.gifmoms11.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovako moms16.gifmoms11.gif

DA DA bas tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZENEEEEEEE ODO JA NA KOMISIJUUUUUUUUt4016.gif

Sad sam zvala i zakazali mi za cetvrtak......

Bravo, MALI VESELJACE!! Od srca ti zelim da uspes u tome, a ja sam sigurna da hoces!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovako moms16.gifmoms11.gif

I mi hoćemo da šetamo stomačiće, ne samo vas dve šmizle :P

Zezam se malo...meni izgleda ni ovog meseca nema ništa...ja sam vam medicinski fenomen, bez lekova za stimulaciju imam ovulacije, ali malo kasnije, zato su mi duži ciklusi, a sa Klomifenom i Cikloproginovom-ništa! Pitam ja ovog mog novog dr, kako to može, a on kaže da može i da od sledećeg meseca ne pijem ništa, kaže nisam ni trebala, čim sam imala ovulacije, čudi se čovek što mi je uopšte to prepisano. E sad kome da verujem? Koliko doktora toliko mišljenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.