Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Pisala je Jekić u temi Kako povećati plodnost prirodnim putem, a tu ima još i drugih saveta 

Evo teme https://www.bebac.com/forum/index.php?/topic/3257-kako-povecati-plodnost-prirodnim-putem/

 

Evo i recepta od Jekić:

Ми пијемо онај олигогал са селеном и неку мућаклицу што сам направила. ево и овде рецепт.

100 гр ораха

100 гр бадема

100 гр кикирикија-несланог

100 гр лешника

100 гр кокоса

100 гр сусама

100 гр ољуштених семенка бундеве

100 гр ољуштених семенки сунцокрета-несланих

100 гр сувог грожђа

100 гр сувих смокава

100 гр сувих шљива

100 гр сувих кајсија

 

све се насецка или иблендира и помеша са 1кг меда, пије се супена кашика ујутру и увече. Као бонжита је, супер укус.

Izmenjeno od strane *andjelcic*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svim cekalicama! Svakog dana čitam Vaše postove pa rekoh da se i ja oglasim. :) Radila sam svoju prvu inseminaciju i proslo je tek 5 dana i sad ostaje da cekam :/. Jako sam nestrpljiva dobro bi mi doslo malo vase podrske :). 

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo čekalice. Ja sam nova.

Muz i ja "radimo" na bebi.

Zadnja M bila je 22.02, ciklus mi je 28.dana.

Imam neke male simptomčiće koji podsjećaju na PMS, a koje prije nisam imala, pa želim da čujem Vaše misljenje.

Bolne bradavice na dodir, tupi ali blagi bol u predjelu jajnika i malog stomaka, blagi bol u donjem dijelu ledja i kao neku tezinu na zeludcu sta god bi pojela. Sve je to u jako niskim granicama, ali postoji. 

Pa me zanima sta Vi mislite i kad bih mogla uraditi test?

Hvala Vam unaprijed. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo čekalice. Ja sam nova.

Muz i ja "radimo" na bebi.

Zadnja M bila je 22.02, ciklus mi je 28.dana.

Imam neke male simptomčiće koji podsjećaju na PMS, a koje prije nisam imala, pa želim da čujem Vaše misljenje.

Bolne bradavice na dodir, tupi ali blagi bol u predjelu jajnika i malog stomaka, blagi bol u donjem dijelu ledja i kao neku tezinu na zeludcu sta god bi pojela. Sve je to u jako niskim granicama, ali postoji. 

Pa me zanima sta Vi mislite i kad bih mogla uraditi test?

Hvala Vam unaprijed. 

Sta je bilo kod tebe, ima li novosti? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke ovako ja imam pitanje,nezasticen odnos sam imala 10.3.i12.3. Mens dobila 24.3.inace su mi na 26 dana i traju 4 dana,nije bilo ugrusaka cak ni krvarenja mozda jedan dan ostalo braon iscedak.Test sam uradila 7.4. I ovakav mi je? Sta vi mislite inace imam vec 10 dana temp 37,37.1,2,3 zavisi ali konstanto je takva cesto idem u wc i postala sam jako nervozna 31859yx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke ovako ja imam pitanje,nezasticen odnos sam imala 10.3.i12.3. Mens dobila 24.3.inace su mi na 26 dana i traju 4 dana,nije bilo ugrusaka cak ni krvarenja mozda jedan dan ostalo braon iscedak.Test sam uradila 7.4. I ovakav mi je? Sta vi mislite inace imam vec 10 dana temp 37,37.1,2,3 zavisi ali konstanto je takva cesto idem u wc i postala sam jako nervozna 31859yx

Uradi jos jedan test, nejasan mi je taj koji si radila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, još jedan test obavezno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo, drage devojke. Treba mi vasa pomoc. Kasni mi nedelju dana vec radila sam test prekjuce i kao da stoji jedva vidljiva druga crta. Ponovila sam danas i sad mi se cini kao da opet stoji ali jos bledja. Ako ima neka devojka iskustva sa ovakvim testovina samo da mi pomogne :) . Hvala cure 

content://media/external/downloads/86572

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
Hvala unaprijed :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
Hvala unaprijed :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
Hvala unaprijed :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
Hvala unaprijed :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li jos neka sem mene vidi ovde tanku linijicu u polju T

http://IMG-8ddf067bc6050fb91dbcdf4486795d99-V.j IMG-20210713-110829.jpg IMG-20210713-110548.jpg IMG-20210713-110726.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao kako vam se cini ovaj test?

IMG_20220124_232956.jpg

@Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li jos neka sem mene vidi ovde tanku linijicu u polju T

http://IMG-8ddf067bc6050fb91dbcdf4486795d99-V.j IMG-20210713-110829.jpg IMG-20210713-110548.jpg IMG-20210713-110726.jpg

Da ima na drugoj i trecoj slici, na ostale dve se ne vidi dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Sta pokazuje ovaj test?  Molim pomoc.....

 

 

IMG_20220130_100748.jpg

Izmenjeno od strane Lenkaaa
Greska u slovu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozitivno. Tako sam i ja prvi, posle dva dana bila jasna crta na novom testu. Cestitam!

Lenkaaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozitivno. Tako sam i ja prvi, posle dva dana bila jasna crta na novom testu. Cestitam!

Sada sam bila kod lekara kaze imas jedan folikul 15mm i endometrijum 15,7

Macka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada sam bila kod lekara kaze imas jedan folikul 15mm i endometrijum 15,7

Zdravo draga,pratim vas ovde vidim da ti niko ne odgovara..Kako si sada? Da li ste dosli do cilja? :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Sta vi mislite , da li umisljam liniju?

Izmenjeno od strane Kalle03

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozitivan je test :)))

 

 

E3B918DA-92A6-465D-86D3-D0653FDEFBF2.jpeg

Ja vidim crticu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,

Hocu sa vama da podelim svoje iskustvo sa koriscenjem Proxeed plus suplementa. Uspesno je, jedna kutija od 30 kesica je uradila posao.
Devojka je trudna i cekamo devojcicu. :)

A hocu da vas i pitam da li je neko zainteresovan da kupi od mene prostale dve kutije Proxeed plusa za muskarce. Kao sto rekoh, nemam potrebe za njim jer je uradio posao, a steta da propadnu. Dao bih ih jeftnije nego sto su u apoteci.

Ako ima neko da zeli da kupi, pisite u mejl.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.