Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

da nije to možda implatacijsko krvarenje? Meni se par puta desilo da imam braon sekret pre ovulacije, ali pošto si ti ovulacija prošla, možda se nešto lepo krčka:D

Ja se iskreno nadam. 6 dana posle ovulacije. :huh:Koliko me grudi bole, sa strane haos! Nigde nema slobodno kod privatnika, do ponedeljka sad cekam! Ne znam da li da stavljam utrogeston preventivno . Koliko ti dugo radis na bebi? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, ukoliko je u pitanju implantacijsko krvarenje ni doktor ni utrogestan ti trenutno ne trebaju posto je to sasvim normalno. 

Ja se nadam da je to to I da ces nas uskoro obradovati sa lepim vestima. 

Tiaa, nemam nista pametno da ti kazem, jako mi je zao sto si dobila na kraju I nadam se da cete sto pre resiti problem ako postoji I ugledati vase 2 crtice I na kraju bebicu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja se iskreno nadam. 6 dana posle ovulacije. :huh:Koliko me grudi bole, sa strane haos! Nigde nema slobodno kod privatnika, do ponedeljka sad cekam! Ne znam da li da stavljam utrogeston preventivno . Koliko ti dugo radis na bebi? 

Nije da sad pametujem. Ali odlazak kod dr ti nece ništa baš značiti, jer se beta vadi 12 dana posle ovulacije, a ništa se ne vidi tako rano. Možda je najpametnije da sačekaš malo. Ili da kupiš viola test koji može pokazati trudnoću 8 dpo. Meni se čini da je to, to. Bar se ti neki rani simptomi trudnoce poklopili u ovom trenutku. Razumem te trenutno, jer si nestrpljiva i želiš da što pre saznaš šta se dešava. 

Bez pauze od Jula pravimo bebu:D, nešto smo pre toga pokušavali, ali da ne računam.

Izmenjeno od strane tiaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, ukoliko je u pitanju implantacijsko krvarenje ni doktor ni utrogestan ti trenutno ne trebaju posto je to sasvim normalno. 

Ja se nadam da je to to I da ces nas uskoro obradovati sa lepim vestima. 

Tiaa, nemam nista pametno da ti kazem, jako mi je zao sto si dobila na kraju I nadam se da cete sto pre resiti problem ako postoji I ugledati vase 2 crtice I na kraju bebicu. 

Hvala ti Mico. Znači mi tvoja podrška. Nekako nemam snage da se nerviram zbog toga, pa sam oguglala na vešticu. Tek sam zakazala 5 marta, ništa ranije ne mogu. Valjda će biti nešto.

Koja si nedelja? Jel si saznala pol

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, ukoliko je u pitanju implantacijsko krvarenje ni doktor ni utrogestan ti trenutno ne trebaju posto je to sasvim normalno. 

Ja se nadam da je to to I da ces nas uskoro obradovati sa lepim vestima. 

Tiaa, nemam nista pametno da ti kazem, jako mi je zao sto si dobila na kraju I nadam se da cete sto pre resiti problem ako postoji I ugledati vase 2 crtice I na kraju bebicu. 

Jel trebam da mirujem?  :huh:  ako se to uhvatilo znaci tu je  .. ajoj , iskreno se nadam da ste u pravu! Sad sam malo duze hodala i oprala sapice mojoj kuci i osecam bolove kao neko zatezanje dole . Reko idem u krevet :o Mislila sam da je rano za implataciju, ali sve se poklapa bas.

Tiaa,  I ja od sept isto, znam kako je kad svaku docekas , ali sam odlucila da ce doci kad tad. Moje je da budem zdrava i srecna ,jer sve ide i iz glave :rolleyes:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel trebam da mirujem?  :huh:  ako se to uhvatilo znaci tu je  .. ajoj , iskreno se nadam da ste u pravu! Sad sam malo duze hodala i oprala sapice mojoj kuci i osecam bolove kao neko zatezanje dole . Reko idem u krevet :o Mislila sam da je rano za implataciju, ali sve se poklapa bas.

Tiaa,  I ja od sept isto, znam kako je kad svaku docekas , ali sam odlucila da ce doci kad tad. Moje je da budem zdrava i srecna ,jer sve ide i iz glave :rolleyes:

ja bih ti preporučila da sačekaš. Jer će ti privatnik uzeti pare i recice da se trenutno ništa ne vidi i da dođeš za 3 nedelje.  

Meni je najgore kada čekam taj dan za dobijanje, a ona kasni. I imam simptome, samo što ne znam da li su menstrualne ili one druge koje priželjkujem:D

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih ti preporučila da sačekaš. Jer će ti privatnik uzeti pare i recice da se trenutno ništa ne vidi i da dođeš za 3 nedelje.  

Meni je najgore kada čekam taj dan za dobijanje, a ona kasni. I imam simptome, samo što ne znam da li su menstrualne ili one druge koje priželjkujem:D

Ma da, nista dok mi ne dodje vreme za menstruaciju. I ja sam vise optrecena , ovaj mesec sam rekla sebi neces raditi testove<_< Sto kazes stalno neki simptomi, a sto je najgore svaki mesec nesto drugacije :rolleyes: samo se treba iskljuciti.. i kao ej kasni mi 10 dana, kao u filmovima  . to bi bilo dobrooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, nista dok mi ne dodje vreme za menstruaciju. I ja sam vise optrecena , ovaj mesec sam rekla sebi neces raditi testove<_< Sto kazes stalno neki simptomi, a sto je najgore svaki mesec nesto drugacije :rolleyes: samo se treba iskljuciti.. i kao ej kasni mi 10 dana, kao u filmovima  . to bi bilo dobrooo

ja kada sam počela sa testovima jedan mesec ovulacija 16dc, drugi mesec 24dc. Nema pravila. Od kada sam počela da obraćam pažnju na to, manje sam počela da se nerviram. Možeš da pratiš svoje telo. Taj dan kada ti je ovulacija, treba da prođu 14/15 dana da bi dobila menstruaciju. I to mi se uvek pokazalo tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobila sam:mellow:. Zakazala sam pregled, da ću videti šta dalje. Dokle si ti stigla?

:( Uh! A bas sam se nadala lepim vestima.

Mi smo stigli do cekanja. Koristila sam trakice, deluje da sam uhvatila ovulaciju (jedan dan je bas bila tamnija linija od kontrolne, a vec sledeceg je bila bleda) i sad se nadamo ^_^ Danas mi je 19ti dc.

miliccam i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Mico. Znači mi tvoja podrška. Nekako nemam snage da se nerviram zbog toga, pa sam oguglala na vešticu. Tek sam zakazala 5 marta, ništa ranije ne mogu. Valjda će biti nešto.

Koja si nedelja? Jel si saznala pol

19.nedelja, jos malo pa smo na pola puta i cekamo jos jednu devojcicu. :wub:

Marija, ukoliko je to to ja mislim da bi trebalo da se ponasas skroz normalno, nikakvo mirovanje pa nisi bolesna, ako se uhvatilo uhvatilo se a ja se nadam da jeste. 

Ja vam svima od srca zelim da ugledate vase 2 crtice i dozivite srecu najvecu. 

Marija9 i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bas tako, ja se uplasila samo disbalansa hormona, ali zdrava sam , uvek mi je sve ok kod ginekologa, pa sta bi moglo da bude ! Danas nema nista, stalo je, ali su zato tu ti bolovi dole kao zatezanje . U svakom slucaju necu ici u teretanu i vuci kese iz prodavnice dok ne vidim sta i kako :lol:  mogu se razmaziti cekajuci  B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bas tako, ja se uplasila samo disbalansa hormona, ali zdrava sam , uvek mi je sve ok kod ginekologa, pa sta bi moglo da bude ! Danas nema nista, stalo je, ali su zato tu ti bolovi dole kao zatezanje . U svakom slucaju necu ici u teretanu i vuci kese iz prodavnice dok ne vidim sta i kako :lol:  mogu se razmaziti cekajuci  B)

Kako se osecas?

Marija9 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Kako se osecas?

 Hej.. pa nista i dalje, krvarenje je prestalo jos u petak vece. Sad imam samo te grceve meni vise lici na zatezanje misica, kao upala. I grudi bolne sa strane. Sad svaki PMS mi se cini da je razlicit-_-. Cekacu jos malo, nadam se da je to to . Jos 6 dana so menstruacije :lol: kao godina

Vetruška i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas nestrpljivo uradila test 9 dana po i negativan je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas nestrpljivo uradila test 9 dana po i negativan je :(

Moram da ti kazem da si blesava :rolleyes: zasto tuzic. Pa 9 dana posle ovulacije je jako rano . I na onim najosetljivijim testovima pise da se radi najranije 4 dana pre menstuacije. A i to je individualno, kad se desila implatacija i pocela da se stvara beta. Cekamo da nam kasni. Meni je danas 6 , tebi 9. Nema testova dok ne zakasni :lol:

miliccam i Vetruška volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema testova dok ne zakasni :lol:

E sad si me nasmejala ^_^ Posto mi je to bio jedini test kod kuce, znaci novi ne kupujem dok ne zakasni (da ne padnem u iskusenje i bedak)!

Marija9 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad si me nasmejala ^_^ Posto mi je to bio jedini test kod kuce, znaci novi ne kupujem dok ne zakasni (da ne padnem u iskusenje i bedak)!

Ma mozes da radis svaki dan. Ali to kosta i finansijski i psihicki. Ja sam danas otisla na kafu sama za te pare :lol:  Imas li neke simpotome za sad, drugacije od PMS-a ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas i nemam, osim sto su mi grudi malo otecenije i nisko bolne (mislim nisko kao mesto, obicno me bole sa strane, ka pazuhu, a sad onako dole pri dnu). I dosta rano je poceo bol, vec 17, 18og dana ciklusa. Ali nista nesto vanredno neobicno. Sad sam se vratila sa treninga, osetila sam na treningu onaj blagi bol u jajnicima koji mi se obicno javlja ned dana pre nego sto dobijem, pa sam se malo rastuzila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene bas bole cele, tj sa strane , i napumpane, i isto tako su pocele dosta ranije , to mi je bilo cudno, obicno pocnu par dana pre menstracije .I to sumnjivo krvarenje u cetvrtak..  inace taj bol u jajnicima zna da bude jedan od prvih znakova :D Jesam u medicini, ali to cudo prirode i dalje shvatam :rolleyes:  Ja sam mislila da ovo iscekivanje nikad nece moci meni da se desi, ali eto..  cekam strpljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam izgleda dobila.. ustala i vidim rozi sekret . To mi je uvek prvi znak za menstruaciju. Ocigledno nesto nije ok -_-  5 dana ranije to nije normalno za mene ! Videcu kako ce se odvijati .

Izmenjeno od strane Marija9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao nadamo se da ipak nisi! Javljaj sta se desava. Ako i jesi dobila, nemoj previse da se brines sto je ranije, znas i sama da ciklus povremeno malo poludi.

tiaa i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam izgleda dobila.. ustala i vidim rozi sekret . To mi je uvek prvi znak za menstruaciju. Ocigledno nesto nije ok -_-  5 dana ranije to nije normalno za mene ! Videcu kako ce se odvijati .

šta je dešava? Jel je prestao rozi sekret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

šta je dešava? Jel je prestao rozi sekret?

Dobila jutros :(  4 dana ranije. Kad mi prodje pa cu kod ginekologa, i na proveravanje hormona. Nikad mi se ovo nije desilo . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila jutros :(  4 dana ranije. Kad mi prodje pa cu kod ginekologa, i na proveravanje hormona. Nikad mi se ovo nije desilo . 

ti mu reci da si radila Lh test i znaš kada ti je bila ovulacija . Meni kada se javljao braon sekret procitala sam negde da je pisalo da se dešava kod pada progesterona ili u mom slučaju pre ovulacije. Meni je uvek dolazila menstruacija 14/15 dana posle ovulacije. 

ajde izdrži krvave dane, pa zakazi pregled:D 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj , jutros mi je islo to malo krvi sveze, tj menstuacija klasicna, sad braon i to kao pred kraj menstruacije. Cula sam se sa jednom dr poznanicom , kaze da stavim ulozak i pratim. Mozda sam trudna pa to kaze normalno tako na pocetku, hormoni rade svoj posao, svaka druga zena dozivi to kao krvarenje . Samo da pratim koliko ide! <_<  sad cu da odem da izvadim hormone i betu da znam na cemu sam 

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.