Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ovako, moja zadnja M je bila 27decemb. Bila sam naravno aktivna od prestanka M (5dana trajala) pa do 16dana ciklusa. Po kalendaru to su mi sve plodni dani i ovulacija i sve smo to pokrili, naravno ja kao po obicaju bez strpljenja pocela sam sa testovima 8 dpo naravno prvi test neg. Sledeceg dana opet vidrla sam vrrrrrlooo jedva vidljivu drugu crticu ali to sam samo ja videla:lol: sledeci dan opet vec se videlo maaaalo vise ali opet meni nedovoljno da bih potrvdila. Naravno vec sledeci test koji imate sliku vidi se bolje i to mi je konacno potvrdilo ali radicu jos jedan :lol:. Juce sam 25dana ciklusa (treba da dobijem tek sad za dva dana) na vesu primetila braon sekret vrlo malo i nestalo je...od simptoma osim sto mi se ne jedr slatko uopste a ja slatko derem pred  M..to mi je vec onako najjaci simptom za sad..Tako drage moje ja se raspisala ali jako sam srecna pa mi drago da podelim sa vama....

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex kraljice, cestitam! :wub: Ti si to brzinski :D Bogami ako ovako lako ostajes trudna, pazi se kad se muz vrati, moze biti lako cetvrto, peto, sesto :D 

Cestitke i za Dodu, ipak baba Vanga nije bila u pravu kad joj je rekla-nista do marta :D 

Leni draga hvala ti puuuno jako sam srecna, ovo mi je iz treceg pokusaja da se tako izrazim, prva dva meseca pokusavanja letos nisu urodila plodom..sada ovaj put hvala BOGU uspelo je. Meni inace sa obe trudnoce tek nakon 3m pokusavanja verivatno i sad je tako...  a Doda super prenecu joj cestitke, dobro se oseca malo joj bude muka ali dobro je 11nedelja je trudnoce:angel: Kako si ti Leni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3 meseca je stvarno brzo :) Ja dobro, pratim vas sve ali ne idem vasim stopama :D Nek ti bude lagana i skolska trudnoca :wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga @lex  cestitammm!!! bas mi je drago, nadam se da ces imati laku trudnocu i bez mucnina to ti od srca zelim, ja se jos mucim i nikako da prestanu. 

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga @lex  cestitammm!!! bas mi je drago, nadam se da ces imati laku trudnocu i bez mucnina to ti od srca zelim, ja se jos mucim i nikako da prestanu. 

Hvala Mexi puno, nadam se i ja lakoj trudnoci prva mi je bila teska bas, druga lakse u svakom smislu a ova...pa videcemo samo neka se odrzi ako Bogda. kako si ti ? koja si nedelja?:wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Hvala Mexi puno, nadam se i ja lakoj trudnoci prva mi je bila teska bas, druga lakse u svakom smislu a ova...pa videcemo samo neka se odrzi ako Bogda. kako si ti ? koja si nedelja?:wub:

samnom je sve u redu  osim svakodnevnih mucnina, sad sam usla u 11.nedelju pa se nadam da ce uskoro prestati. Kako se ti osecas? Kad planiras da odes doktoru?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samnom je sve u redu  osim svakodnevnih mucnina, sad sam usla u 11.nedelju pa se nadam da ce uskoro prestati. Kako se ti osecas? Kad planiras da odes doktoru?

@Mexi ja sam super, ne osecam bas nista i nikakve simptome nemam, osim bolnih grudi kao pred svaku Menstr. Ja u cetvrtak ulazim u 6tu nedelju ako Bogda, a reci mi kad su ti pocele mucnine?  U ovaj sad cetvrtak planiram kod doktora :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

@Mexi ja sam super, ne osecam bas nista i nikakve simptome nemam, osim bolnih grudi kao pred svaku Menstr. Ja u cetvrtak ulazim u 6tu nedelju ako Bogda, a reci mi kad su ti pocele mucnine?  U ovaj sad cetvrtak planiram kod doktora :wub:

 

u 6.nedelji su mi krenule mucnine, pre toga sam se bas radovala i mislila da cu biti srecnica i da necu imati mucnine u trudnoci al sam se bas prevarila, sutra ulazi u 12.nedelju i polako se vec osecam bolje, nisu skroz prestale ali sa ovim mogu da se nosim. 

Gde su nam ostale cekalice? @tiaa, @Koala sad ste vas dve na redu :wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u 6.nedelji su mi krenule mucnine, pre toga sam se bas radovala i mislila da cu biti srecnica i da necu imati mucnine u trudnoci al sam se bas prevarila, sutra ulazi u 12.nedelju i polako se vec osecam bolje, nisu skroz prestale ali sa ovim mogu da se nosim. 

Gde su nam ostale cekalice? @tiaa, @Koala sad ste vas dve na redu :wub:

ja sam tu, danas mi je 34 dan ciklusa, imala sam kasnu ovulaciju pa cekam. Ako do ponedeljka ne dobijem, radicu test.

Bas mi je drago sto lepo napredujete:wub: i jel si videla bebu na uz?

miliccam, Mexi i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi,Lex predjite u drugi trimestar da se druzite :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u 6.nedelji su mi krenule mucnine, pre toga sam se bas radovala i mislila da cu biti srecnica i da necu imati mucnine u trudnoci al sam se bas prevarila, sutra ulazi u 12.nedelju i polako se vec osecam bolje, nisu skroz prestale ali sa ovim mogu da se nosim. 

Gde su nam ostale cekalice? @tiaa, @Koala sad ste vas dve na redu :wub:

jaoo tih slatkih muka :wub:

Mexi, ja pauziram malo da dovedem prvo fizicko zdravlje u red pa cemo opet u akciju!

Mexi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam tu, danas mi je 34 dan ciklusa, imala sam kasnu ovulaciju pa cekam. Ako do ponedeljka ne dobijem, radicu test.

Bas mi je drago sto lepo napredujete:wub: i jel si videla bebu na uz?

u ponedeljak imam termin jedva cekam  da je vidim :wub: Nadam se da neces dobiti, u svakom slucaju javi nam, mi smo tu da drzimo palceve :D 

tiaa i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, evo necu nista da kazem da ne izbaksuziram, samo nam stavi sliku testa za par dana. ;)

Mexi, uzivaj u ponedeljak, mi sledeci uz tek za 2 nedelje. Stavi nam sliku sa UZ na trudnickoj temi. :)

Gde su nam druge cekalice, tema je malo utihnula. 

 

KruelaDeviL i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su vam slatke muke :rolleyes: jedva cekam da dozivim. Ja sam pocela ovaj mesec sa LH trakicama. Danas mi je 14dan ciklusa, obe linije tamne tako da cekam da vidim sta ce biti, radicemo vredno . Taman za moj rodjendan otprilike test ! Nadam se da ce biti najbolji do sada :wub:

Koala i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, evo necu nista da kazem da ne izbaksuziram, samo nam stavi sliku testa za par dana. ;)

Mexi, uzivaj u ponedeljak, mi sledeci uz tek za 2 nedelje. Stavi nam sliku sa UZ na trudnickoj temi. :)

Gde su nam druge cekalice, tema je malo utihnula. 

 

kao ii uvek kod mene je sve komplikovano. Mislim da mi je danas 14dpo, i nista se ne dešava. Imala sam juče grčeve i napad besa, a danas ništa. Sačekaću i sutra pa radim test.

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su vam slatke muke :rolleyes: jedva cekam da dozivim. Ja sam pocela ovaj mesec sa LH trakicama. Danas mi je 14dan ciklusa, obe linije tamne tako da cekam da vidim sta ce biti, radicemo vredno . Taman za moj rodjendan otprilike test ! Nadam se da ce biti najbolji do sada :wub:

držim fige, mi smo ovaj mesec bili vredni i videćemo šta se dešava. Koliko meseci pokušavate? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

držim fige, mi smo ovaj mesec bili vredni i videćemo šta se dešava. Koliko meseci pokušavate? 

Drzim ti i ja :rolleyes: kad radis test ? Ima li nekih simptoma? Mi od juna, jula. S tim da smo ponekad preskocili ovulaciju, ali ja se svaki mesec nadam da je to to. Sad sam resila da probam sa trakicama . Juce su mi bile obe tamne crte , danas opet isto. Tako da valjda je to to, bitno mi je da znam da imam ovulacije :lol:

Izmenjeno od strane Marija9
miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzim ti i ja :rolleyes: kad radis test ? Ima li nekih simptoma? Mi od juna, jula. S tim da smo ponekad preskocili ovulaciju, ali ja se svaki mesec nadam da je to to. Sad sam resila da probam sa trakicama . Juce su mi bile obe tamne crte , danas opet isto. Tako da valjda je to to, bitno mi je da znam da imam ovulacije :lol:

I ja pocinjem da koristim trakice :) Drago mi je da nisam jedina koja to koristi :D

Marija9 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da probamo. Mada mi zene tacno znamo svaki deo ciklusa! Ja sam se sad zbunila skroz, juce i danas mi pokazao test kao da je pozitivan tj obe linije tamne , a sad vidim braon sekret , uzas -_- bradavice haos bolne. Sta to moze da bude 15. Dana ciklusa ?.Hormoni :angry: 

Dzeks voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitvno niste jedine sa trakicama, dosta zena na ovoj temi ih je koristilo, ja sam ih koristila I pre prve I pre ove trudnoce I bez njih verovatno bismo jos uvek pokusavali prvo zato sto je mm cesto na putu a drugo zato sto meni ovulacija nije 15.dc kao po knjizi. 

Mislim da je neka clanica bas pisala da je imala braon sekret za vreme ovulacije. 

Ja vam zelim puno srece I ako imate nekih nedoumica tu sam. :)

Marija9, Dzeks i Vetruška volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao ii uvek kod mene je sve komplikovano. Mislim da mi je danas 14dpo, i nista se ne dešava. Imala sam juče grčeve i napad besa, a danas ništa. Sačekaću i sutra pa radim test.

Ima li novosti? Drzimo palceve! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se jutros opet pojavio braon sekret! Stvarno ne znam vise sta moze da bude. Zakazala sam kod ginekologa , pa da vidim ! Danas 20dan ciklusa, pre 6 dana bila ovulacija. Grudi da ne spominjem , bolno haos -_- hormoni se igraju sa mnom ovaj mesec 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ima li novosti? Drzimo palceve! :wub:

dobila sam:mellow:. Zakazala sam pregled, da ću videti šta dalje. Dokle si ti stigla?

Izmenjeno od strane tiaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se jutros opet pojavio braon sekret! Stvarno ne znam vise sta moze da bude. Zakazala sam kod ginekologa , pa da vidim ! Danas 20dan ciklusa, pre 6 dana bila ovulacija. Grudi da ne spominjem , bolno haos -_- hormoni se igraju sa mnom ovaj mesec 

da nije to možda implatacijsko krvarenje? Meni se par puta desilo da imam braon sekret pre ovulacije, ali pošto si ti ovulacija prošla, možda se nešto lepo krčka:D

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.