Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ahahah pa dobro niste za puno promasili :rolleyes:

Da li si  prvi put rodila na dan kad ti je bio termin ? Puno poznanica su radjalje ranije  ili nekoliko dana kasnije od termina retko koja bas na dan kad joj je dr rekao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Milice. Meni je danas 19dc i nije još došlo do ovulacije, čekam je. Nervira me sto će i ova menstruacija da kasni i moje čekanje se baš odužilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je porodjaj krenuo na termin ali sam se porodila tek 3 dana kasnije. 

Ahahah pa dobro niste za puno promasili :rolleyes:

Da li si  prvi put rodila na dan kad ti je bio termin ? Puno poznanica su radjalje ranije  ili nekoliko dana kasnije od termina retko koja bas na dan kad joj je dr rekao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Koala sta se desava, jesi li radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Koala sta se desava, jesi li radila test?

stigla vestica kod mene u ponedeljak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stigla vestica kod mene u ponedeljak :(

beba je odlucila da to ne bude ovaj mesec, nadam se da ce vas sledecog iznenaditi. :) Cekaj da ti prodje vestica pa se opet baci u akciju, desi se kad se najmanje nadas :wub:

Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke ! Meni kasni 1 dan, danas radila test negativan.  Sumnjive su mi si grudi samo, bolne sa strane sa venama , koje nemam u pms-u. Od simptoma klasicni pms plus cesto mokrenje i sukrvica iz nosa <_< Da li da sacekam jos malo? Nesto mi je bilo ovaj mesec kao da je uspelo . Ovulacija mi je bila dan dva posle nove godine, osetila sam <_<  Da li postoji jos neka sansa 

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija, draga, postoji jos uvek sansa narocito zato sto ti kasni. To sa simptomima sve moze da bude a ne mora da znaci. Sacekaj jos dan , dva pa ponovi test ili radi betu ako si u mogucnosti, to ti je najsigurnije. 

Srecno I ja se nadam da ces nas obradovati sa slikom pozitivnog testa ili visoke bete za koji dan. :baby:

lex, Koala, Vetruška i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene, kod mene nista novo jos uvek, cekam da dobijem sutra. Svaaakavih simptoma sam imala ovaj mesec, najvise bolne grudi vec 2 nedelje i grcevi non stop. Ali, kao sto sam pisala pre, imam policisticne jajnike i mislim da mi se javljaju ciste i na grudima polako, bas je bolno. Videcemo do vikenda sta bude, ali sve mi mirisi na vesticu :angry:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi tako sam i ja to shvatila i pomirila se sa tim, jeste da mi je trebalo 2 dana :rolleyes: ali beba dodje kad ona zeli

@Marija9 naravno da ima jos sanse, kako kaze nas Kikac, dok vestice nema nade ima, drzim fige da bude jedna lepa slicica pozitivnog testica :wub: 

KikaC96, miliccam i Marija9 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene, kod mene nista novo jos uvek, cekam da dobijem sutra. Svaaakavih simptoma sam imala ovaj mesec, najvise bolne grudi vec 2 nedelje i grcevi non stop. Ali, kao sto sam pisala pre, imam policisticne jajnike i mislim da mi se javljaju ciste i na grudima polako, bas je bolno. Videcemo do vikenda sta bude, ali sve mi mirisi na vesticu :angry:

onda za vikend radis testic? ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

onda za vikend radis testic? ^_^

Ako ne dodje vestica, verovatno u nedelju ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, bas mi je drago da je bebica dobro a mucnine ce ubrzo proci, nemoj nista da brines. ;)

Kada je tebi termin, ako zelis da te stavimo na spisak trudnica? A mozes i da nam se pridruzis na temi drugi trimestar, tamo pisu sve trudnice. 

Lex, kako si draga? Kakva je situacija kod vas? 

@lex draga, vidim te da vrebas a nista ne pises, kako si? Dokle ste vi stigli?

Nema nam @doda, nadam se da je dobro.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas primetila rozi sekret na papiru. Znaci nista , evo je stize:( Bas sam se nadala da su ovakve grudi siguran znak, plus kasnjenje. Nikad mi nisu bile ovako u venama, bradavice uvecane i bukvalno oko njih najvise vena. -_- Smor, bice valjda sledeci mesec 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex draga, vidim te da vrebas a nista ne pises, kako si? Dokle ste vi stigli?

Nema nam @doda, nadam se da je dobro.

Hejjj zenske kako ste? vrebam vrebam ni sama ne znam da li da se oglasim jer nisam sigurnaaa:wub: miliccam hvala sto pitas, tek sam od decembra aktivna sto se tice pravljenja bebice..muz mi dolazio i pre neki dan otisao..zadnju M sam imala 27decembra a danas mi je 25 dan ciklusa..radila sam test tj dva testa 5 dana ranije..na oba je vrrrrrlo slaba crtica ali se nadam da je to too..ne smem da se radujem

leni i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam Doda nam je truuuuuudnaaaaa potvrdjena trudnoca cujem se sa njom dobro je, nema vremena da se javi od decice ali je dobro i hvala bogu ono najbitnije trudna..pila je cajeve i psihicki se malo odmorila sto se tice odbrojavanja ovulacije i siklusa pa je izgleda to rezultiralo uspesnom trudnocom..jako sam srecna zbog nje i zbig svake koja ostvari ovako najvecu zelju

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hejjj zenske kako ste? vrebam vrebam ni sama ne znam da li da se oglasim jer nisam sigurnaaa:wub: miliccam hvala sto pitas, tek sam od decembra aktivna sto se tice pravljenja bebice..muz mi dolazio i pre neki dan otisao..zadnju M sam imala 27decembra a danas mi je 25 dan ciklusa..radila sam test tj dva testa 5 dana ranije..na oba je vrrrrrlo slaba crtica ali se nadam da je to too..ne smem da se radujem

ijao nadam se da je to to!:baby: kada ponavljas test? Stavi nam slicicu test-a da uzivamo. :) Bas lepe vesti od ranog jutra. 

Pozdravi Dodu , znam da je trudna ali posle toga nestala pa sam se uplasila, drago mi je da je sve super. 

 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, kod mene stigla vestica :mellow:

Kazite mi gde kupujete te trakice za proveru ovulacije? Vidim da ih dosta pominjete. Kakva su iskustva? Jel ima neko iskustva sa maybe baby ili slicnim aparaticima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, kod mene stigla vestica :mellow:

Kazite mi gde kupujete te trakice za proveru ovulacije? Vidim da ih dosta pominjete. Kakva su iskustva? Jel ima neko iskustva sa maybe baby ili slicnim aparaticima?

imas lh srpski sajt, mozes ih poruciti :)

cena pristupacna, stignu za dan do dva, zavisi kad porucis u koje doba dana

Meni su mnogo pomogle da primetim i sta se desava sa mojim telom kada je O pa da mogu sama da razaznam ubuduce

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imas lh srpski sajt, mozes ih poruciti :)

cena pristupacna, stignu za dan do dva, zavisi kad porucis u koje doba dana

Meni su mnogo pomogle da primetim i sta se desava sa mojim telom kada je O pa da mogu sama da razaznam ubuduce

Hvala! Ja npr obicno prepoznam (u teoriji, nisam proveravala ^_^ ) po blagom ziganju jajnika ili promeni sekreta kada mi je ovulacija. Ali npr ovaj mesec nisam primetila te simptome, mozda zato sto sam bas obracala paznju. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ijao nadam se da je to to!:baby: kada ponavljas test? Stavi nam slicicu test-a da uzivamo. :) Bas lepe vesti od ranog jutra. 

Pozdravi Dodu , znam da je trudna ali posle toga nestala pa sam se uplasila, drago mi je da je sve super. 

 

 ja radila opet danas vec je to lepa crtica..samo ne znam kako se ubacuje slika totalni sam duduk za ovo ali bas lose stojim sa rukovanjem:(

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex:baby:divno! Cestitam, jako sam srecna zbog tebe! Predivne vesti! Laku trudnocu ti zelim i pisi nam na trudnickoj temi.

A slicicu mozes da ubacis preko https://postimages.org/

:babymommy:

 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex:baby:divno! Cestitam, jako sam srecna zbog tebe! Predivne vesti! Laku trudnocu ti zelim i pisi nam na trudnickoj temi.

A slicicu mozes da ubacis preko https://postimages.org/

:babymommy:

 

HVALAAA Miliccam jedva sam cekala da vidim cestitke i meni konacno, s obzirom da mi muz nece dolaziti do septembra...ovako sam nastavila da se druzim sa vama i da ujedno delim ono sto sam dozivela za ovo kratko vreme iscekivanja.. napisacu kako je bilo kod mene neka ostale buduce mame vide mozda im nesto znaci^_^:wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex kraljice, cestitam! :wub: Ti si to brzinski :D Bogami ako ovako lako ostajes trudna, pazi se kad se muz vrati, moze biti lako cetvrto, peto, sesto :D 

Cestitke i za Dodu, ipak baba Vanga nije bila u pravu kad joj je rekla-nista do marta :D 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.