Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Zene...Evo ja treba sutra da dobijem,a danas radila test i evo plus se pojavio...Ja prosto ne mogu da verujem,u novu godinu sa lepim vestima :baby:

OOO divna vest. Cestitam Zocka, najlepsi poklon za Novu godinu. Zelim ti sve najlepse i da bez mucnina prodje sve kako treba:wub::babymommy:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima ,nadam se  i ja da ce  sve biti u redu..evo i da  vam ubacim sliku,i zelim vam svima da i vi uskoro ugledate ovakve plusice :D:angel:

IMG_20181231_121348-480x640.jpg

Koala, miliccam, Venera i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima ,nadam se  i ja da ce  sve biti u redu..evo i da  vam ubacim sliku,i zelim vam svima da i vi uskoro ugledate ovakve plusice :D:angel:

IMG_20181231_121348-480x640.jpg

cestitam :) 

pridruzi nam se na temi Drugi trimestar :)

Srecni praznici :)

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao ekipa! Vidim da se neke od vas jos ovde (nadam se da prelazite brzo), usla sam samo da cestitam svima na plusicima! Zelim vam laku i mirnu trudnocu :) 

miliccam, lex i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao ekipa! Vidim da se neke od vas jos ovde (nadam se da prelazite brzo), usla sam samo da cestitam svima na plusicima! Zelim vam laku i mirnu trudnocu :) 

Jeee vratila si nam se... Kako si? Jel pocinjete ponovo sa pravljenjem?:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeee vratila si nam se... Kako si? Jel pocinjete ponovo sa pravljenjem?:baby:

Da draga, vredni smo ovaj mesec, ali bez ikakvog pritiska. Ne pratim ovulaciju ni dane, samo uzivamo pa sta bude bice :) Zbog nekih prakticnih stvari mozda bismo mogli da odlozimo jos koji mesec, ali nije nikakava prepreka i ako se desi sad :) Kako si ti Tiaa? 

 

p.s. Trebalo bi da dobijem 18og, ali mogu da se zakunem da mi je ovlacija bila 10og dana ciklusa ovaj mesec :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo.:wub:Zelim vam da uspete ovaj mesec.

Mi smo aktivni, pa videcemo rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnooo, srecno! Koji datum cekas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnooo, srecno! Koji datum cekas?

Jos malo pa krecem sa ih tracicama

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Sovica93 onda cekas 18.1. za test? ^_^

 

Meni je ovaj mesec bila kasna O, 20dc, koji inace traje 26-29 dana, tako da ja cekam 16.1.za nedobijanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Koala To je trenutni plan, mada mozda budem nestrpljiva pa kupim testic oko 15og haha :D Pa to je blizuuu jos 13 dana :) Mozda je to srecan broj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Koala To je trenutni plan, mada mozda budem nestrpljiva pa kupim testic oko 15og haha :D Pa to je blizuuu jos 13 dana :) Mozda je to srecan broj :)

ja planiram prvi da uradim 10.1., tj 10dpo pa cemo da vidimo sta kaze :D

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja planiram prvi da uradim 10.1., tj 10dpo pa cemo da vidimo sta kaze :D

Tako sam I ja , pa mi je rekao nisi trudna ali se vec sutradan predomislio. :D

Srecno svim cekalicama I da u NG ugledate dve crtice. :baby:

Koala i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otkad je pocela hladnoca ovde, moj PMS se produzio na 15 dana :huh: grudi su mi se naduvale, mislim da cu poleteti uskoro :angel:

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, Srecan Bozic-nek nam ova godina donese kisu plusica :)

lex i mozza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, samo da vas pozdravim, novopridosla sam na ovoj temi ^_^

lex i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hey devojke, sto ste se utisale? Ima nesto novo kod vas?

Vetruska dobro dosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vetruska, dobrodosla :wub:

Sta se desava kod tebe?

Neon, meni je danas 11dpo, cekam sutra da uradim testic da vidim sta se desava jer mi je 31dc

lex i Neon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde da nas obradujete lepim vestima sa novim plusicima i stomacima.. :)

ja nisam ni cekalica a vise ni trudnica :) 

e a sto se titice linkova sa viber grupe jja mislim da je to protiv pravila foruma i da ce post admini obrisati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bas smo se nesto utisale :) Vetruska, dobro dosla i sto pre nam otisla :)

Ja bih trebalo da dobijem 18. znaci jos 7 dana, grudi me bole od Bozica jos, i ne prestaju :/ Znam da cete reci kako to moze biti znak, ali moja majka je imala ciste na grudima koje su pocele da se razvijaju kad je bila mojih godina, tako da mislim da je to :( Bas je jaaako neprijatno, ziga sa strana, ne mogu da lezim na stomaku uopste. Obicno mi bol krene 5-6 dana pred mens. ali ovo je stvarno neobicno ali s obzirom da imam i blagi PCOS, mislim da su me ciste napale i na grudima :( cekam da dobijem (ili ne dobijem) pa cu kod lekara da vidim sta mi je ciniti. Tacno se secam kako mi se mama patila godinama i ne planiram da i meni bude tako.

 

No, nadam se najboljem pa videcemo.

Kako ste mi vi sve??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zdravo dame moje,ja sam ovdje nova i relativno mlada hah :) voljela bi ako mi mozete pomoci hocu izluditi hah situacija je ovakva..muz i ja smo u braku godinu i po i pokusavamo imati bebu aktivno vec 3 mj eh sad ja sam radila pretrage sve je ok i radila sam folikulometriju,imala sam na desnom jajniku folekul koji je rastao naravno i pukao je i mi smo imali odnos dan prije i dan posle a bas na taj dan kad je pukao nismo imali odnos :( i imala sam sve simptome kao da sam u drugom stanju kasnila mi je 2 dana ja sam uradila test bio je negativan, ja sam dobila naravno eh sad ovaj mjesec isto tako smo radili aktivno na bebi i ja bi trebala NEdobiti 13.01, bole me ponekad ledja,imam povremene bolove u jajnicima i naravno imam taj bijeli gusti sekret vec 2 dana sta bi to trebalo da znaci? da napomenem pijem macinu travu i vrkutu mjesec dana.. zarko zelimo bebicu :)

Izmenjeno od strane Dzeks
tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo dame moje,ja sam ovdje nova i relativno mlada hah :) voljela bi ako mi mozete pomoci hocu izluditi hah situacija je ovakva..muz i ja smo u braku godinu i po i pokusavamo imati bebu aktivno vec 3 mj eh sad ja sam radila pretrage sve je ok i radila sam folikulometriju,imala sam na desnom jajniku folekul koji je rastao naravno i pukao je i mi smo imali odnos dan prije i dan posle a bas na taj dan kad je pukao nismo imali odnos :( i imala sam sve simptome kao da sam u drugom stanju kasnila mi je 2 dana ja sam uradila test bio je negativan, ja sam dobila naravno eh sad ovaj mjesec isto tako smo radili aktivno na bebi i ja bi trebala NEdobiti 13.01, bole me ponekad ledja,imam povremene bolove u jajnicima i naravno imam taj bijeli gusti sekret vec 2 dana sta bi to trebalo da znaci? da napomenem pijem macinu travu i vrkutu mjesec dana.. zarko zelimo bebicu :)

Dobrodošla draga. Meni su preporučili da se virak i macina trava piju pre nego što se odlučite za bebu, jer pročišćava sve. Ja sam ga pila prošli mesec i prestala. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, samo da vas pozdravim, novopridosla sam na ovoj temi ^_^

vetruška pričaj nam tvoju priču. Koliko meseci pokušavate?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bas smo se nesto utisale :) Vetruska, dobro dosla i sto pre nam otisla :)

Ja bih trebalo da dobijem 18. znaci jos 7 dana, grudi me bole od Bozica jos, i ne prestaju :/ Znam da cete reci kako to moze biti znak, ali moja majka je imala ciste na grudima koje su pocele da se razvijaju kad je bila mojih godina, tako da mislim da je to :( Bas je jaaako neprijatno, ziga sa strana, ne mogu da lezim na stomaku uopste. Obicno mi bol krene 5-6 dana pred mens. ali ovo je stvarno neobicno ali s obzirom da imam i blagi PCOS, mislim da su me ciste napale i na grudima :( cekam da dobijem (ili ne dobijem) pa cu kod lekara da vidim sta mi je ciniti. Tacno se secam kako mi se mama patila godinama i ne planiram da i meni bude tako.

 

No, nadam se najboljem pa videcemo.

Kako ste mi vi sve??

ja sam počela sa ih testovima i danas mi je 17 dc i ništa se još ne dešava:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.