Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dobro sam ja, evo i ja prasim ne prestajem, daj Boze da tebe preskoci vestica ovog meseca i da nam  javis lepe vesti. :D

Jel imas mucnine? Evo hvatam prah:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa draga kakvo je stanje danas kod tebe? Osecas li sta?   Nema nam Dode sta li je sa njom? kako li njoj ide trudnoca

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa draga kakvo je stanje danas kod tebe? Osecas li sta?   Nema nam Dode sta li je sa njom? kako li njoj ide trudnoca

E kasni mi, nisam pratila ovulaciju bas i sacekacu jos par dana pa da uradim test. U zadnje vreme toliko zaboli stomak kao da ce krenuti svakog casa i na kraju nista se ne desava. Bar da znam sta za ng da pijuckam.:D Ti kako si? htela sam da ti kazem da mozes prestati sa onim cajem dok planiras bebu. Posto on cisti sve. Ne znam gde nam je doda i ja bih volela da cujem kako je.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tia,ja iba puta kad sam ostala trudna znak mi je bio da krene nenstraulna bol i mislim to je to dobila sam. Proverim nista. Bol nestane pa opet se javi i tako 3,4 dana kasnjenja. Posle 3 dana sam bia ubedjena da je to to jer kad dobijam krv krene cim zaboli. Svaka zena i trudnoca su i individualni oa tako i simptomi trudnoce i ne bih da ti dajem kazenu nadu. Ali cisto da imas jos jedno iskustvo. :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tia,ja iba puta kad sam ostala trudna znak mi je bio da krene nenstraulna bol i mislim to je to dobila sam. Proverim nista. Bol nestane pa opet se javi i tako 3,4 dana kasnjenja. Posle 3 dana sam bia ubedjena da je to to jer kad dobijam krv krene cim zaboli. Svaka zena i trudnoca su i individualni oa tako i simptomi trudnoce i ne bih da ti dajem kazenu nadu. Ali cisto da imas jos jedno iskustvo. :)

Meni je ovo ziganje jajnika pocelo od 28.dc i bukvalno to je to, cekam da pocne i stane. Danas je 33d i nista se ne desava. Ja uvek kazem da zelim test da potvrdi trudnocu a ne ja. A sto se simptoma tice ne razmisljam puno. Nego me nervira ovo cekanje. I da nije trudnoca boze moj, idemo sledeci krug. Nisam pod stresom :D , ali zanima me sta se to krcka

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikad nisam radila testove zbog situavija da.potvrdi a bude suprotno ili obrnuto. Na 10dana kasnjenja sam otisla na uzv i videlo se i srce i sve. Nisam verivala sama sebi tj ne mogu na da potvrdim trudnocu,ali sam zmala da se nesto desava jer uvek na orvi bol dobijem.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja nikad nisam radila testove zbog situavija da.potvrdi a bude suprotno ili obrnuto. Na 10dana kasnjenja sam otisla na uzv i videlo se i srce i sve. Nisam verivala sama sebi tj ne mogu na da potvrdim trudnocu,ali sam zmala da se nesto desava jer uvek na orvi bol dobijem.

Mene cim na ovaj nacin zaboli stomak samo cekam da sto jace krene bol i menstuacija dolazi istog trena. Pa ovde posle 8 nedelje zakazuju pregled nista pre toga.

Izmenjeno od strane tiaa
Mexi i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je vec drugo. :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene cim na ovaj nacin zaboli stomak samo cekam da sto jace krene bol i menstuacija dolazi istog trena. Pa ovde posle 8 nedelje zakazuju pregled nista pre toga.

ja sam se osecala isto kao ti, nekoliko dana pre nego sto sam trebala da dobijem me je boleo stomak znaci isti taj osecaj, i samo trcim u wc da proverim kad ono nista. Samo me malo buni sto ti test nije pokazao nista uradi  sutra ujutru opet da znas na cemu si. Ja sam uradila u petak a trebala sam dobiti u nedelju, u petak negativan, radim ja opet na dan kad sam trebala da dobijem u nedelju i to uvece kad ono jedva vidljiva crtica. Zato mislim da bi vec test trebao da ti pokaze, i ja sam kupila onaj najeftiniji, osim ako ti je ovulacija bila kasnije. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se osecala isto kao ti, nekoliko dana pre nego sto sam trebala da dobijem me je boleo stomak znaci isti taj osecaj, i samo trcim u wc da proverim kad ono nista. Samo me malo buni sto ti test nije pokazao nista uradi  sutra ujutru opet da znas na cemu si. Ja sam uradila u petak a trebala sam dobiti u nedelju, u petak negativan, radim ja opet na dan kad sam trebala da dobijem u nedelju i to uvece kad ono jedva vidljiva crtica. Zato mislim da bi vec test trebao da ti pokaze, i ja sam kupila onaj najeftiniji, osim ako ti je ovulacija bila kasnije. 

Jednim delom kada sam videla jednu crtu verujem da ce doci. Ali nije mi jasno zasto do sada nije dosla. Mozda sutra uradim test ako ne dobijem.

 

Mexi i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav žene,imam nedoumicu,pa me zanima vase mišljenje..Naime suprug i ja smo pre 9 dana imali odnos,to je trebalo da bude dan pred planiranu ovulacijnu,nakon toga još dva puta sa razmakom od dva i tri dana..E sad juče mi se desilo da sam osecala čudnu nadutost u donjem delu stomaka,i nakon nekog vremena otišla sam do toaleta i na papiru je ostao smedji sekret..I danas ceo dan osećam cudno nadutost u tom donjem delu stomaka i non stop osecam neko ziganje u predelu materice i dole kao da me boli kad sedim..Da li je to moguće,osecati  nesto tako rano? Menstruaciju treba da dobijem za nedelju dana,i da napomenem u prvoj trudnoći osim bolova u grudima i tokom odnosa nisam ništa osecala ,ali tada nije bilo planirano,tako da ako je i bilo ovakvih simptoma nisam obraćala pažnju...Hvala svima

lex, Koala, tiaa i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav žene,imam nedoumicu,pa me zanima vase mišljenje..Naime suprug i ja smo pre 9 dana imali odnos,to je trebalo da bude dan pred planiranu ovulacijnu,nakon toga još dva puta sa razmakom od dva i tri dana..E sad juče mi se desilo da sam osecala čudnu nadutost u donjem delu stomaka,i nakon nekog vremena otišla sam do toaleta i na papiru je ostao smedji sekret..I danas ceo dan osećam cudno nadutost u tom donjem delu stomaka i non stop osecam neko ziganje u predelu materice i dole kao da me boli kad sedim..Da li je to moguće,osecati  nesto tako rano? Menstruaciju treba da dobijem za nedelju dana,i da napomenem u prvoj trudnoći osim bolova u grudima i tokom odnosa nisam ništa osecala ,ali tada nije bilo planirano,tako da ako je i bilo ovakvih simptoma nisam obraćala pažnju...Hvala svima

Jedini i siguran nacin da to dokazes jeste test, a i kasnjenje mece. Najbolje je da budes strpljiva i sacekas jos 7 dana, to ti kazem iz svog iskustva, jer sam ja tako imala sve simptome i nisam bila trudna, a onda nisam imala nijedan simptom kad ono || crtice. Sto se tice laznih simptoma jednom sam u sredini ciklusa imala isto tako braon sekret (nikad nisam do tad imala i bila 100% sigurna da je trudnoca) i ispostavilo se da nisam trudna. 

Ti budi strpljiva jos koji dan pa uradi test, a mi smo tu da navijamo da je to to. :D

Koala i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Meni kada se pojavi braon sekret na sredini ciklusa označava da je ovulacija blizu. 2 puta mi se to desilo i sutra mi je bio ih test pozitivan i takav bol kada sedim i ja sam osećala. @Zocka koji ti je dc? I ako ti je sekret vodenkast to je to.

Izmenjeno od strane tiaa
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja se trudim da razmišljam racionalno,nekako mi je suviše rano da bilo šta osetim,a opet meni se taj braon sekret nikada ne dešava,bas  nikada,i da danas mi je beo skroz,nije vodenast uopšte,a nemam neke tegobe tipa svrab,peckanje ,neprijatan miris,pa da razmisljam o infekciji..To juče me je baš bacilo u razmisljanje,treba sad iscekati sledeću nedelju  Neću da se nadam suviše,još je rano kako god.. Čekamo :)

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja se trudim da razmišljam racionalno,nekako mi je suviše rano da bilo šta osetim,a opet meni se taj braon sekret nikada ne dešava,bas  nikada,i da danas mi je beo skroz,nije vodenast uopšte,a nemam neke tegobe tipa svrab,peckanje ,neprijatan miris,pa da razmisljam o infekciji..To juče me je baš bacilo u razmisljanje,treba sad iscekati sledeću nedelju  Neću da se nadam suviše,još je rano kako god.. Čekamo :)

vi za svaki slučaj imate i sada jedan odnos :D. Zapamti kada si dobila taj braon sekret ako slučajno zakasni možda je to bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja se trudim da razmišljam racionalno,nekako mi je suviše rano da bilo šta osetim,a opet meni se taj braon sekret nikada ne dešava,bas  nikada,i da danas mi je beo skroz,nije vodenast uopšte,a nemam neke tegobe tipa svrab,peckanje ,neprijatan miris,pa da razmisljam o infekciji..To juče me je baš bacilo u razmisljanje,treba sad iscekati sledeću nedelju  Neću da se nadam suviše,još je rano kako god.. Čekamo :)

Ako je ovulacija bila pre 7 dana, moguce je da je u pitanju implementacijsko krvarenje. Opet, moze da bude i pad progesterona ili nesto sl. Znam da u periodu kad imas nezasticene odnose samo osluskujes svoje telo ali pokusaj da se malo iskljucis. Ne samo ti, vec i ostale cekalice. Nekad se desi da test 2 dana pred M pokaze dve crte, poradujes se, vidis buducnost pred sobom i bude biohemijska ili neki deugi shit. Nase telo je nas saveznik, mozds bi bilo dobro malo mu verovati :) 

Earl Grey i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kasni mi, nisam pratila ovulaciju bas i sacekacu jos par dana pa da uradim test. U zadnje vreme toliko zaboli stomak kao da ce krenuti svakog casa i na kraju nista se ne desava. Bar da znam sta za ng da pijuckam.:D Ti kako si? htela sam da ti kazem da mozes prestati sa onim cajem dok planiras bebu. Posto on cisti sve. Ne znam gde nam je doda i ja bih volela da cujem kako je.

 e hvala Tiaa prestala sam da ga pijem mozda jedno 10tak dana pre odnosa..ja se ne nadam puno u ovaj mesec jer je ipak to telo odradilo svoje, ovulacija prosla muz zakasnio:lol: tako da bice tu za januarsko CEKANJE :rolleyes: sacekaj jos malo vidi sutra hoces li dobiti pa uzmi jos jedan test to je bar lako da taj adrenalin osetimo..ja ga najbolje osetim kad radim test:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Braon sekret na ovulaciji? Hmmm. To.je cudno. Ovulacija je pracenja belim gustim sekretom i bolom kod nekih zena. Beaon sekret moze znaciti samo.krvarenje neko.koje nije sveze,ali sa ne pametujem.

sto Leni kaze,moze biti imolementacijsko krvarenje. 

Tia,koliko tebi kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav žene,imam nedoumicu,pa me zanima vase mišljenje..Naime suprug i ja smo pre 9 dana imali odnos,to je trebalo da bude dan pred planiranu ovulacijnu,nakon toga još dva puta sa razmakom od dva i tri dana..E sad juče mi se desilo da sam osecala čudnu nadutost u donjem delu stomaka,i nakon nekog vremena otišla sam do toaleta i na papiru je ostao smedji sekret..I danas ceo dan osećam cudno nadutost u tom donjem delu stomaka i non stop osecam neko ziganje u predelu materice i dole kao da me boli kad sedim..Da li je to moguće,osecati  nesto tako rano? Menstruaciju treba da dobijem za nedelju dana,i da napomenem u prvoj trudnoći osim bolova u grudima i tokom odnosa nisam ništa osecala ,ali tada nije bilo planirano,tako da ako je i bilo ovakvih simptoma nisam obraćala pažnju...Hvala svima

meni lici na implementacijsko, ako je trajalo taj jedan dan, uklapa se u onaj period od 6 do 12 dana kada se i desava implementacija

mada sa druge strane ne mora da znaci, jer se i meni to desilo(u avgustu ako se ne varam), kao i mojoj drugarici(ovaj mesec) i kod obe je bio slucaj samo disbalans hormona, a ne pazimo se(cekamo bebca :rolleyes:)

Iskreno ti zelim da je onaj prvi slucaj i da ces ugledati ll :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa jesi radila test?? 

test negativan, a menstuaciju čekam kao deca deda mraza:D. Nje nema, a znam da ovulacija nije bila tako kasno da i ona kasni, ali dobro.  Verovatno ću za ng sa vešticom da slavim:lol:.

Mexi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene...Evo ja treba sutra da dobijem,a danas radila test i evo plus se pojavio...Ja prosto ne mogu da verujem,u novu godinu sa lepim vestima :baby:

December, Mexi, miliccam i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Zocka! :baby:Cestitam! Bas divan ulazak u Novu Godinu. Laku trudnocu ti zelim I sve najlepse! 

Stavi sliku testa da uzivamo. ;)

 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej pokušavam da ubacim, nešto mi ne ode,sve u svemu potrudicu se kasnije kad dodjem sa posla, meni još ne dopire do mozga :D

lex, tiaa, Koala i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej pokušavam da ubacim, nešto mi ne ode,sve u svemu potrudicu se kasnije kad dodjem sa posla, meni još ne dopire do mozga :D

cestitam, bas lepe vesti za novu godinu :D zelim ti laku trudnocu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.