Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

@lex kako si nam ti? :wub:

ja ti se pridruzujem na novom spisku za nedobijanje, ti si 3.1.(ako se ne varam, izvini ako sam omasila), a moj je 9.1. :D 

Hej Koala, evo u trku nekom stizu stranci pa se vrtim na sto poslova, meni u zadnje vreme menstruacija na 27dana tako da me sada pada 27decemb da dobijem. muz mi dolazi u petak sada i ne verujem da cemo ista uspeti jer to fakticki par dana pred menstruaciju. A tek mogu da se nadam 23 januara da vidimo da li je ista uspelo:wub: navijam za obe da krenemo za ovim nasim trudnjacama sto su zaredile pa moramo i mi :angel:

miliccam, Koala i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravi svima :)nova san na forumu i dugo vremena mi je trebalo da se konačno javim...želimo bebicu već 1,5 dana i ovaj mesec mi kasni 28 dana i danas sam uradila test i opet 1 crtica:(

Ninolino94 samo lagano vecinom nece iz prve ali hoce iz svakog narednog puta:D ja sam ovde vec 3 meseca pratim sta se desava sa mojim dobrim cekalicama, vecina nas oprasila jos samo da nam se taj prah primi sto ja zelim od sveg srca i tebi. Dobro nam dosla

miliccam i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su nam najnovije trudnice?

@Mexi @Aleksiss24?

Nema vas :(

evoo mee, ja sam super, danas sam na poslu imala mucnine al sam sada super. Ne mogu da cekam da prodje jos koja nedelja tako da cu najverovatnije sutra kod dr, ako se racuna od poslednje mece sutra bi trebalo da napunim 5 nedelja. Ujutru sam uradila jos jedan test poslednji  koji sam imala i ovog puta je crta toliko vidljiva i velika da je veca i od kontrolne crtice :D 

Kako si ti? Jel ti prosla vestica? 

Aleks, doda, lily? Imate li simptome kako se osecate? Tia, jos koliko dana do ne dobijanja, 6 jel da? 

Koala, miliccam, lex i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je drago! :wub:

Meni skoro skroz prosla vestica, tako da od 11dc krecem sa lh trakicama i onda akcija ^_^

Mexi i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evoo mee, ja sam super, danas sam na poslu imala mucnine al sam sada super. Ne mogu da cekam da prodje jos koja nedelja tako da cu najverovatnije sutra kod dr, ako se racuna od poslednje mece sutra bi trebalo da napunim 5 nedelja. Ujutru sam uradila jos jedan test poslednji  koji sam imala i ovog puta je crta toliko vidljiva i velika da je veca i od kontrolne crtice :D 

Kako si ti? Jel ti prosla vestica? 

Aleks, doda, lily? Imate li simptome kako se osecate? Tia, jos koliko dana do ne dobijanja, 6 jel da? 

Drago mi je da si dobro. Trebalo bi sledece nedelje da ne  dodje meca:D

Mexi, lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evoo mee, ja sam super, danas sam na poslu imala mucnine al sam sada super. Ne mogu da cekam da prodje jos koja nedelja tako da cu najverovatnije sutra kod dr, ako se racuna od poslednje mece sutra bi trebalo da napunim 5 nedelja. Ujutru sam uradila jos jedan test poslednji  koji sam imala i ovog puta je crta toliko vidljiva i velika da je veca i od kontrolne crtice :D 

Kako si ti? Jel ti prosla vestica? 

Aleks, doda, lily? Imate li simptome kako se osecate? Tia, jos koliko dana do ne dobijanja, 6 jel da? 

Ćao!!!    Uuuh,  mene su baš spopale mučnine, pa me drže po ceo dan.. ne povraćam, hvala Bogu, ali baš mi muka, ne mogu da jedem ništa sem sendviča, štapića i tursije, a i svi mirisi mi smetaju baš .. :( nadam se da će brzo proći..  dolazim krajem nedelje za Srbiju, pa ću raditi neke testove još za trombofiliju i antifosfolipidni sindrom, to mi dr ovde tražila. Sledeći UZ mi je sredinom sl nedelje, pa se nadam da će sve biti u redu..       Javljaj šta je bilo kod Dr :):) 

Mexi, Venera i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao!!!    Uuuh,  mene su baš spopale mučnine, pa me drže po ceo dan.. ne povraćam, hvala Bogu, ali baš mi muka, ne mogu da jedem ništa sem sendviča, štapića i tursije, a i svi mirisi mi smetaju baš .. :( nadam se da će brzo proći..  dolazim krajem nedelje za Srbiju, pa ću raditi neke testove još za trombofiliju i antifosfolipidni sindrom, to mi dr ovde tražila. Sledeći UZ mi je sredinom sl nedelje, pa se nadam da će sve biti u redu..       Javljaj šta je bilo kod Dr :):) 

nadam se da ce sve biti ok. Danas kod mene ista situacija, mucnine, menstrualni bol kao grc u stomaku, bol u zeludcu katastrofa.

E i da bila sam kod dr. vidi  se tackica  i kaze da da imam neku cistu koja nije opasna(trudnicka cista), sad se pojavila pre mesec dana  nisam imala, e sad me malo plasi to sto me stomak boli dr mi nista nije rekla samo mi je dala vitamine, jel neka imala slican slucaj?? 

Lily0508 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda kako si ti? kako idu ovi pocetnicki dani? sa sve ovim carolijama i sneznim pahuljama:wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@tiaa ja dobijam 27og sada, jos 7 dana..Muz mi sutra stizeerr:angel: a posto sada mi nisu plodni dani ne ocekujem nista<_<  ja i ti smo blizu 

Izmenjeno od strane lex
miliccam i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa ja dobijam 27og sada, jos 7 dana..Muz mi sutra stizeerr:angel: a posto sada mi nisu plodni dani ne ocekujem nista<_<  ja i ti smo blizu 

ja ne očekujem vešticu 24. Možda dođe i ranije ne znam. :) jee kako brzo prošlo vreme. Držim ti palčeve i nadam se da će ići sve po planu.

lex, Venera i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi pa gde si nam tiiii :wub: kako si?

Jesam kupila, danas sam pocela da se testiram :D 10dc mi je, vidi se druga linijica ali nije jos jaka kao kontrolna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Koala Onda je pravo vreme da se bacis u akciju, pokusaj da dignes noge posle odnosa , kod @Aleksiss24 je uspelo :wub::D:D

Ja sva u strahovima, mozda jer mi je prva trudnoca, boli me stomak onaj osecaj kao da cu svakog casa procuriti i samo trcim u wc da proverim sta je da nije neka krv al samo zuti sekret, gadi mi se cak i voda a problem je sto mi se nista ne jede pa jedem ono samo jer moram, smrsala sam 4kg, i sva sam  zabrinuta je li sve ok, nadam se da cu dobro ocuvati bebu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

@Koala Onda je pravo vreme da se bacis u akciju, pokusaj da dignes noge posle odnosa , kod @Aleksiss24 je uspelo :wub::D:D

Ja sva u strahovima, mozda jer mi je prva trudnoca, boli me stomak onaj osecaj kao da cu svakog casa procuriti i samo trcim u wc da proverim sta je da nije neka krv al samo zuti sekret, gadi mi se cak i voda a problem je sto mi se nista ne jede pa jedem ono samo jer moram, smrsala sam 4kg, i sva sam  zabrinuta je li sve ok, nadam se da cu dobro ocuvati bebu :rolleyes:

Mexi javi se kod lekara za taj zuti sekret. Mozda je bakterija neka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Mexi javi se kod lekara za taj zuti sekret. Mozda je bakterija neka.

Mislila sam posto nema neki miris da je to normalno u trudnoci ali cu otici svakako.

Gde si nam ti? Kako se ti osecas? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne očekujem vešticu 24. Možda dođe i ranije ne znam. :) jee kako brzo prošlo vreme. Držim ti palčeve i nadam se da će ići sve po planu.

Hvala zenska, ja sam vec u akciji drugi dan se evo bacila:angel: paa videcemo, sad treba za 6 dana da dobijem:(..ne polazem nade u ovaj mesec ali nema veze bice sledeci...

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je sa Dodom, nema je dooda pa gde si ti kako se osecas?:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Heeej zenice,  kako ste? 

Ima li novosti kod cekalica? @tiaa imas li neki simptom? 

@Lily0508 jesi li bolje danas? @Aleksiss24 kako se osecas jesi bila kod dr? @doda imas li mucnine? @miliccam kako je kod tebe?  @Koala jesi li kupila tracice? 

 

Dobro jutro zenice!! :) 

Mexi, i ja isto i dalje imam mučnine, gadjenje na sve miriše, čak i kad vidim neku hranu, piletinu ne mogu ni na slici.. najlakše mi je da jedem ono što nisam ja spremila, inače teško..  samo mi se jedu ugljeni hidrati, pizza, sendviči, keks i mleko, pa čak i junk food, koji nikad nisam volela :lol: nije ni čudo što je ovo drugo stanje, bolje reći ludo stanje.. :lol:

Drži se samo, proći će ovo, pa dolaze još lepši dani :) :) :) 

Izmenjeno od strane Lily0508

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas 30dc. Ne znam zašto me ne bole bradavice. Imala sam blage grčeve, ali sada je sve ok. Videćemo šta se dešava 

Lily0508, miliccam, Koala i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas 30dc. Ne znam zašto me ne bole bradavice. Imala sam blage grčeve, ali sada je sve ok. Videćemo šta se dešava 

Mene nisu isto bolele, pocele tek posle par dana kašnjenja..  

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Dobro jutro zenice!! :) 

Mexi, i ja isto i dalje imam mučnine, gadjenje na sve miriše, čak i kad vidim neku hranu, piletinu ne mogu ni na slici.. najlakše mi je da jedem ono što nisam ja spremila, inače teško..  samo mi se jedu ugljeni hidrati, pizza, sendviči, keks i mleko, pa čak i junk food, koji nikad nisam volela :lol: nije ni čudo što je ovo drugo stanje, bolje reći ludo stanje.. :lol:

Drži se samo, proći će ovo, pa dolaze još lepši dani :) :) :) 

meni se nista ne jede, da mi bar nesto prija jela bi samo to. Jesi li imala grceve u donjem delu stomaka, stegne jako pa odmah popusti - bol identican kao za vreme mece?? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas 30dc. Ne znam zašto me ne bole bradavice. Imala sam blage grčeve, ali sada je sve ok. Videćemo šta se dešava 

Mene i dan danas ne bole bradavice, samo grudi sa strane. Cekamo 24. i nadamo se da je to to :wub:

Koala i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.