Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

MEXI cestitam !!! Bravoo.. javlja betuu

@miliccam Da li si povracala za ovo vreme ? I kad su pocela kad sad popustaju u 11. 

Ja sam usla u 7 .. i konstantno mi naduven stomak, muka .. glava mi puca , kao nizak pritisak.. ne povracam .. stvarno se nadam da necs tako do 11.

lex i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni mucnine pocele jos u 6.nedelji , oko 5+2 sam bila ali evo vec nedelju dana mi je lakse. Nisam ni ja povracala, ali sam sve drugo sto i ti imala. U prvoj tr mi je bilo jos gore, od 6. do pred kraj 12.nedelje i sada sam se psihicki spremala na duze ali je iznenada pocelo da mi bude bolje. Obicno i traju do tada, do 12.nedelje dok posteljica ne preuzme sav teret.

Drzi se @Jokic20 , procice i to. 

Jokic20, lex i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na cestitkama :D nadam se da niko nece ostati na ovu temu za kratko vreme ocekujemo da sve cekalice ugledaju || crtice, sad je nas vise da bacamo prah ;) 

@lex navijamo za tebe i cekamo januar :D 

 

miliccam, lex i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala vam na cestitkama :D nadam se da niko nece ostati na ovu temu za kratko vreme ocekujemo da sve cekalice ugledaju || crtice, sad je nas vise da bacamo prah ;) 

@lex navijamo za tebe i cekamo januar :D 

 

šta si sve koristila ovog meseca? Otkrij nam tajnu :D

Izmenjeno od strane tiaa
Mexi, Koala, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

šta si sve koristila ovog meseca? Otkrij nam tajnu :D

Nisam pratila plodne dane, a odnose nismo imali svaki drugi dan nego bas retko, i nisam se puno nadala ali stvarno nisam se uopste nadala, dok se nije priblizavao dan za ne dobijanje tek onda sam pocela da mislim o tome. Ja nisam sigurna ali mozda je i od one tablete sto mi je doktor dao za snizenje prolaktina, mozda se od nje snizio pa sam ja "zakacila" :D 

a mozda sam i sebicno skupljala sto vise praha :) u svakom slucaju sad ja bacam prah i vi ga hvatajte :angel:

lex, Koala, Jokic20 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svoj deo praha prepustam nekoj drugoj cekalici, kod mene je vestica stigla sa 3 dana kasnjenja :(

lex i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svoj deo praha prepustam nekoj drugoj cekalici, kod mene je vestica stigla sa 3 dana kasnjenja :(

Bas mi je zaooo :(:(:( bila sam sigurna da ces nas i ti iznenaditi

lex i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zaooo :(:(:( bila sam sigurna da ces nas i ti iznenaditi

i ja sam bila isto, ali neka, sve se desava sa razlogom :) ugledacu i ja moje ll :wub:

cim prodje krecemo u akciju

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo bas tako samo pozitivno :wub: 

Koala i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam bila isto, ali neka, sve se desava sa razlogom :) ugledacu i ja moje ll :wub:

cim prodje krecemo u akciju

Moj savet ti je vidi sa ginekologom da pijes klomifen.. Evo ja sam pila klomifen od 4.dana ciklusa do 9.dana i evo danas pozitivan test za koj dan bice jaca crta.. I uzmi tracice ca Ovulaciju..Ja cim su mi se pojavile II crte na testu za O taj dan smo inali odnos oko 18h i sutra dan uvece oko 21:30 kad se pojave dve crte jake u toku je ovulacija a ne za 24h ili 48h.. Veruj mi evo ja sam uspela :) 

Koala, lex i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub::wub:

Ja  ih vidim sada, i to sam ih odmah i ugledala

Vidi se bas jako 11dpo isto se videla ali basss bleda a test je od 25mlu koji otkriva tek na dan ocekivane a meni otkrill 4 dana pre :wub:

lex i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleks i ja vidim slabu crticu a u negativu se ne vidi, rano je za cestitanje cekam da ponovis test pa cu ti onda cestitati:wub::D

sta vi mislite? Kad treba otici ginekologu, koliko dana posle kasnjenja menstruacije? Ja bih odma da mi dr potvrdi ali sam citala da je najbolje 2 nedelje nakon kasnjenja mece 

Aleksiss24 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20181211-201841.jpg

 

Ovo je test koji sam radila malopre. Uradicu sutra ujutru.

Ovo je test uradjen 19 dpo :) vidi se bolje nego onaj uradjen 17 dpo a oba su radjena uvece :D zelim svima da ugledate vakvu srecu 

Draga čestitke od srca!!!! :wub::baby: da ti bude divna i laka trudnoća :babymommy:

lex, Aleksiss24 i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga čestitke od srca!!!! :wub::baby: da ti bude divna i laka trudnoća :babymommy:

hvala punoo :wub::wub::wub: kako si ti? 

lex, Aleksiss24 i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleks i ja vidim slabu crticu a u negativu se ne vidi, rano je za cestitanje cekam da ponovis test pa cu ti onda cestitati:wub::D

sta vi mislite? Kad treba otici ginekologu, koliko dana posle kasnjenja menstruacije? Ja bih odma da mi dr potvrdi ali sam citala da je najbolje 2 nedelje nakon kasnjenja mece

Evooo nije bas slaba crta kako je radjen test 1 dan pre M.. Sutra ce jos jaca da bude :) IMG-f5097c4c942a9ef2a8624095627ac855-V.j
mozza, Jokic20, Lily0508 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram odma da cestitam!!

Presrecna sam zbog tebe!!! Uzivaj u trudnoci :wub: tursija te je odala :D

sad mozes ti da nam ispises kao mexi sve simptome koje si imala da se mi, preostale cekalice, vodimo time ^_^

Lily0508, lex i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram odma da cestitam!!

Presrecna sam zbog tebe!!! Uzivaj u trudnoci :wub: tursija te je odala :D

sad mozes ti da nam ispises kao mexi sve simptome koje si imala da se mi, preostale cekalice, vodimo time ^_^

Hvalaaa dragaaa i ja tebi zelim II :wub:

Pa ovako, bol u krstima cas imam bol cas nemam, gusto beli sekret kao kremast jedan dan imam drugi nemam,umor,tursijaa (tera me kiselo da jedem), grudi me bole vise nego u PMS-u sto bole i bradavice su mi ogromne :)

Urin mi bas svetle boje tako da nema veze dal je nekoj zeni potameno pa po tome da gleds da li je trudna... Svaka zena je drugacija :) 

Lily0508 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaaa dragaaa i ja tebi zelim II :wub:

Pa ovako, bol u krstima cas imam bol cas nemam, gusto beli sekret kao kremast jedan dan imam drugi nemam,umor,tursijaa (tera me kiselo da jedem), grudi me bole vise nego u PMS-u sto bole i bradavice su mi ogromne :)

Urin mi bas svetle boje tako da nema veze dal je nekoj zeni potameno pa po tome da gleds da li je trudna... Svaka zena je drugacija :) 

znaci isto kao u pms-u, jer sam i ja imala sve te simptome(sem tursije :D )

Cestitam ti jos jednom :wub:

i obavezno nam salji slike testova, volimo da gledamo ll :babymommy:

Aleksiss24 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa aleksis čestitam,  drago mi je da ste uspeli. Crtica se vidi.:wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evooo nije bas slaba crta kako je radjen test 1 dan pre M.. Sutra ce jos jaca da bude :) IMG-f5097c4c942a9ef2a8624095627ac855-V.j

Divna crtica I jako se lepo vidi! Bravo! Cestitam! :baby:

Koala i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.