Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ni ja ne vidim, koliko god da pokusavam. Tebi je ovulacija bila 01.12. tako da najbolje da sacekas dan, dva pa ponovis test I onda nas obradujes sa jakom drugom crticom. :)

 

Jokic20, Koala i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a gde vidite ? Ja ne vidim .. svakako si prerano uradila .. 

Vidi se uzivo bolje na dnevnoj svetlosti.. Tedt sto sam radila 7dpo je cist kao suza nema ni traga od crtice.. A na ovom se bas vidi 

miliccam i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidi se uzivo bolje na dnevnoj svetlosti.. Tedt sto sam radila 7dpo je cist kao suza nema ni traga od crtice.. A na ovom se bas vidi 

super onda .. najvijamoooo!!!

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20181211-201841.jpg

 

Ovo je test koji sam radila malopre. Uradicu sutra ujutru.

Ovo je test uradjen 19 dpo :) vidi se bolje nego onaj uradjen 17 dpo a oba su radjena uvece :D zelim svima da ugledate vakvu srecu 

mozza, Koala, mmaka i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20181211-201841.jpg

 

Ovo je test koji sam radila malopre. Uradicu sutra ujutru.

Ovo je test uradjen 19 dpo :) vidi se bolje nego onaj uradjen 17 dpo a oba su radjena uvece :D zelim svima da ugledate vakvu srecu 

cestitke :) lepa crtica <3

Mexi i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala punoo, sto se simptoma tice ujutru mi je mnogo curila krv iz nosa, stomak me steze kao da su menstrualni bolovi. Inace moram da vam javim da su me grudi bolele uobicajno isto kao pred menstruaciju i onda kad je bilo vreme za mecu bol je pocela polako da se smanjuje sad me uopste ne bole, a i dalje su mi za dva broja vece :) 

Sad ja bacam prah, nadam se da ce te sve ugledati ovakvu crticu :D :wub::babymommy:

Jokic20, mmaka, Lily0508 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala punoo, sto se simptoma tice ujutru mi je mnogo curila krv iz nosa, stomak me steze kao da su menstrualni bolovi. Inace moram da vam javim da su me grudi bolele uobicajno isto kao pred menstruaciju i onda kad je bilo vreme za mecu bol je pocela polako da se smanjuje sad me uopste ne bole, a i dalje su mi za dva broja vece :) 

Sad ja bacam prah, nadam se da ce te sve ugledati ovakvu crticu :D :wub::babymommy:

jao bas mi je drago :wub: cestitam ti jos jednom od srca!

Ja jos uvek nisam dobila, grudi me ne bole vise toliko, a stomak je poceo da boli bas kao kad dobijem, a vestice nigde(proveravam svakih sat vremena).. a test negativan :D prvo sam bila ubedjena da cu dobiti i rastuzila se, a kako nikako da dobijem, raste nada da je o bila kasnije :rolleyes:

Md me ubedjuje da je beba u mom stomaku, ljubi ga, mazi, i nadam se da je u pravu :) 

zelim ti diiiivnu trudnocu :babymommy:

betu si radila?

Mexi i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga, nadam se da si trudna, ako ti nije kasnila nikad onda postoji nada, citala sam da kod nekih zena 2 dana nakon kasnjenja nije pokazao test, onda 10 dana posle toga pozitivan :) Bacam sad i ja bebeci prah,  hvataj gaa :D

Nisam jos radila, htela sam da budem sigurna ta prva crta je bas slaba a stomak me steze pa sam nesigurna bila, mislila sam da cu mozda dobiti,  a i u guzvi sam bas ovih dana tako da sad sam smirenija, cim stignem idem da radim betu i pravo kod doktorke :D

Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vredne ste bile nema sta :) 

samo sto vise duplih crtica :) 

i sto manje razmisljanja...

Mexi i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaaaataaam bebeci prah :wub:

Bili smo vredni, ne bi bio red da da ostane samo l. Nije u redu :D cekam jos ovu nedelju, pa sta docekam, videcemo, necu raditi nikakve testove do sledece nedelje

Ti nas obavestavaj sve sta se desava, jako smo srecni sto si ugledala ll :babymommy:

Mexi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vredne ste bile nema sta :) 

samo sto vise duplih crtica :) 

i sto manje razmisljanja...

trudimo se da ne razmisljamo, ali uvek mi misli odlutaju ^_^ 

Najlepse vreme za ll, sto ja kazem, masnica na stomak i eto poklona za bozic za celu porodicu :D 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaaaataaam bebeci prah :wub:

Bili smo vredni, ne bi bio red da da ostane samo l. Nije u redu :D cekam jos ovu nedelju, pa sta docekam, videcemo, necu raditi nikakve testove do sledece nedelje

Ti nas obavestavaj sve sta se desava, jako smo srecni sto si ugledala ll :babymommy:

najiskrenije se nadam da ste i vi uspeli :wub: i  da sto vise trudnica udje u novu god :D  ja sam mnogo srecna po cele dane sam nasmejana, a jos nikom nista nisam rekla samo muzu, cekam da doktorka potvrdi onda javljam porodici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najiskrenije se nadam da ste i vi uspeli :wub: i  da sto vise trudnica udje u novu god :D  ja sam mnogo srecna po cele dane sam nasmejana, a jos nikom nista nisam rekla samo muzu, cekam da doktorka potvrdi onda javljam porodici :D

hvala ti :wub: 

Mogu samo da te zamislim koliki osmeh nosis svaki dan :wub:

Ja sam vec mami najavila da se polako priprema da bude baba, da radimo na tome, a ona meni "kako mene ovako mladu da zovu baba??" Ima problem sa godinama :D ali me zato svako jutro saceka sa osmehom i pitanjem "i?" Jos je nisam obradovala, ali doci ce i taj dan :)

mmaka i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti :wub: 

Mogu samo da te zamislim koliki osmeh nosis svaki dan :wub:

Ja sam vec mami najavila da se polako priprema da bude baba, da radimo na tome, a ona meni "kako mene ovako mladu da zovu baba??" Ima problem sa godinama :D ali me zato svako jutro saceka sa osmehom i pitanjem "i?" Jos je nisam obradovala, ali doci ce i taj dan :)

Nadam se da ces ih iznenaditi za nedelju dana(kad budes radila test):wub:  verujem da ce i moji biti presrecni jer ce im biti prvo unuce, samo da ja utvrdim kod dr pa iznenadjujem sve redom haha :D

Koala i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda hvala ti ako Bogda priblizilo se nema sta, bicemo vredni daj ako ovaj put i ja krenem za vama svima toliko sam srecna zbog vas da kao da sam ja u pitanju..ovaj sajt mi tako pomaze psihicki da sve ostavim udjem da vas procitam jer me oraspolozite..:wub:

Venera i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala punoo, sto se simptoma tice ujutru mi je mnogo curila krv iz nosa, stomak me steze kao da su menstrualni bolovi. Inace moram da vam javim da su me grudi bolele uobicajno isto kao pred menstruaciju i onda kad je bilo vreme za mecu bol je pocela polako da se smanjuje sad me uopste ne bole, a i dalje su mi za dva broja vece :) 

Sad ja bacam prah, nadam se da ce te sve ugledati ovakvu crticu :D :wub::babymommy:

Mexi cestitam i tebi od srca:angel:

Mexi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koala cekamo tvoju potrvdu, kako sam shvatila nisi dobila kad inace dobijas...ja toliko zelim ovde svima da budu najlepse dve crtice na svetu :wub:

Koala, Mexi i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa sta je sa tobom draga? ne stizem sve da pohvatam a dok iscitam zaboravim pa mi krivo, ne zamerite mi.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 ja drage moje ocekujem 23 januara taj famozni dan za NE dobijanje, tako da nemojte mi pobeci i ako ostvarite najlepse zelje ko ce posle da me bodri i pomaze da brze mi prodju dani i kome da se "hvalim" na simptome:wub:

miliccam, Koala, Jokic20 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam kako si draga ti? Kako napredujes..eh kad se setim svi smo se prikljucili negde priblizno, te radosti koju sam osecala dok sam iscekivala tako sam se sa vama stopila:D eto vama vecini uspelo sto mi je neizmerno drago, pa daj ako i ja uhvatim tog vaseg praha jer red je da staru drugaricu povucete za vama

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nas, sutra ulazimo u 11.nedelju :wub: mucnine popustaju, sada samo da vidimo bebicu sledece nedelje na uz I da mogu da se opustim I sa uzivanjem cekam bebicine prve pokrete. 

Tebi od srca zelim da u januaru budete vredni I zamesite jednu slatku bebicu. Nadam se da je prah stigao do tebe I da ces I ti ugledati drugu crticu, a mi ovde cekamo tvoje lepe vesti I nigde ne mrdamo. :)

 

 

Jokic20 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Mexi čestitam baš mi je drago.

@lex mi već uveliko pravimo:D.

Htela sam opet tračicama da pratim plodne dane, ali sam odustala. Pošto sam ovaj mesec pila virak kapi od 5. dana menstruacije do 15dc otprilike. Kažu dok se pravi beba da se ne pije virak. Sad ne znam da li će biti nešto ovog meseca, ali ne odustajem:D

 

Izmenjeno od strane tiaa
miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20181211-201841.jpg

 

Ovo je test koji sam radila malopre. Uradicu sutra ujutru.

Ovo je test uradjen 19 dpo :) vidi se bolje nego onaj uradjen 17 dpo a oba su radjena uvece :D zelim svima da ugledate vakvu srecu 

e to je vec ozbiljna crtica :baby: Cestitam jos jednom I laku I bezbriznu trudnocu ti zelim. 

tiaa, lex i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.