Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ne mora da znaci  tu si dovoljno dugo da vidis da su svd zenw obicno pricale sad ce da krene sad ce i na kraju nista.. Ne ocajavaj, ne padaj u depresiju, cekaj dan mece i ponovi test.. I jos jedno pitanje kako smanjujete te slike kad ih ubacujete? 

U pravu si potpuno, meni je ono identicno kao pred vesticu ali ne ocajavam, i ako je vestica idemo ponovo od pocetka sve :D hvala vama na ovakvim recima podrske :)

tiaa, Koala, lex i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neka od vas zena ima bolne menstruacije? 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neka od vas zena ima bolne menstruacije? 

Ne znam kako bih nazvala to, da li vazi samo jedan dan kad boli ili svaki. Mene boli prvi dan kad dobijem ne svaka menst ali uglavnom...posle ne zavisi ako prehladim onda me boli i predzadnji dan. Inace kao devojku bolelo me je nesnosno dok se nisam porodila svaki dan

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce i @lex i njoj mm dolazi pa ce za  ng da zamese bebu... Sta je sa njom nema je? :mellow:

DOOOOODAAAAAA HVALA TI sto mislis na mene. danas sam evo usla da vidim sta se desava jedno 20tak stranica nisam citala nisam imala vrem nisam bila kuci. Ja nemogu da verujem toliko sam se obradovala da to nije normalno mnoogo mnoooogo mi je drago za tebe i veruj mi da sam se obradovala puno. Ostani sa nama ovde ne idi jos trebas nam dok nas sve ne ispratis, meni mus jos 15tak dana stize pa cemo da vidimo..

doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako bih nazvala to, da li vazi samo jedan dan kad boli ili svaki. Mene boli prvi dan kad dobijem ne svaka menst ali uglavnom...posle ne zavisi ako prehladim onda me boli i predzadnji dan. Inace kao devojku bolelo me je nesnosno dok se nisam porodila svaki dan

Interesujem se jer sam procitala na netu da ako su jajovodi zapuseni ne moze da se zatrudni. Pise da je simptom toga bolna menstruacija i bolna karlica pa sam se uplasila malo mene samo boli stomak 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Koala kako se osecas ? 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleksiss24, ja sam pre pilula imala ekstremno bolne i obilne menstruacije.. na pilulama sam to kontrolisala i bilo je sve ok, i od kad sam prestala sa pilulama meni je mens ostala kao na pilulama, tako da vise nisu bolne..

Mexi, dobro sam, povremeno me zaboli donji deo stomaka kao pred pms, a uglavnom me kicma dosta boli sto mi se proteze i na kukove, to je jedino sto me muci

A ti? Ima novosti? ^_^

Mexi i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleksiss24, ja sam pre pilula imala ekstremno bolne i obilne menstruacije.. na pilulama sam to kontrolisala i bilo je sve ok, i od kad sam prestala sa pilulama meni je mens ostala kao na pilulama, tako da vise nisu bolne..

Mexi, dobro sam, povremeno me zaboli donji deo stomaka kao pred pms, a uglavnom me kicma dosta boli sto mi se proteze i na kukove, to je jedino sto me muci

A ti? Ima novosti? ^_^

i mene je bolela kicma, sad samo cekam da vestica krene, tako me boli stomak na identican nacin, osecas li se ti i dalje tako kao da ce krene??

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I @doda je zalila na bol u ledjima :D 

ne prizivajte zlo :D

samo pozitivno.

lex, Koala i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi ja se ne osecam tako.. par dana sam bila jako jako naduvena cela, gladna stalno, emotivna.. kao pms

sada sam sva splasla, nisam gladna, nista mi se ne jede, stomak mi se fino poravnao, a te bolove/grceve osetim 2-3 puta dnevno, nekad su bas jaki(to mi se desilo danas, i osetim da nesto ide, ja brzo u vc kad ono samo sekret) a nekad su slabi kao kad je O, i sto je najcudnije mirnog sam raspolozenja

Jedino sto je konstantno je bol u kicmi, ne znam da li sam sedela lose pa se ukljestila ili je samo simptom trudnoce :wub:

Lily0508 i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da je trudnoca :babymommy::wub:

i ja isto, jako jako :wub: a nadam se da cemo obe slaviti pocetkom sledece nedelje :babymommy:

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi jesi li imala vodeni sekret da ti gacice budu mokre i posle se to pretvori u belo

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tokom ovulacije primetim sekret, a i dan dva pre mece isto tako kao beli sekret i onda dobijem. Ti? 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi jesi li imala vodeni sekret da ti gacice budu mokre i posle se to pretvori u belo

Ja imam takvu ovulaciju, bas kako si napisala. O tome sam pricala jos pre. I 2 puta mi se desilo, vidicemo da li i sada, pojavi se braon sekret pre ovulacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda jel su tebe krsta jako jako bolela?

mene sad vec toliko bole da se gegam dok setam.. ako tebe nije tako bolelo onda moguce da sam se ukljestila :(

lex, KikaC96 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krsta u trudnoci umeji da bole. I mene bole, pa se gegam ko pingvince :D

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda jel su tebe krsta jako jako bolela?

mene sad vec toliko bole da se gegam dok setam.. ako tebe nije tako bolelo onda moguce da sam se ukljestila :(

Koliko dugo pokusavas da ostanes trudna nisam zapazila? 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, ja sam sva pospana i emotivna, kao da cu dobiti svako malo.. krsta me manje bole, ali bole

Aleksiss24, mi smo odlucili da se ne pazimo pa sta bude bude od avgusta, medjutim ja sam morala da se vratim mesec dana na pilule i kad smo sve sredili sad smo opet poceli, ali ciljamo odnose

Mexi i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 ja bih ti od srca savetovala da se ne zamaras previse simptomima, temperaturama, odlaskom na toalet, itd.. mislim da smo sve ovde bile ubedjene minimum po 3 puta da smo trudne sa svim zivim simptomima, od mucnine do metalnog ukusa u ustima, pa na kraju dobile i pre ocekivanog datuma

To je mene najvise dotuklo i povredilo, sto sam sve simptome imala i na kraju dobila 

Ali se bar trudi da ostanes pozitivna, stici ce bebac kad on bude hteo :wub:  kada je tebi termin za nedobijanje, jel bese 14.12.?

Inace sam ja sama sebi cudna, uglavnom moj pms pocinje 10 dana pred dobijanje, i to bas jaki simptomi svi vec 3 godine svaki mesec, a sad nikakvi, jos sam jaaako mirna i pasivna, a inace bih vec glave ljudima jela ovako 5-6 dana pred dobijanje, a mozda je i psiha, zabranila sam sebi bilo kakvo stresiranje, zbog (nadam se) bebca :D lude zene..

Ja simptome ne stvaram :)

Vec prosli mesec sam se prikljucila na ovom forumu jer sam stvarno imala simptome a ne psihicke simptome bila sam trudna imala spontani bila kod gin imala srecu sve sam se ocistila oa nije morala kireetaza :) 

A ove simptome bol krsta sto imam to mi je od promaje, grudi vrv je pms.. Itd tako da ubedjena sam da cu da dobijem

A tebi iskreno zelimmm da dobijesssss II i da lepo proslavis NG :wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, ja sam sva pospana i emotivna, kao da cu dobiti svako malo.. krsta me manje bole, ali bole

Aleksiss24, mi smo odlucili da se ne pazimo pa sta bude bude od avgusta, medjutim ja sam morala da se vratim mesec dana na pilule i kad smo sve sredili sad smo opet poceli, ali ciljamo odnose

Moj ginic je meni reko pilule i abortusi zapusavaju jajovode i da se mnogp teze ostaje u drugom stanjuuu.. Zato ja pilule nisam htela da pijem a ttebala sam bog neredovnog ciklusa

Mexi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 kad treba da (ne) dobijes?

Ja bi trebalo sutra, ali  danas osecam sve simptome pmsa, mene bole noge (ispod kolena) u pmsu i danas me bole, i  i dalje je prisutan osecaj neprijatnosti u stomaku kao da cu da dobijem. Videcemo sta ce biti sutra ne predajem se do zadnjeg casa, nada zadnja umire haha :)

Aleksiss24 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 kad treba da (ne) dobijes?

Ja bi trebalo sutra, ali  danas osecam sve simptome pmsa, mene bole noge (ispod kolena) u pmsu i danas me bole, i  i dalje je prisutan osecaj neprijatnosti u stomaku kao da cu da dobijem. Videcemo sta ce biti sutra ne predajem se do zadnjeg casa, nada zadnja umire haha :)

Jojjjj samo ne misliiii nadam se da ne dobijessss ja trebam da ne dobbijem 14.12 sledeci petak.. Bas sam nikakva do niceg mi nije :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa hejjj sad sam videla pp poruku odg sam ti izvini sto nisam pre :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.