Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Forum opet zeza izgleda. 

Mene u ubi glavobolja, sad cu da popijem magnezijum. Mozda popusti.

tiaa i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kome da se zalimo za to sto ne rade por? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Forum opet zeza izgleda. 

Mene u ubi glavobolja, sad cu da popijem magnezijum. Mozda popusti.

kiko jel te i dalje svrbi stomak?

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiko jel te i dalje svrbi stomak?

svrbi I dalje. Ali kad osetim da svrbi, namezem kremu pa se smiri.

Kome da se zalimo za to sto ne rade por? 

@Bebac imamo problema sa privatnim poruka.

Mozda uspe ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahhaa dobra si.  .Mozda i upali ko zna... ^_^

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahhaa dobra si.  .Mozda i upali ko zna... ^_^

Vredi pokusati :D hahahaha

valjda ce magnezijum da pomogne pa da mogu da zaspim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce, ako ne popij paracetamol... :babymommy:

Mene ovaj mali zeza necw da spava danas je kasno zaspao popodne pa mu se sad ne spava.. A meni dusa spava 

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce, ako ne popij paracetamol... :babymommy:

Mene ovaj mali zeza necw da spava danas je kasno zaspao popodne pa mu se sad ne spava.. A meni dusa spava 

ajoj :) dusa malena <3

moja princeza se razmrdala fino :) tako da ni meni spavanja nema :D 

Aleksiss24 i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestra mu zaspala odavno a on samo leti po kuci, pravi zijam, baca autice, flase... Haos.. A dusa mi spava a on ko zna kad ce.. Obicno zaspi u 8uvece danas je spavao popodne dosta.. <_<

Aleksiss24 i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja iakreno mislia da ovog meseca nema nista.. Ili sam ja utuvila swbi u glavu da ce test da bude negativan da se nebih razocarala :///

Temp sam meriila jutros 36.6

Gubim nadu nekako i postaje mi sve jedno, samo to sto mi je juce desna strana vibrirala dole nisko i bockanje blago i to je to.. Mada ni jedna zena nije ista. Moja drugarica nije imala ni jrdan simptom imala je menstruaciju i saznala u 3.mesecu da je trudna i tek u 4.mesecu joj je krenula mucnina.. Zato se ne oslanjam toliko na te simptome jer mogu da budu i pms.. :) vi kako ste zenee ima li nesto novo kod vas?

 

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cesto se ide u wc i to jedan od simptoma...

To mi je gin rekla da ucestalo mokrenje se javlja tek u 4-6 nedelje trudnoce.. Ja idem 2-3 puta na dan bas slabo a i imam zatvor od malena a bakteriju nemam muci me stomak uzasss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To mi je gin rekla da ucestalo mokrenje se javlja tek u 4-6 nedelje trudnoce.. Ja idem 2-3 puta na dan bas slabo a i imam zatvor od malena a bakteriju nemam muci me stomak uzasss

ja naprimer to nisam imal, kod mene je to krenulo oko 12 nedelje. Sve zavisI od zene do zene. 

mi okitili jelkicu danas :) 

 

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja iakreno mislia da ovog meseca nema nista.. Ili sam ja utuvila swbi u glavu da ce test da bude negativan da se nebih razocarala :///

Temp sam meriila jutros 36.6

Gubim nadu nekako i postaje mi sve jedno, samo to sto mi je juce desna strana vibrirala dole nisko i bockanje blago i to je to.. Mada ni jedna zena nije ista. Moja drugarica nije imala ni jrdan simptom imala je menstruaciju i saznala u 3.mesecu da je trudna i tek u 4.mesecu joj je krenula mucnina.. Zato se ne oslanjam toliko na te simptome jer mogu da budu i pms.. :) vi kako ste zenee ima li nesto novo kod vas?

 

Draga ne gubi nadu. Nikako, bas kako sto si rekla, simptomi nisu merilo pouzdano, mozes da imas sve, mozes dva, mozes nijedan da nemas simptom.. Evo ti ja primer, prva trudnoc samo povracanje 4.5meseca i dva meseca meca normalno, posle u drugoj nista, bukvalno, i sad samo krsta i materica ponekad zaboli.. Cak su i krsta popustila ne znzm ni ja sto.. Opusti se i cekaj test da uradis.. :wub:

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ona je testove radila pre mece ili kad joj je kasnila..? Ne znam sta je sa  porukama ja sam pislaa milici nista nema kao da se ne salju

Doda draga, ti si trudna I zaista mislim da nemas razloga za brigu. Tvoj prvi test je bled, drugi je vec dosta tamniji sto je vec dobar znak posto ti nivo hcg-a raste, znaci da trenutno sve ide pravim tokom. Ja sam prvi test radila 3 dana pre vestice I crtica je bila bleda, zatim posle jednog dana kasnjenja crtica je bila jos bledja umesto da bude tamnija I to je to, kasnije je bila sve bledja, onda su poceli pravi grcevi I dobila sam. Kod tebe je za sada sve u redu, pokusaj da ne lupas glavu toliko, bas si se dosta opteretila svim ovim I mojom pricom.

Grlim te jako i zaista nemas razloga za toliku brigu. Pokusaj da odspavas. Sutra je novi dan I ti neces dobiti I sve ce biti ok.

Inace, nikakve mi poruke nisu stigle.

Lily0508 i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda draga, ti si trudna I zaista mislim da nemas razloga za brigu. Tvoj prvi test je bled, drugi je vec dosta tamniji sto je vec dobar znak posto ti nivo hcg-a raste, znaci da trenutno sve ide pravim tokom. Ja sam prvi test radila 3 dana pre vestice I crtica je bila bleda, zatim posle jednog dana kasnjenja crtica je bila jos bledja umesto da bude tamnija I to je to, kasnije je bila sve bledja, onda su poceli pravi grcevi I dobila sam. Kod tebe je za sada sve u redu, pokusaj da ne lupas glavu toliko, bas si se dosta opteretila svim ovim I mojom pricom.

Grlim te jako i zaista nemas razloga za toliku brigu. Pokusaj da odspavas. Sutra je novi dan I ti neces dobiti I sve ce biti ok.

Inace, nikakve mi poruke nisu stigle.

Hvala ti draga, sad mi je lakse kad si mi se javila i objasnila jer ja nisam razumela sta se izdesavalo sa tvojim testom..  Hvala ti, malo mi je lakse... Pokusacu da zaspim.. Saljem ti poljupce do neba i zagrljaja hiljadu, Hvala ti..  :wub::babymommy:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 ja bih ti od srca savetovala da se ne zamaras previse simptomima, temperaturama, odlaskom na toalet, itd.. mislim da smo sve ovde bile ubedjene minimum po 3 puta da smo trudne sa svim zivim simptomima, od mucnine do metalnog ukusa u ustima, pa na kraju dobile i pre ocekivanog datuma

To je mene najvise dotuklo i povredilo, sto sam sve simptome imala i na kraju dobila 

Ali se bar trudi da ostanes pozitivna, stici ce bebac kad on bude hteo :wub:  kada je tebi termin za nedobijanje, jel bese 14.12.?

Inace sam ja sama sebi cudna, uglavnom moj pms pocinje 10 dana pred dobijanje, i to bas jaki simptomi svi vec 3 godine svaki mesec, a sad nikakvi, jos sam jaaako mirna i pasivna, a inace bih vec glave ljudima jela ovako 5-6 dana pred dobijanje, a mozda je i psiha, zabranila sam sebi bilo kakvo stresiranje, zbog (nadam se) bebca :D lude zene..

KikaC96 i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda čestitam ti od srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 hvala ti draga.. Nadam se da ces i ti cim prodje vestica uhledati dve debele... :wub:

Jeka94 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 hvala ti draga.. Nadam se da ces i ti cim prodje vestica uhledati dve debele... :wub:

Bas bih volela,potrudicu se :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 ja bih ti od srca savetovala da se ne zamaras previse simptomima, temperaturama, odlaskom na toalet, itd.. mislim da smo sve ovde bile ubedjene minimum po 3 puta da smo trudne sa svim zivim simptomima, od mucnine do metalnog ukusa u ustima, pa na kraju dobile i pre ocekivanog datuma

To je mene najvise dotuklo i povredilo, sto sam sve simptome imala i na kraju dobila 

Ali se bar trudi da ostanes pozitivna, stici ce bebac kad on bude hteo :wub:  kada je tebi termin za nedobijanje, jel bese 14.12.?

Inace sam ja sama sebi cudna, uglavnom moj pms pocinje 10 dana pred dobijanje, i to bas jaki simptomi svi vec 3 godine svaki mesec, a sad nikakvi, jos sam jaaako mirna i pasivna, a inace bih vec glave ljudima jela ovako 5-6 dana pred dobijanje, a mozda je i psiha, zabranila sam sebi bilo kakvo stresiranje, zbog (nadam se) bebca :D lude zene..

Ne i pisala nista drugo, sve je koala rekla i potpuno se slazem sa njom.. Draga ako imas fb nadji me barjaktarovic ljubo isidora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas bih volela,potrudicu se :babymommy:

Saljem prah jakooo hvataj i ne pustaj :babymommy:

Jeka94 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam :) 

Joooj kako ti je kosa lepa, ja obozavam dugu kosu, a ti u vencanici i duga kosa zalicela si mi na one princeze iz dwcijih crtaca, mala sirena i duge kose i haljine pepeljuga i tako ti crtaci.. Bas si slatka..  Drago mi je da si me dodala :wub:

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodo, ja fejs nemam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.