Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Meni jedan od simptoma je bio upravo temperatura koja traje kratko oko 15min i nestane ... 

I tako nekoliko puto da nad

I imuni sistem mi je bas pao.. tj tad me je uhvatio i virus pa sam jedva izasla iz kreveta posle 10 dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da sam samo jako nestrpljiva zbog svega sto mi se desilo danas

Prvo me md iz cista mira nazvao "njegovom trudnicom" i zagrlio da ne moze jace, par sati kasnije se ja nasla sa drugaricom, ona se nesto zagledala u mene i kaze mi "cuvacu ja tvoju bebu dok ti budes ucila za ispite, ne brini".. nakon toga idem sa mamom da trazimo cizmice po gradu, ona se zaustavlja kod butika sa bebi odecom, zagleda se u bodice pa u mene i onda me pita "a jel treba ja nesto da saznam?" I smeje se. 

Poenta je sto nikom nista nismo rekli, ni da radimo na tome ni da ja cekam termin za nedobijanje, samo vi i md znate :D

hvala KikaC96, kupicu ga sutra ^_^

KikaC96, Lily0508 i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da sam samo jako nestrpljiva zbog svega sto mi se desilo danas

Prvo me md iz cista mira nazvao "njegovom trudnicom" i zagrlio da ne moze jace, par sati kasnije se ja nasla sa drugaricom, ona se nesto zagledala u mene i kaze mi "cuvacu ja tvoju bebu dok ti budes ucila za ispite, ne brini".. nakon toga idem sa mamom da trazimo cizmice po gradu, ona se zaustavlja kod butika sa bebi odecom, zagleda se u bodice pa u mene i onda me pita "a jel treba ja nesto da saznam?" I smeje se. 

Poenta je sto nikom nista nismo rekli, ni da radimo na tome ni da ja cekam termin za nedobijanje, samo vi i md znate :D

hvala KikaC96, kupicu ga sutra ^_^

 ajde pa I tebe da uhvati bebeci prah :D

Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja mislim da sam samo jako nestrpljiva zbog svega sto mi se desilo danas

Prvo me md iz cista mira nazvao "njegovom trudnicom" i zagrlio da ne moze jace, par sati kasnije se ja nasla sa drugaricom, ona se nesto zagledala u mene i kaze mi "cuvacu ja tvoju bebu dok ti budes ucila za ispite, ne brini".. nakon toga idem sa mamom da trazimo cizmice po gradu, ona se zaustavlja kod butika sa bebi odecom, zagleda se u bodice pa u mene i onda me pita "a jel treba ja nesto da saznam?" I smeje se. 

Poenta je sto nikom nista nismo rekli, ni da radimo na tome ni da ja cekam termin za nedobijanje, samo vi i md znate :D

hvala KikaC96, kupicu ga sutra ^_^

Oooooooh :wub: divnooooo 

Nadam se i ja da su svi oni u pravu, pa da nam se pridružiš na spisku trudnica... :) 

A što se tiče temperature, i meni je bila povišena malo. Evo i sada je oko 37°c.

Izmenjeno od strane Lily0508
Aleksiss24 i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Koala znam taj osećaj i sada te hvata panika da li ćeš dobiti ili ne. Koliko god sebe ubeđivala da budeš smirena, tebi mozak ne da mira:D. Sačekaj da prođe 14dpo i posle možeš da uradiš test.

Izmenjeno od strane tiaa
Aleksiss24 i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Joooj sto se ja nesto bzvz osecam, ubise me emocije, cas sam srecna, pa mi mm kaze nesto ja pocnem da placem ni za sta ali me to pogodi ko da mi je reko ne znam sta.. Bas se nesto osecam ne znam ni ja kako:mellow::(

Izmenjeno od strane doda
Aleksiss24 i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj sto se ja nesto bzvz osecam, ubise me emocije, cas sam srecna, pa mi mm kaze nesto ja pocnem da placem ni za sta ali me to pogodi ko da mi je reko ne znam sta.. Bas se nesto osecam ne znam ni ja kako:mellow::(

pa to je normalno... ja sam se tako živa isplakala na Mamma Mia 2. deo, na reklamu za pelene, na neki glupi film, itd..  :D:D 

a sad se posvadjam sa mužem, a ni ne iznerviram se.. sve mi ravno, samo da mi ovaj moj lavić bude dobro... :wub:

Koala i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Doda isto sam i ja bila takva posle menstruacije,  bukvalno mi m "cokće" ja zaplače. Sada je sve ok. I smešno mi sada to zvuči. Pita me šta mi je a ja plačem kao luda, ne mogu da se zaustavim. Verovatno hormoni...

Izmenjeno od strane tiaa
Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, nesto smo nas dve mnogo slicne :D znas koliko puta mi se to desilo... ja placem i placem, a on jadan ne zna sta ce sa mnom

sve leti oko mene, a ja jos vise placem, bez ikakvog posebnog razloga... dovoljno je da za nijansu povisi ton ili kaze nesto sto mi se ne svidja, ili me pogleda drugacije

Najgore je bilo kad sam yaz pila.. ti hormoni i ta ludnica, uzas

Ko ce izdrzati jos 5 dana :(

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najverovatnije, znaci ceo dan danas mi se menja raspolozenje, cas sam srecna cas mi se place, cas sam tuzna, cas se osecam prazno, pa onda ne znam sta osecam, sutra idem kod dr za uput za betu i za utrogestan.. Mislim da imam neki strah zbog bledih crtica da ne bude posle par dana da dobijem kao sto se desilo @miliccam, mislim da me to olasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubijem se od plakanja on me pita šta je sad bilo, sigurno postoji veliki razlog čim toliko plačeš, a ja jecam :D i gušim se. Ne mogu da stignem do daha da mu objasnim da mi se samo plače. Hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo u apoteci i on je trebao da mi uzme folnu a ja sam se sklonila zato što je bila gužva. A on zaboravio naziv, ja sam bila daleko i on se iznervirao. I na izlazu mi rekao gde se gubiš, sad kada mi baš trebaš ,tebe nema. Ali normalan ton nije vikao. Odemo u Mek počela sam da cmizdrim, ali po malo da niko ne vidi, i jedem hamburgere i plačem:D. Strašno hahaha

Koala, Aleksiss24 i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo u apoteci i on je trebao da mi uzme folnu a ja sam se sklonila zato što je bila gužva. A on zaboravio naziv, ja sam bila daleko i on se iznervirao. I na izlazu mi rekao gde se gubiš, sad kada mi baš trebaš ,tebe nema. Ali normalan ton nije vikao. Odemo u Mek počela sam da cmizdrim, ali po malo da niko ne vidi, i jedem hamburgere i plačem:D. Strašno hahaha

sad sam se jako slatko nasmejala jer me jako podsecas na mene :D ja bih najsrecnija bila kada bih plakala u meku, obozavam ga!

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodooo, nemoj sad ti tako da nerviras i brines kada nam vec ovoliko dugo prenosis samo pozitivnu energiju! Bice sve u redu, oprasena si bebecim prahom i probaj da se opustis malo.. radi nesto sto ce ti prijati, mi smo svi tu uz tebe kao podrska :wub:

Javljaj betu kad dobijes rezultate, da se radujemo opet! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke hvala vam do neba, sad ste me rasplakale kad zna da vas imam, to mi ni moji najblizi nisu rekli i nisu uz mene ko vi sto me podrzavate.. Hvala vam na svemu, tu sam za vas i saljem punooooo praha da krenete odma ovamo u tridnice.. 

@Koala @tiaa hvala vam punooooo.. :wub::babymommy::angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njena crta je bledela kako se menstruacija bližila, tebi je sinoć bila bleda, a danas malo tamnija. Nemaš razloga da brineš. @koala pisala sam ti poruku, verovatno je nisi videla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ona je testove radila pre mece ili kad joj je kasnila..? Ne znam sta je sa  porukama ja sam pislaa milici nista nema kao da se ne salju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodo, uvek! Meni je jako zao sto sam isparila sa ovog foruma pre koji mesec, ali mi je bilo jako tesko i prosto nisam mogla da ostanem tu.. 

Sad sam se malo vise edukovala o beti, po referentnim vrednostima, u teoriji, pokazala bi trudnocu od 3.nedelje, i kazu da moze da se radi vec 7-10 dana nakon o(odnosno rizicnog odnosa)

Meni je danas 9dpo, odnosno 10 dana od rizicnog odnosa i 5 dana do mens

Mislite da bih mogla da odem da uradim betu? Vec sutra bih ja otisla, posle prvog predavanja na faksu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ona je testove radila pre mece ili kad joj je kasnila..? Ne znam sta je sa  porukama ja sam pislaa milici nista nema kao da se ne salju

I meni ne radi. Poslala sam poruke Koali, @Jokic20, @Lily0508 i @Mexi. Meni se javila saml lily.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda mislim da je taj ciklus njoj kasnio 6 dana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa koala može se reći da malo i ličimo. :D kakvi su meni leptirići u stomaku kada vidim vaše slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@doda mislim da je taj ciklus njoj kasnio 6 dana. 

To mene plasi i meni kasni vec tri dana, jesu crtice tamnije ali se plasim da ne krenu da slabe jer su i ovako bledunjave.. Uradicu betu pa cu opet test pa cu da vidim.. Nadam se da gresim.

@Koala razumem skroz trebalo ti je malo mira da se presaberes, smiris i sve, skroz te razumem.. ^_^ idi uradi betu sutra i obavezno nam javi :wub: drzim fige do tad:babymommy:

Izmenjeno od strane doda
Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa poslala sam ti por, jel ti stigla? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije stigla

Ne znam sta je to.. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.