Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja mislim taj dan od tog dana je krenula valjda ovulacija, tako je meni dr objasnila kad pukne foliku tada nastaje ovulavija.. .Neka me neko demantuje ako nisam upravu.. 

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim taj dan od tog dana je krenula valjda ovulacija, tako je meni dr objasnila kad pukne foliku tada nastaje ovulavija.. .Neka me neko demantuje ako nisam upravu.. 

I meni je to gin rekla isto kad pukne onda krece ovulacija a ako ne pukne ovulacije nema nece ni na testu pokaazati pozitivno.. :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je to gin rekla isto kad pukne onda krece ovulacija a ako ne pukne ovulacije nema nece ni na testu pokaazati pozitivno.. :)  

Pa da... Tako da racunaj taj dan kad je puko:wub:

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 danas mi je 16dpo, malopre sam uradila test

doda nadam se da jesi trudna,držim ti palčeve ali imala sam i ja pre 2m tako neki čudan test pa je ipak bio negativan. Sto pre mozes ponovi i slikaj naaam. 

Bas sam malopre pomislila na tebe i gledala ti slike na fb :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda, meni je u ovoj trudnoći prvi test bio najjeftiniji neki i pokazao tako bledu crtu. Sutradan sam kupila malo kvalitetniji i crta je bila lepo vidljiva. Inače sam radila test posle dana kašnjenja. 

tiaa i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Doda, meni je u ovoj trudnoći prvi test bio najjeftiniji neki i pokazao tako bledu crtu. Sutradan sam kupila malo kvalitetniji i crta je bila lepo vidljiva. Inače sam radila test posle dana kašnjenja. 

Ja dobijam na 27dana  danas je 28dan . Malopre sam uradila inace 16dpo.. Ponovicu ja ipak za neki dan sutra ili orekosutra pa cu videti.. Ja se nadam da je to to..  Malopre sam pogledala test valjda od stajanja ili mi se cini da je ova bleda crta postala za nijansu jaca.. 

Izmenjeno od strane doda
KikaC96 i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene imam jos jedno pitanje znam da sam dosadnaa.. Meni su ciklusi na 36-39 dana znaci neredovni posto mi je ovulacija bila 30.11 kada bi ja trrbala da dobijem jer mi je preko 35 dana ciklus.. Aplikacija mi pokazuje tek 25. A ovulacija mi je 6.decembra a bila je 30. Zbunjena sam :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene imam jos jedno pitanje znam da sam dosadnaa.. Meni su ciklusi na 36-39 dana znaci neredovni posto mi je ovulacija bila 30.11 kada bi ja trrbala da dobijem jer mi je preko 35 dana ciklus.. Aplikacija mi pokazuje tek 25. A ovulacija mi je 6.decembra a bila je 30. Zbunjena sam :(

 

14 decembra :)

Jokic20 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

14 decembra :)

Hvalaa kikac aj na viber da mi objasnis kako se to racuna za neredovan :*  

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini @Aleksiss24 ja se nw razumem u to.. Ja cak ni ovo nisam pratila, pratio je kalendar li ja nisam obracala paznju da se ne bi opterecivala time... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Curee, sta sam sve propustila?? :D

Doda srecnooo :D nadam se da je to to, daj Boze da i nas povuces u trudnice :) 

Jokic20 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 test se zove tacno pregna test traka . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda hvalaa imam neki sto sam dobila uz test trakice za O, osetljiv je na ranu zrdubocu pa cemo videti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Curee, sta sam sve propustila?? :D

Doda srecnooo :D nadam se da je to to, daj Boze da i nas povuces u trudnice :) 

nadam se da  je to to , jeste bleda dosta ali se vidi .. ponvicu ja to sutra sa prvom jutarnjom ... najsigrnije ipak sam ovo radila malopre .. i to sam jedva pi***la.. :D

miliccam, Jokic20, Mexi i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IMG_20181204_181216.jpg

Doda draga, ovaj test je vazeci I ti si TRUDNA! :baby: Bas ti se fino vidi crtica, moja je bila jos bledja. Ponovi test obavezno ali ja bih rekla da je to to! Jako mi je drago zbog tebe i cestitam! 

Earl Grey, Jeka94, Jokic20 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam  hvala draga, ponovivu test naravno jer je ovo svakako bilo sa predvecernjim urinom.. Pa mozda je zbog toga i bledje  ponovicu sa prvim jutarnjim..

@Mexi hvala ti, evo sad i ja bacam jakooo prah, da sve krenete za nama .. :wub:

miliccam i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodo.. jedva cekam sutra da nam potvrdis .. cekamooo i bacam prah jako jako 

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala @Jokic20 ujutru mm ide odma da kupi test jos jedan i da ponovim, ja se nadam sa je to to.. On me ubedjuje da sacekam jos koji dan ali ja bi sutra ujutru uradila.. :D al smo nestrpljive a rekla sam da cu da cekam, nesto u meni me je teralo ca uradim malopre... 

Jokic20 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je to normalno... moj mm i ja smo se dogovorili da radimo 27.11 ... vece pre nismo spavali.. i onda 27. Preplakali od srecee . I ja mislim da je to to.. kad popodne tj uvece bude bleda crta .. nema sta.. svakako javljaj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je to normalno... moj mm i ja smo se dogovorili da radimo 27.11 ... vece pre nismo spavali.. i onda 27. Preplakali od srecee . I ja mislim da je to to.. kad popodne tj uvece bude bleda crta .. nema sta.. svakako javljaj!!!

Daaa uradila sam ga predvece kad sam kod mame otisla sa decom oko 6sati .. Ponovicu ja ipak sa jutarnjim nadam se da ce biti jaca crtica ^_^

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ponovila sam test sad cu da smanjim sliku i da je ubacin, slikala sam oba pa pogledajte da li se vidi razlika, ja bih rekla da se vidi i to dosta

Jokic20 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako da ubacim sliku cela dva testa a da smanjim sliku slikala sam da pored pise jedan je radjen taj iznad zeleni 16dpo uvece a ovaj ispod plavi 17dpo ujutru

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad se malo jasnije vidi ta crtica kada je malo odstojao test ja sam to slikala odma kad am uradila ... 

miliccam i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.