Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

I kad ja sutra da uradim da bih znala na cemu sam :// 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ne radi se sa prvom jutarnjom. Jel si čitala šta piše sve na kutiji?

doda i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, samo je pisalo da se ne radi prvom jutarnjom i da se ne unosi 2h tecnost ali za vreme mnogi kazu da nije bitno ja ne radim sa prvom jutarnjom, ja izbacim prvu jutarnju pa cekam 1h da peodje pa radin test 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslusala sam te za noge :wub: ma imam jos 6 testica radicu svakog dana da vidim aitra cu da cekam 2h od jutarnje pa da uradim po meni trebalo bi i sutra da pokaze tannu crticu ako se ovulacija drsava 24-48h  bicemo alrivni danas sutra i prekosutra pa cemo da vidimo, ako nista onda vise srece drugi put, nema odustajanja

IMG-20181201-182940.jpg

mmaka, doda, tiaa i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslusala sam te za noge :wub: ma imam jos 6 testica radicu svakog dana da vidim aitra cu da cekam 2h od jutarnje pa da uradim po meni trebalo bi i sutra da pokaze tannu crticu ako se ovulacija drsava 24-48h  bicemo alrivni danas sutra i prekosutra pa cemo da vidimo, ako nista onda vise srece drugi put, nema odustajanja

IMG-20181201-182940.jpg

hahah carice, nadam se da ces uspeti.

Ja sam dizala  3 meseca nakon bezuspesne misije vise se ne mucim,  samo lezim pola sata :D 

mmaka, doda, Jokic20 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslusala sam te za noge :wub: ma imam jos 6 testica radicu svakog dana da vidim aitra cu da cekam 2h od jutarnje pa da uradim po meni trebalo bi i sutra da pokaze tannu crticu ako se ovulacija drsava 24-48h  bicemo alrivni danas sutra i prekosutra pa cemo da vidimo, ako nista onda vise srece drugi put, nema odustajanja

IMG-20181201-182940.jpg

samo da nije taj crni ili braon krevet, pomislilabih da si u mojoj sobi. Sivi zidovi i bela garnisna :D

Aleksiss24 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka hahahaha nasmejala si me :wub:

@tiaa u tom polozaju sam bila sat vremena i pocela je kicma da me boli.. Ovo je prvi put da mi iscuri samo jedna kap spreme a uvek kao da sam se upiskila :D buljim po fejsu ne mislim vise na to nekako sam se opustila 

tiaa, doda i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure ja ne znam sta je samnom, toliko sam nestrpljiva da nije normalno. :mellow:

Jos 8 dana do  ne dobijanja i sto se vise blizi ja opet izmisljam simptome i proucavam svoje telo, evo drugi dan kako imam nenormalne gasove i odmah guglam "gasovi u ranoj trudnoci " ( a mozda je od bundeve ):D iako sam ovog puta rekla da se necu nadati ja samo citam i citam clanke o simptomima.  

doda i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi radi nešto da ti brzo prođe vreme. Ja ili pravim kolače ili mesim hleb:D. I mene je hvatala panika par dana pre m.

Aleksiss24, doda, Mexi i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke samo da vam posaljem pozitivnu energiju da jos vas ugledate dve crtice..

Ja danas ponovila betu posle 48 h 3047

A bila je 1363 

Bas sam happy jedva cekam prvi ultra zvuk :)

tiaa, Aleksiss24, Mexi i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke samo da vam posaljem pozitivnu energiju da jos vas ugledate dve crtice..

Ja danas ponovila betu posle 48 h 3047

A bila je 1363 

Bas sam happy jedva cekam prvi ultra zvuk :)

odlicno

Aleksiss24, Jokic20 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, pa ti i ja smo tu negde za nedobijanje, cini mi se 2 dana razlike :rolleyes:

Ja simptome nemam nikakve, imala sam grceve kao u pms-u pre koji dan, primetila sam da mnoooogo vise spavam i umorna sam, ali to sam pripisala tome sto ima dana kad ustajem u 5h da bih ucila, i onda ceo dan na faksu/poslu, naravno da cu da spavam vise :D

i bradavice su mi kao osetljivije, bole na dodir, ali to sam pripisala novom grudnjaku koji mi nije bas najudobniji

KikaC96, doda, Aleksiss24 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tia, radim 90% , na poslu i kuci, i opet nadjem vremena za razmisljanje :D 

Hvala Jokic i mi tebi zelimo lepu i laku trudnocu i jos laksi porodjaj.

Koala, i ja sve tako  pripisujem prehladi, hrani a duboko u sebi se nadam haha.:D Bilo bi super da obe ne dobijemo :wub:

tiaa, Koala, Jokic20 i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi tako ja kad me uhvati non stop samo o tome da mislim i nasla sam resenje i opustila se. E ovako mozda i tebi pomogne.Prestani da guglaš po netu jer pola stvari nisu tacne a i svaka zena je drugacija pa ne mora da znaci kako pise na netu da je i tebi tako. Ja sam svoje telo naucila kako je u pms a kako mi je bilo u trudnoci pa sam pobacila i ima dosta razlike pa zato vise ne gledam na simptome. Nadji zanimaciju usisavaj, mesi kao @tiaa mene svekrva uci da mesim kravajcice a ja pojma nemam pa tu 3h se majem, legni odspavaj i jednostavno kad ti dodje u glavu to razmisljanje pa postanes nervozna jednostavno samo kazi necu vise da razmisljam briga me je kako bude bice i preusmeri misli na nesto drugo npr razmisljaj kako ces sobu da okrecis u koju boju i tako to... Moji saveti jesu malo nenormalni ali meni pomazu i bas sam se opustila mozda jednom na dan pomislim da li ce da se zakaci nekad i to je to brzo prodje

Stres i nervoza otezavaju zacece sto je meni gin reko ali reko mi je da zena kad zeli dete da ne moze da ne pomisli na to uopste, vec moze da nadje sebi zanimaciju i da retko kad pomisli i da se iznenadi.. 

Mada, moja rodjaka pila je isto klomifen jer joj nisu pucali folikuli dodju do 17mm i ne rastu vise, i gin joj da klomifen i pila ga je od 3.-8 dana ciklusa.. I opustila se malo.. 17.dana pukne joj folikul na poso ona je dobila nenormalne bolove i to vece  je imala odnos i do sledeceg ciklusa radila je 5 testa svaki je bio negativan kada je uradila test 15. Dana posle ovulacije dve tamne crtice, i ona mi je dala savete one za smirenje i sve je okej samo se nadam da ce meni da pukne.

Imam samo jos jedno pitanje, mene je 14.dana uvece bockao/seko levi jajnik i osecala sam se kao da imam temp a tog dana kad sam ustala sve sam okej bila i nisam radila test za ovulaciju. A Juce mi je bio 15.dan i videle ste sliku dve tamne crtice sto oznacava ovulaciju.. Jel me jajnik boleo zbog stimulisanja folikula lekom? nikad pre me nije nista bolelo prrd ovulaciju 

Jokic20 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene dobro jutroooo, kako ste mi? Dugo se nisam javljala, ali redovno sam tu i čitam sve 

@doda, videla sam da si se zapitala gde sam ,ali nisam nikako stizala da odgovorim :wub:

Aleksiss24, doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Danasnji test, zbunjena sam. Ako ovulacija traje 3 dana zasto ke onda pobledela linija a juce je bila tamnija i od kontrolne.. Pomozite zeneIMG-20181202-113730.jpg

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovulacija traje 24-48 sati. Mozda juce kada si radila test ovulacija je vec bila u toku, a sada vec polako prestaje. To je skroz normalno. Meni nikada dan za danom tracice nisu bile pozitivne, vec je uvek jedna bledja. 

doda i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno Aleks, pokusavam da ne mislim uopste ali dodje nekad taj trenutak, i ja uzivam pravim kolace  skoro svaki dan, na poslu sam preopterecena i zato uvece pre spavanja ja pratim da  se nije slucajno javio neki simptom. 

Sto se tice leka, ja nisam nista pila, doktorka mi je rekla da jednom snizimo  prolaktin pa videcu dalje sta ce biti, za ovulaciju ne znam mozda kod tebe traje manje.

Aleksiss24 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovulacija traje 24-48 sati. Mozda juce kada si radila test ovulacija je vec bila u toku, a sada vec polako prestaje. To je skroz normalno. Meni nikada dan za danom tracice nisu bile pozitivne, vec je uvek jedna bledja. 

Mi smo juce imali odnos da li ima neke sanse da zatrudnin ako je ovulacija bila u toku? 

miliccam i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo juce imali odnos da li ima neke sanse da zatrudnin ako je ovulacija bila u toku? 

Tada su sanse najvece! ;) Tako da nemas razloga za brigu.

Lily0508, doda i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tada su sanse najvece! ;) Tako da nemas razloga za brigu.

Sad si me obradovalaaa hvalaaa trebam da ne dobijem 25.12 videcemo 

doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad si me obradovalaaa hvalaaa trebam da ne dobijem 25.12 videcemo 

Ako ti je ovulacija bila juce ti bi trebalo da ne dobijes vec oko 15.12 posto menstruacija stize u proseku 12-17 dana posle ovulacije. 25 dana je previse. Nadam se da je to to i da ces nas obradovati za dve nedelje sa pozitivnim testom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.