Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Snovi su čudo... ja sam onu noć pred test sanjala da sam ga radila i da je pozitivan.. ustala sa lepim osecajem, uradila test i šok... plus ko vrata!! :D:D:D

Želim sledećim čekalicama isto, ogroman plus!!!:wub:

 

Koala, doda i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snovi su čudo... ja sam onu noć pred test sanjala da sam ga radila i da je pozitivan.. ustala sa lepim osecajem, uradila test i šok... plus ko vrata!! :D:D:D

Želim sledećim čekalicama isto, ogroman plus!!!:wub:

 

Ja tako sanjala i ustajem,  trcim radim test negativan, nije proslo ni 15 minuta osecam prve kapi menastruacije hahaha :D  Pokusacu da pijem sto vise vode :) 

 

 

doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ali ja ne razmišljam o bebi, tu sam se malo opustila. Nisam plakala kada sam dobila. Bila sam zbunjena, ali suzu nisam pustila. I prođe menstruacija, a mene udari neka emocija. Pre veštice me hvata panika, šta se dešava, da li smo uspeli ili ponovo iz početka. 

Danas je 9dc

Izmenjeno od strane tiaa
doda, Mexi i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej devojke, pratim ovulaciju trakicama.. Pila sam klomifen od 4. Do 9 dana ciklusa, evo testice sto sam pratila danasnji mi je pokazao drugu tamnu liniju da li to oznacava ovulaciju da je danas iki sutra?

Sinoc sam dobila rastegljiv sekret i bockao me je levi jajnik

Ja bih sliku da vam stavim ali pise da je velika velicina slike pa ne znam kako da smanjim to 

Mexi, Lily0508, tiaa i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja treba da ne dobijem 4.12. Ali po svemu sudeci cu da dobijem... Zadnjih par dana toliko kasljem da ne mogu nocu da spavsm, pijem i lekove i preprzeno mleko i cajeve i svasta.. Tako da teska posla da ostanem trudna, sve me stomak boli od naprezanja.. Nocas nisam spavala ni malo celu noc kasljala zaspala ujutru u 6.. Katastrofa... Samo ce da bude haos kad dobijem od silnog kaslja ima da ide jos vise od naprezanja.. 

Aleksiss24 i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Aleks, nema te, izgleda da si se bas bacila u akciju. Ja nemam iskustva sa tracicama.

Doda, ti isto radis na prvoj bebi ili?

 

Lily0508, Aleksiss24 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja treba da ne dobijem 4.12. Ali po svemu sudeci cu da dobijem... Zadnjih par dana toliko kasljem da ne mogu nocu da spavsm, pijem i lekove i preprzeno mleko i cajeve i svasta.. Tako da teska posla da ostanem trudna, sve me stomak boli od naprezanja.. Nocas nisam spavala ni malo celu noc kasljala zaspala ujutru u 6.. Katastrofa... Samo ce da bude haos kad dobijem od silnog kaslja ima da ide jos vise od naprezanja.. 

Doda samo ne odustaj i bice kad Bog kaze. Ja eto imala spontani kako mi je gin rekao ali dobro sam prosla da nije morala kiretaza da se radi. Sad pila klomifen mislim da mi je danas ovulacija nekako me steze stomak pa bi trebalo da ne dobijem 25.12 videcemo ako ne idemo dalje

Lily0508 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi na trecoj... Izgleda nema od bebe ovaj mesec nista jel od silnog naprezanja ima mecu da poteram prevremena.. 

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Aleks, nema te, izgleda da si se bas bacila u akciju. Ja nemam iskustva sa tracicama.

Doda, ti isto radis na prvoj bebi ili?

 

Mexi, nema me stalno na forumu jer kad ovde pisem bas se nekako opteretim i samo na bebu mislim.. Ovako po ceo dan samo nesto rsdim uglavnom usisavam i spavam i bas sam se opustila imamo odnose na svaka 2 dana zbog jacine sperme

Lily0508 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda samo ne odustaj i bice kad Bog kaze. Ja eto imala spontani kako mi je gin rekao ali dobro sam prosla da nije morala kiretaza da se radi. Sad pila klomifen mislim da mi je danas ovulacija nekako me steze stomak pa bi trebalo da ne dobijem 25.12 videcemo ako ne idemo dalje

Naravno nema odustajanja nikako, nego verovatno cu da dobijem, a mozda bi bokje zbog ovih lekova i svasta.. Ja se ne nadam tvojin crticama , da i tebe uhvati ovaj bebeci prah.. :wub:

Lily0508 i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno nema odustajanja nikako, nego verovatno cu da dobijem, a mozda bi bokje zbog ovih lekova i svasta.. Ja se ne nadam tvojin crticama , da i tebe uhvati ovaj bebeci prah.. :wub:

Hvalaa i ja se nadam za tebe, koliko pokusavas da ostanes trudna?

:)

doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaa i ja se nadam za tebe, koliko pokusavas da ostanes trudna?

:)

Sad je mislim treci mesec, veruj da ne znam, tako nesto :D.. A ti? 

Aleksiss24 i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mexi, nema me stalno na forumu jer kad ovde pisem bas se nekako opteretim i samo na bebu mislim.. Ovako po ceo dan samo nesto rsdim uglavnom usisavam i spavam i bas sam se opustila imamo odnose na svaka 2 dana zbog jacine sperme

aleksiss trečice pokazuju jednu punu liniju i drugu bledu, to znači da je o. blizu. Kada su dve tamne linije ovulacije je počela, imaš fore 48h

Izmenjeno od strane tiaa
Aleksiss24, doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clear Blue je digitalni test koji sam prepoznaje kada je Ovulacija. Ali kada test izvučeš, sama možeš videti te crte koje su jačune. Ja sam tako pratila. I kada je bio smajlić bile su dve crte iste boje.

Mexi, Lily0508, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda uuu pa do godinu dana je normalno mi 5 ipo meseci hahah i eto spontani haos

Tiaa da ovih dana su mi bile blede a danas su dve tamne jednake boje su cak je ova druga mozds i malo tamnija od kontrolne, e ssd cu da budem glupa malo da li znaci da je meni folikul puko jer mi je ponazalo ovulaciju da li je to ovulacija kada folikul pukne? :wub:

doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda uuu pa do godinu dana je normalno mi 5 ipo meseci hahah i eto spontani haos

Tiaa da ovih dana su mi bile blede a danas su dve tamne jednake boje su cak je ova druga mozds i malo tamnija od kontrolne, e ssd cu da budem glupa malo da li znaci da je meni folikul puko jer mi je ponazalo ovulaciju da li je to ovulacija kada folikul pukne? :wub:

folikul treba da pukne i tada pokazuje 2 crte. Ne znam tačno da li je to to, ali ja sam povezala nešto. Meni je sekret toliko tečan kada pukne folikul, i gaće su mi mokre. I tada mi pokazuje smajlić. Da li se i tebi do dešava?

doda, Aleksiss24 i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

folikul treba da pukne i tada pokazuje 2 crte. Ne znam tačno da li je to to, ali ja sam povezala nešto. Meni je sekret toliko tečan kada pukne folikul, i gaće su mi mokre. I tada mi pokazuje smajlić. Da li se i tebi do dešava?

Ja mislim da nije nisam obracala paznju,osecam neki cudsn osecaj u stomaku mozda je puko.. Meni su ciklusi bili 36-39dana i sad sam izazvala ovulaciju klomifenom i moguce da je rano dosla jer taj lek stvara 4 5 folikula ali desi se i da folikul ne pukne pa se prima pregnil inekcija ds bi puko.. Mada moja rodjaka je isto reagovala kao ja na taj lek i taj dan kad joj je puko boleo je stomak mnogo a mene ne nekako me steze ali pise da nije moranje da zenu boli stomak kada pukne.. Ja mislim da je puko pa zato pokazuje II tamne.. Nemam pojma prvi put mi je sa tracicama.. Imacemo odnose veceras i sutra pa csmo da vidimo za 2 nedelje na testicu.. 

Lily0508 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si sada u fazi ovulacije koja traje 24 do 48h. Posle toga sledi  postovulatorna ili lutearna faza koja traje 14 dana od ovulacije. Oplođena jajna ćelija će se implantirati u zid materice.

mene boli stomak kada je dan O. Blage grčeve imam i izađa mi bubuljica.

Lily0508, Aleksiss24 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si sada u fazi ovulacije koja traje 24 do 48h. Posle toga sledi  postovulatorna ili lutearna faza koja traje 14 dana od ovulacije. Oplođena jajna ćelija će se implantirati u zid materice.

mene boli stomak kada je dan O. Blage grčeve imam i izađa mi bubuljica.

To znaci da veceras sutra i prekosutra imam odnose? Kako sam razumela 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To znaci da veceras sutra i prekosutra imam odnose? Kako sam razumela 

Da. Ako želiš noge u vis. Ili ako ti je krevet udaljen od zida, kao meni, stavi 2 jastuka ispod. Želim vam svu sreću i daj bože da uspete.

doda, Jokic20, Aleksiss24 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. Ako želiš noge u vis. Ili ako ti je krevet udaljen od zida, kao meni, stavi 2 jastuka ispod. Želim vam svu sreću i daj bože da uspete.

Hvalaa tiaa, nego ssd sam citala na netu da test za ovulaciju mora da se radi  svakog dana u isto vreme.. Ja sam ovih dana prvu jutarnju u 10h izbacivala pa u 11h radila testice i bila je druga linija bleda a danas sam se uspavala i ustala u 11h tad izbacila prvu jutarnju pa u 11:45 radila test i pokazao dve tamne crtice.. E sad mozda mi je lazno pokazao drugu tamnu jer nisam u iato vreme kao prosla 3 dana :/,

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaa tiaa, nego ssd sam citala na netu da test za ovulaciju mora da se radi  svakog dana u isto vreme.. Ja sam ovih dana prvu jutarnju u 10h izbacivala pa u 11h radila testice i bila je druga linija bleda a danas sam se uspavala i ustala u 11h tad izbacila prvu jutarnju pa u 11:45 radila test i pokazao dve tamne crtice.. E sad mozda mi je lazno pokazao drugu tamnu jer nisam u iato vreme kao prosla 3 dana :/,

4h pre testa ne piješ vodu i ne ideš u wc. Najbolje vreme posle 12h. Ja sam svaki dan u pola 4 radila.

doda i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.