Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala devojke, hvala vam od srca!! :wub:

Ogromna ste mi podrška!! :babymommy:

Eto Jokić je povukla nogu ovaj mesec, pa ćete i vi ostale koje čekate za nama sledeće.... 

Stiže nama još jedan Lav u porodicu, i muž i ja lavovi, pa drukčije nije ni moglo :D kuku meni :lol::lol:

 

cestitam lili :) 

doda, Lily0508 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Sad se naglo okreni i baci što dalje bebi prah, kako bi mogla  sve da uhvatiš nas koje čekamo:D

Izmenjeno od strane tiaa
doda i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se naglo okreni i baci što dalje bebi prah, kako bi mogla  sve da uhvatiš nas koje čekamo:D

evo bacam što jače mogu, hvatajte...... :D;)

lex, Jokic20, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Lily0508 draga cestitam, bas mi je drago sto te je prah uhvatio.. Sad samo polako idi radi betu, ultrazvuk i javljaj nam kako si.. I zelim ti laku i bezbriznu trudnocu:wub::babymommy:

Izmenjeno od strane doda
lex, Jokic20 i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lily draga cestitam ti od srca. Uzivaj sad i javi kako ces iznenaditi muza :D

Tako ja proslog meseca utripovala da sam trudna,  izmislila simptome i sad smisljam raznorazne nacine da iznenadim muza  cim uradim test, a vestica stigla i pre vremena :D 

lex, doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Lily0508 znam da si prošli mesec bila na vto. Šta ste ovaj mesec radili? Čisto da pitam:D 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ništa narocito nismo radili, taman sam došla ovamo kad su krenuli plodni dani, pa smo valjda uboli tad... nisam čak pila ni inofolic koji sam pila mesecima pre vto... E i pila sam vise vode nego inace, oko 1,5l do 2l vode dnevno, nasuprot par časa koje sam inace pila.

Ono što je drukčije je da sam pokušala da se opustim i ne mislim na to, koliko sam mogla.. ovde sam već vise od 10 godina i već neko vreme hoću da se vratimo za Srbiju. Pritom sam proletos ostala bez posla, pa smo zato bili par meseci u Sr i pokušali sa insemenacijom letos i vantelesnom u oktobru. Pošto trudna ne mogu sigurno naći posao ovde, onda se vraćam za Bg sl. mesec. :D :D 

.. 

Izmenjeno od strane Lily0508
Jokic20, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Lily cestitam:baby:. Pre tri zapravo cetiri godine sam trebala u dec. ili jan. na vto i u novembru isto ostanem trudna, i stigao mi mali lav..a gledam tvoj br. uz ime moze biti da ti bas tog datuma stigne beban. A ove godine stigla je lavica:)

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je moj rodjendan 5.avg, mužev 10. Avg, upoznali se 8.Avgusta, kada je i termin.. :D:D tri lava... 

Jokic20, Mexi, lex i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast lily, mislim da je to najbolji savet ujedno i najtezi za sve zenice, opustiti se... Ali ti si uspela.. Svaka cast, od srca mi je drago... :wub:

Lily0508 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam i Lily0508 i Jokic20, jako mi je drago sto polako svi sa foruma ugledaju te 2 crtice, daje mi nadu i da cu ja uskoro :)))

Jel imao neko moze blage grceve kao u pms-u, par dana, 5, 6 posle ovulacije? Mene danas nesto boli kao da sutra treba da dobijem, a proslo je tek tako malo..

Inace bas sam dosla u goste kod prijatelja, imaju psa koji ne podnosi nikoga sem gazde, i zamislite doleteo on meni u krilo i sad mi se ne pomera sa stomaka..cak je i zaspao, a inace je vrlo histerican pas.. nadam se da oseti nesto sto cu ja da potvrdim testom 15.12. :P

tiaa, lex, Mexi i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koala, nadam se da je to simptom :)

Ja sam proslog meseca imala grceve kao da treba da dobijem, bol u donjem delu ledja i bolele me grudi sa  strane bas jako i sve to 10 dana pred menstruacije(a inace me bole dan dva),  nikad do sad nisu toliko bolele,  i ja se ono bas ponadala i nista. Ovog meseca ne obracam paznju na nista cak ni plodne dane nisam gledala, i opet se javlja bol u ledjima(ovo mi se nikad nije desavalo) al se ipak ne nadam jer sam i prosli put imala taj bol. Dosta mi je vise razocarenja :) 

doda, Koala i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, potpuno te i razumem..zato sam ja pre koji mesec i otisla sa ovog foruma, jer sam ja jako postala opsednuta sa trudnocom i bebom i prosto sam zapostavila sve oko sebe samo da bih trazila jos neki simptom

Ima na nekoj od stranica moje ubedjenje kako sam trudna, sve sam ja osecala, cak i mirisi su mi smetali

Ali ipak nista od toga nije bilo, tako da se sad trudim povremeno da dodjem na forum, iscitam, usput cestitam i upitam ako me nesto zabrine i probam da ne razmisljam previse

Mada je tesko ne razmisljati previse kad je md uzbudjeniji od mene, ne moze da doceka taj 11., vec je i smislio za bozic poklone nasima(bilo bi im prvo unuce), ma haos :D

mmaka, doda, Mexi i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da si ovaj put ti uhvatila bebci prah haha :D 

Mi vise i ne pricamo o tome, svaki mesec sam pricala o bebi, vise i ne pominjem muzu. Proslog puta utripovala se ja sve simptome imam jos cekam da ne dobijem, lezala sam po cele dane muz me bukvalno sluzio i sve to dzaba haha :) 

doda, Koala i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al sam se sad lepo nasmejala, tako sam ja juce dobila masazu :D

vec sam ga pripremila, inace sam ja jako promenljivog raspolozenja i impulsivna i brzo planem, dok je on miran i tih

Njega je na primer tek sad uhvatila euforija oko bebe, dok je mene sve one prethodne mesece.. sad sam se ja smirila, a on meni salje slatke videe sa bebama dok sam na poslu ili faksu

Stvarno je smesan :D

doda, lex, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah i ja isto tako, dosta sam nervoznija od njega.

 Nego da pokusamo sa unosom tecnosti, sto kaze Lily, ja isto ne pijem vodu casu dve na dan. Od sutra ima da se razbijem pijuci :P 

 

doda, lex, Lily0508 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, potpuno te i razumem..zato sam ja pre koji mesec i otisla sa ovog foruma, jer sam ja jako postala opsednuta sa trudnocom i bebom i prosto sam zapostavila sve oko sebe samo da bih trazila jos neki simptom

Ima na nekoj od stranica moje ubedjenje kako sam trudna, sve sam ja osecala, cak i mirisi su mi smetali

Ali ipak nista od toga nije bilo, tako da se sad trudim povremeno da dodjem na forum, iscitam, usput cestitam i upitam ako me nesto zabrine i probam da ne razmisljam previse

Mada je tesko ne razmisljati previse kad je md uzbudjeniji od mene, ne moze da doceka taj 11., vec je i smislio za bozic poklone nasima(bilo bi im prvo unuce), ma haos :D

sam pocetak tvog posta me je odusevio! Opterecenje postane i tebi i tvom dragom (kojeg to najvise psihicki ubija)...desice se kada se najmanje nadas ( nadam se SADA)!!!

Koala, doda, lex i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam kazem moje misljenje ..

Ljudi koji su mi govorili opustite se , previse radis , previse razmisljas aaaa mogla sam da ih zadavim ! I to naravno oni koji su ostali slucajno trudni ili iz prvog puta, nemaju pojma kako je cekati i nadati se svaki dan ... itd...

Ja potpisujem da to nema veze, kad se ne ostaje u drugom stanju postoji problem i treba ga naci i  resiti...

Ja nisam stala dok nisam nasla sta je problem bio kod mene i moj mm

To je polip na cervikalnom kanalu i insulinska rezistencija..

Zvala danas lekara rekao mi je za 2 nedelje se vidimooo... uf ko ce da doceka, ajde samo da sve bude ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka, hvala ti na odgovoru.. valjda sam sama morala da prodjem kroz taj neki period opsesije kako bih se smirila i naucila kako da se izborim sa nekim novim emocijama

Jokic20, ja se u potpunosti slazem sa tobom, tako sam i ja uradila.. cim nisam mogla da ostanem u drugom stanju, nasla sam problem, resila ga i sad pokusavamo opet

lex, Mexi, doda i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ne znam šta se sa mnom dešava. Toliko me pucaju emocije to je strašno, nemam razloga da plačem. Ne dešava se ništa loše kod nas ali meni se plače. Juče je mm bukvalno prevrnuo očima meni su suze krenule. Smešno mi sve ovo, a oči mi crvene. Veštica je prošla sve je ok. Jedino mi baš zapušten nos i teško dišem. Osećam se kao da ponovo pijem antibebi pilula.  Tako su me isto radile emocije. :D strašno.

Izmenjeno od strane tiaa
lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam i Lily0508 i Jokic20, jako mi je drago sto polako svi sa foruma ugledaju te 2 crtice, daje mi nadu i da cu ja uskoro :)))

Jel imao neko moze blage grceve kao u pms-u, par dana, 5, 6 posle ovulacije? Mene danas nesto boli kao da sutra treba da dobijem, a proslo je tek tako malo..

Inace bas sam dosla u goste kod prijatelja, imaju psa koji ne podnosi nikoga sem gazde, i zamislite doleteo on meni u krilo i sad mi se ne pomera sa stomaka..cak je i zaspao, a inace je vrlo histerican pas.. nadam se da oseti nesto sto cu ja da potvrdim testom 15.12. :P

Koala, imala sam i ja grceve kao da cu da dobijem oko 7 dana posle ovulacije. Posle se smirilo, ali na dva dana pred ciklus sam mislila gotovo, krece, baš onaj osećaj, a inače imam bolne bas. I eto, nije krenulo :D 

A da znas da životinje osećaju sve. ;) 

Kad tretreba da ne dobiješ?

Jokic20, lex, Koala i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam šta se sa mnom dešava. Toliko me pucaju emocije to je strašno, nemam razloga da plačem. Ne dešava se ništa loše kod nas ali meni se plače. Juče je mm bukvalno prevrnuo očima meni su suze krenule. Smešno mi sve ovo, a oči mi crvene. Veštica je prošla sve je ok. Jedino mi baš zapušten nos i teško dišem. Osećam se kao da ponovo pijem antibebi pilula.  Tako su me isto radile emocije. :D strašno.

Baš mi je žao što se tako osećaš.. :( možda ti se samo sve skupilo, u kombinaciji  hormonima. Jesu počeli plodni dani? 

I ja sam plakala na reklamu za pelene pre 10 dana, tako da te potpuno razumem :huh::lol:

lex, doda, Jokic20 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice kako ste od jutros.. Ima li sta novo.. Koja sad ide po redu da ne dobije? 

lex i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lily0508, i dodo jer si pitala isto :wub: moj termin za nedobijanje je 11.12. Kad smo vec kod emocija, i ja sam takva, bas sam osetljiva nesto ovih dana, sve mi smeta, na sve se rasplacem..

A zamislite sta sam ja sanjala, ne mogu da verujem.. sanjam da sam usla u 7.mesec i na UZ izvade bebu da mi je pokazu, jos ja komentarisem sa md kako lici samo na njega, i posle je vratili unutra na jos 2 meseca

Predivna je beba bila, isti tata samo sa mojim ocima :wub:

Lily0508, doda, Mexi i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno vas razumem i meni se tako nekad sve skupi pa placem il me sve nervira.

Inace ja bi trebala da ne dobijem 9.12 al su grudi pocele da me bole isto ko prosli mesec(sa strane i samo na dodir) tako da se uopste ne nadam da necu da dobijem :(

Danas me nesto strasno boli glava, mene nikad ne boli, mislim da je zbog vremena il sam preopterecena poslom.

Kako ste vi? Koala, mi smo tu blizu da ne dobijemo :P kako se ti osecas? 

 

 

 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.