Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pa 22.47 i nije toliko visok, još je to u granicama normale (4.1-28.9).

Koliki ti je TSH? 

hmm,  ne znam  al mi je dr dao tablete koje treba da pijem jednom nedeljno  .  TSH je 2.19. 

Kako je kod  tebe? 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hmm,  ne znam  al mi je dr dao tablete koje treba da pijem jednom nedeljno  .  TSH je 2.19. 

Kako je kod  tebe? 

Meni je sredinom septembra bio 2.41. Drugarici, koja je prošla kroz nekoliko vantelesnih i sa tiroidnim problemima, njoj je poznati nas endokrinolog rekao da da bi žena ostala trudna TSH mora biti ispod 2. Tek kad je spustila ispod 2, četvrta vantelesna je uspela i sad imaju devojčicu od 2,5 godine.. 

Ja sam radila i anti-tela stitne i sve je u redu. Nisam išla kod tog endokrinologa, ali planiram, jer nisam zadovoljna doktorom koji mi je radio vantelesnu,  jer po njemu ništa nisam ni trebala da radim od tih detaljnijih analiza (anti-tela i trombofiliju), kad sam ga pitala. Vanzelesna nije uspela, a sve u redu, ciklus nije ni dan kasnio posle toga i posle 14 dana Utrogestana od 3 puta dnevno. 

 

doda, lex i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sredinom septembra bio 2.41. Drugarici, koja je prošla kroz nekoliko vantelesnih i sa tiroidnim problemima, njoj je poznati nas endokrinolog rekao da da bi žena ostala trudna TSH mora biti ispod 2. Tek kad je spustila ispod 2, četvrta vantelesna je uspela i sad imaju devojčicu od 2,5 godine.. 

Ja sam radila i anti-tela stitne i sve je u redu. Nisam išla kod tog endokrinologa, ali planiram, jer nisam zadovoljna doktorom koji mi je radio vantelesnu,  jer po njemu ništa nisam ni trebala da radim od tih detaljnijih analiza (anti-tela i trombofiliju), kad sam ga pitala. Vanzelesna nije uspela, a sve u redu, ciklus nije ni dan kasnio posle toga i posle 14 dana Utrogestana od 3 puta dnevno. 

 

Ja stvarno ne znam u sta da verujem, videcu jednom sa ovim tabletama pa kad proverim prolaktin da vidimo sta dalje, jer se ja prvi put srecem sa ovim, prvi put radim ove analize.

Mozes se posavetovati sa tim doktorom uvek treba cuti vise misljenja, nadam se da ces uspeti.  

Koliko radite na bebi? 

 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ Mexi  na bebi radimo vec 3 godine, a ove smo poceli sa dodatnom ispomoci (IUI i VTO)

@Jokic20 nista novo jos, vestica jos nije dosla, a nestala je i ona nadutost i neprijatan osecaj. Nisam jos test radila, reko' da sacekam ako ne dobijem danas, pa cu uraditi. Svaki prosli put kad sam radila test, uvek sam taj dan dobijala..... 

miliccam, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ Mexi  na bebi radimo vec 3 godine, a ove smo poceli sa dodatnom ispomoci (IUI i VTO)

@Jokic20 nista novo jos, vestica jos nije dosla, a nestala je i ona nadutost i neprijatan osecaj. Nisam jos test radila, reko' da sacekam ako ne dobijem danas, pa cu uraditi. Svaki prosli put kad sam radila test, uvek sam taj dan dobijala..... 

:angel: nadam se da je to to. Koliko je prošlo od Ovulacije? Daj Bože da je i tebe uhvatio prah:D

miliccam, lex, Lily0508 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angel: nadam se da je to to. Koliko je prošlo od Ovulacije? Daj Bože da je i tebe uhvatio prah:D

Pa ako je ovulacija bila izmedju 12. i 14. Novembra, onda je ovo neki 14. dan. Videćemo do sutra.. al eto, nemam onaj osećaj od juce kao da će da krene.... Videćemo :) 

miliccam, doda, Jokic20 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako je ovulacija bila izmedju 12. i 14. Novembra, onda je ovo neki 14. dan. Videćemo do sutra.. al eto, nemam onaj osećaj od juce kao da će da krene.... Videćemo :) 

držim fige i navijam. Samo da prođe ovaj dan kako treba. 

miliccam, Lily0508, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako je ovulacija bila izmedju 12. i 14. Novembra, onda je ovo neki 14. dan. Videćemo do sutra.. al eto, nemam onaj osećaj od juce kao da će da krene.... Videćemo :) 

Navijamo da je to to. Nadam se da ces nas i ti obradovati lepim vestima :)

Lily0508, doda, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde ajde saljem prasinu da je to to. 

Iskreno ja sam imala pre sve simptome .. sad nista i dalje nista.. jedino par puta tacno znam kad su me zaboleli janici 6 i 7 dan od ovulacije i brzo se zamaram na stepenicama... a nisam imala siptome da cu ni da dobijem.. i nisam Jupiii.

Sutra radim betu , ni mm ni ja ne mozemo da docekamo ..

 

Imamo traumu od prosle male bete i biohemiske ali ja znam i osecam da je sad dobro sve !!!! :)

doda, lex, Mexi i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde ajde saljem prasinu da je to to. 

Iskreno ja sam imala pre sve simptome .. sad nista i dalje nista.. jedino par puta tacno znam kad su me zaboleli janici 6 i 7 dan od ovulacije i brzo se zamaram na stepenicama... a nisam imala siptome da cu ni da dobijem.. i nisam Jupiii.

Sutra radim betu , ni mm ni ja ne mozemo da docekamo ..

 

Imamo traumu od prosle male bete i biohemiske ali ja znam i osecam da je sad dobro sve !!!! :)

Evo saljem pozitivnu energiju da beta bude preko 300 bar :) 

Nadam se i ja pozitivi, isto tako nema simptoma jos, malo opet pritisak u stomaku i to je to.. 

doda, lex, miliccam i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zenice moje ,kako stemi od jutros?

@Lily0508 ima li sta novo? jesi radila test ? nadam se najiskrenije da sam opet namirisala lepe vesti ... javi nam sta se desava ..kad radis test ?

@tiaa sta ima novo kod tebe ?

@Jokic20 kako si ti ,verujem da te emocije drze samo tako ... najiskrenije se nadam da ce beta da bude ogromna .. kao sto je bila moja kad sam jednom radila 1800... :babymommy:

@lex jesi tu ?dragaaaaa........

@miliccam draga jel su krenule mucnine ? osecas li se vec kao prava trudnica ? ^_^

@MimiAle kako si ti draga ?koji si mesec sad ? ja sam nesto izgubila pojam o vremenu ... ne zamerite:lol:

@Koala nadam se tvojim pozitivnim testicima kao i zdruge cekalice da stopre odete u trimestre .. ^_^

Koala, miliccam, Jokic20 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam juce rano ustala isla kod lekara ,radila papa  test .. pa sam cistila kucu pa spremala rucak ,i posle toga sam prespavala deo dana od silnog umora nisam stigla da udjem dapogledam sta ste pisale ,izvinite ako sam nekoga zaboravila da pitam kako je ,jer ste mi sve drage i volim da vas pitam kako ste ... ^_^ danas imam rucak i sve tako da nameravam da odmaram ceo dan 

 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojkeee evo bete 1363 .. danas je 34 dan od zadnjeg ciklusa... super se osecam , nemam nikakav osecaj .. upravo se vracamo sa puta , inace zivim u Beogradu ali toliko smo bili nestrpljivi da smo na putu stali u Suboticu da sto pre vidimo betu :)

Koala, mmaka, blesava i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda ja sam odlicno hvala.na pitanju.... bebica odlicno napreduje. Radila dabl test sve je ok. Usla ja u drugi trimestar,uf kad pre.... sad sam bez zatvora,mucnina i gorusice... hvala Bogu. Inace je bilo strasno do skora.... 

@Jokic20 cestitam draga. Ja nisam iz Bga ali tamo vodim trudnocu u Frontu. Gde ces ti??? 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojkeee evo bete 1363 .. danas je 34 dan od zadnjeg ciklusa... super se osecam , nemam nikakav osecaj .. upravo se vracamo sa puta , inace zivim u Beogradu ali toliko smo bili nestrpljivi da smo na putu stali u Suboticu da sto pre vidimo betu :)

Bravo jokic, super, verujem da si presrecna.. :wub:

lex i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Presrecna :) jedva cekam da odem na ultra zvuk .. 

Vodicu kod ovog doktora koji mi je pomogao i mojoj kumi i meni i sto se mene tice ni jedan drugi me ne zanima. Radi u Gradskoj Bolnici .. ne znam da li sme ime , ali divan jedan covek, pristupacan, uvek prijatan .. jednostavno legao nam je na keca i evo pomogao nam obe trudne :)

lex, Margaritta i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Presrecna :) jedva cekam da odem na ultra zvuk .. 

Vodicu kod ovog doktora koji mi je pomogao i mojoj kumi i meni i sto se mene tice ni jedan drugi me ne zanima. Radi u Gradskoj Bolnici .. ne znam da li sme ime , ali divan jedan covek, pristupacan, uvek prijatan .. jednostavno legao nam je na keca i evo pomogao nam obe trudne :)

doktor oplodnjak hahahahaahahaahaahaha kazi i drugima kako se zove da odu i one kod njega...msm ako su iz Bg-a pa da vide da li ce i njima pomoci.

sada polako guraj tri meseca i cuvaj se

Jokic20, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

doktor oplodnjak hahahahaahahaahaahaha kazi i drugima kako se zove da odu i one kod njega...msm ako su iz Bg-a pa da vide da li ce i njima pomoci.

sada polako guraj tri meseca i cuvaj se

zove se Predrag Mitrovic .. pa urednice nek izbrisu ako to ne sme iskreno ne znam ..

doda, Margaritta i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, stigao prah i do mene!!!! :D:D:D 

Sad sam tek radila test, reko da dam fore veštici, možda kasni od svih onih hormona od vto, kao ono + ko kuća!!!!!! :baby::baby::baby:

Još sam u neverici, jedva se smirih, samo gledam u ovaj test.

Sad smišljam kako mužu da kažem da ga iznenadim.

doda, Venera, Mexi i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lila znala sam. Juče sam ulazila samo da vidim da li si nešto pisala. I čestitam :wub:

Jokic20, lex, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao divne vestiiii !!!! Cestitam od srca.. javi za betu! Bas si me obradovala :)

doda, lex i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke, hvala vam od srca!! :wub:

Ogromna ste mi podrška!! :babymommy:

Eto Jokić je povukla nogu ovaj mesec, pa ćete i vi ostale koje čekate za nama sledeće.... 

Stiže nama još jedan Lav u porodicu, i muž i ja lavovi, pa drukčije nije ni moglo :D kuku meni :lol::lol:

 

tiaa, Mexi, KikaC96 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.