Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

@Koala dobro nam dosla ponovo. Ja te se secam, tacnije nik mi je poznat i kroz maglu se secam tvoje price. Nadam se da ces ovog puta imati vise srece i da se druzimo u trimestrima sto pre. :)

 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Koala sećam se kada si bila pre par meseci:wub:. Beše počela si da uzimaš pilule zbog ciste ili? 

Evo da vam javim šta se kod mene dešava. Počele su bradavice da me bole. Grudi me ne bole od kada sam prestala sa pilulama od jula, pre toga su baš bolele. To mi se nije vratilo.  Nemam bubuljice. I tako. Po app treba da dobijem 23. a ja mislim da će to biti 25. 14 dana od ovulacije, valjda je to neko pravilo. I baš sam gladna:D

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, nadam se da je ovog puta uspesno, ja sam inace puno gladna pre menstruacije ali bradavice me nikad nisu bolele samo grudi nateknu i bole ali sa strane. 

tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prošli put, dan pred m. Jela na svakih sat vremena. :D to nije bilo normalno.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure sto se tice sigurnih simptoma-oni ne postoje. 

Cak ni izostanak mece nije siguran.

Ja sam svaki mesec imala sve I jedan simptom. :)

 Ako kasni-test :)

ja vam zelim srecu :) <3

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure sto se tice sigurnih simptoma-oni ne postoje. 

Cak ni izostanak mece nije siguran.

Ja sam svaki mesec imala sve I jedan simptom. :)

 Ako kasni-test :)

ja vam zelim srecu :) <3

Slažem se. I meni se isto tako dešavalo. Čak kažem da je prvi simptom pozitivan test, pa tek sve ostalo:D. Do juče su me devojke pitale kako se osećam, pa rekoh da kažem.

lex, Koala i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tia, nije bilo zbog ciste, srecom nemam tih problema.. na pola kutije antibebi pilula sam prestala sa njima, bacila ih u kantu i time poremetila svoj organizam, hormone, bukvalno sve

Psihicki kao u depresiji, plakala svaki dan, dva meseca nakon prestanka ja dobijem odliv, da ne objasnjavam previse, krvi do clanaka sam imala

Pa sam morala da sredim svoje hormone... i evo me opet sa vama :wub:

A sto se simptoma tice, imala sam ih sve do jednog, cak i laznu menstruaciju.. i i dalje sam bez bebe, ali krecemo u pohod :baby:

Mexi, Lily0508, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje pilule si pila? Znam kako ti je. Ja sam tri meseca svaki je**ni dan plakala. Nikada se nisam tako osećala, bukvalno celo jutro plačem i ostatak dana mi bude grozan. Probleme koje sam imala ranije sve mi se skupilo... Ko je prošao kroz tako nešto zna o čemu pricam. 

lex, Lily0508 i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yaz.. a ti?

4 godine sam ih pila i odlucila samo da mi je dosta(stanjio mi se endometrijum)

dok je moj ginekolog mene ubedjivao da je sve ok(iako nisam dobijala po dva meseca), drugi ginekolog se krstio i rekao da odmah prestanem sa uzimanjem pilula

Isla sam privatno i kod jednog i kod drugog, samim tim sam ocekivala i maksimalnu profesionalnost i ozbiljnost, a ne da me vuku tamo vamo, samo da bi uzeli novac

No, preziveli smo(i ja i moja okolina) ta dva odvratna meseca koja su bila kao i sto si ti tiaa opisala, i sad mozemo dalje..

Ne verujem da cu se ikada vracati pilulama, mozda nakon prve trudnoce i bebe, ali nekim drugim jer mi se od yaza jako nakuplja voda, 10 kila sam se ugojila(cim prestanem da ih pijem splasnem cela) i pms je uzasan..meni je yaz odgovarao prve dve godine, nakon toga je bilo samo mucenje

tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije nisam pila pilule. Čuvali smo se. Pila sam Diane 35, imala sam ciste. Nisam se gojila, mada nije to dug period, i grudi su mi bile full. Kao da sam Pamelina sestra:D. Lice mi se očistilo, imala sam baš problem sa bubuljicama.  Ali zato psihički nisam bila sva svoja. Osećala sam se kao da sam na nekoj sahrani, bilo gde da odem. I verujem da neću koristiti pilule. Inače nisam osoba koja mrači i koja je stalno tužna, tu sam shvatila da nešto nije uredu. A to što su mi se grudi osušile i povukle, to je druga priča. Hahaha izgledaju k'o dve obešene trešnjice:D

Aleksiss24, Koala, Mexi i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao cure kako stee sta radite? :wub:

Ja sam se smirila pribrala uz pomoc Kike , idemo dalje.. Narucila sam trakice za ovulaciju koliko su pouzdane? Od sutra pijem klomifen jer od 3 dana ciklusa se piju pa naredna 5 dana.. Imate li iskustva sa tim lekom? :)  

lex i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas dosta pozitivnih iskustva sam cula za taj lek uspesnih...

Zanima me zasto du ti dali ? Tj jer si pratila folikule pa se nisu razvijali kako treba ili nisu radili analize?

 

Sta ti je rekao doktor za onu situaciju? Biohemijijska?

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

 

Izmenjeno od strane Lily0508

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tia, nije bilo zbog ciste, srecom nemam tih problema.. na pola kutije antibebi pilula sam prestala sa njima, bacila ih u kantu i time poremetila svoj organizam, hormone, bukvalno sve

Psihicki kao u depresiji, plakala svaki dan, dva meseca nakon prestanka ja dobijem odliv, da ne objasnjavam previse, krvi do clanaka sam imala

Pa sam morala da sredim svoje hormone... i evo me opet sa vama :wub:

A sto se simptoma tice, imala sam ih sve do jednog, cak i laznu menstruaciju.. i i dalje sam bez bebe, ali krecemo u pohod :baby:

Koala dobro dosla, vreme brzo prolazi sve ono sto cekamo na kraju dodje. Pa ce tako i trudnoca:wub: i ja sam znala ali mnogo gore da uprskam sa tim tabletama..ja sam iste koristila ali samo po jedan mesec kad mi je muz tu, i to na svoju ruku uzimam na pola meseca uopste nisam pratila od prvog dana ( veeelika budala i velika neznalica) tada nisam to pratila ali sada je druga prica..prestajala bih kad muz ode dakle samo.po par dana sam pila. Da budr jos gore koristila sam u roku od dva meseca one pilule za dan posle..sve dok ODJEDNOM nisam odlucila da zelim bebu...ZNAM da cu dobiti osude i jesam za to sama sebe bih....:angry:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koji caj pijes? :) ovde bogami bas napadao, I ne prestaje. :)

IMG-20181118-205610.jpg

Kika, pijem Virak caj kazu da je dobar za sve genitalne probleme ali ono bukvalno sve e sad videcemo..to mora da malo potraje da bi urodilo plodom ali ne odustajem^_^

tiaa i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kika, pijem Virak caj kazu da je dobar za sve genitalne probleme ali ono bukvalno sve e sad videcemo..to mora da malo potraje da bi urodilo plodom ali ne odustajem^_^

virak sam pila I ja, mnogo je dobar. Samo pazi moze da ti napravi problem, mene je boleo zeludac od njega. Pa sam prestala. :) 

Izmenjeno od strane KikaC96
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika, pijem Virak caj kazu da je dobar za sve genitalne probleme ali ono bukvalno sve e sad videcemo..to mora da malo potraje da bi urodilo plodom ali ne odustajem^_^

Lex, vi jos malo pa ponovo u akciju. Kada se vraca tvoja jaca polovina ? :D

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako zene juce vadila betu i ona je 44424 

Sad me zanima kako se to izracunava koja je nedelja inace sutra idem nositi doktorki da vidi 

KikaC96 i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako zene juce vadila betu i ona je 44424 

Sad me zanima kako se to izracunava koja je nedelja inace sutra idem nositi doktorki da vidi 

kad ti je bila poslednja m? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex, vi jos malo pa ponovo u akciju. Kada se vraca tvoja jaca polovina ? :D

Oko 20tog:( rastuzila sam se...ja prvog dobijam traje mi 5 dana...a on ce biti tu kad prodju plodni dani i ostaje 14dana. Sto znaci da cu dobiti menstruaciju kad bude hteo da ide. Jaako sam tuzna zene jaaako

miliccam i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex, nemoj biti tuzna nije da bas samo tad mozes ostati trudna. Moja drugarica je  zakacila 4 dana pre menst bila je sigurna da ne moze ostati trudna, zato uzivaj i ne misli na to :*

 

 

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oko 20tog:( rastuzila sam se...ja prvog dobijam traje mi 5 dana...a on ce biti tu kad prodju plodni dani i ostaje 14dana. Sto znaci da cu dobiti menstruaciju kad bude hteo da ide. Jaako sam tuzna zene jaaako

Lex draga, samo vi budite aktivni I nikad se ne zna, mozda vas taman oko NG pozitivan test iznenadi, jeste da su sanse manje ali uvek postoje I nista tuzno vec nabaci osmeh na lice I samo pozitivno. :*

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Lex draga, samo vi budite aktivni I nikad se ne zna, mozda vas taman oko NG pozitivan test iznenadi, jeste da su sanse manje ali uvek postoje I nista tuzno vec nabaci osmeh na lice I samo pozitivno. :*

 

mico kako si? Kako se osećaš? Kada si zakazala pregled?

Izmenjeno od strane tiaa
miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me, mucim slatke muke. Malo mi je lakse nego u prvoj tr ali opet ima dana kada me bas sastave mucnine da ne znam gde bijem. Sutra ulazim u 8.nedelju a pregled je konacno u ponedeljak. :D

Ti uskoro radis test?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.