Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

 Ja je vidim :) I bas mi je drago :)

a vidi je I moj muz (morala sam da ga pitam, ima ostro oko :D )

Izmenjeno od strane KikaC96
Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@k a m baci pogled na aleksissin testis. Jel je vidis I ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je cas vidim cas ne vidim. :(

Nego me buni to sto a koje ovulacijaovulacija bila 27.10 danas je 21dpo I test bi trebalo da bude tamniji, mada nema pravila.

Ja ti zelim da si trudna I da u ponedeljak na uz vidite mesak. 

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa trebalo je da budu dve jače crte, jer je dosta prošlo. A opet, nije dobila i kasni joj 3 dana. Ne znam šta da kažem. Meni nikad test nije bio pozitivan pa ne znam kako izgleda uživo ta bleda crta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kod mene je bilo identicno, poslednja m 21 jul, ovulacija 12 Avgust, a prvi test na kome su se videle dve jake linije je bio 17 septembra. Na uz 19 septembra potvrdjeno :)

@tiaa kako si ti?

Izmenjeno od strane KikaC96

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene je bilo identicno, poslednja m 21 jul, ovulacija 12 Avgust, a prvi test na kome su se videle dve jake linije je bio 17 septembra. Na uz 19 septembra potvrdjeno :)

@tiaa kako si ti?

a jel si pre toga radila test ili je to bio prvi?

Tebi je ovulacija bila malo kasnije. 22dc. 

Meni je test bio pozitivan vec 11dpo zato me ovo malo buni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kod mene je bilo identicno, poslednja m 21 jul, ovulacija 12 Avgust, a prvi test na kome su se videle dve jake linije je bio 17 septembra. Na uz 19 septembra potvrdjeno :)

@tiaa kako si ti?

ja sam ok. Ništa ne osećam. Sledećeg petka kao dolazi veštica, pa će da vidimo. Tebi je kiko prošlo 5 nedelja i  tada je pokazao pozitivan test?

Izmenjeno od strane tiaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jel si pre toga radila test ili je to bio prvi?

Tebi je ovulacija bila malo kasnije. 22dc. 

Meni je test bio pozitivan vec 11dpo zato me ovo malo buni. 

pre tog bas pozitivnog sam radila na po par dana, krenulo je od bas blede pa je vremenom potamnelo. 

stala sam kad je bila bas tamna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ok. Ništa ne osećam. Sledećeg petka kao dolazi veštica, pa će da vidimo. Tebi je kiko prošlo 5 nedelja i  tada je pokazao pozitivan test?

meni je prvi test koji sam radila bila bleda druga linija, jedva vidljiva 5 dana pre m. Onda je krenula da tamni, ali je bas tamno bilo dva dana pred uz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jojjj zenee ne znam i ja je cas vidim cas ne, bila sam do grada uzela sam jos jedan test da uradim sutra 2 

Mexi i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jojjj zenee ne znam i ja je cas vidim cas ne, bila sam do grada uzela sam jos jedan test da uradim sutra 2 

Pa ti čim nisi dobila postoji mogućnost da jesi, sad sto test još uvek nije lepo pokazao... sigurno će sutra biti mnogo jasnije. Zašto ne uradiš betu? 

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti čim nisi dobila postoji mogućnost da jesi, sad sto test još uvek nije lepo pokazao... sigurno će sutra biti mnogo jasnije. Zašto ne uradiš betu? 

s obzirom da ide na uz u ponedeljak, ne mora da daje pare za betu. Videce se u ponedeljak za sigurno :)

Aleksiss24, miliccam i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj bozeee, ja nisam bas vesta sa testovima vi se bolje razumete :) 

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@KikaC96 evoo bolje ne moze da se slika :*

IMG_20181117_100825.jpg

Image-1542446501855.png

ljudi vidi se I na jednoj I na drugoj :D nisam valjda toliko izlapela. Cim se vidi I u negativu to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je vidimm sad, znaci mislim da je to to cim je i ovaj test pozitivan mozda je rana trudnoca, videcemo u ponedeljak.. Sad me je strsh da ne dodje vestica da unisti jaooo

:(

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je vidimm sad, znaci mislim da je to to cim je i ovaj test pozitivan mozda je rana trudnoca, videcemo u ponedeljak.. Sad me je strsh da ne dodje vestica da unisti jaooo

:(

ne razmisljaj o vesticivestici, razmisljaj o pozitivnom testu. I tome kako ce sve da bude dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomazess mi bas puno, hvala svim devojkama da vas nema ovde ja bih poludela >. <

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Lily0508 kako si? Kako napreduju planovi?:wub:

evo pratim vas redovno.. Čestitke za sve žene koje su ugledale || , da vam trudnoće prodju u najboljem redu... :angel:

@Aleksiss24 I ja vidim tu drugu crtu, pa da nas obradujes sa potvrdom i sa UZ.. 

Mi smo se bacili na "posao", pratim plodne dane sa Maybe Baby.. da li je pouzdano, ne znam... ako neka ima iskustva sa istim neka posavetuje.. ;)

Aleksiss24, tiaa i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi pricate kao da su svi testovi iste osetljivosti..imas.od 10 od 15 od 25 od 50... svi oni razlicito reaguju sa razlicitom bojom u u razlicito vreme...

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo pratim vas redovno.. Čestitke za sve žene koje su ugledale || , da vam trudnoće prodju u najboljem redu... :angel:

@Aleksiss24 I ja vidim tu drugu crtu, pa da nas obradujes sa potvrdom i sa UZ.. 

Mi smo se bacili na "posao", pratim plodne dane sa Maybe Baby.. da li je pouzdano, ne znam... ako neka ima iskustva sa istim neka posavetuje.. ;)

moja sestra je pratila tim cudom, za nju nije funkcionisalo. 

Vi pricate kao da su svi testovi iste osetljivosti..imas.od 10 od 15 od 25 od 50... svi oni razlicito reaguju sa razlicitom bojom u u razlicito vreme...

 normalno je da su razliciti, ja sam kompletnotad sigurna da je kod nje pozitivno. Dok se ne daj boze ne dokaze suprotno. Ja ne mogu da se setim za moje testove koja je osetljivost bila. 

ali je nemoguce da za dva dana ima dva pozitivna testa a da nije trudna. Jedan moze da pogresi ali dva.. ne.

Aleksiss24 i Neon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Lilly0508hvala dragaa, i ja tebi zelimm II. :)

Ja sam cula za Maybe Baby pricale su neke devojke da su davale muzevima da probaju pa je i njihovim muzevima pokazivalo da su im plodni dani :)

Lily0508 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.