Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

O kakvim sirupima je rec?

Kam takav sirup da sve sastojke mozessama da uneses u organizam(cimet,lan,zeleni caj i slicno) prodaju ga na fejsu samo koliko znam i uz koriscenje sirupa se savetuje korigovanje.ishrane vise unositi vodu i fozicka aktivnost. Tako da ako smrsas ti zapravo smrsas od.korigovanw ishrane i f.aktivnosti a pare trosis na sirup.

realno zeleni caj mozes da pijes i ovako,ujutru mozes da popijes limun sa vodom i medom,u jogurt ubacis mleveno laneno seme....uz obrok jedes svezu salatu,dve uzine vocne i imas dovoljno vitamina i svega sto ti treba. Ali ok. Svako bira sta unosi u svoj organizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala lex..

Inofolic bas pomaze 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke. :wub:

Imala sam mecu 10.10-16.10,onda 24.10 sam ugledala braon krv na gacicama kada sam se obrisala bile su dve tackice crevene krvi. Posle toga vise nije islp, ali sam dobila bolove u jajnicima tj probadanje, nije bas jako ali probada. Imam bol u krstima samo sa desbe strane a kasnije su pocele obe strane da me bole. I dobila sam pojacan sekret beli gust.Inace ne pazimo se 4-5 meseci jer zelimo bebu. Imali smo odnos 10.10 i te veceri sam odmah i dobila mecu. A 24.10 ugledala to krvarenje.

Trebam da dobijem 15.11, kada sam u pms-u imam samo bolne grudi i to nesto malo i to je to. Nikad me ledja nisu zabolela, ni stomak kad trebam da dobijem.

Da li je mozda u pitanju trudnoca, i kada da uradim test? Hvala unapred :wub:

miliccam, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleksiss dobro nam došla. Čekam da se jave druge žene. Da vidimo sta one misle. Ti si 14-tog dana ciklusa dobila crvene tačkice, kada su plodni dani(po nekoj proceni). Meni se par dana pre ovulacije pojavljuje braon sekret i imam probadanja. To što je tebi išlo treba da se dešava 6-12 dana posle ovulacije, kada se očekuje menstruacija. 

doda, lex, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaa :wub:

Joj ne znam, ovo mi se prvi put desilo. Mozda mi je ovulacija bila u toku menstruacije, stvarno ne znam dobijam na 36 dana

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto tako dobijam. Što sutra ne uradiš test? Ako  je očekuješ u četvrtak?

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strah me je da se ne razocaram, jutros sam radila sa pastom haha cisto onako i poplavela je i izasli su mmehurici 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa pastom?? Hm, ja to ne znam

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke. :wub:

Imala sam mecu 10.10-16.10,onda 24.10 sam ugledala braon krv na gacicama kada sam se obrisala bile su dve tackice crevene krvi. Posle toga vise nije islp, ali sam dobila bolove u jajnicima tj probadanje, nije bas jako ali probada. Imam bol u krstima samo sa desbe strane a kasnije su pocele obe strane da me bole. I dobila sam pojacan sekret beli gust.Inace ne pazimo se 4-5 meseci jer zelimo bebu. Imali smo odnos 10.10 i te veceri sam odmah i dobila mecu. A 24.10 ugledala to krvarenje.

Trebam da dobijem 15.11, kada sam u pms-u imam samo bolne grudi i to nesto malo i to je to. Nikad me ledja nisu zabolela, ni stomak kad trebam da dobijem.

Da li je mozda u pitanju trudnoca, i kada da uradim test? Hvala unapred :wub:

Radi test, mislim da ti jedan dan nece promeniti nista, tako da mozes vec sutra da ga radis. Ja sa tim krvarenjem izmedju ciklusa nisam imala iskustva, to obicno bude par dana pred menstr tzv implementacijsko krvarenje ali nema pravila, svaka zena je prica za sebe.

Drzim ti palceve da test bude pozitivan. Srecno i javi nam! :) 

Aleksiss24, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sa pastom nasla na netu mnoge zene radile haha, cista glupostt

Hvalaaa vam puno. I ja vama zelim plusicee, javicuu  cim uradim:angel:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda je radila sa pastom, izasli joj mehurići i na kraju  nije bila trudna. Što pre saznaš šta se dešava.... lepo isplaniraš šta dalje. Držim fige i javi nam:D

Aleksiss24, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja ne verujem, to je cista glupost ima i sa sodom i sa secerom i sa izbeljivacem itd.. Cak ima i da se isece crni luk i da se stavi na ulaz vagine i da stoji celu noc i ujutru kad izvadis ako mirise na luk onda nema trudnoce :D oplakala kad sam videla to.

Hocu javicu, hvala vam puno bas ste ljubazne:wub:

miliccam, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim, imali smo za vikend akciju:D. Projekat je prošao kako treba, a videćemo da li je uspeo 25. Nov. Drago mi je što sam "ubola" plodne dane i potrošila samo dve tračice. Nekako je lakše kada se prate, znamo u kom periodu da budemo aktivni i tako. 

Ja krenula da treniram malo, čisto da ne razmišljam toliko o tome. Malo se zdravije hranim i tako. Nemam viška kilograma, mada, bilo bi lepo da se skinu 3-4. Ali dobro

miliccam, doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, navijamo jako za 25.11. :baby:

Taman nam treba pojacanje u trimesterima. 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh nadam se, samo da prođe kako treba. I kada se prebacim, udaviću vas simptomima i pitanjima:D

lex, Aleksiss24 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric devojke, uradila sam test negativan je. Zvala sam ginekologa da zakazem i objasnila mu sta mi se desilo. Rekao je da ponovim test za 7 dana ako mi zakasni menstruacija,i da je moguce da sam imala spontani sto ja ne razumem ili da mi je tad bila ovulacija. Videcemo, molim boga da ne dobijem :angel:

Vi kako ste danass? 

doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jos nesto, gde ima da se kupe tracice za ovulaciju ili plodne dane, ja ovde u Nis-u trazila kazu da nemaju na stanju jer slabo se kupuju.. I koja im je cena? 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jos nesto, gde ima da se kupe tracice za ovulaciju ili plodne dane, ja ovde u Nis-u trazila kazu da nemaju na stanju jer slabo se kupuju.. I koja im je cena? 

gledaj da li ima online da se poruče. Ja uzimam clear blue koštaju 35€, a imaju 10 tračica. Prvu kutiju sam potrošila za jedan ciklus. Shvatila sam kako se moje telo pre ovulacije ponaša i ovaj mesec sam potrošila samo dve. Nemoj da brineš, to što je dr rekao ne znači da je tako i bilo. On misli da je mozda spontani. Test retko kada pogreši, bar u mom slučaju je bilo tako. Valjda kada se spontani desi, verujem da dosta krvariš, a ne samo dve, tri tačkice.

 

Aleksiss24 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric devojke, uradila sam test negativan je. Zvala sam ginekologa da zakazem i objasnila mu sta mi se desilo. Rekao je da ponovim test za 7 dana ako mi zakasni menstruacija,i da je moguce da sam imala spontani sto ja ne razumem ili da mi je tad bila ovulacija. Videcemo, molim boga da ne dobijem :angel:

Vi kako ste danass? 

Aleks, cak I da je u pitanju spontani nemoj nista da brines, ja sam imala spontani pre skoro dva meseca I odmah sledeceg meseca ostala trudna ponovo posto se tada unutra sve lepo iscisti pa se plod kasnije lakse uhvati.

Inace, ja ne mislim da je kod tebe u pitanju spontani I tih par tackica krvi definitvno ne ukazuju na to, kod spontanog mentruacija kasni, test uglavnom bude pozitivan I onda ipak dodje vestica I uglavnom bude obilnija  (ali ne mora). Tebi su inace ciklusi duzi, tako da sacekaj jos malo. Mozda si trudna ali je ovulacija bila kasnije pa je jos rano za test, mozda se ovog meseca nesto poremetilo pa ce ti kasniti bez nekog razloga, desava se.

Sacekaj jos malo pa ces vec videti.

I ja trakice za ovulaciju porucujem preko interneta, valjda ce se javiti neko iz tvog kraja sa info gde tamo mozes da ih uzmes. 

 

Aleksiss24 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda cu i ja da narucim pa se nadam da ce pomoci.

Joj ne znam, i ja mislim da nije spontani ne verujem i ne brine me mnogo. Mozda je i prehlada, stvarno ne znam. Ili da je ostala vestica pa da je kapnula, stvarno ne znam. Pokusavam da budem smirena, sutra ujutru polazem za kola, prva sam haha uzas. 

Volela bih da sam zakacila, ali kako Bog kaze. Videcemo, malopre sam mnogo slabo jela muka mi je kad osetim miris hrane nekako. 

Ma necu puno ni da se nadam. 

Moja drugarica je do 3.meseca imala normalnu menstruaciju ali ne toliko obilnu, nije imala ni jedan simptom i kada joj je izostala u 3.mesecu uradila test i eto trudna.. Svaka zena ima svoju pricu ^_^ nadam se da cemo i mi ugledati II

doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako smiri se, ti si sada uplašena zbog polaganja. Ono kad ne znaš šta se sa tobom dešava, još pitaš dr, a on te totalno zbudni:D

Aleksiss24 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, zene. Nova sam na forumu, iako odavno citam vase objave sad konacno da se pridruzim cekalicama. 

Stalno citam kako trebam biti smirena u cekanju || crte, i nikad nisam smirena evo vec 6 meseci bukvalno svaki mesec izmislim sve moguce simptome svaki mesec procitam sve moguce forume o simptomima i na kraju nista, i ovog meseca sam razocarana iako sam bila sigurna da je to to . :(

lex, doda, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, samo se opusti ne misli na to. 

Jer ako si opterecena time onda psiha utice na tebe i stvoris sve moguce simptome sto se meni desilo prvih mesec dana. Dok imas odnos ne misli na bebu samo se mazite i to je to.Ja evo zadnbih 2-3 meseca uošste ne mislim na to, ali proslog meseca posle menstruacije sam dobila bolove u jajnicima tj probadanje i bol u krstima sto je mebi jako cudno jer do sad nikad nije, pa se raspitujem evo po prvi put i ubedjena sam da je trudnoca, ali kako bog hoce :wub:

Najprvo se proverite ti i muz/decko mozds ima neki problem 

Mexi, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, mnoge zene mi pricaju ostale trudne iako su bile pod pritiskom, sve je do zene ^_^

doda, Mexi i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.