Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ajoj zene na sta vi trosite energiju :) 

manite se tih stvari :)

doda, MaMa_723 i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa to je bas trauma .. vidis dete kako se koci i ne dise a ne znas kako da mu pomognrs cak ni dr .. kako je podignem i zagrlim ona dodje do vazduha i pocnr da place .. to je uzasno bilo .mislim da mi je taj strah ostao ,drugo dete sam vodila prrventivno ..jer je i on plakao dosta ali se nije kocio ,mada sam se ja plasila da ne ppcne ... :mellow: jer nije svejedno videti dete kako se odjednom ukoci i ne dise.. uzas..  no manimo se mi te teme ovde smo da cekamo plusice .. :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam imala braon sekret, pre toga sam dole bila "suva". A danas nije bilo braon sekreta(možda sasvim malooo), ali sam imala mokre gaćice ceo dan. Radila sam test za ovulaciju i O. Nisam do sada to toliko pratila, ali sve mi liči da plodni dani polako dolaze.

Da li je neka pratila plodne dane ili ne mora da znači da ove promene imaju veze sa ovulacijom? Danas mi je 15.dan ciklusa. 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu drage žene, nema me dva, tri dana, a vi se raspisale o svemu i svačemu... samo cu da napomenem da i ja danima slušam priče oko sebe o istim stvarima (slivanje strave, molitve u manastirima/crkvama, ljudima koji "lece" sterilitet, itd....), i ako nisam znala za vase komentare... inace, crkva Svetog Mine u Bg-u mi je preporucena da idem i trgujem sa njim i tražim šta želim (ali da pazim dobro šta želim)...

@doda, baš mi žao sto nisu lepe vesti, baš sam se nadala.. :(:(:( 

Oooh, ajde pozitivne energije malo da sve damo, pa da nas neka obraduje uskoro, da povuče nogu!!!!! :):):):):):) 

Elem, meni danas 8 dan ciklusa, juče veštica otišla, a danas već grudi počele da me bole, a imam još uvek i vrtoglavice...  Putujem u ponedeljak, pa taman se bacamo muž i ja na "posao" posle mesec i po dana "nerada" .... :D:D :D:D

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molitva u manastirima ne moze nikako da stoji izmedju slivanja strave i nadrilekara cak ni u istoj recenici. 

mmaka i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer za molitvu postoje empirijski dokazi. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ipak su danas prodni dani. 16. Dan ciklusa. Držite nam fige, krećemo u pohod.:D:D 

20181109_172009.jpg

Izmenjeno od strane tiaa
miliccam, Lily0508, Neon i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak su danas prodni dani. 16. Dan ciklusa. Držite nam fige, krećemo u pohod.:D:D 

20181109_172009.jpg

srecno TIAA nek ti takav izraz lica imas kada budes gledala takodje u test, ali test TRUDNOCE..ne propustaj od sada pa nadalje do kraja iskoristi ovaj srecan pocetak:wub:

Mara98, mmaka, tiaa i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ee zenice da vam se javim radila sam test i pozitivan je u utorak vadicu krv jel je kod nas praznik sad.. :)

blesava, MimiAle, lex i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ee zenice da vam se javim radila sam test i pozitivan je u utorak vadicu krv jel je kod nas praznik sad.. :)

maro srecno 

Mara98, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :* zelim svima da sto pre ugledaju te | |   ..inace inofolic pomaze nakon dva meseca koriscenja :*

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :* zelim svima da sto pre ugledaju te | |   ..inace inofolic pomaze nakon dva meseca koriscenja :*

Srecno Maro, cuvaj se sada idi redovno na kontrole i sto vise pesaci tamo od 7,8 meseca...mozes i pre ali ako dokt kazu da je sve ok.. Zelim ti laku trudnocu i jos laksi porodjaj:wub:  

doda, Mara98 i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala Lex :* ...

I da sto se tice tih (Baba) imala sam iskustvo da upoznam jednu to je Baba Vida koja je nazalost umrela ove godine.. ona je dosta pomagala zenama koje nemogu da imaju decu tako sto im je bajala preko stomaka rukama bez dodirivanja ali zenama kojima je npr materica u stranu ili je zalepljena uz kicmu i ona to vraca u normalan polozaj...ona trazi da se kupim samo dve bele majice na koje treba takodje da baje i u te majice treba 7dana da spavas sa muzem msm (odnos) :) ...kad sam ja isla kod nje cula od dosta zena sto znam da im je pomagala i cak je rekla u koji mesec ce ostati trudne i u koji ce se bebe roditi i koji ce znak biti u horoskopu i posto je sve to bili istina ja odlucila da idem isla sam ali ona je meni rekla da je sve uredu ali da necu ostati trudna kad ja to budem htela nego kad se nebudem nadala..ja sam je poslusala ona mi je samo bajala radi urekljivosti i to je to...da tako verujem da to pomaze sto se tice tih (BABA)

izvinite na dugacak post ali aj reko da podelim svama

Izmenjeno od strane Mara98
lex i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne verujem sta citam :D

ja se zaista nadam da ovo nije za ozbiljno :) u suprotnom bicu zaista iznenadjena ili bolje receno tuzma sto imamo toliko razlicite poglede na svet... 

Ja zaista ne bih imala sta da dodam, komentarisem ili razgovaram na ovu temu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ni ja ne verujem. 

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
Neon, k a m i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni ja za te baba vange ni slicno, al dobro neko se nalazi u tome.. 

k a m i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ode nam ova divna tema u persun zbog prica kojima ovde nije mesto.

Gde su nam cekalice, sta radite Tiaa, Doda , Jeka , Lex ... ?

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ode nam ova divna tema u persun zbog prica kojima ovde nije mesto.

Gde su nam cekalice, sta radite Tiaa, Doda , Jeka , Lex ... ?

ja sam tuu,ništa se kod mene ne dešava pa ne pišem,ali čitam i pratim sve lepo sto se dešava kod vaaas :wub:

doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam ... Ja sam porucila honny slim sutra krecem da ga pijem tako da cu neki mesec da napravim pauzu sa pravljenjem bebe.. ali bicu tu citacu sta pisete .. moram malobda smrsam zbog zdravlja pa cu onda krenuti ponovo sa bebom jer imam problema sa kicmom ... 

@Mara98 cestitam ,svaka cast .. bas mi je drago .. :babymommy:

Ajde zene jurite maru .. kako ste mi vi inace ? 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne verujem sta citam :D

ja se zaista nadam da ovo nije za ozbiljno :) u suprotnom bicu zaista iznenadjena ili bolje receno tuzma sto imamo toliko razlicite poglede na svet... 

Ja zaista ne bih imala sta da dodam, komentarisem ili razgovaram na ovu temu... 

Svejedno baba nije medju zivima, umrEla je.

lex, k a m i MaMa_723 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam ... Ja sam porucila honny slim sutra krecem da ga pijem tako da cu neki mesec da napravim pauzu sa pravljenjem bebe.. ali bicu tu citacu sta pisete .. moram malobda smrsam zbog zdravlja pa cu onda krenuti ponovo sa bebom jer imam problema sa kicmom ... 

@Mara98 cestitam ,svaka cast .. bas mi je drago .. :babymommy:

Ajde zene jurite maru .. kako ste mi vi inace ? 

doda da li si pila to ranije i jel uspevalo? inace ja malo sto se ugojim pocnu kolena da me bole..ali nemam neki visak puno da se to primeti nekih 5kg.. 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ode nam ova divna tema u persun zbog prica kojima ovde nije mesto.

Gde su nam cekalice, sta radite Tiaa, Doda , Jeka , Lex ... ?

Heej Miliccam kako si ti ?  Ja sam tu citam redovno, ne napustam ja ovu moju oazu mira nikako. Jako puno znaci meni ovaj forum sa vama koje vas ne poznajem, jako ste mi mile i fine... Kad god mi bude lose dodjem ovde opustim se kao da sam van sveta gde se trenutno nalazim:wub: (auuh  ja ko neka depresivna zenetina :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne  bih da "lozim vatru",ali ti sirupi su uzimanje novca! Ako pijes sirup i smlatis preko dana secer i brasno u.kolicinama.koje ne treba onda.kakav sirup.

za.mrsavljenje se obratite nutriciinisti. Ili izbacie brasno i secer. I.sokove. 

Taj sirup,posto neko kaze da je za imunitet,mozete da zamenite drugim. 

Ako jedete pravilno,nece vam trebati.  Jedite.kuvano i voce i povrce. Izbacite brasno i secer i sokove. Ako planirate bbu ubacite folnu. Pijte vodu,zeleni caj sa limujn je antioksidans. Setajte,ubacite aktivnost neku....makar rastezanje.20-30min. 

Zdravije vam je nego sirupi. Ovo.je cisto dobronameran savet. 

 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.