Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Lily ja kad dobije, ne mogu da razmišljam šta dalje. Jednostavno ne ide. Ne mogu sebe da budem šta da pokušamo još. Ali kad prođe mestruacija, to je druga pricam. Već proveravam na kalendaru kad su plodni dani. Ako kod nas ne ide sve tako do februara, dr nam je rekao da radimo detaljni pregled. Verovatno misli na hormone i td.

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Lily0508 pa i ja se potajno nadam da sam ja  ta iz solje ,al nek bude sta mora da bude... 

ja treba da ne dobijem u ponedeljak ... prekosutra ... 

a to opusti se ,bas kao sto kazes,lakse je reci nego uraditi...

mogu da vam kazem da je meni sad ovo cekanje od mece do mece jako brzo proslo,ne znam ni ja kako .. 

kako ste mi vi zenice?

@lex , @tiaa , @miliccam , @MimiAle , @Lily0508 , @Neon, @Daca87 

obavestite me ako sam neku preskocila  molim vas.. :D ne bitno dal cekaju plusice ili ne ,sve koje su sa nama  ovde i daju nam podrsku 

Izmenjeno od strane doda
Lily0508, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja udjem.stalno da vidim jel nam stize neka nova beba :)

ja muku mucim sa rukama i nogama, ici cu pocetkom 2019.da operisem ruku a za noge sta im je tek cemo da vidimo, dala sam krv na analizu pa cekam rezultate ... za sada sam dobila neke flastere koji se menjaju na 24 h, za bolove su, mada za sada neprimecujem da pomazu...

Bebe su 24 h u akcionom fazonu, nikad mi nije dosadno :)

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja udjem.stalno da vidim jel nam stize neka nova beba :)

ja muku mucim sa rukama i nogama, ici cu pocetkom 2019.da operisem ruku a za noge sta im je tek cemo da vidimo, dala sam krv na analizu pa cekam rezultate ... za sada sam dobila neke flastere koji se menjaju na 24 h, za bolove su, mada za sada neprimecujem da pomazu...

Bebe su 24 h u akcionom fazonu, nikad mi nije dosadno :)

Neon izvini ako si pisala ilu ako mi nije pitanje na mestu necu se zameriti ako ne odgovoris. zasto sta je bilo pa moras na operaciju ? 

Neon, Lily0508 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje ti je sasvim na mestu :)

dok sam se aktivno bavila sportom imala sam problema sa tetivama i jos tada sam operisala ruke...

 Ocigledno je to ostavilo traga i sada opet imam problem sa rukom, zazeze tetiva tako da zglob palca zaglavljuje i smanjena mi je ekstenzija pokreta u ruci. Cekam jos dojagnozu tacnu ... 

lex, Lily0508 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje ti je sasvim na mestu :)

dok sam se aktivno bavila sportom imala sam problema sa tetivama i jos tada sam operisala ruke...

 Ocigledno je to ostavilo traga i sada opet imam problem sa rukom, zazeze tetiva tako da zglob palca zaglavljuje i smanjena mi je ekstenzija pokreta u ruci. Cekam jos dojagnozu tacnu ... 

auuu to zna da bude bas nezgodno .. nadam se da ce sve biti kako treba ,i da ce opercija da pomogne ... :babymommy:

Lily0508 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje ti je sasvim na mestu :)

dok sam se aktivno bavila sportom imala sam problema sa tetivama i jos tada sam operisala ruke...

 Ocigledno je to ostavilo traga i sada opet imam problem sa rukom, zazeze tetiva tako da zglob palca zaglavljuje i smanjena mi je ekstenzija pokreta u ruci. Cekam jos dojagnozu tacnu ... 

ja se bas zabrinuh sta se desava, dobro je malo mi lakse, pomislih kako sad pored dve bebice.... bice to sve ok ako Bogda bitno da si ti u trudnoci dobro prosla i lepo do kraja uznela trudnocu^_^

doda, Neon i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doktor kaze da mi je trudnoca tj dve bebe iscrpela organizam do krajnjih granica i popustilo je tamo gde sam najosetljivija a kod mene su to kosti...inace dobila sam zabranu podizanja i nosenja beba cega se apsolutno ne pridrzavam jer mi je zo van pameti da ne podizem decu! Pa koliko izguram... ali verujem da ce sve na kraju biti kako treba... :)

doda, lex i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Neon  važno je da su bebice dobro, a i ti ćeš sve to pregurati na najbolji mogući način, sigurna sam.

Samo pozitivno..  ;)

Ja evo pravim planove, tj. razmatram opcije šta nam je dalje činiti.. Da li da idem po onog malog sneška što smo zamrzli ili da vadim knjižicu i počnem proces za VTO preko fonda...... 

Sneška mogu odmah, al' bih pre da vidim što ovo sad nije uspelo, pa da sprečim sledeći neuspeh. Samo testove na trombofiliju nisam radila, sve ostalo u najboljem redu. 

Izmenjeno od strane Lily0508
lex, tiaa, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

zdravo zenice moje ?

kako ste mi vi danas?

meni je sutra dan D, nemam neke simptome,bradavice me malo boluckaju kad se najeze ,...nista specijalno.. e zene znate sta sam procitala

jedini rani simptom trudnoce koja ima svaka zena ali retko koja zagleda,je dole da pogleda ,obicno je vagina crvenkaste boje,rozikaste ,kako kod koje zene naravno,ali u ranoj trudnoci dobije ljubicastu-purpurnu boju ,zbog slabijeg protoka krvi... to retko koja trudnica zaviruje ,ali to bukvalno od svih simptoma ima svaka zena ,tako samja to procitala .. sad koliko je to tacno ne znam,ja nisam zagledala dok sam bila trudna .. 

sta vi mislite?

Izmenjeno od strane doda
miliccam, tiaa, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde ste zenice ,gde ste nestale ?

kako ste mi danas ? kod mene jos uvek nista ,auuu sto sam nervozna ujedala bih ,malo me deca iznerviraju pocmnem da se derem ,bas sam nesto na ivici zivaca danas ...

test necu da radim jedino ako ne dobijem do petaka , onda cu da uradimm... ovako necu jos ... 

ima l sta novo kod vas ? 

 

tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Ti bi danas trebalo da ne dobiješ? Znači to je to, nisi dobila :baby: svaka tebi čast na strpljenju, ja bih na tvom mestu već makar 3 testa uradila :D

Ja evo trudnicki :) salim se, baš nemam simptome još uvek, jos nekih nedelju dana sam mirna. Inače, malo sam istraumirana zbog prošlog meseca pa se sve plašim da ne dobijem ponovo. Kako jedno loše iskustvo može da ulije strah u kosti. Za 3 nedelje imam zakazan pregled, to mi deluje kao večnost , baš jedva čekamo uz da nadam se vidimo srculence. :wub:

Cekalicama želim 2 crtice i puno sreće! 

doda, tiaa, MimiAle i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti bi danas trebalo da ne dobiješ? Znači to je to, nisi dobila :baby: svaka tebi čast na strpljenju, ja bih na tvom mestu već makar 3 testa uradila :D

Ja evo trudnicki :) salim se, baš nemam simptome još uvek, jos nekih nedelju dana sam mirna. Inače, malo sam istraumirana zbog prošlog meseca pa se sve plašim da ne dobijem ponovo. Kako jedno loše iskustvo može da ulije strah u kosti. Za 3 nedelje imam zakazan pregled, to mi deluje kao večnost , baš jedva čekamo uz da nadam se vidimo srculence. :wub:

Cekalicama želim 2 crtice i puno sreće! 

  • daaa danas je dan D,mada jos uvek nisam dobila... izasla mi je ogromna potkozna bubuljica na nosu ,zamislite,na nosu ,kao da me je ujeo bumbar.. :D ja cu pricekati  do petka da budem sto posto sigurna da necu da dobijem ,i onda radim test ... ne zelim da se razocaram ako sad uradim ...imam takav neki utisak ... bolje meni da cekam:babymommy:
lex, Lily0508, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja pripremam kolače za slavu , jeste da samo muz i ja slavimo ali tad mu je i rođ. Pa mora da bude onako kao kod kuće.:D. Meni je danas 12. Dan ciklusa. Ne znam kada da počnem sa tračicama, prosli mesec sam krenula malo ranije(ili na vreme kako je bilo napisano na uputstvu) i dva dana nisam radila i na kraju na poslednjoj pokazao smajli. Možda krenem u petak ili u subotu. Mada, pratiću  stanje šta se dole dešava. Prošli put sam shvatila kako se sekret menja u tim danima.

Hvala vam što mislite na mene. Više se sa vama čujem, nego sa celom mojom rodbinom:D

Izmenjeno od strane tiaa
miliccam, Lily0508, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene je stanje ne promenjeno jos uvek nisam dobila... krsta mi otpadaju.. videcemo kako ce da bude sutra ... 

lex, Lily0508, miliccam i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo žene!!!

Kod mene ništa novo, veštica je obilna, i dalje ide sveža krv.. i neke stvari mi i dalje ne idu u glavu, al' ajde.. sa klinike ništa ne odgovaraju u smislu zašto i kako.. :angry: možda i ja previše očekujem, ne znam.. 

Čekam lepe vesti ovde u grupi da me malo oraspolože.. :wub:

 

lex, doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda draga tu sam dobila sam prekjuce..nesto mi se menstr izmesala sta znam..jutros sam uzela rezultate briseva nemam vise eserihiju kaze dokt sve mi super u rredu, da li je moguce da mi je od jedne kutije antibiotika nestala...u svakom slucaju ja se obradovala.. u nekom sam trku pa ne szizem da se svima javim pojedinacno mada Vi drage moje zenice znate da mislim na vas...par vas vidim na inst sve ste mi lepe i previse drage. sve vam zelim sto i sebi.

doda, Lily0508 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a Doda zaboravih, kao sto rece milicam ni ja ne bih izdrzala pa sta Bog da,ja sam takva da sve mora sad i odmah u zivotu:lol: zato i stradam. Strpljenje NULA! Ja se divim vama koje izdrzite, polako u svakom slucaju sto si strpljivija sve se posle lako kotrlja

miliccam i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene je stanje ne promenjeno jos uvek nisam dobila... krsta mi otpadaju.. videcemo kako ce da bude sutra ... 

Doda, sta se desava? Teramo vesticu I cekamo lepe vesti.

doda, lex i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

sta nam je sa @Jeka94 ?

@lex, @tiaa, @MimiAle, @December , @Lily0508... ?

zenice ima li vas ,gde ste ? 

Doda,tu sam ja, redovno čitam i očekujem lepe vesti od vas 

ja sam juče moju vesticu ispratila :)

kako stoje stvari kod tebe,sto ne uradiš test? 

Hvala ti sto mislis na meneeee :wub:

Izmenjeno od strane Jeka94
doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo drage moje zenice ... 

stanje ne promenjeno idalje nisam dobila... danas mi 15dpo. dal bi test5 poskazao da li postoji trudnoca da ga uradim sad jer sam piskila vec jutros... ne znam ni ja odakle mi strpljenje valjda sto kaze @miliccam strah od prethodnih negativnih testova pa se odlucis da cekas koliko mozes da izdrzi da ne uradis odma.. mm zaboravio jutros rano da ode da mi kupi test pa nisam ni uradila... videcu ili danas da uradim ili da sacekam pa sutra da uradim rano ujutru .. 

sta vi mislite ?

dosta o meni kako ste mi vi ?:wub:

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda, sta se desava? Teramo vesticu I cekamo lepe vesti.

idalje nista ,nisam dobila ... i nekako da ti kazem pravo nemam neki osecaj kao da ce da dodje sad pa je cekam ili trcim u vc da proveravam... :lol:

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

idalje nista ,nisam dobila ... i nekako da ti kazem pravo nemam neki osecaj kao da ce da dodje sad pa je cekam ili trcim u vc da proveravam... :lol:

Radi test! 15dpo je taman vreme da test pokaze trudnocu. Samo hrabro :D

Ja se ne plasim negativnih testova vec pozitivnih pa posle nista, pojela maca.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.