Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Zdravo zenice!

Ja sam počela juče da krvavim :(, pa sam otrčala sinoc da uradim betu i evo čekam rezultate. Nije sveža krv, već je braon, pa me drugarica smirila da je i ona tako posle VTO, jer se grlić kaže otvori kad je vreme za vešticu da stigne, pa izadje krv koja je ostala u materici od implantacije. Još stavljam Utrogestan pa i zbog njega se ne vidi situacija dobro.

Je l' imala neka od vas slična iskustva?:huh:

ja bas i nisam strucna za VTO ali mogu da ti kazem da sam ja prve dve mece u obe trudnoce dobijala normalno kao da nisam trudna samo sto nisam znalada sam trudna pa su meni to bile standadne mece ,jesu bile oskudnije i to me zacudilo jer su meni mece bile katastrofa... al kad je treca izostala uraila sam test i otisla kod dr koja mi je oba puta rekla pa ti si trudna olalala,ja sam bas bila zacudjena jer nisam obracala paznju da uradum test da  proverim sto je oskudnija ,ja sam to zanemarila ... ako si uradila betu ,tako ces najbolje znati ,eto vidis da je iz mog slucaja moguca i meca i trudnoca .. samo se opusti i cekaj rez .. :babymommy: i javi nam rez obavezno 

Lily0508 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je danas 12dpo,nikakvi simptomi,malo pospanost ali kad od dece ne moze da se spava onda se ne racuna u simptome jer sam hronicno neispavana... malo me krsta bole i stomak .. vestica ne bi trebalo da dodje za 3 dana ..nadam se da nece ..e daaa ,i nesto mi se bre zene vrti u glavi ,dal od neispavanosti ,ili sta vec ne znam ,ali mi se vrti ...

kako ste mi vi ?

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam kako si draga??? Jesi zakazala kod ginekologa?

Ja uradila jos jedan test (da budem sigurna) :) i onda sam zakazala kod dr za 26.11. Ko ce toliko da ceka sada...

Kako si ti? Dodji u trimestre da caskamo. 

meni je danas 12dpo,nikakvi simptomi,malo pospanost ali kad od dece ne moze da se spava onda se ne racuna u simptome jer sam hronicno neispavana... malo me krsta bole i stomak .. vestica ne bi trebalo da dodje za 3 dana ..nadam se da nece ..e daaa ,i nesto mi se bre zene vrti u glavi ,dal od neispavanosti ,ili sta vec ne znam ,ali mi se vrti ...

kako ste mi vi ?

Doda, navijam jako za tvoje dve crtice, posto mi sve mirise na to. :D

 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Doda, navijam jako za tvoje dve crtice, posto mi sve mirise na to. :D

 

uhhhh .. i ja bih volela vise nego ista ... aj vici me sa sobom jakoooo... ^_^u ponedeljak cemo da saznamo kako stoje stvari .. :babymommy:

miliccam, lex i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhhhh .. i ja bih volela vise nego ista ... aj vici me sa sobom jakoooo... ^_^u ponedeljak cemo da saznamo kako stoje stvari .. :babymommy:

dodaaa daj Boze jedva cekam ponedeljak, ja sa takvom radoscu ulazim na ovaj forum nesto me neko mirno stanje obuzme kad vas citam..nesto kao da sam u drugom svetu kao da nisam ovde gde sam..podsecate me na period kada sam bila trudna a to je bilo daleko. uh volim vas sve

miliccam, mmaka i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam kako si duso, kaki napreduju srecni dani ? :wub: javi nam se nemoj da nas ostavljas nikako

doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MimiAle sta ima kod tebe :wub:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa brzo prolaze dani vama bar u iscekivanju a meni u nadanju da dragi sto pre dodje...ali ipak bitno je da dani brzo prolaze..nadam se da cete doci i kada ugledate vase lepe crtice dok ja ponovo ne pocnem sa SIMPTOMIMA MOJIM:lol:..a to je tek pocetkom januara :mellow:

doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dodaaa daj Boze jedva cekam ponedeljak, ja sa takvom radoscu ulazim na ovaj forum nesto me neko mirno stanje obuzme kad vas citam..nesto kao da sam u drugom svetu kao da nisam ovde gde sam..podsecate me na period kada sam bila trudna a to je bilo daleko. uh volim vas sve

hvala ti draga ,i ja se nesto ovde osecam opusteno ,smireno ,iako ovako po ceo dan samo nesto trcim ,radim ,spremam,oko dece , ali ovde kad udjem nesto se smirim..jedva cekam i ja ponedeljak . ko zna sta ce ponedeljak da kaze ..ndam se nesto lepo.. :babymommy:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa brzo prolaze dani vama bar u iscekivanju a meni u nadanju da dragi sto pre dodje...ali ipak bitno je da dani brzo prolaze..nadam se da cete doci i kada ugledate vase lepe crtice dok ja ponovo ne pocnem sa SIMPTOMIMA MOJIM:lol:..a to je tek pocetkom januara :mellow:

brzo ce to lex da proleti neces ni da osetis kad si u guzvi ...  

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zenice!

Ja sam počela juče da krvavim :(, pa sam otrčala sinoc da uradim betu i evo čekam rezultate. Nije sveža krv, već je braon, pa me drugarica smirila da je i ona tako posle VTO, jer se grlić kaže otvori kad je vreme za vešticu da stigne, pa izadje krv koja je ostala u materici od implantacije. Još stavljam Utrogestan pa i zbog njega se ne vidi situacija dobro.

Je l' imala neka od vas slična iskustva?:huh:

Nisam dugo bila na forumu (iz opravdanih razloga :) )

Koja si nedelja?

ja sam imala krvarenje od pocetka,imala sam hematom...

proveri i ultrazvukoultrazvukom svakako nakon bete i srecnoooo

 

doda, lex i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam dugo bila na forumu (iz opravdanih razloga :) )

Koja si nedelja?

ja sam imala krvarenje od pocetka,imala sam hematom...

proveri i ultrazvukoultrazvukom svakako nakon bete i srecnoooo

 

Hvala Daca87!

4 nedelje i 2 dana po kalendaru.

Čim stigne beta znaću na cemu sam. Sa betom sam tražila da mi urade i antitela stitne žlezde, pa cim sve stigne, zvacu kliniku da zalažem UZ i videcemo kakva je situacija.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex ja sam sad odlicno. Primam inekcije progesteron i malo se trudim da mirujem.

@miliccam ja cekam jos malo tacnije jos nedelju dana pa da odem odmah u drugi trimestar. Kako vreme leti. Kao da sam juce podelila sa vama sliku testa :) a i lepo mi je sa nasim cekalicama da bodrim i ja njih kao sto su one mene.

doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Stigla beta 0.100 :(:(:(

Anti-tpo 15.3 ( ref. Vrednosti 0 - 34)

Anti-tg <10 (red. Vrednosti 10 - 115)

Nadam se da ce ostale koje čekaju plusice proći bolje.

Izmenjeno od strane Lily0508

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla beta 0.100 :(:(:(

Anti-tpo 15.3 ( ref. Vrednosti 0 - 34)

Anti-tg <10 (red. Vrednosti 10 - 115)

Nadam se da ce ostale koje čekaju plusice proći bolje.

A jbm mu misa...

Nisam ispratila,koliko ti kasni?

Sledeci krug je tvoj...:babymommy:

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

A jbm mu misa...

Nisam ispratila,koliko ti kasni?

Sledeci krug je tvoj...:babymommy:

Pa što je najgore, ne kasni, tj samo dan, posle svih hormona u stimulaciji i progesterona, posle transfera 2 embriona. Nadala sam se da će se bar jedan zakačiti, al eto...... 

 

Izmenjeno od strane Lily0508
doda i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Lily0508 e jbg.. polako ,opusti se ,ne razmisljaj o trudnoci ,kad se najmanje budes nadala ona ce doci .. tako i ja se svaki mesec nadam bebi pa se razocaram.. a kad ne razmisljas eto bebe sama stize ... ^_^

Lily0508 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

e zene kaze meni majka malopre pila kafu danas na poslu i koleginica  joj gledala u solju i kaze imas kengura u solji neko ti je trudan... hahahhaah.. a ja procitala skrozz drugacije da znaci kengur u solji:D:lol: ako nisam ja ,bice da cemo snajku da dobijemo onda.. :D

Izmenjeno od strane doda
Lily0508, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Biće da si ti!!

Držim fige da budu uskoro lepe vesti sa tvoje strane ;)

A to "Opusti se" je, i sama sigurno znaš, lako reci a teško uraditi, ali svakako cu pokusati da primenim.. Treba mi neka joga, meditacija, nešto da probudim i telo i um malo sad posle svega....

Izmenjeno od strane Lily0508
miliccam, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla beta 0.100 :(:(:(

Anti-tpo 15.3 ( ref. Vrednosti 0 - 34)

Anti-tg <10 (red. Vrednosti 10 - 115)

Nadam se da ce ostale koje čekaju plusice proći bolje.

Lily zao mi je, tako sam ja pred prosli mesec radila betu sva srecna ubedjena u svoje "simptome" ali ona brojka.... 2.00 :angry: i tako da evo me cekam i dalje. svi cemo proci dobro i dobiti crtice ako bogda.. 

miliccam, doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@lex hvala na podršci :wub: daće Bog i tebi i meni i svima nama koje željno očekujemo to mala stvorenja da nas iznenade i podignu betu... ^_^

@doda kad beše čekamo vesti sa tvoje strane? 

Izmenjeno od strane Lily0508
doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lily ja kad sam dobila, poslednju. Našminkala sam se ono kao da idem na svadbu. Ispeglala kosu, picnula se i otišla na kolače. Samo da me budem kući, sama sa crnim mislila. Pusti neki film. I čekaj da prođe, znam da sada razmišljaš o svemu. Ali kada prođe veštica, dolaze plodni dani pa ih lepo iskoristi. I ja baš dugo čekam, imam kasne ovulacije i duge cikluse. Držim fige. Samo iskuliraj malo

 

Lily0508, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lily ja kad sam dobila, poslednju. Našminkala sam se ono kao da idem na svadbu. Ispeglala kosu, picnula se i otišla na kolače. Samo da me budem kući, sama sa crnim mislila. Pusti neki film. I čekaj da prođe, znam da sada razmišljaš o svemu. Ali kada prođe veštica, dolaze plodni dani pa ih lepo iskoristi. I ja baš dugo čekam, imam kasne ovulacije i duge cikluse. Držim fige. Samo iskuliraj malo

 

Hvala draga na podršci,  znače lepe reči dosta :wub:

Šta dalje, ni sama ne znam.. muž nije tu, pošto ne živimo u Sr, a ja sam ovde samo zbog VTO došla.. iskreno, nadala sam se +, pa da ostanem ovde i da se uskoro oboje vratimo, jer ne mogu više tamo, preko 10 god, smučilo se više sve...... 

Sad sam sa njegovim roditeljima (hvala Bogu pa normalni ljudi, slažemo se lepo),  al planiram par dana i kod mojih da odem malo na resetovanje.. 

Sve se kao nadam da se možda ipak zakačilo, al onda pomislim da sa tako niskom betom to nije moguće :(

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla beta 0.100 :(:(:(

Anti-tpo 15.3 ( ref. Vrednosti 0 - 34)

Anti-tg <10 (red. Vrednosti 10 - 115)

Nadam se da ce ostale koje čekaju plusice proći bolje

Jako mi je zao, nadala sam se lepim vestima od tebe. Ne znam sta da ti kazem, sa VTO nemam iskustva, ali znam da je na forumu bilo zenica koje su imale par neuspesnih i na kraju bebica, cak ih je bilo da na kraju ostanu trudne prirodno. Sve je moguce. Nemoj samo gubiti nadu ali nemoj gubiti ni vreme nego cim se malo saberes radi sve analize. A jogu i meditaciju bih ti svakako preporucila. 

lex, Lily0508 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi je zao, nadala sam se lepim vestima od tebe. Ne znam sta da ti kazem, sa VTO nemam iskustva, ali znam da je na forumu bilo zenica koje su imale par neuspesnih i na kraju bebica, cak ih je bilo da na kraju ostanu trudne prirodno. Sve je moguce. Nemoj samo gubiti nadu ali nemoj gubiti ni vreme nego cim se malo saberes radi sve analize. A jogu i meditaciju bih ti svakako preporucila. 

Hvala Milice!!! Biće to sve kako treba da bude. Što mi mama kaže, bebe biraju nas i vreme, a ne mi njih.. tako da, nije moje vreme bilo još, a ni moje bebe ove dve.. :angel::angel:

A tebi želim lepu i zdravu trudnoću :)

doda, lex, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.