Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Krivo mi je sto sam se baš načekala, a nisam bila ubeđena da sam trudna. Htela sam da test potvrdi i da budem sigurna. Ali naravno da sam se i nadala zbog kašnjenja. Kada sam videla jednu crtu, ok znam šta je. I bila sam smirena. Međutim, moja sveki se baš rastužila. Jer mi je ona rekla to je to, cim toliko kasni nece ni da dodje. Ja sam rekla da ne želim da verujem tako rano da sam trudna, bez pravog dokaza za to. Ona je toliko bila sigurna, da se baš rastužila. Gadno je kad si ubedjen da je to to i na kraju, ona dođje, sasvim normalno, a ti u velikom šoku. 

Sad ne znam šta se dešava samnom, što je toliko kasnila.... da li što pijem virak? Da li sto sam koristila anti bebi pilule? pa se to kao vraća po starom... ja ne znam. A kad mi dođe menstuacija, potajno se nadam da sam trudna. Zato što je moja drugarica imala  prvu menstuaciju. I rodila zivo i zdravo dete. I pitala sam je, jel si ti sigurna da je to bila veštica. Ona tvrdi da jeste.

doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@tiaa i ja sam dobila dve mece u trudnocama prethodnim ,nisam ni znala da sam trrudna tek kad mi je izostala treca dr mi rekla da sam trudna uveliko ... ja nisam, obracala paznju na to ,ono bilo vreme mece ,ja reko nista nisam trudna evo je meca ali oskudnija je bila nego inace jer su meni mece bile tad obilne pogotovo pre prve trudnoce ,i tek posle trece sam saznala zasto su bile oskudne .. 

@December jesi tu da te pitam nesto ... sad kad si ostala trudna ,kad je pocelo da ti se spava ono da ne mozes da se naspavas ?

Izmenjeno od strane doda
December, lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si ti radila test u tom periodu? Pre menstuacije dok si bila trudna.

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si ti radila test u tom periodu? Pre menstuacije dok si bila trudna.

nisam ,nijednom ,samo sam cekala mecu ,ona dosla ,tako oskudna i ja mislila to je to ,stigla meca ,i nisam obracala paznju ni test ni betu nista ,tek kad mi treca nije dosla onda sam uradila test i bio j epozitivan sa sinom a sa cerkom kad mi je trec aizostala radila sam betu 

miliccam, mmaka i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa , najgore je kada se ponadaš. Tako je meni bilo prošlog meseca , bas sam se bila ponadala i obradovala i na kraju šipak. Sada mi je vec lakše posto znam da ću dobiti i to je to. Mm već kaže da povećamo akciju na duplu dozu dnevno, a ja bih i malo da spavam. :D

Doda, navijam za tebe!:baby: Makar jedna lepa vest i bebica ovog meseca da bude. 

 

 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@miliccam i ja navijam za tebe ,jos nije dosao dan d tako da jje prerano suditi ... :wub: nema spavanjja,akcija ,ja mog mm teram duplo da povecamo ,sinoc smo preskocili bio je bas umoran ceo dan nije stao imao je posla prekko glave samo su mu se smenjivala kola .. pa nisam htela ni da ga diram ali zato veceras ima duplo da bude :D:D

Izmenjeno od strane doda
lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mom kažem da ćemo svaki dan da imamo, on  već isplanirao da kupimo tračice i ovaj mesec. Da njemu bude lakše:D. Hahaha 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj problem je sto ja ne mogu mirna ,trebalo bi barem pola sata da se lezi a podignutim nogama posle odnosa a ja ne mogu ja lezim nekih 15 min i ustanem ,utrnu mi noge u vis majke mi  .. smorim se .... zato kazem ako se primi primilo se ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda, meni je taj neopisivi umor počeo kad se desio i onaj skok temperature. Od kako se digla temp, i meni se srozala energija na nulu što još uvek traje -_- 

Ajmo čekalice, vučem vučeeeeem svom snagom u trudničke teme! Bila sam pre tri dana da upoznam malu mrvu u mom stomaku, kucka srce i veliki smo svega 1 cm :wub: Ajde samo vredno i pozitivno :wub:

miliccam, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je danas 5dpo,bazalnu nisam merila ali mi je danas i juce katastrofa... ja na oci ne mogu da gledam ,po ceo dan mi se spava .. uvece se migoljim danju mi se spava ,sve mi je tesko i mrzi me sve ... kontam da je jos rano za simptome bilo kakve pa zato ajde reko tebe da pitam znam da si ti rekla da je tebi nesto rano pocelo da se spava ... rastete polako ,svaka cast ,samo napred .:wub:. ajde dako i neku od nas odavde povuces u trudnicke teme :wub: 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš tako je i meni bilo, negde 5-6tog dana od ovulacije, noću se vrtim a danju bi spavala... Držim palčeve da je to TO!

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

videcemo 5-og da li je to to .. necu nista da pricam pre vremena , ali se nadam potajno da jeste .. :wub:

Izmenjeno od strane doda
lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jutros htela da radim test i na kraju odustanem, što da bacam test bzvz. Stomak me jos uvek boli, čak i malo jače nego inače tokom PMS-a, tako da sam samo htela potvrdu da nisam trudna i da ne razmišljam da li ću dobiti. Jedan deo mene ne gubi nadu izgleda. :D

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jutros htela da radim test i na kraju odustanem, što da bacam test bzvz. Stomak me jos uvek boli, čak i malo jače nego inače tokom PMS-a, tako da sam samo htela potvrdu da nisam trudna i da ne razmišljam da li ću dobiti. Jedan deo mene ne gubi nadu izgleda. :D

tako i ja ,ocu  pre vremena da uradim test ,jer nikad ne mogu da cekam do mece ,i radim i bude mi negativan pa onda kao se tesim ,ma ipak je to prerano bilo ,ipak cu da ponovim na dan mece .. ne gubim nadu :lol:

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma meni nije toliko rano za test nego hocu još malo da gajim lažnu nadu :D 

Inace, danas mi je 11,12 dpo. Ako do ponedeljka ne dobijem radim test. 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma meni nije toliko rano za test nego hocu još malo da gajim lažnu nadu :D 

Inace, danas mi je 11,12 dpo. Ako do ponedeljka ne dobijem radim test. 

ja ga obicno uradim 2-3 dana pred mecu pa mi bude negaivan ,i onda se tesim ma rano je to bilo .ponovicu test ja na dan mece .. gajim nadu .. sacekaj ponedeljak pa uardi test ranom zorom i odma u 7 ujutru nam okaci lepu slicicu da nas od ranog jutra obradujes

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice ako hoces ma ustedis malo, imaš u mülleru najobičniji test jedan komad, za 4 e.

lex, doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice ako hoces ma ustedis malo, imaš u mülleru najobičniji test jedan komad, za 4 e.

Hvala Tiaa, ja uzimam u DM-u ili Rossmann-u za 3,95e pa ako pokaže uzmem neki skuplji da potvrdi. Inače imam jos 3 spremna. :D

 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi kupili tračice za ovulaciju, sad ne znam od kada da počnem da ih koristim. Posto mi je ova dostaaa kasnila vestica

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženeeee, mm uzeo neko vino za večeras i ja kao ajde da uradim test za svaki slučaj i nema ništa. Posle par min ja da bacim test a druga crtica tu ali jaaaako bleda, jedva vidljiva. Samo pod određenim uglom se vidi ali je tuuuuuu. :baby: Ne smemo ni da se radujemo još uvek,  sutra ujutru radim ponovo.

lex, December, Earl Grey i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo bas mi je dragooo.  Sutra čekamo drugi test, da potvrdi, valjda će biti druga onako kako treba. Daj Bože da je to to. 

miliccam, December i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam bas sam se obradovala sad kad sam procitala tvoju objavu.... drzim palceve i navijam da je to to. Ja ne mogu da docekam da odem u ponedeljak kod moje dr u Bg na kontrolu. 

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MimiAle kako je kod tebe? Jel su prestala krvarenja?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prestala. Ja mislim da sam ja ili imala ovog meseca ali oskudnije ilii su posasaveli hormoni.... sve u svemu odlicno smo oboje. Isla sam u sredu da se vidimo tada smo bili 2cm i srce kuckalo lepo i kaze tad dr da je sve ok. Videcemo u ponedeljak sta moja dr kaze. Nadam se najboljem. Isto tako zelim vama cekalicama II  ubrzo.... 

tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.