Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pijem virak svaki dan bez prestanka, po jednu solju doduse nemam vremena za vise puta. a znaci ti i sovica ste na redu, drago mi je i jedva cekam sta ce biti a verujem i nadam se da ce to biti pozitivno ovog meseca... dode nema verovatno je u radnoj akciji:D a jeka? i ja se pitam...zamrla nam tema nesto ali nema veze ja ulazim cesto da proveravam pratim fa nema neko novi da nam se prikljuci...pa da za par godina udjemo na ovu temu ali za jos po jednim detetom:wub: pa da citamo kako smo to prozivljavale:rolleyes:

tu sam i jaaaa ulazim svaki dan i čitam iscekujem rezultate sovice i tiee

:wub: lex tu sam itekako vidis me na inst svaki dan :D

doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex samo da ti mahnem. Brzo će proći ta dva meseca, pa onda čekamo tvoje 2 crtice.

Tiaa, Sovice ja sada ulazim da vidim jel ima vaših novosti i slika testova. Navijam jako da nas obe obradujete. :baby:

Jeko, jel si ti na kraju dobila? Šta se kod tebe dešava? 

Meni prošla ovulacija, nisam je baš osetila ali je trakica pokazala. Sada čekamo 2 nedelje, tj još 12 dana pa ću raditi test. 

Doda nam je nestala bez traga i glasa. :(

 

Jeka94, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex samo da ti mahnem. Brzo će proći ta dva meseca, pa onda čekamo tvoje 2 crtice.

Tiaa, Sovice ja sada ulazim da vidim jel ima vaših novosti i slika testova. Navijam jako da nas obe obradujete. :baby:

Jeko, jel si ti na kraju dobila? Šta se kod tebe dešava? 

Meni prošla ovulacija, nisam je baš osetila ali je trakica pokazala. Sada čekamo 2 nedelje, tj još 12 dana pa ću raditi test. 

Doda nam je nestala bez traga i glasa. :(

 

miliccam ja ništa ne pišem jer nemam šta da pišem, nisam još dobila 

ali tu sam svaki dan iscekujem vaše lepe vestiiiii :)

miliccam, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam dobila i ne boli me stomak. Videćemo kasnije sta se desavala. Danas mi je 10ti dan, od kako je ovulacija bila.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex samo da ti mahnem. Brzo će proći ta dva meseca, pa onda čekamo tvoje 2 crtice.

Tiaa, Sovice ja sada ulazim da vidim jel ima vaših novosti i slika testova. Navijam jako da nas obe obradujete. :baby:

Jeko, jel si ti na kraju dobila? Šta se kod tebe dešava? 

Meni prošla ovulacija, nisam je baš osetila ali je trakica pokazala. Sada čekamo 2 nedelje, tj još 12 dana pa ću raditi test. 

Doda nam je nestala bez traga i glasa. 

Akobogda bice bice sve dok ima nade imace i za nas vesti kad tad.:rolleyes:

doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam i jaaaa ulazim svaki dan i čitam iscekujem rezultate sovice i tiee

:wub: lex tu sam itekako vidis me na inst svaki dan :D

Vidim vidim:D tako i treba da se gledamo i kuckamo.. pa kad se udebljamo bice posle manje slika celog tela:lol::lol: samo glava. salim se sa ponosom cemo mi na udar itekako

doda, Jeka94 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam dobila i ne boli me stomak. Videćemo kasnije sta se desavala. Danas mi je 10ti dan, od kako je ovulacija bila.

da bogda i ne dobila u narednim mesecima:wub: a rece li ti da negde ides? van srbije?

Jeka94 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na podrsci! Jos uvek nisam dobila, a ako ne stigne do sutra radicu test :) Bas me strah da ga radim iako je proslo puno dana od poslednje m. Uvek nalazim neki izgovor-ma hladno je pa zato, ma putovala sam pa zato, ma zelim to jako pa mi psiha utice na kasnjenje, i tako.... Ako je u pitanju PMS mnogo je drugaciji od svih mojih uobicajenih :) Tiaa, kad si ti mislila da radis? Ja sam inace ovde kod mene nasla Digital Blue duplo pakovanje, oba digitalna, jedan izbaci +/- na ekranu, a drugi pregnant/not pregnant; pa cu sigurno taj kupiti ako do toga dodje, da ne nagadjam crtice :D

 

Ja se raspisala bas :D Ostale devojke, kad ocekujemo vase (ne)dobijanje?

 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sammm... nisam nestala bez traga i glasa,samo mi se lap top bio povario ,pa sam ulazila sa mm-ovog kompa ali nisam stizala da kuckam bila sam  guzvi ovih dana samo sam ulazila i citala ,sve sam pratila kako stoje stvari... 

ja sam se bacila u radnu akcij ,ne pratim ni plodne dane ni nista ,cim mi se zavrsila meca odma smo krenuli u aksiju svako vece .. pa do sl ne dobijanja mozda nesto i bude ... pijem caj idalje ,pijem cink i selen. bila sam kod ginekologa pre neki dan na pregledu rutinskom,ona mi je rekla sve je kako treba mogu da pravim bebu .. cak mi je i rekla da sam retkost jer sam jedina koja dolazi kod nje a da sam mlada i da zelim trece dete a ne razmisljam o izlascima ,noktima i ostalim cudima ...ja se samo nasmejala .. :lol:

drage moje ,vidim da zeljno iscekujete plusice i ja sam uz vas i jedva cekam da vidim slke vasih tesova sa dve debele crtice.. 

miliccam ja i ti cemo da budemo neki blizu datum .. :wub:

ajde zene postavljajte slike testova da se malo radujemo .. :wub:

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex mi zivimo u Austriji. Mm dobio odmor, nije planirao da ga iskoristi u ovom periodu,ali je moramo. Bili smo kuci 3 nedelje. Juce smo stigli.  Ulazila sam na forum cisto da ispratim komentare. Stalno smo negde isli. Trudila sam se da sto bolje iskoristim vremene dok sam sa mojima. I toliko mi je bilo tesko sto ih necu skoro videti. Bas se grozno osećam. Nisu mi oni dali povoda da se brinem ili sekiram. Ali malo me emocije drmaju. 

Update: kad kad osecam kako me jajnici zigaju.imam dva testa u steku. Jedan za otkrivanje osmog dana nakod ovulacije, a ovaj drugi kada mi meca kasni. Ne planiram skoro da radim. Imam neki strah da je I crta. I bolje mi je ovako da je cekam. 

lex, miliccam i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam dobilaaa jutros. Danas mi je 34.dan ciklusa. Ja planiram da uradim test 40. dana. Nemam nikakvih simptoma.

miliccam, lex, mmaka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa super ,i to je simptom kad nemas simptoma :D salim se ,ma to je zato sto si se opustila skroz ,mozak na off i eto ,desilo se , 100% si trudna ,sacekaj 40 dan kao sto zelis pa uradi test ... :wub: jedva cekamda nas obradujes slikom testa sa dve II 

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Sovica93 sta je sa tobom ,kako stoje stvari kod tebe ?

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex zenooo gde si tii ... pijes caj citam  sve ,samo napred ,kad dodje mm ima da bude ko ja ovih dana da se pitamo gde nam lex nestade ,a ona se bacila u akciju i odma sl mesec lepe vesti .. :wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

miliccam ja i ti cemo da budemo neki blizu datum .. :wub:

jupiii, kada bi ti trebalo da ne dobiješ? 

Nisam dobilaaa jutros. Danas mi je 34.dan ciklusa. Ja planiram da uradim test 40. dana. Nemam nikakvih simptoma.

Držim palčeve da ostane tako, da ni ne dobiješ i onda za 6 dana dve crtice. :baby:

tiaa, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam po kalendaru 5 novembra ... ali nikad se ne zna ,ovaj mesec mi je kasnila 2 dana .. zato i ne obracam paznju na plodne dane nego brate svaki dan pa ako ubodem do 5 ubola sam .. ^_^ kad ti bese treba  da ne dobijes?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Sovice93 kako je kod tebe? Kod mene jos nista

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex zenooo gde si tii ... pijes caj citam  sve ,samo napred ,kad dodje mm ima da bude ko ja ovih dana da se pitamo gde nam lex nestade ,a ona se bacila u akciju i odma sl mesec lepe vesti .. :wub:

evo me doda ^_^ tu kuburim s manjkom vremena pa zato ti ne odgovorih danas. hahaha ja tek tad ima da vas udavim imacu simptome onaj dan jos on kad podje iz Nemacke:lol::lol:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene jos uvek nista... radila sam jutros test koji je negativan, ali od menst. ni traga ni glasa.... Nista, cekam i dalje :)

lex, doda i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Negde sam citala da od ovulacije treba da prođe 10-14 dana, kako bi meca dosla. A danas mi je deseti dan, čekam do srede. 

doda, lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iii danas ništa. Stomak me ne boli i ništa se ne dešava.

lex, doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam po kalendaru 5 novembra ... ali nikad se ne zna ,ovaj mesec mi je kasnila 2 dana .. zato i ne obracam paznju na plodne dane nego brate svaki dan pa ako ubodem do 5 ubola sam .. ^_^ kad ti bese treba  da ne dobijes?

Meni je ovulacija bila dosta ranije, tako da ocekujem da (ne) dobijem 28.-30.10.

Negde sam citala da od ovulacije treba da prođe 10-14 dana, kako bi meca dosla. A danas mi je deseti dan, čekam do srede. 

Od 11-17 dana traje lutealna faza, najcesce 12-14. Sacekaj jos par dana i mozes vec test da radis. :)

 

lex, doda i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Negde pise 10 dana. Na drugom sajtu od 12 do 14. Na trećem kažu da sigurno traje samo 14 dana.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svuda pisu razicito.. i ja sam tako svuda razlicito procitala.. zato vise nista ne citam ,ne pratim , kad dodje dan da treba da ne dobijem ako ne dobijem cekacu jos par dana pose toga pa cy da uradim test .. necu vise ni da razmisljam nista ,ovako svai mesec bijem glavom i na kraju nista ... daj boze da nisam ovaj mesec podstakla kasnjenje dva dana zato sto sam tolio bila glavom...

tiaa sacekaj jos malo pa uradi test... 

sovica93 iti isto sacekaj jos koji dan pa ponovi test 

zenice zelim vam svima od srca da dobijete dve debele crtice 

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kažu da nije dobro da dobijes menstruaciju pre desetog dana. Kad, kad osećam blage grčeve u donjem delu stomaka. Imam neki osećaj da fali sasvim malo da krenu jaki grčevi i posle toga veštica, ali još uvek ništa. Ne znam šta da kažem, valjda je trebalo da se pojavi implatacijsko krvarenje, ako sam ostala.... Prosli put sam previše razmišljala o bebi. Sada čekam menstuaciju. Ako se pojavi, da znam sta dalje. Test radim na siguricu, čekam 40. Dan ciklusa. Iskreno, nisam imala vremena da razmisljam o bebi i o simptomima, pa mi je sve to mnogo brzo prošlo. 

doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.