Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Tako sam i mislila, hvala zene! Zato se ja ni ne radujem dok ne date zeleno svetlo, ne bih da mucim samu sebe :D

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene, imam pitanje jedno- primetila sam da mi je temp 37 vec 3 dana, a danas mi se pojavio i beli gusci sekret, ali ne suv[izvinite sad na opisu]. Jel to neki znak ili sam zakacila neki virus?

 

Hvala!

P.s. jos 8 dana do menstruacije.

Jel si merila bazalnu do sada? Ako nisi nemoj ni da se bakćeš sa tim, samo lupaš glavu bzvz. Inače, dobro je što je 37 , trebalo bi da ostane povišena (ako je povišena) do kraja, tj još 8 dana. Srećno i javljaj nam šta se dešava!  

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si merila bazalnu do sada? Ako nisi nemoj ni da se bakćeš sa tim, samo lupaš glavu bzvz. Inače, dobro je što je 37 , trebalo bi da ostane povišena (ako je povišena) do kraja, tj još 8 dana. Srećno i javljaj nam šta se dešava!  

Nisam do sada, nego me neka jeza hvatala pa kao da vidim koliko je. Inace meni je ciklus 30 dana, ne 28, a ovulacija bila jos pre nedelju dana, tako da zaista nema potrebe da sad kao nesto merim :D nista, cekam do 18. pa cemo videti :D

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde su ostale cekalice? 

Meni danas stiglo 30 trakica za ovulaciju i 5 testa, mogu da se testiram do mile volje. :D Počela sam da pijem i Femibion 0 , ima folnu i još svašta. Za nekih 7 dana bi trebalo da bude ovulacija, ako se nešto nije poremetilo. U svakom slučaju imam zakazano kod dr 25.10. 

Jeka94, tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde su ostale cekalice? 

Meni danas stiglo 30 trakica za ovulaciju i 5 testa, mogu da se testiram do mile volje. :D Počela sam da pijem i Femibion 0 , ima folnu i još svašta. Za nekih 7 dana bi trebalo da bude ovulacija, ako se nešto nije poremetilo. U svakom slučaju imam zakazano kod dr 25.10. 

Mico ti si moj čovek. Ja sam htela na Amazonu da kupim tračice 50kom clear blue dva digitalna dobijes za prepoznavanje. Ali mm rekao dok to stigne... kupi u dm-u. Mi smo bili aktivni pa videćemo sledeće nedelje za vikend. Kada su plodni dana, menstruacija dolazi za 10 dana. Ako najplodniji dan dosta kasni, onda i meca kasni. Dok nisam radila test, nisam znala kako da prepoznam kada se to dešava. Kada mi je izašao smajlic, meni su gaće bile mokre ceo dan. Sutra dan, samo na papiru sam videla providan sekret koji se baš razvlačio, na gaćama baš ništa. Izašle su bubuljice i to je sve.

doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, sta se desava, ima li koga? Ima li nekih lepih novosti :) (+++++++)

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Vešticu očekujem 19. Pa videćemo šta se dešava. Mislim da je previše rano da radim bilo koji test pre menstruacije.

Izmenjeno od strane tiaa
doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

al smo zatajile sve .. aj malo da se vratimo u akciju ... meni vestica otisla daleko joj lepa kuca ,od sutra krecem sa cajem opet da pijem ,pijem i cink i selen ,pa se bacamo u akciju svaki dan ,vise ne  marim ni za plonde i ni za neplodne dane ,a u pm .pa do pocetka sledece mece ako se desi desilo se ..  ne mogu da zamaram mozak vise cu plodum .. ^_^

kako ste mi vi ? jos malo pa @tiaa i @Sovica93 trebaju da nas pbraduju lepim vestima ... :babymommy::wub: 

zenice ja vam zelim obema debele dve tamne najtamnije II .. :wub:

miliccam, lex i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

j̾o̾j̾ j̾a̾ v̾a̾m̾ z̾e̾l̾i̾m̾ d̾a̾ s̾t̾o̾ p̾r̾e̾ z̾a̾t̾r̾u̾d̾n̾i̾t̾e̾. d̾o̾d̾a̾ i̾ t̾r̾e̾b̾a̾s̾ d̾a̾ n̾e̾ r̾a̾z̾m̾i̾s̾l̾j̾a̾s̾ o̾ t̾o̾m̾e̾ k̾o̾j̾i̾ j̾e̾ p̾l̾o̾d̾a̾n̾ a̾ k̾o̾j̾i̾ n̾i̾j̾e̾ d̾a̾n̾ ( a̾ t̾o̾ z̾e̾k̾i̾m̾ i̾ o̾s̾t̾a̾l̾i̾m̾a̾), j̾e̾r̾ j̾e̾ t̾a̾k̾o̾ n̾a̾j̾b̾o̾l̾j̾e̾. a̾k̾o̾ b̾i̾ t̾a̾j̾ m̾e̾s̾e̾c̾ i̾m̾a̾l̾e̾ "r̾e̾d̾o̾v̾n̾e̾" o̾d̾n̾o̾s̾e̾ t̾o̾ b̾i̾ n̾a̾j̾b̾o̾l̾j̾e̾ b̾i̾l̾o̾. j̾a̾ z̾a̾i̾s̾t̾a̾ n̾i̾s̾a̾m̾ n̾i̾k̾a̾d̾a̾ r̾a̾z̾m̾i̾s̾l̾h̾a̾l̾a̾ o̾ t̾o̾m̾e̾, p̾r̾v̾i̾ p̾u̾t̾ s̾a̾m̾ i̾s̾t̾o̾g̾ d̾a̾n̾a̾ z̾a̾t̾r̾u̾d̾n̾e̾l̾a̾ k̾a̾d̾a̾ j̾e̾ b̾i̾o̾ o̾d̾n̾o̾s̾, a̾ s̾a̾d̾a̾ n̾e̾ z̾n̾a̾m̾... j̾e̾r̾ s̾a̾m̾ o̾d̾n̾o̾s̾e̾ i̾m̾a̾l̾a̾ b̾a̾s̾ r̾e̾d̾o̾v̾n̾o̾. t̾a̾k̾o̾ d̾a̾ j̾e̾ n̾a̾j̾b̾o̾l̾j̾e̾ d̾a̾ s̾e̾ p̾r̾e̾p̾u̾s̾t̾i̾t̾e̾..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda ja baš htedoh da te pitam gde si nestala. :)

Meni je veštica nešto duže trajala i konačno otisla, za nekoliko dana ovulacija. Od sutra trakice, posto se sve malo poremetilo sada pa da tačno znamo na čemu smo. Ja stvari ne prepuštam slučaju, to je jače od mene. :D

Šta nam je sa @Leptirici , nje već neko vreme nema. 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pokusavam da se zaokupim drugim stvarima, da ne bih samo na to mislila :D Sve umisljam simptome (naduvale mi se grudi ima vec nedelju dana, a nista ne bole; inace oteknu oko 4 dana pred m. i boleeeee ne mogu grudnjak da skinem), nisam uopste nervozna (a obicno ujedam pred menstr. i inace OBOZAVAM pivo, a sad mi i miris smeta. Ili je jako neobican PMS ili se nesto krcka :) videcemo! 18. sept je poslednja m, pa sad cu cekati verovatno do 20. da uzmem test (ako Bog da da ne dobijem do tad). Drzim vam svima fige!! <3 

doda, mmaka i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam subotu, osecam se super. Iskreno Sovice, ako si citala gore sta sam pisala, videces da sam imala cudne simptome. I to su bile stvarne.  Proslog meseca sam imala PRAVE jutarnje mucnine, osecala sam ukus metala u ustima. I bila sam sigurna da jesam. Imala sam tu energiju, to je to. I vestica je kasnila tri dana i dosla. Osecaj je grozan, dobila si i nema nista od toga. Rekla sam sebi ovaj put hladnije glave, od tolike zelje ponadas se i verujes u to. Ne pricam sve ovo kako bih nekom ubila volju, ali znam osecaj kada ti stigne menstruacija a tebi je to najgori dan u zivotu. Da, plakala sam ceo dan, jer sam verovala u svoje simptome. A realno pre menstruacije je previse rano za bilo koji znak trudnoce, bar su mi devojke tako pricala. Bitno je da budemo strpljive i bar da pratimo svoje plodne dane. Ovog meseca sam shvatila kada su i kako se telo tada ponasa. Ne razmisljam o bebi, jer zaista psiha moze da ode predaleko iz mesec u mesec. (pricam o sebi). Bas ste mi drage, pa sam htela da podelim svoje misljenje sa vama. Sve je ovo deo zivota, a opet, trebamo biti spremni na sve prepreke. Ljubim vas

doda, Jeka94, lex i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam subotu, osecam se super. Iskreno Sovice, ako si citala gore sta sam pisala, videces da sam imala cudne simptome. I to su bile stvarne.  Proslog meseca sam imala PRAVE jutarnje mucnine, osecala sam ukus metala u ustima. I bila sam sigurna da jesam. Imala sam tu energiju, to je to. I vestica je kasnila tri dana i dosla. Osecaj je grozan, dobila si i nema nista od toga. Rekla sam sebi ovaj put hladnije glave, od tolike zelje ponadas se i verujes u to. Ne pricam sve ovo kako bih nekom ubila volju, ali znam osecaj kada ti stigne menstruacija a tebi je to najgori dan u zivotu. Da, plakala sam ceo dan, jer sam verovala u svoje simptome. A realno pre menstruacije je previse rano za bilo koji znak trudnoce, bar su mi devojke tako pricala. Bitno je da budemo strpljive i bar da pratimo svoje plodne dane. Ovog meseca sam shvatila kada su i kako se telo tada ponasa. Ne razmisljam o bebi, jer zaista psiha moze da ode predaleko iz mesec u mesec. (pricam o sebi). Bas ste mi drage, pa sam htela da podelim svoje misljenje sa vama. Sve je ovo deo zivota, a opet, trebamo biti spremni na sve prepreke. Ljubim vas

Sve te razumem i slazem se, malo mi je lakse kad se tako glupiram sa vama, ali sam svesna da to nista nije pokazatelj, vec samo test :) Jos 2 dana do vestic, drzite mi fige!

miliccam, lex, doda i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekam subotu, osecam se super. Iskreno Sovice, ako si citala gore sta sam pisala, videces da sam imala cudne simptome. I to su bile stvarne.  Proslog meseca sam imala PRAVE jutarnje mucnine, osecala sam ukus metala u ustima. I bila sam sigurna da jesam. Imala sam tu energiju, to je to. I vestica je kasnila tri dana i dosla. Osecaj je grozan, dobila si i nema nista od toga. Rekla sam sebi ovaj put hladnije glave, od tolike zelje ponadas se i verujes u to. Ne pricam sve ovo kako bih nekom ubila volju, ali znam osecaj kada ti stigne menstruacija a tebi je to najgori dan u zivotu. Da, plakala sam ceo dan, jer sam verovala u svoje simptome. A realno pre menstruacije je previse rano za bilo koji znak trudnoce, bar su mi devojke tako pricala. Bitno je da budemo strpljive i bar da pratimo svoje plodne dane. Ovog meseca sam shvatila kada su i kako se telo tada ponasa. Ne razmisljam o bebi, jer zaista psiha moze da ode predaleko iz mesec u mesec. (pricam o sebi). Bas ste mi drage, pa sam htela da podelim svoje misljenje sa vama. Sve je ovo deo zivota, a opet, trebamo biti spremni na sve prepreke. Ljubim vas

sta da ti kazem... zelim ti da sto pre bude mrvica u stomaku.. ja kao sto rekoh, nisamrazmisljala o danima, nego samo radila posao :) samo sto vise exa i ja Vam drzim fige :*

doda, lex i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nama plodnih dana! :baby::baby::baby:

Malo poranili ali su dobrodošli. 

:baby::wub:

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice super. Vreme je za akciju. Po nekoj proceni u petak treba da (ne) dobijem. Izašle mi bubuljice <_<, ne znam kakav je to znak

lex, miliccam i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa ako ovaj mesec si ostala trudna ja ocekujem mustuluk :) nadam se da su moji saveti urodili plodom :)

doda, lex i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice super. Vreme je za akciju. Po nekoj proceni u petak treba da (ne) dobijem. Izašle mi bubuljice <_<, ne znam kakav je to znak

Spremaj test i samo pozitivno razmisljaj, mani se bubuljica. ;) A mi čekamo tvoje dve crtice (slika obavezno).

tiaa, December, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Neon nadam se.Ispoštovali smo proces:D. Miliccam pa naravno da prvo vama javljam i pokazujem sliku.

doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve te razumem i slazem se, malo mi je lakse kad se tako glupiram sa vama, ali sam svesna da to nista nije pokazatelj, vec samo test :) Jos 2 dana do vestic, drzite mi fige!

Jel danas taj dan? Kada radiš test? Javi šta se dešava,  čekamo i tvoje dve crtice. :baby:

lex, Jeka94, December i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske sta radite? gde ste kud ste? neke su obavestene kud sam ja:lol: ne dam ja da me zaboravite (inst) salim se malo, volim sto smo se zapratile jos samo da jedna drugoj ugledamo stomacice...gde je @doda ? leptirici nema odavno...ostavila nas otisla. meni mesec brzo prosao imam jos dva meseca da ispratim i eto me ponovo sa vama..a do tad ocekujem ovde lepe veeesti? hajde zene ne vadi vas jedan dan radite te testove nestrpljiva sam

miliccam, Jeka94 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene i dalje nema novosti :) Necu da zurim sa t4estom zato sto mi je ciklus oko 30 dana-dan gore/dole. Danas je tek 32. dan a s obzirom da sam putovala ovaj mesec mozda mi se malo poremetilo zbog toga :) Javljam se kasnije sa (ne)vestima!

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se vratila. 3nedelje u srb. mi je brzooo proletelo. Po pravili sutra treba da (ne) dobijem.  Možda i meni ne dođe na vreme, jer smo imali bas naporan put. Gde je jeka i doda? Lex drago mi je da nam praviš društvo ovde . Da li piješ virak?

lex, doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se vratila. 3nedelje u srb. mi je brzooo proletelo. Po pravili sutra treba da (ne) dobijem.  Možda i meni ne dođe na vreme, jer smo imali bas naporan put. Gde je jeka i doda? Lex drago mi je da nam praviš društvo ovde . Da li piješ virak?

Pijem virak svaki dan bez prestanka, po jednu solju doduse nemam vremena za vise puta. a znaci ti i sovica ste na redu, drago mi je i jedva cekam sta ce biti a verujem i nadam se da ce to biti pozitivno ovog meseca... dode nema verovatno je u radnoj akciji:D a jeka? i ja se pitam...zamrla nam tema nesto ali nema veze ja ulazim cesto da proveravam pratim fa nema neko novi da nam se prikljuci...pa da za par godina udjemo na ovu temu ali za jos po jednim detetom:wub: pa da citamo kako smo to prozivljavale:rolleyes:

tiaa, doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.