Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

@doda to se nekad ciklus poremeti pa hoce da kasni ili rani..cim nije test pokazao juce jbm li ga, nema veze ja sam ti rekla imas da me cekas:P nemoj da se nesto naljutis ja volim bas da se zezam. naravno da ti zelim sto pre bre:babymommy:

ne draga sto bih se ljutila ,taman posla .. mei je meca ko svajcarski sat cna ,svakog 26-tg dana ciklusa u prepodnevnim satima ,znaci do 12 sati popodne ja dobila..ovo sad je ludo ,,nista mi ne curi ono da je konstantno,nego samo kad se obrisem sekret sa malo rvi svetle ili braon ,pomesano .. nikad mi se to nije desilo .. i uvek kad dobijem odma krene krv ,cista krv ... ovako nesto nije nikad:mellow: kazu da moze da bude implaacijsko krvarenje takvo i obicno bude u vreme tad kad treba da dodje meca .. sutra cu da ponovim test pa ako je negativan ja ne znam sta je ,a ako budu dve II onda cu da zakazem kod dr pregled

mmaka, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 sta kaze beta ? 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 sta se desava kod tebe? Jesu stigli rezultati???? 

@doda sutra odmah kod dr ako ne dobijes da bi mogla odmah da krenes sa terapijom ako je trudnoca u pitanju

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu ipak danas stigli rezultati posto sam iz manjeg mesta pa se krv šalje u mesto pored na analizu :huh:

Ali izgubila sam nadu, hvala vam velika ste mi bile podrška.

sada ne znam ni kada ću dobiti ni kada su mi plodni dani niti bilo šta,sve se poremetilo, tako da ću očigledno lex sačekati tebe i možda te i ispratiti.... 

bas me poterao neki maler

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu ipak danas stigli rezultati posto sam iz manjeg mesta pa se krv šalje u mesto pored na analizu :huh:

Ali izgubila sam nadu, hvala vam velika ste mi bile podrška.

sada ne znam ni kada ću dobiti ni kada su mi plodni dani niti bilo šta,sve se poremetilo, tako da ću očigledno lex sačekati tebe i možda te i ispratiti.... 

bas me poterao neki maler

Pa nije maler, imaces bebu kad budes zelela i budes spremna. Valjalo bi da znas zasto se poremetilo, mozda je u pitanju neka cista...mlada si i ima vremena za sve... a moram nesto da pitam, zadire u intimu ali ne zanima, imam tri cerke. Zasto zelis prvo bebu a onda zajednicki zivot sa njim? Zasto ne pocnete da zivite zajedno, ili se vencate, kako god vi dozivljavate zajednistvo...zasto odmah dete a ne zivite zajedno? 

Dete je veliki korak, velika promena, veze vas za ceo zivot i daje vam odgovornost koja obavezuje na ozbiljnost.

miliccam, doda, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra moze neka od mojih cerki da se odluci na takav korak i volela bih da cujem necije iskustvo. Imam deugarice koje su ostale trudne pre zvanicne veze u dmislu braka ali su ziveli zajedno

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu ipak danas stigli rezultati posto sam iz manjeg mesta pa se krv šalje u mesto pored na analizu :huh:

Ali izgubila sam nadu, hvala vam velika ste mi bile podrška.

sada ne znam ni kada ću dobiti ni kada su mi plodni dani niti bilo šta,sve se poremetilo, tako da ću očigledno lex sačekati tebe i možda te i ispratiti.... 

bas me poterao neki maler

zasto izgubila nadu? nada poslednja umire i da nema nade ne bi smo bili normalni od razocarenja i brige..nego daleko bilo da me ispratis, bolje uzivaj i NADAJ SE svaki put iznova da ti ja ne bih pricala sta je maler i da pocnem tu sad da kukam..ja straaaasno jedva cekam tu novu godinu i gle sad kad budem ili dobila ili mi prodju plodni dani a muz samo dve nedelje ce bit tu....i jos ima da kukam ali evo necu vise:lol: zato dragi ti je tu nade imas svaki mesec....

Jeka94 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra moze neka od mojih cerki da se odluci na takav korak i volela bih da cujem necije iskustvo. Imam deugarice koje su ostale trudne pre zvanicne veze u dmislu braka ali su ziveli zajedno

Leni nemam odgovor na to. Živimo blizu, ceo dan smo zajedno, jedino sto ja prespavam kod svoje kuće. Ne znam da ti kažem sad zašto nismo otišli korak dalje,on je predlagao meni se učinilo rano i u tom trenutku bespotrebno,sada kad je već vreme za to nekako smo da polako sredimo sve i da pocnemo da živimo zajedno (u smisli renoviranje,nameštaj itd). Sto se bebe tiče oboje je želimo i zajedno smo odlucili da ne pazimo pa ako se desi,desi se, nije da mi sad namenski pravimo bebu a ne živimo zajedno. 

Pitanje ti je skroz na mestu,verovatno to i mojoj mami prolazi kroz glavu ali nemam konkretan odgovor na to

doda i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zasto izgubila nadu? nada poslednja umire i da nema nade ne bi smo bili normalni od razocarenja i brige..nego daleko bilo da me ispratis, bolje uzivaj i NADAJ SE svaki put iznova da ti ja ne bih pricala sta je maler i da pocnem tu sad da kukam..ja straaaasno jedva cekam tu novu godinu i gle sad kad budem ili dobila ili mi prodju plodni dani a muz samo dve nedelje ce bit tu....i jos ima da kukam ali evo necu vise:lol: zato dragi ti je tu nade imas svaki mesec....

hvala stvarno ste mi podrška , ali imam stvarno veliku želju a već mesecima ništa.... 

možda neka visa sila vidi da mi možda i nismo još spremni za to,ko zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa U ostala trudna,a sa njenim ocem pocela da zivim kad sam bila 6 mesec,ali sam tad bila ne zanima me nista hocu dete i vidjali smo se samo vikendom,jer on je iz bg-a,a ja iz ru...nismo se uspeli za te vikende upoznati i napravili smo jedni drigima haos,a dete ispasta...sto se tice drugog vidjali smo se neko vreme,radili u istoj firmi,upoznavali,ostali trudni i onda kad smo utvrdili da smo trudni poceli smo ziveti zajedno...moje iskustvo mi govori da bolje prvo upoznati nekog pa lako je onda osnovati porodicu,to je bitnije od braka

KruelaDeviL, leni, mmaka i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa U ostala trudna,a sa njenim ocem pocela da zivim kad sam bila 6 mesec,ali sam tad bila ne zanima me nista hocu dete i vidjali smo se samo vikendom,jer on je iz bg-a,a ja iz ru...nismo se uspeli za te vikende upoznati i napravili smo jedni drigima haos,a dete ispasta...sto se tice drugog vidjali smo se neko vreme,radili u istoj firmi,upoznavali,ostali trudni i onda kad smo utvrdili da smo trudni poceli smo ziveti zajedno...moje iskustvo mi govori da bolje prvo upoznati nekog pa lako je onda osnovati porodicu,to je bitnije od braka

To ipak zavisi kakav je tip ta druga osoba... 

mi smo tri godine zajedno ali svakodnevno se vidjamo. Opet ne znaci ni da je to garancija...

mozda je sve sudbina Cvrky, verovatno ste previše različiti i možda bi tako bilo i da ste se bolje poznavali

miliccam i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, nije lako biti mama :) Ovde na Balkanu, posebno mama devojcica. Zelim ti da bude bas onako kako ste planirali i da beba bude kruna vase ljubavi.

mmaka, Jeka94 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, nije lako biti mama :) Ovde na Balkanu, posebno mama devojcica. Zelim ti da bude bas onako kako ste planirali i da beba bude kruna vase ljubavi.

Nije lako biti mama u svakom slučaju .  Ne znam koliko si ti velike ćerke ali ja sam sa mojom mamom u pubertetu ostvarila poseban kontakt,tako da ona sad nije uznemirena čak me ni ne pritiska i ne požuruje a svi znaju za moju vezu i jako ga voli,pogotovo jer on nema majku, i funkcionišemo lepo  idemo i zajedno on i ja i na letovanje i na zimovanje, i bolje je za nju kao majku da sam u takvoj vezi nego da misli gde sam i šta sam. Ovako zna da sam na sigurnom :D i tu sam pored nje, kad se udam odoh joj iz kuće,hehe

leni, miliccam i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cere mi imaju 11,9 i 3 god. Bliske smo jako ali nas tek cekaju iskusenja :) Sve sto sam zamerala mami danas razumem i pokusavam da nadoknadim. Sad razumem i njenu brigu zbog mog ljubavnog slepila :D kao i pritajeno nezadovoljstvo zbog mojih izbora...njen ponos i zastitnicki stav...zivele nase mame i njihove cerke :) 

Jeka94, *Cvrky87*, doda i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cere mi imaju 11,9 i 3 god. Bliske smo jako ali nas tek cekaju iskusenja :) Sve sto sam zamerala mami danas razumem i pokusavam da nadoknadim. Sad razumem i njenu brigu zbog mog ljubavnog slepila :D kao i pritajeno nezadovoljstvo zbog mojih izbora...njen ponos i zastitnicki stav...zivele nase mame i njihove cerke :) 

Sve mame su heroji. Ništa bez njih :wub:

mmaka, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zene ,stigla moja karakondzula...  vala ikad je dosla vise da sto pre prodje pa da se bacimo u akciju... e sad me muce dva pitanja .. prvo; pila sam caj cajnicu i opet cu ,od njega se regulise meca ,dolazila je na 26 dana sad je dosla na 28 kako treba ,dal je moguce da je caj to tako brzo regulisao/

drugo;dal mi j epametno da koristim tampone vise kad pravimo bebu ,kazu da ne valja da se koriste ako hocu bebu jer zakrcuju nesto ,sta znam /

videcu koliko ce da mi traje sad i koliko ce da mi ide .. pa cu odma da ga pijem cim mi prestane ... i bacamo se odma na poso ... 

 

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 sta se desava kod tebe? Jesu stigli rezultati???? 

@doda sutra odmah kod dr ako ne dobijes da bi mogla odmah da krenes sa terapijom ako je trudnoca u pitanju

mimi krenula je vestica ,nema nista od trudnoce .. mozda je od onog caja sto pijem pa mi je regulisao da dodje na 28 dana.. danas cu da zakazem pregled za sl nedelju kod dr da vidimo jel sve kako treba dole nisam odavni ni bila.. pa se vracam da pijem caj i da pravim bebu 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jeko izvini,ali nije isto i spavati deliti i troskove i obaveze i sve i samo vidjati se. Plus kad dodje dete to je jos jedna obaveza vise. Vise se ne vracas mami da spavas nego si sa njim. 

Nista licno,alj morala sam da napisem.

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
mmaka, doda, leni i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko izvini,ali nije isto i spavati deliti i troskove i obaveze i sve i samo vidjati se. Plus kad dodje dete to je jos jedna obaveza vise. Vise se vracas mami da spavas nego si sa njim. 

Nista licno,alj morala sam da napisem.

Ja se donekle slažem sa tobom, ali me zanima,  obzirom na to da si ti sina jako mlada rodila, da li si ti pre toga živela sa mužem / dečkom i delila troškove i obaveze? Čisto iz radoznalost. Ako jesi sve ok.

Svako ima pravo na svoj izbor i odluke i samim tim snosi odgovornost. Meni da je neko sa 20 pričao ja bih ipak radila po svome, onako kako sam mislila i osećala. Sada razmisljam drugačije, ali je trebalo da prodje vreme i da "odrastem".

@Jeka94 ko zna zašto je ovo dobro. Možda da preispitas svoje odluke ili da ih ucvstis i odlučno ideš napred sa deckom u nove životne etape. U svakom slučaju ti želim sve najbolje kako god da odlučiš, tvoj je život. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam Milice. Nakon 6 mesecj od veze smo ziveli zajedno a posle godinu i po od veze smk se vencali(aug.2013 imala sam 20god)a nakon 4 meseci braka sam ostala trudna planirano i u sept.2014 je rodjen V. Zato i kazem. Ujedno ja jesam isla i u skolu ali sam radila uporedo ali odmah nakon skole sam imala stalan posao tj od juna 2013 i sve smo delili. Ogrev,racuni,meso,troskovi.... zato i kazem. Jesam rodila sa 21. :)

ako zvuci zlonamerno post,ne bi trebalo to je samo dobronameran savet. Ako je neko toliko zajedno bolje nek oproba skroz zajednicki zivot,da posle dere ne ispasta. Mislim znam mnoge parove sto nakon 2meseca veze ostane devojka trudna i eto zive vec kolilo godina super,neora to nista da znaci ali eto mislim da.je bolje upoznati zajednicki zivot. :)

doda i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa sa mojim mm ukupno veze i braka 10 godina .. od kraja osnovne skole smo zajeno .. ovde gde sad zivim sa jim sa provela vise vremena nego kod roditelja . moj mm nema majku samo zivimo sa svekrom ,oni su nekada bili u jako tekoj situaciji dok smo bili u vezi,jer mu je majka tada umrl, tada sam mu ja pomagala koliko sam mogla jer smo prakticno ziveli zajedno ,sada on radi i svekar i zivimo super ,on izdrzava i nas i decu i kaze da da nije bilo mene tada kada smo bili zajedno ko zna kako bi sve bil ,mi se jako dobro poznajemo jer smo jako dugo zajedno ,u vezi 6 god u braku 4.. tako da smo tada u tom periodu veze u neku ruku delili troskove i bili zaedno nije nam smetalo sto nismo isli na more i na zimovanja zajedno jer nismo imali para tada ,mi smo se zadovoljavali nekim drugim stvarima,provodeci vreme zajedno pa makar ono bilo i ukuci pored tv-a uz neku seriju ili film i kokice ..izvinite sto skrecem sa teme koja se ovde vodi ali sm nekako morala da napisem .. sad imamo dvoje dece i ocemo trece .. a vencali smo se kad sam ja bila 6 mesec sa prvim detetom.. nekako mislim da smo nas dvoje prosli i kroz dobro i kroz zlo delci i pomagajuci jedno drugome .. 

lex, blesava i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene, imam pitanje jedno- primetila sam da mi je temp 37 vec 3 dana, a danas mi se pojavio i beli gusci sekret, ali ne suv[izvinite sad na opisu]. Jel to neki znak ili sam zakacila neki virus?

 

Hvala!

P.s. jos 8 dana do menstruacije.

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8 dana pre menstruacije nema nikakvih znakova :) to je bas rano za bilo kakve simptome :)

lex, doda i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.