Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

 

ja neumem ovo da obrisem:angry: ali htela sam da se obratim jeki @Jeka94 ovi citati pogresim pa neumem da obrisem..jeko ne brini u koje vreme ides kod dokt?

icicu oko 12h

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko bez panike, preživela si 2 nedelje čekanja sutra znaš na čemu si. Vestica ti nije dosla i  postoji velika mogucnost da jesi trudna.

miliccam, lex, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam zene svima <3 nzm ni kako da citam signale, ni sta da ocekujem...sve mislim da umisljam simptome (kao svi haha :) ) ali od "simptoma" sam danas imala blage grceve, kao menstrualni samo blazi, 15 puta piskila (ali pijem puno tecnosti inace), imam zatvor(Sto je vrlo retko) i gasove haha :D Daleko mi je 18. da jos mislim o tome ali bih bas vooolela :babycrib:

 

Jedva cekam lepe vesti od svih vas! Ljubim vas sve :*

doda, miliccam, Jeka94 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene ja danas ocekujem svoju karakondzulu ,bazalna mi je pala na 36.6. muka mi jeuzas a grudi me jos uvek bole sto znaci da karaondzula stize u koliko danas ...uhhhh sto je mrzim ... :angry: 

al sta je tu je ,ako dodje ,kad prodje idemo dalje .. 

@Jeka94 samo habro,kad si toliko dugo cekala danas ces da cujes lepe vesti ... sinoc sam u solji od kafe imala neku pticu ,kazu da je to lep glas ,nadam s da cu da cujem lepe vesti od tebe :wub:

lex, miliccam i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene ja danas ocekujem svoju karakondzulu ,bazalna mi je pala na 36.6. muka mi jeuzas a grudi me jos uvek bole sto znaci da karaondzula stize u koliko danas ...uhhhh sto je mrzim ... :angry: 

al sta je tu je ,ako dodje ,kad prodje idemo dalje .. 

@Jeka94 samo habro,kad si toliko dugo cekala danas ces da cujes lepe vesti ... sinoc sam u solji od kafe imala neku pticu ,kazu da je to lep glas ,nadam s da cu da cujem lepe vesti od tebe :wub:

Doda i neka dođje veštica danas,pa da sto brze prodje i da kreneš u nove pobede. 

Nadam se da će biti lepe vesti od mene. Ali bilo koji ishod da bude biću uplašena, ne znam šta da kažem , pod stresom sam :)

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda i neka dođje veštica danas,pa da sto brze prodje i da kreneš u nove pobede. 

Nadam se da će biti lepe vesti od mene. Ali bilo koji ishod da bude biću uplašena, ne znam šta da kažem , pod stresom sam :)

strah te je kako da kazes tvojima dasi trudna ,strah te sta ce da budekad imkazes ,jel?

ako je to ,znam sve kako ti je ,prosla sam kroz sve to .. ja sam se udala u 6 mesecu kad sam bila trudna sa cerkom ... najtezi deo je bio reci tati.. mama je prihvatila kako je morala vec je bilo sta je bilo ,isla samnom po ekarima na preglede i sve ali tata je bio ljut malo na mene pa se odljutio ,sad mu kazem ajde sad ces mozda da postanes deda po treci put ,opusti se i on se smeje ,kaze dobro kako tikazes .. :lol: samo polako ,sve ide svojim tokom .. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

deda je isto jedno vreme bio ljut na mene ,jer sam mu jedina unuka ,ali je ubrzo omeksao i poceo da me zafrkava kad mi je bilo najvise muka od hrane kako ce da mi isprzi jaja za dorucak,kaze malo masnog nece da ti smeta . samo se opusti ,to je bila tvoja odluka oni ne mogu protiv toga , mogu da budu ljuti ili ne i to kratko traje ... a sto se tice pregleda ja se najiskrenije nadam da ces da cujes pozitivne vesti pa da i moja solja jedom bude upravu da sam cula lepu vest ^_^

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strah te je kako da kazes tvojima dasi trudna ,strah te sta ce da budekad imkazes ,jel?

ako je to ,znam sve kako ti je ,prosla sam kroz sve to .. ja sam se udala u 6 mesecu kad sam bila trudna sa cerkom ... najtezi deo je bio reci tati.. mama je prihvatila kako je morala vec je bilo sta je bilo ,isla samnom po ekarima na preglede i sve ali tata je bio ljut malo na mene pa se odljutio ,sad mu kazem ajde sad ces mozda da postanes deda po treci put ,opusti se i on se smeje ,kaze dobro kako tikazes .. :lol: samo polako ,sve ide svojim tokom .. 

Nije lako, vezana sam za roditelje dosta znaju da sam planirala uskoro da se udajem,ali bas je stresno sve ovo, kako je muškarcima sve lakše :) imam 24g takoreći i vreme mi je ali opet želudac me boli od same pomisli na to

a možda i nisam trudna pa samo pričam bezveze

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 nemoj da se brines. Javi nam se sa lepim vestima. Ja sam se u 20 god udala bila sam trudna 3 meseca. Sad sa 28 evo trece ocekujem i raduju se svi iako sam strahovala kako ce svi reagovati. 

doda, Jeka94 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 nemoj da se brines. Javi nam se sa lepim vestima. Ja sam se u 20 god udala bila sam trudna 3 meseca. Sad sa 28 evo trece ocekujem i raduju se svi iako sam strahovala kako ce svi reagovati. 

hvala MimiAle na lepim recima

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

i ja sam cerku rodila sa 20 godina ... ^_^ uh smorih se vise jos nisam dobila ... samo nekad nekad kad se obrisem posle vc-a vidim malo roze krvi u sekretu ,ova ostrokondza je odvratna .. :angry:

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda ja sam imala to roze krvarenje 5ti dan kasnjenja. A 10ti dan.kasnjenja sam imala braonkasto krvarenje i tada mi ukljucila dr utrogestan i mirovanje do daljnjeg.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@doda ja sam imala to roze krvarenje 5ti dan kasnjenja. A 10ti dan.kasnjenja sam imala braonkasto krvarenje i tada mi ukljucila dr utrogestan i mirovanje do daljnjeg.

meni je danas drugi dan kasnjenja ,juce sam radila tes bio je negaivan.. meni se ovo nije desavalo ni sa prvim ni sa drugim,ne znam da li da radim test opet sutra ako ne dobijem ,pa ako bude pozitivan da odem kod dr pa mozda i meni prepise utrogestan .. ne znam sta da radim ,ili da radim test danas ,ne znam sta ce da pokaze :mellow:

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 sta kaze dr ?^_^ jel sve kako treba ?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 sta kaze dr ?^_^ jel sve kako treba ?

pa meni tek sada nije ništa jasno. Rekao mi je 27.09.da dodjem za dve nedelje ukoliko ne dobijem o da mi je endometrijum 10mm sto znači ili da sam trudna ili da treba da dobijem. 

Danas kaže da se trudnoća ne vidi,tj da nisam trudna,endometrijum je i dalje 10mm ali ne vidi se ni da ću dobiti uskoro. 

Meni se nikada nije desilo da mi menstruacija preskoči ceo mesec i stvarno ne znam šta da mislim. 

Izvadila sam betu iz krvi,posle 17h mi je rezultat

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednji test. Jos 2 puta nisam bila u mogucnosti da uradim. Pa su mi ostala ta dva. Koliko sam srećna, danas mi je 24 dc. A primetila sam da sam dosta vlažna od jutros.  Mislila sam da sam propustila plodni dan baš tad kada nisam radila test. I nisam verovala da će mi pokazati smajli. Jedva sam imala urin da to uradim. Izasla mi je jedna bubuljica. Jos samo da se primi pelcer hahaha

20181009_154408.jpg

lex, miliccam, December i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko a da ti ponoviš test? Ovo stvarno nema smisla. Mada vidi šta će beta pokazati

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko a da ti ponoviš test? Ovo stvarno nema smisla. Mada vidi šta će beta pokazati

tiaa danas se baci na posao :)

Ne znam bas sam zbunjena. 

Da li neko zna kada najranije nešto može na uz da se vidi trudnoća? 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tiaa danas se baci na posao :)

Ne znam bas sam zbunjena. 

Da li neko zna kada najranije nešto može na uz da se vidi trudnoća? 

Meni se na uz videla trudnoća kao sam bila 4+1 , odnosno posle par dana kašnjenja m. Ti si vec u 7.nedelji, tj kasni ti vec 2 nedelje, na uz bi vec trebalo da se vidi da ima nečega u materici odnosno mesak. Sačekaj betu, možda je ovulacija bila kasnije pa je trudnoća manja. 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednji test. Jos 2 puta nisam bila u mogucnosti da uradim. Pa su mi ostala ta dva. Koliko sam srećna, danas mi je 24 dc. A primetila sam da sam dosta vlažna od jutros.  Mislila sam da sam propustila plodni dan baš tad kada nisam radila test. I nisam verovala da će mi pokazati smajli. Jedva sam imala urin da to uradim. Izasla mi je jedna bubuljica. Jos samo da se primi pelcer hahaha

20181009_154408.jpg

jujupiiiii, eto ovulacije konačno! :baby:Sada budite vredni ;) 

 

tiaa, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda to se nekad ciklus poremeti pa hoce da kasni ili rani..cim nije test pokazao juce jbm li ga, nema veze ja sam ti rekla imas da me cekas:P nemoj da se nesto naljutis ja volim bas da se zezam. naravno da ti zelim sto pre bre:babymommy:

doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 sta bi sa rezultatima draga? nmg da cekam?

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee moje zenice ja sam sa 18 rodila evo sada imam 29 :P bila sam resila necu vise dece ni slucajno..kad odjednom pocinjem da uvidjam da mi fali neeestoooo...sta STA sta kad ono BEBAC...ma sad ga hocu ono mene nece izgleda, sve ce na nos da mi izadje ono sto sam govorila "nikad":mellow:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednji test. Jos 2 puta nisam bila u mogucnosti da uradim. Pa su mi ostala ta dva. Koliko sam srećna, danas mi je 24 dc. A primetila sam da sam dosta vlažna od jutros.  Mislila sam da sam propustila plodni dan baš tad kada nisam radila test. I nisam verovala da će mi pokazati smajli. Jedva sam imala urin da to uradim. Izasla mi je jedna bubuljica. Jos samo da se primi pelcer hahaha

20181009_154408.jpg

Extraaaaa, jao u prvi mah dok sam ugledala tvoj post prvo ova slika rekoo TRUUUUDNAAA, ne razumem se u ove testove vidim samo lepi smajlic kad ono za ovulaciju, pa sam skontala kako to ide. neka ti je samo sa srecom ako Bog da, da ovakav izraz lica bude tebi kad ugledas crtice

doda, mmaka, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.