Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja sam prvo dodala lex. Osećala sam se kao da je neka rođaka koju nisam videla skoro. Listam slike i ne verujem koliko je žena lepa i zgodna. Ja kada sam upala na ovaj forumu, prva dopisivanja sam imala sa dodom i lex ako se ne varam. @miliccam kada me je dodala, nisam bila sigurna ko je ona. Ali pisalo je Mila, i setila sam se.:D za Jelenu sam znala da je to naša @Jeka94 . Doda nadam se da je ovo trudnoća kod tebe, posto si non stop imala 37temp.

 

lex, doda, Jeka94 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex, hvalaa i ti si jako lepa i deca su ti preslatka

 Doda dodaću te sad na fb 

 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tia ,kad gledam slike kao da se poznajemo :-)

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Jeka94 draga ti si prelepa ,imas tako umiljat i nezan lik ..kao mala devojcica .. :wub: mnogo mi licis na nekog ali ne mogu da se setim na koga ..

za vas druge ne znam ,ako nemate fb.. ja verujem u ovo sto kaze tiaa da je ex prelepa i prezgodna iako nisam videla slike tako mi i deluje kroz dopiivanje ,da je lepa ,dobra ,mila ,prijatna ... @tiaa jeste raga prvo si se sa lex i samnom dopisivala .. steta sto ne koristim insta da mogu sve da vas vidim .. tako ste mi drage i mile ,volela bi da vas upoznam sve :wub:

Izmenjeno od strane doda
lex i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam neki tup bol u dnjem delu stomaka i u krstima .. bas je onako neprijatan ,nadam se da ne sluti na lose .. i kao da me probija neki znj ,hladni talasi ,preznojavanje blago .. 

mmaka i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fala @doda 

ja nemam fb jer sam sa deckom imala prob :) a i licno ga ne volim. Imam samo insta i on mi je skroz ok. Generalno ne volim drustvene mreze, jer vise volim komunikaciju uzivo. Svi znaju da kada se vide samnom da ne koriste tel :) jer ljudi su postali “tuta-mute”. Nase vreme je bilo mnogo lepse, zar ne? 

Ja sam na insta makicazmajce. 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daaa ja te imam na insta mmaka, nisam bila sigurna kako si upisana na forum.

I ja sam imala utisak Jeko da te poznajem :D

Jeka94, lex, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene ja ponovila test ,negativan je opet ... svaki cas mi se piski ... stvarno pocinjem da ludim ... krsta mi otpadaju ...:angry:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Doda, 

ja jedva čekam sutra da saznam šta se sa mnom dešava,  bojim se da mi ne kažu da nema ničega. A posto nisam udata još uvek ako sam trudna tek kreće ludnica :D

lex, doda i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda,ne brini biće sl mesec verovatno imaš bolove jer ćeš dobiti 

miliccam i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene ja ponovila test ,negativan je opet ... svaki cas mi se piski ... stvarno pocinjem da ludim ... krsta mi otpadaju ...:angry:

Dok ne dobiješ nije jos uvek nista izgubljeno, a i ako dobiješ kada prodje veštica ponovo u akciju i biće :baby:.

Jeka94 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex, hvalaa i ti si jako lepa i deca su ti preslatka

 Doda dodaću te sad na fb 

 

Jeko hvala ti ma sminka to cini sve bre:D:lol: decica velika ja hocu jooosss dosadno mii hocu bebicu malu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvo dodala lex. Osećala sam se kao da je neka rođaka koju nisam videla skoro. Listam slike i ne verujem koliko je žena lepa i zgodna. Ja kada sam upala na ovaj forumu, prva dopisivanja sam imala sa dodom i lex ako se ne varam. @miliccam kada me je dodala, nisam bila sigurna ko je ona. Ali pisalo je Mila, i setila sam se.:D za Jelenu sam znala da je to naša @Jeka94 . Doda nadam se da je ovo trudnoća kod tebe, posto si non stop imala 37temp.

 

jao Tiaa zacrveneh se:wub: malo sminka ovo ono i svi smo top, moram da dodam da si ti bez sminke bre preslatka ali stvarno evo, lepo cisto lice a ja pegava -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda sta god da bude nema veze NO SIKIRITIS! rekla si da ces da me cekas i cekaj me ja i ti cemo zajedno ( malo se salim, zelim ti da si trudna sto pre kao i sve ovde zenice) ja zelim drustvo da trudujemo zajedno bre cekajte meneeee

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hey zene, ja ne stizem od beba bukvalno nista, ponekad na brzinu pogledam nesto i odgovorim :) tako da ne mogu da vas trazim a ko hoce moze mene da nadje na fejsu ili inst. Boyana Harranth :babymommy:

ajde da mi sve budete trudne po 2 x :wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hey zene, ja ne stizem od beba bukvalno nista, ponekad na brzinu pogledam nesto i odgovorim :) tako da ne mogu da vas trazim a ko hoce moze mene da nadje na fejsu ili inst. Boyana Harranth :babymommy:

ajde da mi sve budete trudne po 2 x :wub:

ja mislim da sam tebe dodala ,nije mi nijednu drugu bojanu pokazalo .. :wub: 

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

meni zene meca nikad ne kasni,uvek dodje na dan kad treba ili dan pre ,bas mi ne kasni nikad .. ovo je haos ... ma samo da vise resim ili da dodje gadura ili da test pokaze dve II ... smorila sam se vise cekajuci ,nije mi jasno nista ... uhhh mrzim cekanje :angry: ne da vise necu da radim test ,nego mi ne pada na pamet ako ne dobijem danas ecu da radim test par dana dok ne vidim sta se desava.. a u pm.. doduse ovaj malopre sam radila nije bio prvi jtarnji urin.. 

neki sekret mi ide beo ,kko se obrisem a trckam da piskim svaki cas ,tako ga vidim .. 

Izmenjeno od strane doda
miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da sam tebe dodala ,nije mi nijednu drugu bojanu pokazalo .. :wub: 

jesijesi, ja dsdsm jedina :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda sta god da bude nema veze NO SIKIRITIS! rekla si da ces da me cekas i cekaj me ja i ti cemo zajedno ( malo se salim, zelim ti da si trudna sto pre kao i sve ovde zenice) ja zelim drustvo da trudujemo zajedno bre cekajte meneeee

Kako sam pocela ja ću te sačekati , nema da brineš :D

 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam pocela ja ću te sačekati , nema da brineš :D

 

onda nema brinem:rolleyes::lol:  uh vreme prodji vreme prodjii prooodjiii hocu i ja da cekam plusice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene hvata me strasna panika zbog sutrasnjeg pregleda

tiaa, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene meni malopre krenuo neki rozikast sekret samo kad se obrisem ... videcemo sta ce sutra da bude dal ce da krene vestica ili ne ... uhhh sto me nervira cekanje :angry:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene hvata me strasna panika zbog sutrasnjeg pregleda

samo hrabro .. draga ja ti drzim fige da je bebica ... isto ko i svima koji cekaj plusice ... sutra i a i ti izsecujemo odgovor ,ti odg doktora ja dal ce da mi krene ili ne ...:wub:

lex i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene meni malopre krenuo neki rozikast sekret samo kad se obrisem ... videcemo sta ce sutra da bude dal ce da krene vestica ili ne ... uhhh sto me nervira cekanje :angry:

uh znam kako ti je ja posteno nisam stigla bar jedan test da kupim ko bi se nadao da cu da prokrvarim 19ti dan ciklusa u pm! Doda nadam se da nece a necu ni laznu nadu da ti dajem..ne svidja mi se taj roze sekret sad<_< uostalom cekacemo

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

ja neumem ovo da obrisem:angry: ali htela sam da se obratim jeki @Jeka94 ovi citati pogresim pa neumem da obrisem..jeko ne brini u koje vreme ides kod dokt?

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.