Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

@mmaka hvala ti ... :babymommy: javicu se sutra da vidimo kako stoje stvari ,obicno dobijem u jutranjim satima ,pa cu znati kako i sta .. bas mi je dosta ovog cekanja.. 

Izmenjeno od strane doda
December i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Znači @Sovica93, @doda, @miliccam i ja čekamo plusiće.da li sam neku zaboravila?

pa i ja sam tu negde :D

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko ja te već smatram trudnicom čim još uvek nisi dobila.  :D 

doda, lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu smo sveeee ja majke mi jedva cekam suitra .. stvarno me izludjuje ovo cekanje vise .. 

December, Jeka94, tiaa i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu smo sveeee ja majke mi jedva cekam suitra .. stvarno me izludjuje ovo cekanje vise .. 

u 6 ujutru da ides u wc :)

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko ja te već smatram trudnicom čim još uvek nisi dobila.  :D 

ja sam trebala da dobijem 26.09 :P

@tiaa hvala puno na ovome ali kod mene se još uvek ništa ne zna

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Doda držim fige. Jeko Ali kako se kod tebe jos nista ne zna? Da li si posle toga radila test? Imas li simptome?

Izmenjeno od strane tiaa
Jeka94, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam trebala da dobijem 26.09 :P

@tiaa hvala puno na ovome ali kod mene se još uvek ništa ne zna

Ti uopšte nisi radila test? Jel si ponovila makar beta hcg? Već ti poprilično kasni. To je to :baby:

Jeka94 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa radila sam test onaj za koji su neke od vas rekle da je pozitivan a neke da je neispravan.  Planirala sam da sutradan uradim test ponovo ali sam imala braon i roze krvarenje za koje sam mislila da sam dobila i odustala od testa. Posle sam morala zbog nekih drugih problema na UZ (to je bio možda 3dan tog blagog krvarenja) i on mi je rekao da je endometrijum 10mm i da je nemoguće da je to krvarenje bilo m,i da se strpim 2nedelje pa da dodjem ponovo. I ja sam se ne znam kako a strpela da ne radim ništa i u utorak idem da proverim sta je u pitanju

izvinite sto sam opsirna 

doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa radila sam test onaj za koji su neke od vas rekle da je pozitivan a neke da je neispravan.  Planirala sam da sutradan uradim test ponovo ali sam imala braon i roze krvarenje za koje sam mislila da sam dobila i odustala od testa. Posle sam morala zbog nekih drugih problema na UZ (to je bio možda 3dan tog blagog krvarenja) i on mi je rekao da je endometrijum 10mm i da je nemoguće da je to krvarenje bilo m,i da se strpim 2nedelje pa da dodjem ponovo. I ja sam se ne znam kako a strpela da ne radim ništa i u utorak idem da proverim sta je u pitanju

izvinite sto sam opsirna 

Jekooo daj radi test o kakvom strpljenju pricaaas? Mi ovde ne znamo sta je to tako da radi ono sto znamo:Dpusti doktora i radiiii teeeestttt

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu smo sveeee ja majke mi jedva cekam suitra .. stvarno me izludjuje ovo cekanje vise .. 

Dodaaaaa ja ustajem da vidim tvoje lepe vesti i naravno najvaznije sliku ocekujem...kod nas kisaa katastrofaaa 

doda, miliccam i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta se desava... ali odgovorila sam i clanici Lex a posta nema... 

Samo da kazem ponovo da mi je mnogo da si se vratila da budes ovdje sa nama. <3 :) Kod mene nista nema... Kasnila mi 10 dana... Bice nekad valjda i bebac... A ako ne, da smo zdravo, protiv Bozije volje ne mogu. :*

Bebiciice tu sam, i bicu kad god mi dozvoli vreme za to. paa nema jos mnogo jos 10 dana i mesec prolazi ostaje jos 2 meseca da cekam do nove i eto me ponovooo da cekamo i moje crticeee:rolleyes: znaci od negde krajem decembra odbrojavacu ja se nadam...

mmaka, Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

zdravo zenice , ja sam sinoc iscitala sve postove preko telefona ali mi nesto nije dalo da odgovorimo pobrljavelo .. 

danas je taj dan ,ja cak ni test nisam kupila ,cekacu  u toku dana danas ako ne dobijem ,kupujem test veceras i ujutru ga radim sto kaze @mmaka u 6 ujutru cu da radim.. bazalna mi je 37.01,ja se nadam da necu da dobijem danas .. 

@lex draga hvala ti ,sto kaze december ako budu dve crtice ima da vas povucem sve za sobom jakooooo :wub:

@Sovica93 draga izvini ,ovde smo svi u haosu kada se blize datumi za test .. nisam stigla ni da ti pozelim dobrodoslicu... pa dobro nam dosla , i nadamo se da neces cekati kao mi da ces vec prvi mesec da odes odavde u trimestar..:wub: blizi se i tvoj datum za test ,18-ti nije daleko,tu smo da te podrzimo sta od kaze test :babymommy: mi smo ti ovde kao jedna mala porodica ..

@Jeka94 javi nam obvezno sta kaze dr sutra ,nadamo se sve najlepse :wub: i posle ti opsirna ,ja kad udjem ovde a nisam ulazila od sinoc to je vec roman:lol:

@tiaa hvala draga , i ti si zamnom odma .. :wub:

@miliccam draga kakvo je stanje kod tebe ,jesi se bacila na posao ?^_^:wub:

Izmenjeno od strane doda
lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Sovica93 I od mene dobro doslica, i ja citam preko mob pa mi je pregled jako los a pamcenje nula! sve ulazim blic i zaboravim sta kome da kazem, nadam se da mi necete zameriti...:mellow: idemo lagano sta god bude bice tek ti je prvi mesec tako da navijacemo za crice najjace...

@tiaa i ti si na redu ako bogda a joj bre sto brzo idu ovi dani ma okrenem se ono vama vreme za testove:wub: ps. Mnogo si slatka inace:wub::babymommy:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda sta se desava?

zaboravila sam jce da kupim test ,da ga danas uradim ,isla sam u vc malopre i nista nisam dobila jos , bazalna mi je 37.01 nadam se da necu ni da dobijem,krsta me bole ,i donji deo stomaka po malo .. nista specijalno ... sa cerkom sam povracala 4.5 meseci a sa sinom nijedan jedini simptom ... tako da se na njih ne oslanjam previse ... 

ejj srecan ti rodjedan ,da ti se ispune sve zelje ...:wub::babymommy:

miliccam i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zenice , ja sam sinoc iscitala sve postove preko telefona ali mi nesto nije dalo da odgovorimo pobrljavelo .. 

danas je taj dan ,ja cak ni test nisam kupila ,cekacu  u toku dana danas ako ne dobijem ,kupujem test veceras i ujutru ga radim sto kaze @mmaka u 6 ujutru cu da radim.. bazalna mi je 37.01,ja se nadam da necu da dobijem danas .. 

@lex draga hvala ti ,sto kaze december ako budu dve crtice ima da vas povucem sve za sobom jakooooo :wub:

@Sovica93 draga izvini ,ovde smo svi u haosu kada se blize datumi za test .. nisam stigla ni da ti pozelim dobrodoslicu... pa dobro nam dosla , i nadamo se da neces cekati kao mi da ces vec prvi mesec da odes odavde u trimestar..:wub: blizi se i tvoj datum za test ,18-ti nije daleko,tu smo da te podrzimo sta od kaze test :babymommy: mi smo ti ovde kao jedna mala porodica ..

@Jeka94 javi nam obvezno sta kaze dr sutra ,nadamo se sve najlepse :wub: i posle ti opsirna ,ja kad udjem ovde a nisam ulazila od sinoc to je vec roman:lol:

@tiaa hvala draga , i ti si zamnom odma .. :wub:

@miliccam draga kakvo je stanje kod tebe ,jesi se bacila na posao ?^_^:wub:

Dodice ta tvoja temp me mnogo raduje, ma kakvo dobijanje a 37.1  to je bre pozitivnooooooo

doda, miliccam i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodice ta tvoja temp me mnogo raduje, ma kakvo dobijanje a 37.1  to je bre pozitivnooooooo

lex iz tvojih usta u Bozije usi :babymommy:

Jeka94 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad udjem ovde da čitam vaše postove bas se oraspolozim , mnogo ste pozitivne i ulepsate mi svaki dan :wub:

doda, December i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad udjem ovde da čitam vaše postove bas se oraspolozim , mnogo ste pozitivne i ulepsate mi svaki dan :wub:

ah i tebe da pohvalim izgledas extraaa bas si slatka, a doda sad neka misli kako izgledamo :P

doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

imam i ja instagram ali ga ne koristim zbog mm jer sam se svadjala sa njim oko njega mozete da me nadjete ali ja ne ulazim pa ne saljem niti primam zahteve jer ne koristim.. isidora_ljubo_dunja_vukasin ako imate fb ja mogu da vas nadjem da vidim kako izgledate ali na insta ne ulazim ^_^

tiaa znam da rece da nema ali za vas ostale ne znam ako imate kazite kako da vas nadjem ako imate fb

Izmenjeno od strane doda
lex i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex, hvalaa i ti si jako lepa i deca su ti preslatka

 Doda dodaću te sad na fb 

 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.