Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

zenice ja uradila test malopre ,nista ,negativan ,bazalna mi je idalje 37 ,nista mi nije jasno ... sad mogu da cekam vesticu u ponedeljak i da zavrsim sa njom pa opet da se bacim na posao..

kako ste vi?

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda mozda si radila prerano test pa još uvek nije detektovao trudnoću. Sačekaj ponedeljak pa ponovi. A jel imas neke simptome? 

@tiaa pa da tebi su duži ciklusi, zato kasni ovulacija a čak ti nisu ni redovni. Ne gubi nadu, imaš još 2 testa.

Mi čekamo da prođe veštica, pa se bacamo u akciju. Čudno mi samo što mi krvarenje nije bas obilno, očekivala sam krvoprolice. Sada pijem magnezijum i folnu i spremam se polako. 

doda, tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda mozda si radila prerano test pa još uvek nije detektovao trudnoću. Sačekaj ponedeljak pa ponovi. A jel imas neke simptome? 

@tiaa pa da tebi su duži ciklusi, zato kasni ovulacija a čak ti nisu ni redovni. Ne gubi nadu, imaš još 2 testa.

Mi čekamo da prođe veštica, pa se bacamo u akciju. Čudno mi samo što mi krvarenje nije bas obilno, očekivala sam krvoprolice. Sada pijem magnezijum i folnu i spremam se polako. 

bole me grudi ,bradavice su mi nekako osetljivije,umorna sam ,stalno mi se spava .. bubuljice mi poiskakale po licu katstrofa ,ko da sam sugava ,krsta me razvaljuju.. sve u svemu isto ko i simptomi PMS-a... zato sa i zbunjena a bazalna mi je 37 idalje ... 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

https://goo.gl/images/2XdpVv

jel cula neka mozda za ovaj test kakav je 

ja. Radila sam ga u 2 po podne i pokazao 2 crte. Rekla mi je apotekarka da je pouzdan ali sa jutarnjom.. bila sam na poslu, kasnila mi je menstruacija i prosto nisam mogla da cekam jutro. Posto sam radila blizu TC otisla u wc i uradila :) to mi je bila 7 nedelja trudnoce.  Pa zelim ti srecu :wub:

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja. Radila sam ga u 2 po podne i pokazao 2 crte. Rekla mi je apotekarka da je pouzdan ali sa jutarnjom.. bila sam na poslu, kasnila mi je menstruacija i prosto nisam mogla da cekam jutro. Posto sam radila blizu TC otisla u wc i uradila :) to mi je bila 7 nedelja trudnoce.  Pa zelim ti srecu :wub:

a ja trazila ovde po kraljevu po apotekama nisam nasla .. moracu da ga porucim ... hvala ti . Ako ne dobijem u ponedeljak ponovicu test sa njim .. :):wub:

lex i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke meni se pojavilo braon krvarenje. Sasvim malo posle wc. Sta sad to znači, a 21 dan ciklusa. 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke meni se pojavilo braon krvarenje. Sasvim malo posle wc. Sta sad to znači, a 21 dan ciklusa. 

Tiaa nadam se onom najlepsem:wub: uhh daj Boozee   to mi na lepo mirise 

Jeka94, tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se sa lex ,bas bih volela da je to ... drzimo fige da je to ... :wub:

lex, Jeka94 i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se sa lex ,bas bih volela da je to ... drzimo fige da je to ... :wub:

i ja sam imala braon krvarenje ali tačno na dan ocekivane menstruacije, @tiaa kažu da je to dobar znak:babymommy:

tiaa, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

meni se malopre pojavio neki sekret beo i skor se razvlaci ,uzas , neznam otkud sad to dva dana pred mecu ,to kazu da obicno na dan ovulacije bude takav ,a posle toga je kemast i beo 

sta mislite vi ?

Izmenjeno od strane doda
tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se malopre pojavio neki sekret beo i skor se razvlaci ,uzas , neznam otkud sad to dva dana pred mecu ,to kazu da obicno na dan ovulacije bude takav ,a ako je zena trudna onda je kemast i beo 

sta mislite vi ?

ja mislim da je sekret kad je ovulacija providan i razvlači se ,a ja obično pred m nemam nikakav sekret,ne znam stvarno

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neznam ni ja sto mi se to pojavilo ,bas malopre kad sam otisla da se kupam ... imam neki neprijatan osecaj u grudima ,ne da me bole nego kao da mi nadolazi mleko ,verovatno cete prepoznati taj osecaj koja je od vas zenica dojila ,bas se tog osecaja secam .. krsta me bole .. :huh:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moraću da vidim koliko će to da traje. Totalno sam smešna. Čim sam ovo videla ja brzo da vam javim, bez obzira gde se nalazim

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo što sam sad dobila to ide kada očekujem menstruaciju. A ne sad. Ne kapiram, totalno me zbunilo. Ali ne radim test nikako. Time stvaram sebi samo veći pritisak.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ovo što sam sad dobila to ide kada očekujem menstruaciju. A ne sad. Ne kapiram, totalno me zbunilo. Ali ne radim test nikako. Time stvaram sebi samo veći pritisak

 

 

 

 

.u ovoj trudnoci sam trebala da dobijem 13.08, 16.08 imala krug crveni ( ne braon) i samo to taj dan. Posto sam bila na moru mislila sam da je od klime, i kao sto sam gore napisala - bila sam trudna 8 nedelja

Izmenjeno od strane mmaka
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo što sam sad dobila to ide kada očekujem menstruaciju. A ne sad. Ne kapiram, totalno me zbunilo. Ali ne radim test nikako. Time stvaram sebi samo veći pritisak.

pogledaj sta uradi od posta

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene! Citam vas vec par godina i jedva sam cekala da vam se pridruzim na temi! MM i ja konacno pokusavamo da postanemo mama i tata- trenutno prvi mesec "akcije" :) Necu previse da se nadam, ali ipak se nadam :) Drzim vam svima fige!

lex, tiaa, Bebicica i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam @December čestitam. Hvala bogu da se lepe 2 crte ovde često dešavaju. Hvala @Bebicica uzecu i virak. Koliko dugo pijes sve to? Meni je dr. rekao da je cista mala i polip. Oni ne bi trebalo da prave probleme, i da se javimo za 6 meseci, ako do tada nema trudnoće

Kapi od virka mozes da pijes koliko hoces u principu... Mozes praviti krace pauze. Ja sam lijena, ne pijem ga redovno, zapravo zaboravila sam kad sam ga zadnji put popila, a kupila sam bar 2,3 bocice... :D

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 CESTITKE ZA MILICU I DECEMBAR, zelim vam uspjesne, lake trudnoce i zdrave bebce. <3 :))):wub::babycrib::angel:

 

Izmenjeno od strane Bebicica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta se desava... ali odgovorila sam i clanici Lex a posta nema... 

Samo da kazem ponovo da mi je mnogo da si se vratila da budes ovdje sa nama. <3 :) Kod mene nista nema... Kasnila mi 10 dana... Bice nekad valjda i bebac... A ako ne, da smo zdravo, protiv Bozije volje ne mogu. :*

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pijem virak svaki dan 3 puta dnevno. Planiram da kupim još par bocica. A sto se tiče braon sekreta , imam ga i danas. Negde sam procitala da se za vreme ovulacije može pojaviti. Ako me nema znate sta radim hahahaha

Izmenjeno od strane tiaa
lex i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zenice moje ,ja se ne javi jutros .. isla sa decom kod majke , bazalna idalje 37 ,a test je reko negativno ,mozda je bilo rano ,videcu dal cu sutra dobiti ,ako dobijem nista ako ne dobijem ponovicu test ...

u sustini imam skoro sve simtome ko PMS.. jutros me je poteralo da povratim ali nisam .. majke mi jedva cekam sutra da vidim na cemu sam ,bas me zbunjuje ovo .. :mellow:

lex i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zenice moje ,ja se ne javi jutros .. isla sa decom kod majke , bazalna idalje 37 ,a test je reko negativno ,mozda je bilo rano ,videcu dal cu sutra dobiti ,ako dobijem nista ako ne dobijem ponovicu test ...

u sustini imam skoro sve simtome ko PMS.. jutros me je poteralo da povratim ali nisam .. majke mi jedva cekam sutra da vidim na cemu sam ,bas me zbunjuje ovo .. :mellow:

drzim palceve

Jeka94, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.