Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja sam dobila jutros, tako da je baš ono na sta sam sumnjala i čega sam se bojala, biohemijska trudnoca. Sada bih volela da nisam ni radila test tako rano, lakše bi mi bilo. 

Ali šta je tu je, čim prodje čekamo plodne dane i akcija. 

Srećno ostalim cekalicama! 

Miliccam samo lagano idemo dalje hvala bogu imamo vremena. zelim ti uspeh sledeci put a bice nego sta ce..:wub: MORA!:rolleyes:

miliccam i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doktor je rekao da polip i cista ne prave Problem oko pravljenja bebe,jer su dosta male. I danas imam O. Jos uvek mi nije naisao smajli.  A u kutiji imam još 3ili4tračice, nadam se da ću ostati trudna. A danas mi je 19ti dan ciklusa.  Znam da mi mecu dosta kasni. Ali imam neku paniku da na kraju nece pokazati smajli. Virak sam krenula od juče, i čitala sam da je super za cistu, polip, miome, bolne menstruacije i td...

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tia, ja sam imala četri ciste na jajniku desnom pre mesec i po dana kad sam bila na pregledu, dobila sam antibiotik i tablete za razređivanje tečnosti u organizmu. Pored toga ja sam pojela jednu dozu od mešavine 300gr čuvarkuće i 300gr meda, ovo sam zaboravila da napišem jer sam brzo potrošila, jela sam i po dve tri kašike dnevno i pila virak čaj po tri šoljice dnevno, pre ovulacije sam dodavala virku i po kašiku čaja od nevena i hajdučke trave a posle ovulacije samo virak. I evo me odmah sledeći ciklus trudna. A pre toga smo pokušavali pet meseci i ništa. Ipak cista može da remeti ciklus, to mi je i ginekolog rekla.

doda, tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MimiAle hvala ti . Ja cu sacekati ponedeljak ipak je to malo pa cu uraditi test .. 

@lex pa nadam se da ce sve da bude kako treba.. jedva cekam ponedeljak iskreno da uradim test mnogooo sam nestrpljiva ne znam kako cu do penedeljka da izdrzim .. mm me pita svaki cas jesi radila test posto ti ne mozes d cekas.a on kaze cudo .. :D

kako si ti lex ? kako ti je mama? :babymommy:

Jeka94 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MimiAle hvala ti . Ja cu sacekati ponedeljak ipak je to malo pa cu uraditi test .. 

@lex pa nadam se da ce sve da bude kako treba.. jedva cekam ponedeljak iskreno da uradim test mnogooo sam nestrpljiva ne znam kako cu do penedeljka da izdrzim .. mm me pita svaki cas jesi radila test posto ti ne mozes d cekas.a on kaze cudo .. :D

kako si ti lex ? kako ti je mama? :babymommy:

Dobro sam draga drzim se, mama bolje hvala na pitanju. volela bih sve vas da vidim :wub: kako izgledate ali ovo je anonimno...ko zeli moze da mi posalje zahtev na inst..pise mi SUNCE U TAMI...

doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke meni kasni 7 dana, ako izuzmem ono blago krvarenje i sada mi je krenuo gust beli sekret povremeno... suzdržavam se do utorka da ne uradim test jer tada idem kod dr, i samo proveravam da nisam dobila.... <_<

miliccam, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam htela da vas pitam za insta. Stalno mislim o vama. Lex dodaću te posle. Baš mi je drago da je situacija kod tebe mnogo bolja.

lex, doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex ja sam te dodala na insta :D

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam tek napravila inst, vise zbog butika i tih cuda slabo sam dodavala rodbinu:lol:..nemoraju bas sve da znaju. a nas buduce nove ili stare mame dobro dosle :wub:

December i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko verujem da si trudna. Ipak nije malo 7 dana. Samo izdrži, kada vidiš rezultate to će biti 100% sigurno. Da li imaš neke simptome?

doda, lex i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko verujem da si trudna. Ipak nije malo 7 dana. Samo izdrži, kada vidiš rezultate to će biti 100% sigurno. Da li imaš neke simptome?

bol u ledjima i povremeni grčevi u stomaku i strašan umor,pospanost

doda, tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

zenice ja nemam insta ja sam ga orisalal sa telefona a l nisam ugasila nalog mrzelo me i ne koristim ,mene mozete na fejsu da dodate koja hoce samo to koristim ,Barjaktarovic Ljubo Isidora.. ja sam se sa mm posvadjala oko instagrama odavno nesto i od tad ga ne koristim

@Jeka94 ja bih rekla da si trudna ... svaka ti cast na suzdrzanosti ja bi odma uradila ,ja se jedva suzdrzavam do ponedeljka ^_^

Izmenjeno od strane doda
lex i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam fb. Jeko dodala sam i tebe, nasla sam te kod Lex

lex, doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sam draga drzim se, mama bolje hvala na pitanju. volela bih sve vas da vidim :wub: kako izgledate ali ovo je anonimno...ko zeli moze da mi posalje zahtev na inst..pise mi SUNCE U TAMI...

ja sam te sada dodala na insta

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravozenice ,bazalna se vratila na 37.05 ponovo daje neku nadu ,necu radiiti test jos uvek ,barem do nedelje ... kako ste vi ,kakvo je stanje kod vas?

December, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda ipak je to 37 b.temperatura. verujem da jesi. Samo se strpi. Meni po aplikaciji, gde unosim sve podatke vezano za moj ciklus. Danas mi je najplodniji dan. Videću sta kaže test za par sati. 

lex, doda, Jeka94 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

danas mi je 10dpo ,sta mislite da li bi sutra pokazao nesto test bar neku bledu crticu ako jeste trudnoca ili da cekam prekosutra ... ?ja sam bas nestrpljiva ,muka mi je haos preko dana ,boli me glava ,spavam po ceo dan ,uvece kad legnem ne mogu da se namestim samo se teturam po krevetu ,jedva zaspim ,bazalna 37 videcu sutra ujutru mi je 11 dpo koliko ce da mi bude bazalna ,kazu po onoj tabeli gde sam citala da ako je trudnoca u pitanju onda 25dc temp raste ako nije tada pocinje da paada .pa sam ja mislila ako suytra ujutru bazalna bude isto 37 da uradim test .mozda pokaze nesto .. bas se osecam umorno ,tesko ..

@tiaa sta kazee test ,kada je glavi dan ?^_^ 

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja ne mogu da verujem, ni danas ništa od smajlica. Ostale mi još 3tračice. Ne kapiram sta se ovo sa mnom dešava.

Izmenjeno od strane tiaa
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa ne gubi nadu mozda bas u te tri tracice se krije smajli .. :wub:

miliccam, lex i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu da verujem, ni danas ništa od smajlica. Ostale mi još 3tračice. Ne kapiram sta se ovo sa mnom dešava.

Tiaa, nista strasno samo nikakva aplikacija na tel ti ne može reći kada su ti plodni dani i na to se nemoj oslanjati, samo trakice i bazalna  (ako se duže prati ) su merodavna sredstva za otkrivanje ovulacije i plodnih dana. Tebi su plodni dani verovati nešto kasnije, a app koristi matematički proračun tako da se ti ne uklapas. Mojoj snaji je ovulacija bila tek 18. dc. Ova je već počela da misli da ovulacije nema. Tako da samo nastavi sa trakicama i polako. 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas 20.ti dc. Uhvatila me neka panika danas kada sam videla O. daj bože da se pojavi sutra

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas 20.ti dc. Uhvatila me neka panika danas kada sam videla O. daj bože da se pojavi sutra

Koliko tebi traju ciklusi? Biće, biće samo polako. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre Aprila dobijala sam na 34 do 37 dana. Tri meseca sam pila antibebi, posle toga jedna je bila na 28, druga 30. Sada ne znam kada da je očekujem. Verujem da će dosta kasniti

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.