Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ajde ajde vucemo. A sta je sa ostalim? Jeka94??? Miliccam???

doda, Jeka94 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuuučeeemoooooooo najjače najnajnajnajjače!

 

Tempteratura obećava Doda!

Jeka94, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeka94 vidim da si tu... sta si radila???

ništa čekam sl cetvrtak da idem na uz . Umirem od znatiželje ali mi dr rekao da sačekam. Imala sam to blago krvarenje koje je prestalo pre 4 dana i to je to... 

miliccam, MimiAle, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

zdravo zenice ... kako ste mi ?

meni je bazalna 37.05.. @December iz tvojih usta u Bozije usi .. :babymommy:

imam glavobolje skoror svaki dan ,uzas a to najvise mrzim. slabe mucnine ,i tako.. nista specijalno .

@Jeka94 javi nam kako stoje stvari .. ^_^

ja ne znam kad da radim test ,zene a toliko bih volela sad znam rez .. ali znam da je jos rano ,ne znam dal u subotu da odradim test to je 11dpo.. ili ti 24dc.. neznam koliko ce tacno da pokaze ili da cekam ponedeljak i tad rano ujutru da uradim... jooooj koliko sam nestrpljiva .. ^_^

@miliccamkakvo je stanje kod tebe ?jesi ponovila test ?

Izmenjeno od strane doda
MimiAle i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila jutros, tako da je baš ono na sta sam sumnjala i čega sam se bojala, biohemijska trudnoca. Sada bih volela da nisam ni radila test tako rano, lakše bi mi bilo. 

Ali šta je tu je, čim prodje čekamo plodne dane i akcija. 

Srećno ostalim cekalicama! 

December, tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila jutros, tako da je baš ona na sta sam sumnjala i čega sam se bojala, biohemijska trudnoca. Sada bih volela da nisam ni radila test tako rano, lakše bi mi bilo. 

Ali šta je tu je, čim prodje čekamo plodne dane i akcija. 

Srećno ostalim cekalicama! 

samo napred ,znas kako kazu ,ko zna za sta je to dobro .. ja na to pomislim svaki put kad se razocaram u nesto ,ko zna sta bi bilo da je drugacije ,bolje ovako i bude mi lakse ... samo napred mico ,glavu gore .. :wub: tu smo uz tebe to znas 

lex, miliccam i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila jutros, tako da je baš ono na sta sam sumnjala i čega sam se bojala, biohemijska trudnoca. Sada bih volela da nisam ni radila test tako rano, lakše bi mi bilo. 

Ali šta je tu je, čim prodje čekamo plodne dane i akcija. 

Srećno ostalim cekalicama! 

miliccam bas mi je krivo. Najgore je kada se ponašaš a ono uzalud... ali dobro sledeći mesec je nova nada za sve :wub:

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

miliccam draga verovatno znaš i sama da se lakše ostaje u drugom stanju posle biohemijske. Ja sam posle jedne biohemijske zatrudnela ponovo posle dva meseca i onda je sve bilo u redu. Vučem te da već sledeći mesec pređeš u trudnice ponovo. :wub:

Jeka94, miliccam, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djevojke i zene, vec godinu dana radimo na bebi ali od bebe nista i krenuli smo u pretrage sa njim je sve u redu meni su nasli neku ureaplazmu na brisu pa me sad interesuje je li neka od vas imala taj problem i koliko je to komplikovano? Hvala unaprijed 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miliccam zao mi je alo kako kazu zene Bog zna zasto je to ovako ispalo. Samo nemoj da te to ubedaci. Mi smo tu za tebe i sve ostale. Da se utesimo,da se podrzimo,zajedno radujemo i tugujemo jer se mi najbolje razumemo. 

miliccam, Jeka94, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mico držim ti fige, idemo dalje. Upravo sam čitala sad o tome, nisam znala da nas može i to da zadesi. Danas sam kupila virak. Ako nema ništa za ovaj mesec očajnica mi ne gine. Minimum 3 pakovanja da kupim kada se vraćam nazad.hehe. Da li je neka pila virak? Sta mislite o tome? Još uvek mi se nije pojavio smajli. A danas sam imala  prilično čudnog sekreta, dosta vodenast sa belim grudvicama. Da li me očekuju plodni dani uskoro, pojma nemam

lex, Jeka94, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa ja sam pila virak prosli mesec kad sam.i ostala trudna ali nisam ga nesto pila od pocetka.nego od pocetka plodnih dana...odvratan mi je bio ali sam ga pila... ocajnicu sam kupila ali nisam.pila...

lex, December i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedna devojka mi je prošle nedelje preporučila virak ovde na forumu. Pa da vidimo i to čudo. Imam jednu cistu i polip, i hocu to da očistim. Rekli su mi u apoteci da se kupi malo skuplji, brže deluje. Verovatno je mislila da je kvalitetniji od nekog jeftinijeg.

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

zdravo zenice ,bazalna temp mi je jutros 36.9,juce je bila 37.05,jel to znaci da je pocela da pada i da nema nista od trudnoce ili mora da krene malo da pada ?nista ne razumem

imam test baby rapid trakicu kod sebe ali se plasim da uradim jos u ponedeljak tek treba da ne dobijem .. mislim da je jos rano za test,sta vi mislite @MimiAle @December  @Neon

piskim vise nego inace nesto i mirisi su poceli da mi neki, ne da mi smetaju, nego ih jace osecam nego inace ..

gledam sad ovde neke tabele ,pise da 21-dana ciklusa temp bude 37 i tako ostaje do 23-eg dana ciklusa pa ako je doslo do trudnoce ona 24-og dna ciklusa poceti ponovo da se penje a ako nije doslo do tudnoce ona ce da pada .. i kad ja da uradim test ,meni je danas 22 dan ciklusa

Izmenjeno od strane doda
miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da hagnem milicu, zao mi je. Bice bebica sad vrlo brzo.

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zenice ,bazalna temp mi je jutros 36.9,juce je bila 37.05,jel to znaci da je pocela da pada i da nema nista od trudnoce ili mora da krene malo da pada ?nista ne razumem

imam test baby rapid trakicu kod sebe ali se plasim da uradim jos u ponedeljak tek treba da ne dobijem .. mislim da je jos rano za test,sta vi mislite @MimiAle @December  @Neon

piskim vise nego inace nesto i mirisi su poceli da mi neki, ne da mi smetaju, nego ih jace osecam nego inace ..

gledam sad ovde neke tabele ,pise da 21-dana ciklusa temp bude 37 i tako ostaje do 23-eg dana ciklusa pa ako je doslo do trudnoce ona 24-og dna ciklusa poceti ponovo da se penje a ako nije doslo do tudnoce ona ce da pada .. i kad ja da uradim test ,meni je danas 22 dan ciklusa

Koji ti je dan od ovulacije?  To je važnije za test od toga koji ti je dan ciklusa, dužina ciklusa varira. Mislim da mora da prodje minimum 10 dana od ovulacije da bi nivo Hcg-a počeo da raste i da bi test mogao da ga detektuje. 

Držim ti palceve za II :) 

 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji ti je dan od ovulacije?  To je važnije za test od toga koji ti je dan ciklusa, dužina ciklusa varira. Mislim da mora da prodje minimum 10 dana od ovulacije da bi nivo Hcg-a počeo da raste i da bi test mogao da ga detektuje. 

Držim ti palceve za II :) 

 

mico danas mi je 9 dan od ovulacije ,ipak nisam jutros uradila test i necu danas uopste ,ne znam da li sutra da uradim posto mi je sutra 10 dan od ovulacije ili da sacekam da mi i 10-ti dan prodje pa 11-tog dana od ovulacije da uradim test ... sta mslis .. hvala ti do neba zapalceve i dve II.. ja se nadam da cu da ih ugledam ,nesto imam neke blage mucnine bez povracanja u toku dana i neki mirisi mi jace smetaju ... pa videcemo sta ce test reci da li je trudnoca ili rani PMS .. ja se nadam da je prvo.. :babymommy: meni je do juce bazalna rasla juce je bila 37.05 danas je 36.9 ne znam da li to znaci da je pcela da pada ili je to tako da mora malo da varira .. 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U proseku se zeni kod koje je doslo do trudnoce, ugnezdjavanje u zid materice desava oko 10 dpo, tako da najosetljiviji test nema svrhe raditi pre 12 dpo. A inace bazalna  na dan ugnjezdjavanja zna d apadne pa sl.dan se podigne... 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mico danas mi je 9 dan od ovulacije ,ipak nisam jutros uradila test i necu danas uopste ,ne znam da li sutra da uradim posto mi je sutra 10 dan od ovulacije ili da sacekam da mi i 10-ti dan prodje pa 11-tog dana od ovulacije da uradim test ... sta mslis .. hvala ti do neba zapalceve i dve II.. ja se nadam da cu da ih ugledam ,nesto imam neke blage mucnine bez povracanja u toku dana i neki mirisi mi jace smetaju ... pa videcemo sta ce test reci da li je trudnoca ili rani PMS .. ja se nadam da je prvo.. :babymommy: meni je do juce bazalna rasla juce je bila 37.05 danas je 36.9 ne znam da li to znaci da je pcela da pada ili je to tako da mora malo da varira .. 

Dobro bi bilo da sačekaš još koji dan, ako ikako mozes. Mislim da ti je prerano za test.

Za bazalnu nisam baš ekspert, ali mislim da ne bi trebalo da pada. Posto ti to do sada nisi pratila temp , mozda to kod tebe sada nije bas ni merodavno pošto ne znaš kako ti se inaće ponaša temp u ovom delu ciklusa.

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Neon hvala ti ,sad mi je jsano sto je pala ali nije strasno,pala je sa 37.05 na 36.9 nije to mnogo.. ali sto kaze @miliccam ja to nisam pre pratila pa i ne mogu da se oslonim totalno na to da bi znala kako to od mene fukcionise .. ako sutra bude porasla opet a ne bude pala sacekacu nedelju tada mi je 12dpo pa da uradim test ili cu da sacekam ponedeljak pa rano jutru daradim jer tada treba da ne dobijem .. test je tu ceka.. :babymommy:

zenice najbolje ste ,vi ste prava podrska i savetnice :babymommy: drago mi je sto ste tu :wub:

Izmenjeno od strane doda
miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da hagnem milicu, zao mi je. Bice bebica sad vrlo brzo.

Hvala kam  <3

Tužna sam jako, ali znam da je jednostavno tako moralo da bude i nadam se bebici što pre. :wub: Pitali smo Milu da li bi želela društvo (batu ili seku) odgovorila je odlučno Da, da i klimnula glavom. Kao kada je pitam da li je gladna (a inače hranu puno voli).  Tako da to je to. :D

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda ja sam ovaj put radila test posle 3 dana kasnjenja a u prethodnim trudnocama sam radila 3 dana pre i pokazalo mi trudnocu. Ali moj ti je savet sacekaj ponedeljak pa uradi. Srecno...

mmaka, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke kako ste sve? i trudne i ove sto za dlaku sto su trudne:D.. dakle sve kako ste? Doda ne gubi nadu zbog padanja temp bice to sve dobro ako bogda. jos para dana ti je ostalo ja bih u poned radila testic:wub:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedna devojka mi je prošle nedelje preporučila virak ovde na forumu. Pa da vidimo i to čudo. Imam jednu cistu i polip, i hocu to da očistim. Rekli su mi u apoteci da se kupi malo skuplji, brže deluje. Verovatno je mislila da je kvalitetniji od nekog jeftinijeg.

Tiaa kako si ti? a smeta li taj polip za trudnocu?  i ja sam uzela virak pa cu piti juce sam pocela, pa do nove godine cu piti bez prestanka daj ako malo dovedem u red eventualne probleme. imam malo jaci sekret mozda mi pomogne

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.