Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja sam tek sada videla sta je lex pisala. Znaj da nisi ipak sama:) i mi smo uz tebe. Verujem da će sve doći na svoje mesto. 

Hvala draga Tiaa, hoce ako bogda :)lepo mi je sa vama:wub:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anica86 čestitkeee! Puno trudnica ćemo biti sa sličnim terminima! :baby::baby::baby:

lex od srca želim ti da tvojoj mami bude dobro pa da dočeka još jedno unuče :wub: posle kiše dolazi sunce, biće ona dobro :babymommy:

 

Hvala duso, nadam se da ce biti dobro ako Bogda i da i meni malo ugrije:)

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da pruzim podrsku Lex. :babymommy: Vidi draga ako mozes da se sad malo postaras oko mame, otidi sama ili sa decom, njoj ce znaciti. A bebica ce stici, ima vremena. Naisao je takav period, ali procice, uvek sve prodje.. i bice dobro.

Hvala Kam draga, potrudicu se da pomognem mami. Bice dobro sada mi je lakse malo..ide zivot moramo napred:)

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego drage zenice koja je sada od vas najbliza da radi teeestttt??koja koja koja?:angel:

Ps. Ja rekoh necu pisati neko vreme ali evo i opet ja ne mogu dalje odavde:rolleyes:

doda, Jeka94, anica86 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam dobila 13-tog ,u oktobru bih trbalo da dobijem 8-og .. pa sam mislila ako je taj test precizan kao sto pisu onda bi vec u ponedeljak on trebalo da pokaze da li ima trudnoce ili nema .. kazu da je precizan vec nakon 7 dana od ovulacije.. 

Mislim da ti je prerano da radis test u ponedeljak, plašim se da se ne razočaras posto test verovatno neće moći da ti detektuje tako ranu trudnoću. Sačekaj makar 10. dan od ovulacije pa radi. Držim palčeve! 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:lex evo ja sam uradila test juče ponovo samo posle podne ali ipak je jača crta, samo neka tako nastavi.

vučem jako jako čekalice u trudnice!

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:lex evo ja sam uradila test juče ponovo samo posle podne ali ipak je jača crta, samo neka tako nastavi.

vučem jako jako čekalice u trudnice!

uuuhhh samo nek se crrrrveniiiiiiii!!!!! to je to! najlepse dve crtice koje postoje!:wub:

doda i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno jesu :luv: Ja sam postala jako osetljiva, tako lako mogu da zaplačem, pa se smejem ko nenormalna... Čari hormona u trudnoći :D to mi je nešto što mi najteže pada jer nekad puknem zbog ničega i neka sitnica mi deluje jako važno i tako ludim ja a lude i oko mene

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@anica86 hvala ti draga ,zato sam i pitala da bih znala ima li koristi od njega ,da li da kupujem ili ne .. ipak cu ja baby rapid ako bude zatrebalo .. ^_^ sto je sigurno sigurno je ..prosli mesec sam radila baby rapid plocicu .. 

@miliccam hvala ti draga ,upravu si ,ma znas sta ,ja cu da sacekam sl ponedeljak tada mi jetermin da ne dobijem,da nesto ne bi izbaksuzirala ,ipak cu termin da sacekam pa ako ne dobijem kupicu baby rapid i uradicu ,ili cu da ga kupim dan pre pa na taj dan kad bi trebalo da ne dobijem da uradim rano ujutru .. uravu si da je mnogo rano ,nego ja procitala da taj test kao meri bas ranu trudnocu tipa 7 daa posle ovulacije pa kontam ako je tako onda bi u ponedeljak trebalo vec da pokaze ... :babymommy:

@December pa ti nam lepo napredujes... pocele cari trudnoce .. :wub: 

@tiaa srecan put ... :babymommy:

@lex draga ,svi smo ovde uz tebe ,kao da smo svi jedna velika porodica .:wub:

ajde vi sa plusicama vuciteeeeee nasssssss jakoooooooo... :lol:

ja bazalnu merim ujutru juce je bila 36.7, jutros je bila 36.8.. pre neki dan sam merila bila je 36.6.povecava se ,ja merim dole .posto kazu da moze u ustima ,analno i vaginalno .. ja merim vaginalno .. nesto mi lakse u ustima ne mogu da namestim kako treba ne znam ni ja ... smotana sam ja za te stvari ,merim je iz radoznalosi ,ne da bi pisala bilo sta nego me bas zanima kako to izleda kada temp raste pred ne dobijanje :lol: nekako se lepo osecam kad izmerim i kad vidim da raste pa mi lepo da se nadam da nece da spadne do 8-og

 

Izmenjeno od strane doda
Jeka94, anica86, lex i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zenice .. kako ste mi od jutros ?:wub:

December, Jeka94 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam super, gledam da što više vremena provedem sa mojima. Posto ih necu videti skoro. Radim testiće i čekam smajliće :rolleyes:. A vi sta radite? Kako ste? Dokle ste stigle? Da li neka radi skoro test? 

Jeka94, doda, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, ja sa ružnim vestima. Ponovila sam test i druga crtica umesto da bude tamnija ona je svetlija, to najverovatnije znači da mi nivo hcg opada i da je biohemijska trudnoca, sada očekujem da ću dobiti. Ponoviću test još jednom, ali sam sigurna da od trudnoće više nema ništa. Samo da se nešto ne zakomplikuje sada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miliccam kako to? Koliko ti kasni??? Ja sam isla na UZ posle 5 dana kasnjenja da proverim. Sve je bilo ok. Sad idem sledece nedelje da cujemo srce. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ok za sad ... test necu raditi da sledeces ponedeljka ,tada treba da ne dobijem pa cu tada da uradim.. 

@tiaa draga uzivaj koliko mozes.. :wub:

@miliccam kako to ,ne razumem,mozda je test eispravan ili nisi dobro uradila ,ponovi test ,otidji kod dr ,najbolje ce oni da ti kazu .. nemoj da padas u depresiju ,ipak ti kasni ,ma to je do testa ,nije on dobar ,pnovi ti to opet .. :babymommy:drzim fige da je taj test slagao i da ce novi da pokaze kako treba .. 

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, ja sa ružnim vestima. Ponovila sam test i druga crtica umesto da bude tamnija ona je svetlija, to najverovatnije znači da mi nivo hcg opada i da je biohemijska trudnoca, sada očekujem da ću dobiti. Ponoviću test još jednom, ali sam sigurna da od trudnoće više nema ništa. Samo da se nešto ne zakomplikuje sada. 

Miliccam, najsigurnije ti je sa ne radis uoppste više testove već da odeš do laboratorije :wub:

doda, bepce, miliccam i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam meni je u prvoj T.na drugom testu bila crtica svetlija nego na prvom. Isto sam ih radila dan za danom. Eto te moje crtice u vrticu sada! 

Jacina crtice ne znaci nista. Dok je crtica tu tu je i T.

miliccam, Jeka94 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj žene, hvala vam ali jednostavno osecam da nešto nije kako treba.Kao da se moje telo misli da li da izbaci ili zadrži plod. Ja sam ovaj drugi test radila 4 dana kasnije, 16dpo i 30dc , tj na dan kada bi trebalo da (ne)dobijem, tako da bi linija već trebalo da bude dosta tamnija a nikako svetlija. Mm je išao po još jedan test, pa ću ga uraditi kada dodjem kući. 

Ja bih radila beta hcg ali ovde to nije tako jednostavno, sve ide preko dr-a, znaci kod dr vam vade krv i oni šalju na analizu, na taj način i dr uzima novac. Direktno i sami ne možete skoro ništa. Ima sigurno nekih lab gde bih možda i mogla na svoju ruku ali mi živimo u jednom mestu, ja radim u drugom i imamo bebu i bas ne mogu da jurim lab. Za uz je rano, nece se videti nista tako da ne bih bacala 80e za bzvz, pa onda za par nedelja ponovo. 

Sačekaću malo pa cu videti. Na trenutke imam utisak da ću dobiti. Na trenutke me hvata nesvestica kao u tr. 

Hvala vam na podrzci, bas ste divne.:wub:

Jeka94 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj žene, hvala vam ali jednostavno osecam da nešto nije kako treba.Kao da se moje telo misli da li da izbaci ili zadrži plod. Ja sam ovaj drugi test radila 4 dana kasnije, 16dpo i 30dc , tj na dan kada bi trebalo da (ne)dobijem, tako da bi linija već trebalo da bude dosta tamnija a nikako svetlija. Mm je išao po još jedan test, pa ću ga uraditi kada dodjem kući. 

Ja bih radila beta hcg ali ovde to nije tako jednostavno, sve ide preko dr-a, znaci kod dr vam vade krv i oni šalju na analizu, na taj način i dr uzima novac. Direktno i sami ne možete skoro ništa. Ima sigurno nekih lab gde bih možda i mogla na svoju ruku ali mi živimo u jednom mestu, ja radim u drugom i imamo bebu i bas ne mogu da jurim lab. Za uz je rano, nece se videti nista tako da ne bih bacala 80e za bzvz, pa onda za par nedelja ponovo. 

Sačekaću malo pa cu videti. Na trenutke imam utisak da ću dobiti. Na trenutke me hvata nesvestica kao u tr. 

Hvala vam na podrzci, bas ste divne.:wub:

Jesu isti testovi? Msm proizvodjac, tip itd. 

doda i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu isti testovi? Msm proizvodjac, tip itd. 

Isti,zato je još čudnije. A sada smo uzeli druga 2, neka fensi. Mada je po meni sve to isto sr....

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti,zato je još čudnije. A sada smo uzeli druga 2, neka fensi. Mada je po meni sve to isto sr....

Ipak nemoj da se nerviras ... To stvarno ne mora nista da znaci. 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je što još nisi dobila, jesi li isto sa jutarnjim radila? Meni je tako bilo u drugoj trudnoći, isto sam radila nekih 4 dana pre dobijanje i imala slaaaabašnu crtu, a sutradan ujutru je bio negativan, al beo ko sneg. I posle na dan očekivane men. opet bledunjava crta i sve je bilo u redu, prava trudnoća. 

Ja danas slaviiiim, nema men., bazalna 37.0, nemam bolova, baš sam srećna! :wub: Moje zrno maka raste u meni :wub:

 

MakiJana, lex, doda i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeeejjj zenice pa kako ste mi vi danas ?

@miliccam kako si draga ,jesi ponovila test ?:wub:

mene zene glava boli nesto juce i danas,nemam neke simptome trudnoce ,ocim da mi je muka vrlo malo posle jela... 

bazalna mi je 37.0 popela se na 37.0 danas ovih dana je skakala ,prvo je krenulo od 36.6 pa 36.7i tako do 37.0 svaki dan po malo ..u ponedeljak ne bi trebalo da dobijem pa cemo vieti ,planiram da kupim u subotu test i da ga uradim rano ujutru u ponedeljak ako nesto nedaj Boze ne krene naopako pre toga ^_^

miliccam, tiaa, lex i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MimiAle vucite nas jakooooo ... ja cu do ponedeljka znati da li ste me povukli ,nadam se da jeste .. ne mogu da docekam da saznam ... stalno mislim o tome dal jeste ili nije danas mi jedino malo jutrosbila guzva pa mi skrenula misli.. :wub: baaasss bih volela da jeste .. :babycrib:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.