Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala ti draga na lepim recima i dobrim zeljama. To je ono sto me i pokrece jos ima dobrih ljudi. I ja takodje po 3 4 meseca cekam da ubodem...daj ako bude Nova godina novi list. :babymommy::babymommy:

tacno tako ... nova godiina ,novi list .. :babymommy: a lex koju bebicu po redu pravis ?

Izmenjeno od strane doda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tacno tako ... nova godiina ,novi list .. :babymommy: a lex koju bebicu po redu pravis ?

I meni pise da nemogu da lajkujem vise slika jer sam vec 30..valjda trrba da prodje odrrdjeno vreme u toku dana.  Doda trece mi je po redu, imam dvoje cerku od 11g i sina 7...pprasli su a ja se dosadjujem sama...zelim oduvek troje jer ja nemam ni brata ni sestru.

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 jesi ponovila test ?ja bih poslusala leni ... otidji do apoteke ,pokazi taj ,dace ti drugi i uradi ,mozda si trudna a taj neispravan pa nije pokazao kako treba .. ako jesi da odes kod dr da te preglea da vidi kako stoje stvrai da ti da neke vitamine li nesto da pijes ,folnu kiselinu ,da vidi za to braon sta i kako ,mozda ti da utrogestan .. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni pise da nemogu da lajkujem vise slika jer sam vec 30..valjda trrba da prodje odrrdjeno vreme u toku dana.  Doda trece mi je po redu, imam dvoje cerku od 11g i sina 7...pprasli su a ja se dosadjujem sama...zelim oduvek troje jer ja nemam ni brata ni sestru.

i meni je trece ,mada su tvoja velika pa te razumem asto zelis trece ,zelis sa nekim da se igras preko dana ,ovi veliki imaju svoje drustvo ,ali mji su mali oboje ,cerka 3 ipo god jos malo 4 a sin 19 meseci... a ja volim bebe,volim da budem trudna iako sve radim sama ,nemam niciuj pooc ,mm radi po ceo dan ,meni ne smeta toliko obaveza ,bas volim kad imam sta da radim ,ne volim da sedim ..ja imam brata mladjeg 6 odina od mene i oduvek sam htela troje dece , i obavezno da razlika u godinama bude mala jer se ja i brat nikako ne slazemo on na svoju stranu ja na svoju ,pa nikad nismo imali neku povezanost izmedju sebe .. ja u sk on u pelene.. zato ja volim sto mi je izmedju dece po dve  godine razlika ,da vidis kako se igraju zajedno .. :wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 jesi ponovila test ?ja bih poslusala leni ... otidji do apoteke ,pokazi taj ,dace ti drugi i uradi ,mozda si trudna a taj neispravan pa nije pokazao kako treba .. ako jesi da odes kod dr da te preglea da vidi kako stoje stvrai da ti da neke vitamine li nesto da pijes ,folnu kiselinu ,da vidi za to braon sta i kako ,mozda ti da utrogestan .. 

čini mi se da ću da dobijem uskoro pa ću sačekati to, a ako ne dobijem uradiću sutra sa jutarnjim urinom 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čini mi se da ću da dobijem uskoro pa ću sačekati to, a ako ne dobijem uradiću sutra sa jutarnjim urinom 

epa dobro ,mogla si da odes da zamenis drugi test i imas nov test za sl put ,da iskoristis to sto mozes so je taj ne ispravan :lol:

 

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

epa dobro ,mogla si da odes da zamenis drugi test i imas nov test za sl put ,da iskoristis to sto mozes so je taj ne ispravan :lol:

 

pitanje da li bi mi zamenili, kupicu novi ,nema veze , sada sam bas nešto bezveze ni da se nadam ni da se ne nadam, kad god sam do sad radila testove bila je jasna jedna linija i nisam imala nikakve nade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko normalno je da te boli stomak kao da ces da dobijes svakog casa. Dok nema jos uvek prave mece, postoji mogucnost.  Meni  ta druga crta deluje cudno.  verujem da jesi. Drzim ti fige

Jeka94 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pitanje da li bi mi zamenili, kupicu novi ,nema veze , sada sam bas nešto bezveze ni da se nadam ni da se ne nadam, kad god sam do sad radila testove bila je jasna jedna linija i nisam imala nikakve nade

znas koje je moje misljenje ,sta ja mislim,mislim da si trudna a da je test neispravan , da kad si krenula da radis test da je mozda dugo stajao ,ngde je pokupio vlagu i nije lepo pokazao drugu liniju ,a da nisi trudna mislim da ne bi ni krenuo da pokaze drugu liniju ,nego je test neispavan , mozda mu je istekao rok,ili je pokupio vlagu on mora iskljucivo na suvom da stoji i ne se da se koristi ako je vec otvarano pakovanje .. zato je moj savet bio da ponovis test ,a da ti zamene moraju nisi ti kriva sto je neispravan ,trazi drugi pokazi taj ..drzim ti fige da novi test potvrdi sta sam napisala:wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znas koje je moje misljenje ,sta ja mislim,mislim da si trudna a da je test neispravan , da kad si krenula da radis test da je mozda dugo stajao ,ngde je pokupio vlagu i nije lepo pokazao drugu liniju ,a da nisi trudna mislim da ne bi ni krenuo da pokaze drugu liniju ,nego je test neispavan , mozda mu je istekao rok,ili je pokupio vlagu on mora iskljucivo na suvom da stoji i ne se da se koristi ako je vec otvarano pakovanje .. zato je moj savet bio da ponovis test ,a da ti zamene moraju nisi ti kriva sto je neispravan ,trazi drugi pokazi taj ..drzim ti fige da novi test potvrdi sta sam napisala:wub:

 

nadam se, braon sekret imam ceo dan kada idem do toaleta a od menstruacije ni traga ni glasa, ali videću ujutru jer obično mi krene u toku noći 

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj test je tu, sad me nešto kopka da ipak sačekam petak ili subotu. Sutra bi trebao da mi bude 10-11 dan posle ovulacije ali opet. Ne znam. Bolje da sačekam.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj test je tu, sad me nešto kopka da ipak sačekam petak ili subotu. Sutra bi trebao da mi bude 10-11 dan posle ovulacije ali opet. Ne znam. Bolje da sačekam.

svaka ti čast na strpljenju :D

doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa oba deteta radila ranije test i pokazao mi trudnocu. Sa sinom cak nedelju dana pre a sa cerkom dva dana pred mecu. Sad sam sacekala da mi 3 dana kasni pa. Sam radila i opet je bila bleda linija. Znaci verovatno mala.trudnoca. drzim fige svima 

miliccam, doda, December i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko sta kaže dečko? Sigurno je zbunjen

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znas koje je moje misljenje ,sta ja mislim,mislim da si trudna a da je test neispravan , da kad si krenula da radis test da je mozda dugo stajao ,ngde je pokupio vlagu i nije lepo pokazao drugu liniju ,a da nisi trudna mislim da ne bi ni krenuo da pokaze drugu liniju ,nego je test neispavan , mozda mu je istekao rok,ili je pokupio vlagu on mora iskljucivo na suvom da stoji i ne se da se koristi ako je vec otvarano pakovanje .. zato je moj savet bio da ponovis test ,a da ti zamene moraju nisi ti kriva sto je neispravan ,trazi drugi pokazi taj ..drzim ti fige da novi test potvrdi sta sam napisala:wub:

 

Zdravo svima, nova sam. Zelim da podelim svoje iskustvo zenama koje imaju problem da zatrudne.Ovako, godinama nisam mogla imati dece. Kad sam pocela sa analizama, posle HSG, ginekolog mi je rekao da imam oba zapusena jajovoda i da mogu samo VTO. To je svaki doktor potvrdio. Ja se vec pripremila za VTO, i meni meca kasni. Uradim test, kad pozitivan. Doktor sumnja na vanmatericnu. Juce obavim pregled, kad prava trudnoca, oko 3 nedelje. Kaze da sam medicinsko cudo. Zene, ne odustajte.

miliccam, Jeka94, doda i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Jeko sta kaže dečko? Sigurno je zbunjen

Pa on je se oduševio i on misli da je to zasigurno to... a ja sve mislim da ću dobiti svakog trenutka 

Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti cim nisi jos dobila,  smrdi tu nesto. Znaci zaboravio na svađu. Sve ti je oprosteno:D

Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex, ne idi, pisi i dalje... bice nam i ljepse i lakse ka zajednickom cilju. <3 

Evo ja skoro dvije god u braku i jos nemam djece a imam dosta godina.

Ja cu da forsiram muza da svaki dan budemo aktivni i sve to svaki mjesec a picu kapi virka i toliko od mene. Evo pijem i trecu kutiju prenatalnih tableta... :baby:

lex, doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, nova sam. Zelim da podelim svoje iskustvo zenama koje imaju problem da zatrudne.Ovako, godinama nisam mogla imati dece. Kad sam pocela sa analizama, posle HSG, ginekolog mi je rekao da imam oba zapusena jajovoda i da mogu samo VTO. To je svaki doktor potvrdio. Ja se vec pripremila za VTO, i meni meca kasni. Uradim test, kad pozitivan. Doktor sumnja na vanmatericnu. Juce obavim pregled, kad prava trudnoca, oko 3 nedelje. Kaze da sam medicinsko cudo. Zene, ne odustajte.

ja sad vidjeh post, kuckam preko telefona pa mi je nepregledno,... DOBRODOŠLA I SREĆNO <3

i mnogo ti hvala sto si ovo podijelila s nama... jednostavno postoji Bozija promisao. Znate onu, covjek planira a Bog se smije... :angel:

doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti cim nisi jos dobila,  smrdi tu nesto. Znaci zaboravio na svađu. Sve ti je oprosteno:D

ne Tiaa još nisam dobila, braonkasto samo nešto. Pa nije bas oprošteno prebaci mi povremeno da sam preterala sliv ovo je nešto sto mnogo priželjkuje pa se ne ljuti više :P

a ja samo trčim u kupatilo da vidim da li sam dobila

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Daca33 dobrodosla i havala za podeljeno iskustvo ,cestitam na trudnoci ,ima Boga , bas kao sto bebicica kaze .. nek ti je sa srecom,da je lako izneses do kraja i da uzivas .. ^_^

@Bebicica probaj sa cajem macina trava , efikasniji je od kapi i mozes da pijes tri solje dnevno ,meni je pomogao prva dva puta kada sam ostala trudna ... nece ti skoditi ipak je to samo caj ,mozes ga piti svim danima osim kad dobijes i kad saznas da si trudna :babymommy:

@lex draga nemoj da nas ostavljas ,to sto ti se cini da ces da dobijes ne znaci da treba da odes kad smo se sve zblizile i najveca smo podrska jedne drugoj ..lakse je kada zajedno prolazimo kroz cekanje ,tesimo se i ostalo ... 

@Jeka94 aj ti sutra ponovi test ,ujutru rano sa prvim jutarnjim urinom ,ja mislim da si ti trudna  pa da nas obradujes ^_^

@tiaa sta je sa tobom ,jesi se bacila u akciju ?

@December vala  stvarno svaka ti cast na strpljenju .. ja bi ga uradila odma  da sam na tvom mestu ... kako stojis sa bazalnom? :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Daca33 dobrodosla i havala za podeljeno iskustvo ,cestitam na trudnoci ,ima Boga , bas kao sto bebicica kaze .. nek ti je sa srecom,da je lako izneses do kraja i da uzivas .. ^_^

@Bebicica probaj sa cajem macina trava , efikasniji je od kapi i mozes da pijes tri solje dnevno ,meni je pomogao prva dva puta kada sam ostala trudna ... nece ti skoditi ipak je to samo caj ,mozes ga piti svim danima osim kad dobijes i kad saznas da si trudna :babymommy:

@lex draga nemoj da nas ostavljas ,to sto ti se cini da ces da dobijes ne znaci da treba da odes kad smo se sve zblizile i najveca smo podrska jedne drugoj ..lakse je kada zajedno prolazimo kroz cekanje ,tesimo se i ostalo ... 

@Jeka94 aj ti sutra ponovi test ,ujutru rano sa prvim jutarnjim urinom ,ja mislim da si ti trudna  pa da nas obradujes ^_^

@tiaa sta je sa tobom ,jesi se bacila u akciju ?

@December vala  stvarno svaka ti cast na strpljenju .. ja bi ga uradila odma  da sam na tvom mestu ... kako stojis sa bazalnom? :baby:

promenili su mi smenu na poslu moraću da radim od 07-19h tako da mislim da necu biti u prilici da uradim sutra test :mellow:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

promenili su mi smenu na poslu moraću da radim od 07-19h tako da mislim da necu biti u prilici da uradim sutra test :mellow:

e jbg .. ma uradi kad stignes ,ako si trudna pokazzace svakako^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e jbg .. ma uradi kad stignes ,ako si trudna pokazzace svakako^_^

čim budem u prilici uradiću, ako ne dobijem pre toga

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

doda, pila sam taj caj i nije mi pomogao. Hvala u svakom slucaju. <3 :)

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.