Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

sta je to menstrualna casica ?

Pojma nemam nisam cula.za to:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukucaj na gugl. Silikonska casica koja se stavlja dole dok ide meca. Dosta se ustedi sa njom. Nema vise tampona i ulozaka. Samo praznis operes i stavis ponovo i kuva se u vodu. Citala sam komentare devojaka koje su koristile. Možes normalno da treniras, takođe i na plivanje.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

bila sam nestrpljiva i uradila test, rezultat je jako čudan, ova druga linija kao da je jako daleko. 

U medjuvremenu na donjem vesu mi se pojavio braonkasti sekret i posle malo krvi. Izgleda da sam ipak dobila .,.

BB72C8C4-2B50-4586-B7AE-62F8F27D3730.jpeg

tiaa i Bebicica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti si trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kažu kada je druga crta bleda da je to rana trudnoca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ova linija je skroz levo na samoj ivici 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Videces do kraja dana da li je to prava mens. Ili ne. Ne znam zasto je linija skroz levo

Izmenjeno od strane tiaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

mozda se nije jos pomerila na mesto gde treba da stoji sacekaj jos malo da vidis sta ce da se desi ,ja mislim da si trudna iako je ta crtica cak tu ... mozda da ponovis test mzda je neispravan ,ili nesto ,mada menito lici da si trudna .. ne znam sta kazu druge zene neka i one pogledaju sliku ... ja sam radila taj test traku sa sinom i jasno su se videle dve crte mozda siprrano slikala.. koliko si ugo cekala da se to odreaguje?jer ja kad sam radila proli mesec test nista nije pokazalo uopste kao drugu crticu to je znacilo da nisam trudna ,bas nista ,samo jedna crta debela kontrolna crtica a ova druga nista ni najmanje .. zato ti kazem ipak se pojavila neka crtica mozda nisi lepo uradila test ,ja bih ga ponoila nije taj test skup ja sam ga platila ovde u kraljevu sto i nesto dinara 

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekala sam par minuta , i dalje ta druga crtica stoji, ali skroz uz ivicu. 

Jedino sto mi nije jasno je ovo blago krvarenje jer ja kad dobijem to obično  odmah krene da ide.... 

 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mislim da si trudna, SRECNOOOOO :angel::wub::babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih ponovila test za svaki slucaj da znas na cemu si ,ako pokazuje trudnocu ,da odma zakazes kod dr pregled a se ustanovi zasto krvari ,jer ne valja da krvaris u prvom trimestru ako si trudna.. to je moje misljenje .. 

Bebicica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekala sam par minuta , i dalje ta druga crtica stoji, ali skroz uz ivicu. 

Jedino sto mi nije jasno je ovo blago krvarenje jer ja kad dobijem to obično  odmah krene da ide.... 

 

Kupi novi test, ovaj nije u redu.

miliccam, December i Bebicica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel koja od vas koristila maybe baby test i koja mu je cijena? 

December voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odnesi u apoteku ovaj test i pokaži da nije ispravan, zameniće ti novi bez doplate. 

Ja nemam pojma kad ću test, bazalna i dalje stoji isto, samo sam pospana a noću se vrtim, loše spavam. Ako kupim danas možda probam i sutra da uradim, ako ne onda četvrtak ili petak. 

Bebicica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto ja nikome ne mogu da lajkuje post kaze da moze samo 30 puta dnevno da se da lajk ja ako sam lajkovala toliko ubi me :huh:

Bebicica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam koristila maybe baby a ni menstrualnu čašicu, nešto mi ne deluje privlačno, nemam pojma. :huh: 

 

Bebicica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih ponovila test za svaki slucaj da znas na cemu si ,ako pokazuje trudnocu ,da odma zakazes kod dr pregled a se ustanovi zasto krvari ,jer ne valja da krvaris u prvom trimestru ako si trudna.. to je moje misljenje .. 

krvarenje je braon i sada ga uopšte nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci trudna siiii:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci trudna siiii:D

pa ne znam, ne znam da li smem da poverujem u to, sačekaću danas da vidim hoće li poceti menstruacija, trčim u kupatilo na 15 min da proverim. 

Pa ako ne dobijem danas preduzimam dalje korake, a ako dobijem onda :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ne znam, ne znam da li smem da poverujem u to, sačekaću danas da vidim hoće li poceti menstruacija, trčim u kupatilo na 15 min da proverim. 

Pa ako ne dobijem danas preduzimam dalje korake, a ako dobijem onda :(

Podji do apoteke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukucaj na gugl. Silikonska casica koja se stavlja dole dok ide meca. Dosta se ustedi sa njom. Nema vise tampona i ulozaka. Samo praznis operes i stavis ponovo i kuva se u vodu. Citala sam komentare devojaka koje su koristile. Možes normalno da treniras, takođe i na plivanje.

Hvala Tiaa, ja koristim uloske.kada dobijem. a ove za svaki dan ne.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeka94 lici mi na trudnocu, ali je predaleko ta druga crtica, nisam tako vidjala dosad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Drage moje, sto se tice mene ovo je menstruacija....da nazalost vidim vec mi ide sve vise. Nije odliv ali bice bolucka me stomak, kuvam caj da ublazim malo ovo boluckanje. Nista od mene i druzenja sa vama u skorije vreme:(.. Ja vise necu pisati nista ali cu vas citati i dalje, ako bude nekog pitanja odgovoricu ako znam. Moram da ostanem jos uz vas da vidim kako vama teku planovi, i zelim sto pre da vidim testove drugarice moje:wub::wub:.. Ja cu se prikljuciti tek posle N.g jako mi je zao i jako sam tuzna sto nismo uspeli i bas sam lose i bezveze...jos jednom ZELIM VAM SRECU SVIMA DA OSTVARITE ONO ZA STA STE NA OVOM FORUMU:babymommy::babymommy::babymommy::babymommy::babymommy:

Bebicica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I Drage moje, sto se tice mene ovo je menstruacija....da nazalost vidim vec mi ide sve vise. Nije odliv ali bice bolucka me stomak, kuvam caj da ublazim malo ovo boluckanje. Nista od mene i druzenja sa vama u skorije vreme:(.. Ja vise necu pisati nista ali cu vas citati i dalje, ako bude nekog pitanja odgovoricu ako znam. Moram da ostanem jos uz vas da vidim kako vama teku planovi, i zelim sto pre da vidim testove drugarice moje:wub::wub:.. Ja cu se prikljuciti tek posle N.g jako mi je zao i jako sam tuzna sto nismo uspeli i bas sam lose i bezveze...jos jednom ZELIM VAM SRECU SVIMA DA OSTVARITE ONO ZA STA STE NA OVOM FORUMU:babymommy::babymommy::babymommy::babymommy::babymommy:

hvala ti draga ,i glavu gore cim ti porodje vestica odma pocni sa cajem ocajnica ili virak ili valerijana sve su ti to cajevi u grupi macina trava imas u bio sopu sve... pa do nove godine pij mozes po dve tri solje dnevno .. on ce da ti procisti lepo jajovode i kad dodje muz docekas ga kako treba .. i onda nam napises evo ih dve crtice cim je mm doso ... draga ni ja se nicemu ne nadam va mesec iskreno jer nismo imali odnose svih dana plodnih ,jesmo za ovulaciju ali nikad se ne zna ,ako sam ubola ubola sam ... da ti iskreno kazem druzicemo se ja i ti za ng zajedno ja nijedno dete ne mogu da napravim pre 4 meseca pokusavanja a to mu dodje do NG.. tako da znas tu sam uz tebe ,ako sad vidim ovaj mesec dve II to ce biti prav cudo ... :wub::babymommy:

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti draga ,i glavu gore cim ti porodje vestica odma pocni sa cajem ocajnica ili virak ili valerijana sve su ti to cajevi u grupi macina trava imas u bio sopu sve... pa do nove godine pij mozes po dve tri solje dnevno .. on ce da ti procisti lepo jajovode i kad dodje muz docekas ga kako treba .. i onda nam napises evo ih dve crtice cim je mm doso ... draga ni ja se nicemu ne nadam va mesec iskreno jer nismo imali odnose svih dana plodnih ,jesmo za ovulaciju ali nikad se ne zna ,ako sam ubola ubola sam ... da ti iskreno kazem druzicemo se ja i ti za ng zajedno ja nijedno dete ne mogu da napravim pre 4 meseca pokusavanja a to mu dodje do NG.. tako da znas tu sam uz tebe ,ako sad vidim ovaj mesec dve II to ce biti prav cudo ... :wub::babymommy:

Hvala ti draga na lepim recima i dobrim zeljama. To je ono sto me i pokrece jos ima dobrih ljudi. I ja takodje po 3 4 meseca cekam da ubodem...daj ako bude Nova godina novi list. :babymommy::babymommy:

doda i Daca33 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.