Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

zdravo zene evoi mene , nemam nikakve simptoe osim sto mi je muka od ovog brufena zbog bolova . ja se iskreno ne ndam nicemu ovaj mesec em zbog brufena koji pijem em sto nismo imali odnos svih plodnih dana ,jesmo danas na ovulaciju koji je i glavni dan ali videcmo ,sta bude bude... imamo fore i veceras i sutra .. posle prestaju plodni dani .. i sta smo uradili uradili smo ... bazalnu sam merila mada nema svrhe da je merim zbog brufena ,inace je kad je izmerim 36.6, mozda bi bila i veca da ne pijem brufen koji skida temp..

kako ste mi vi zenice ima li nekih promena kod vas ? nadam se vasim crticama vise nego svojim... 

@December draga bas mi je drago zbog tvoje temp sto ne pada ,nadam se da nece pasti .. nadam se od srca tvojim dvema crticama.. debelim II :wub:

@lex draga smo opusteno ,nikad se ne zna sta moze da se desi do datuma.. nadam se da nece vestica da sleti ,da vidis dve II

@tiaa kako si ti ,sta ima kod tebe ? nema te .. 

@miliccam znas da su simptomi pms-a  i trudnoce slicni ,mozda si pomesala ,ja se nadam da gresis da je pms ,i nadam se da ces umesto mece da vidis II:baby:

@Jeka94 sta je sa tobom ,kako sa deckom,neki simptom nov ?

ja ko sudija ,sto bi rekla moja kuma ,nema te danima i onda kad krenes sa pitanjima ne stignem da ti odgovorim na sva koliko ih postavis u minutu . :lol:

 

sa deckom zategnuto.

Betu sam radila pre 5 dana, a treba da dobijem 26.09. ali nemam ni jedan simptom PMS-a ... bas ne znam šta da misliiim :( Da li sam poranila sa vadjenjem krvi, ali svakako je mnogo nizak rezultat ...

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma. Sa sinom sa isto tako odmah ostala trudna. Sa cerkom sam tek 4ti mesec ostala i sad opet odmah. Nisam se opterecivala time. Hvala jos jednom svima. Pa drzim fige da se sto pre druzimo.... 

lex, Bebicica, doda i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma. Sa sinom sa isto tako odmah ostala trudna. Sa cerkom sam tek 4ti mesec ostala i sad opet odmah. Nisam se opterecivala time. Hvala jos jednom svima. Pa drzim fige da se sto pre druzimo.... 

MimiAle svaka cast. to je to! znaci ovo je melem za oci i dusu. Jako se obradujem kad cujem ovakve rezultate bez mnogo muke.:wub:

doda, miliccam, Bebicica i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje da vam ispricam nesto. Imala sam goste sad odose, odem ja da promenim krpicu (da izvinete, mnogo curim 24h ceo zivot tako, koristim od decije pelenice isecene krpice, lepo odkuvane i ispeglane) ulosci nikako a i nemam para za to i neugodno mi. Dakle na krpicu mi rozikasto, rekoh neka mozda mi se cini, prodje pola sata ja odem u wc da pisss..kad malo vise roze, dakle krv ali jako bleeedo.. ne bi trebalo da dobijem previse je rano jos 9dana do M..nikad mi nije ranila pogotovo ovoliko..kasnila dva tri dana Da, ali poranila nikad..Znacu tek ujutru dal je menstruacija ili ne...sta li je:huh:

doda, miliccam i Bebicica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje da vam ispricam nesto. Imala sam goste sad odose, odem ja da promenim krpicu (da izvinete, mnogo curim 24h ceo zivot tako, koristim od decije pelenice isecene krpice, lepo odkuvane i ispeglane) ulosci nikako a i nemam para za to i neugodno mi. Dakle na krpicu mi rozikasto, rekoh neka mozda mi se cini, prodje pola sata ja odem u wc da pisss..kad malo vise roze, dakle krv ali jako bleeedo.. ne bi trebalo da dobijem previse je rano jos 9dana do M..nikad mi nije ranila pogotovo ovoliko..kasnila dva tri dana Da, ali poranila nikad..Znacu tek ujutru dal je menstruacija ili ne...sta li je:huh:

lex, imaš li i dalje krvarenje? 

Bebicica i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje da vam ispricam nesto. Imala sam goste sad odose, odem ja da promenim krpicu (da izvinete, mnogo curim 24h ceo zivot tako, koristim od decije pelenice isecene krpice, lepo odkuvane i ispeglane) ulosci nikako a i nemam para za to i neugodno mi. Dakle na krpicu mi rozikasto, rekoh neka mozda mi se cini, prodje pola sata ja odem u wc da pisss..kad malo vise roze, dakle krv ali jako bleeedo.. ne bi trebalo da dobijem previse je rano jos 9dana do M..nikad mi nije ranila pogotovo ovoliko..kasnila dva tri dana Da, ali poranila nikad..Znacu tek ujutru dal je menstruacija ili ne...sta li je:huh:

lex zenska sta se desava , jel ima jos ... to moze da bude usadjivanje ploda ,ono moze da se desi tada ili neposredno pred mecu tj na dan kad bi inace dobila pa pomesas .. ono moze da traje dan a moze da bude tako dva tri dana ,zavisi od zene.. ja se nadam da je ovo sto pisem , bas bih volela da i ti odes u trimestre , da nas mimiale sve povuce sa sobom :wub:

miliccam, Bebicica i MimiAle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex, imaš li i dalje krvarenje? 

Imam jeko malo vise nego juce ali ne izgleda kao menstruacija...hocu reci nije obilna..ali poceo je stomak evo da me muci verovatno ce to biti neka raaanaaa menstruacija :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jeko malo vise nego juce ali ne izgleda kao menstruacija...hocu reci nije obilna..ali poceo je stomak evo da me muci verovatno ce to biti neka raaanaaa menstruacija :mellow:

lex ja se nadam da si trudna ...

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex zenska sta se desava , jel ima jos ... to moze da bude usadjivanje ploda ,ono moze da se desi tada ili neposredno pred mecu tj na dan kad bi inace dobila pa pomesas .. ono moze da traje dan a moze da bude tako dva tri dana ,zavisi od zene.. ja se nadam da je ovo sto pisem , bas bih volela da i ti odes u trimestre , da nas mimiale sve povuce sa sobom :wub:

Ima Doda onako ne previse da kazem mnogo ali ima kad se obrisem..sluzavo rozikasto. poce stomak jutros da me muci verovatno cu dobiti nista drugo. A od muke jutris hocu da crknem uopste nisam dobro. praticu danas stanje. hvala ti puno na zeljama takodje zelim da na tebe predju sve tvoje zelje i da i ti uspes kao sve mi pvde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima Doda onako ne previse da kazem mnogo ali ima kad se obrisem..sluzavo rozikasto. poce stomak jutros da me muci verovatno cu dobiti nista drugo. A od muke jutris hocu da crknem uopste nisam dobro. praticu danas stanje. hvala ti puno na zeljama takodje zelim da na tebe predju sve tvoje zelje i da i ti uspes kao sve mi pvde

draga kako mi opisujes to meni najvise deluje na usadjivanje ,najvise na to me podseca ... sluzavo,rozikasto ,samo kad se obrises jedino mi na to lici ,meni ne lici na menstruaciju ni malo 

Bebicica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa deckom zategnuto.

Betu sam radila pre 5 dana, a treba da dobijem 26.09. ali nemam ni jedan simptom PMS-a ... bas ne znam šta da misliiim :( Da li sam poranila sa vadjenjem krvi, ali svakako je mnogo nizak rezultat ...

Ako ne dobiješ radi beta hcg ponovo ili makar test. Ja mislim da si poranila sa vađenjem krvi pre nekoliko dana. 

Imam jeko malo vise nego juce ali ne izgleda kao menstruacija...hocu reci nije obilna..ali poceo je stomak evo da me muci verovatno ce to biti neka raaanaaa menstruacija :mellow:

jooj lex, sve mi je bilo tako prošlog meseca, dobila 5 dana ranije. Ja ti želim da to ipak nije rana menstruacija već usadjivanje ploda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex sranje, tako se i meni dešava, ili jako porani ili kasni, proveri kod ginekologa ako je sve u redu onda moraš da se opustiš, psiha radi čuda :( Al opet videćeš za par dana, možda zaista stane i bude trudnoća. Samo moraš da ohladiš glavu jer ćeš izludeti.

 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Decembar, kada radiš test? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miliccam, i ja mislim da sam poranila,  a možda se samo uzalud nadam..... prošlog meseca sam dobila 26. tako da sutra treba da očekujem...  i dalje mi je povremeno muka, imam gorušicu i nemam apetit, ponekad me preseče donji deo stomaka... Jako sam nestrpljiva a ne želim da se razocaram. 

Lex, ukoliko ne postane obilno to bi mogao da bude dobar znak

MimiAle, čestitam :baby:

miliccam i MimiAle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex sranje, tako se i meni dešava, ili jako porani ili kasni, proveri kod ginekologa ako je sve u redu onda moraš da se opustiš, psiha radi čuda :( Al opet videćeš za par dana, možda zaista stane i bude trudnoća. Samo moraš da ohladiš glavu jer ćeš izludeti.

 

Ma necu da se nadam uopste, sve mi je kao menstr samo ato nisam, ono sto mi smeta je vec 9dana ranije a to nikad tako nije bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ne dobiješ radi beta hcg ponovo ili makar test. Ja mislim da si poranila sa vađenjem krvi pre nekoliko dana. 

jooj lex, sve mi je bilo tako prošlog meseca, dobila 5 dana ranije. Ja ti želim da to ipak nije rana menstruacija već usadjivanje ploda. 

ne nadam se previse draga, imala sam jedan stres juce jak.. tako da verujem da je on kriv za ovo uranjeno krvarenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga kako mi opisujes to meni najvise deluje na usadjivanje ,najvise na to me podseca ... sluzavo,rozikasto ,samo kad se obrises jedino mi na to lici ,meni ne lici na menstruaciju ni malo 

Buni me sto juce nisam imala.nikakav simptom za dobijanje bas nista osim tog sinoc blaagog krvarenja, jutros malo vise...ali i poceo stomak da me tupo boli sve ukazuje na M. stres cini cuda verovatno je on kriv. danas je kljucno da krene obilno i resim se nedoumica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Lex ne brini, ne razlišljaj previše na loše stvari. Veceras ili sutra ćeš videti šta je tačno. Ako dodje meca, kupi macin čaj koristi ga do nove godine( kako je preporučeno) i taman sačekaš muža spremna. Ja sam u blagoj depresiji kada mi dođe veštica, ali bukvlano. Ali kasnije razmišljam šta dalje. A što se tiče uložaka, pogledaj šta o menstralnoj čašici. Kupiš jednu koja traje 10 godina i ne brineš. Ja sam razmišljala da je uzmem, ali se jos uvek dvoumim. Da li neka koristi to čudo?

Izmenjeno od strane tiaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa macin caj je ustvari ocajnica koju sam ti ja rekla ,samo nemoj da ti zbune svekrvu kad bude kupovala macin caj je naziv z valerijana i ocajnicu a to su dva caja , oba ih zovu macina trava ... ocajnica je bolja za plodnost od valerijane tako su bar meni rekli jos odavno jer ja te cajeve pijem vec 4 godine ,pre obe trudnoce 

Jeka94 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj žene, mene juce uhvatio stomacni virus, sa svim propratnim efektima i mrtva sam sada, sve me živo boli. Išla kod dr on mi dao neke lekove koji su ok kada dojis ali u apoteci me pitali da li sam trudna. Ja reko' nisam, a posmislih mozda jesam. :D I sada ne znam da li da ih pijem. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj žene, mene juce uhvatio stomacni virus, sa svim propratnim efektima i mrtva sam sada, sve me živo boli. Išla kod dr on mi dao neke lekove koji su ok kada dojis ali u apoteci me pitali da li sam trudna. Ja reko' nisam, a posmislih mozda jesam. :D I sada ne znam da li da ih pijem. 

tako je bilo i meni kada me je uhvatio onaj virus kada sam imala temp 40 daju mi neke antibiotike da pijem a ja ne zanm dal sam trudna ,ja na srecu nisam bila trudna posto sam morala da ihh pijem jer mi je bilo bas bas bas mnogo lose .. a jel imas dijareju ili zatvor,kakve tegbe imas?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex ne brini, ne razlišljaj previše na loše stvari. Veceras ili sutra ćeš videti šta je tačno. Ako dodje meca, kupi macin čaj koristi ga do nove godine( kako je preporučeno) i taman sačekaš muža spremna. Ja sam u blagoj depresiji kada mi dođe veštica, ali bukvlano. Ali kasnije razmišljam šta dalje. A što se tiče uložaka, pogledaj šta o menstralnoj čašici. Kupiš jednu koja traje 10 godina i ne brineš. Ja sam razmišljala da je uzmem, ali se jos uvek dvoumim. Da li neka koristi to čudo?

Da Tiaa poslusacu te,posle ove M cu otici svakako mi je vreme za kontrole briseva papa i uz to sto ide. I pocecu to da pijem pa do decembra daj ako dovedem sve u red. Ne znam za tu casicu brrrr ne bih to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da Tiaa poslusacu te,posle ove M cu otici svakako mi je vreme za kontrole briseva papa i uz to sto ide. I pocecu to da pijem pa do decembra daj ako dovedem sve u red. Ne znam za tu casicu brrrr ne bih to

sta je to menstrualna casica ?

Izmenjeno od strane doda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.