Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

ja jutros opet nissm merila bazalnu jer sam otisla rano kod zubara zbog rane ,sad moram da pijem cefaleksin i brufen.. uzas morao je ranu da mi probusi bila je dosta sva pa me je bolela i da mi stavi lek ... popi***cu vise od ovg zuba .. ne mogu ni da se opustim ko covek od bolova .. sad mi ne vredi nii da merim i ispirala sam ranu i i svasta nesto.. ja cu veceras i sutra i prekosutra da se bacim na poso iako sam pod stresom od zuba i bolovima pa ako se desi desilo se ako ne bice bolje iduci mesec kad sve prodje .. sta cu ,moralo je ovako..

@Jeka94 kako je stanje kod tebe ,jesi izgladila odnose sa deckom?

pa ide na bolje, ali bas sam zabrljala 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Bebicica jesi ponovila test ?

Zdravooo, jesam ponovila sam test i negativan je, radila sam ga u cetvrtak ujutru. 

Ne znam samo zasto mi jos uvijek kasni, kad dobijam na 27,28 dana... danas mi je 34 dan od zadnje mens. 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Bebicica  hmmm da nije neki poremecaj hormona ? a da uradis betu ? ipak je to najtacnije ..:huh:

Izmenjeno od strane doda
Bebicica i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeka94 samo polako dzim fige da izgladite odnos i da krenete u nove pobede

lex i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Bebicica  hmmm da nije neki poremecaj hormona ? a da uradis betu ? ipak je to najtacnije ..:huh:

Ne vjerujem da je, jer su mi hormoni u balansu. Beta je najtacnija al ne mogu da je uradim u ovom gradu. Hvala. :)

Izmenjeno od strane Bebicica
lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne vjerujem da je, jer su mi hormoni u balansu. Beta je najtacnija al ne mogu da je uradim u ovom gradu. Hvala. :)

 da li imas neke simptome koji su ti neuobicajeni? 

Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebicice posalji nam sliku tog testa

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro. Evo krenulo je da mi ide. 35 dan. Kasnilo je cijelih 7 dana. Uglavnom nema trudnoce. Idemo dalje... :)

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro. Evo krenulo je da mi ide. 35 dan. Kasnilo je cijelih 7 dana. Uglavnom nema trudnoce. Idemo dalje... :)

Idemo dalje Bebicice, samo napred! Bice beba BICE!!:babymommy:

Bebicica, miliccam, Jeka94 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste drage zenice, ja evo ustala lep dan suncan..da se spremim i odo kod komsinice na kafu. Pocese meni pms (valjda)  tup bol  u stomaku kao da cu dobiti a imam jos 10 dana..

Jeka94 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro. Evo krenulo je da mi ide. 35 dan. Kasnilo je cijelih 7 dana. Uglavnom nema trudnoce. Idemo dalje... :)

nista kad prestane u nove pobede ... :babymommy:

lex, Bebicica i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

e zenice ,moze li neka koja se   to razume da mi pojasni .. 

@December znam da se ti razumes ,ti si mi rekla . ovako rekla si mi da se bazalna meri uutru pre svega ,ok, a sad da pitam nesto jer sam zbunjena .. da li je uopste merodavno da se meri bazana ujutru tipa ja sam malopre izmerila pre icega bila 36.6, ali ja zbog bolova pijem brufen ,zbog zuba ,i to sam ustala jutros oko pola 6-6 da popijem ,dal to ima neke veze sa temp.. ipak brufen skida temp ,mozda nece ni da mi pokaze koliko je temperatura tacnop osto ga pijem ..sta mislite zene?dal uopste da merim ujutru bazalnu kad pijem brufen 

Izmenjeno od strane doda
Jeka94 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zenice ,moze li neka koja se   to razume da mi pojasni .. 

@December znam da se ti razumes ,ti si mi rekla . ovako rekla si mi da se bazalna meri uutru pre svega ,ok, a sad da pitam nesto jer sam zbunjena .. da li je uopste merodavno da se meri bazana ujutru tipa ja sam malopre izmerila pre icega bila 36.6, ali ja zbog bolova pijem brufen ,zbog zuba ,i to sam ustala jutros oko pola 6-6 da popijem ,dal to ima neke veze sa temp.. ipak brufen skida temp ,mozda nece ni da mi pokaze koliko je temperatura tacnop osto ga pijem ..sta mislite zene?dal uopste da merim ujutru bazalnu kad pijem brufen 

Nisam December ali da odgodgovorim. Nema svrhe da meris temp.prvo jer je brufen lek koji spusta tt a takodje si relativno nedavno ustajala (tad kad ides da ga popijes) pa bi najbolje bilo pre tog ustajanja da meris osim ukoliko ti se to ne razlikuje mnogo vremenski u odnosu na uobicajeno vreme merenja, onda batali tih par dana opusti se jer stvarno je uzaludno mereti.

lex, December, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Zone* hvala na savetu , nema veze sto nisi december ja sam inace pitala bilo ko da mi kaze ko se razume u to ,nego sam nagovestila da mi je december to pomenula da se razume u to pa sam je pitala da pojasni .. znaci nije mi merodavno da erim temp zbog brufena ,na to sam i ja pomumnjala zato sam i pitala ,jer mi je logicno brufen spusta temp pa kako ce onda da mi bude tacno merenje kad pijem lek za spustanje.. nista opusticu se ovih dana jos danas i sutra i prekosutra su mi podni dani ako ubodem ubola sam .. mislis da brufen ne moze da skodi kod pravljenja bebe ?

meni je ovulacija sutra, mada meni temp nikad nije36.6 uvek oko 36.1 36.2,jedino kad sam bolesna ili nesto ode preko 36.5... mada ni a prve dve bebe nisam merila bazlnu ne znam sto me je sad to spopalo 

Izmenjeno od strane doda
miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro cekalice, 

Ja sam trenutno bez simptoma 8,9 dpo, za nekih 7-10 dana bi trebalo da (ne)dobijem. BT na kraju necu ni meriti, kada nisam ni do sada da me ne zbunjuje bzvz i ne daje lažnu nadu. Za nekih 5 dana planiram da radim test, ukoliko u medjuvremenu ne počne pms. 

Bebicica, December, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene bas tupo boli stomak donji, bas sam lose kao da cu dobiti uhhh....bas bas kao pred M. imam j10dana do M...bubuljice me dopravise nekih 5 6 dana kako se pojavljuju 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma neces lex ,niko neceda dobije ovaj mesec ... mozda si se istripovala nesto ,umislila jer se bojis da ces dobiti..opusti se ,nemoj da mislis o tome ,misli na nesto lepo ,gledaj serije po ceo dan da ti skrene misli,jakad uzmem da radim nesto ,da cistim,perem ,peglam, kuvam ,setam,gledam serije ili filmove ja ne mislim o tome ... veruj mi deluje ,skuvaj neki caj od nane ili kamilicu on smiruje 

lex, December, Bebicica i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj lex , tako je meni bilo prošlog meseca, pojačan apetit, tup bol i bubuljice, tačno sam znala da ću dobiti i da necu ni dočekati test. Ali kao što kaže doda, možda si umislila , ako mogu da se umisle simptomi trudnoće mogu vala i simptomi pms-a. Imas jos vremena, misli pozitivno. 

doda, lex i Bebicica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex i mene nešto boli donji stomak ali ne kao pred m. nego kao upala, i to kad stojim dugo na nogama... 

Sinoć me je probudilo zujanje u ušima i žeđ, srećom pa imam uvek flašicu uz glavu kad je ćerka žedna. Posle nikako nisam mogla zaspati i kad sam konačno zaspala, već je svanulo i probudila me je glad i opet zujanje u ušima. Nizak pritisak. 

Ja upisujem sve što mi se dešava da posle poredimo ako ne bude ništa od crtica da takve stvari mogu da se dešavaju i ako nema trudnoće ili suprotno. 

Da, bazalna mi je i dalje 36.9 što je zaista visoko za moj ciklus, možda virak čaj radi nešto, ja bi radila test već u četvrtak, to bi bilo već 11 dan posle ovulacije, pa šta bude. U prethodnim trudnoćama mi je pokazalo već 4 dana pre kašnjenja, doduše slaba crtica ali je bilo. 

doda, Jeka94, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima :angel: sve u svoje vrijeme, bice kad Bog odluci. :babycrib:

 

Drzim fige svima nama koji cekamo nase bebiće. :wub:

miliccam, lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj lex , tako je meni bilo prošlog meseca, pojačan apetit, tup bol i bubuljice, tačno sam znala da ću dobiti i da necu ni dočekati test. Ali kao što kaže doda, možda si umislila , ako mogu da se umisle simptomi trudnoće mogu vala i simptomi pms-a. Imas jos vremena, misli pozitivno. 

Ne ne nemam ja nikakve simptome trudnoce, cak naprotiv imam sve simpt pms, bas bzvz..prerano mi ovo da me boli tupo ali to samo danas sada vise ne..sekret mi bas ide kao i uvek u ovo vreme pred menstr..dakle nema teorije da ce biti nesto bas bas sam ubedjena da nema nista:( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

ma neces lex ,niko neceda dobije ovaj mesec ... mozda si se istripovala nesto ,umislila jer se bojis da ces dobiti..opusti se ,nemoj da mislis o tome ,misli na nesto lepo ,gledaj serije po ceo dan da ti skrene misli,jakad uzmem da radim nesto ,da cistim,perem ,peglam, kuvam ,setam,gledam serije ili filmove ja ne mislim o tome ... veruj mi deluje ,skuvaj neki caj od nane ili kamilicu

ehh Doda ja sam bas opustena jer ne osecam bas nista neobicno, prosli mesec sam.svasta nesto osecala sada ne. Naisao mi je neki raspored dana na koji nisam racunala pa sam bas zauzeta oko nekih stvari svaki dan neka trka frka i ni ne mislim to. dok danas nisam mogla da iskuliram ovaj tup bol jer sam ga bas osecala... neka bude sta ce biti i ja cu kao @December da radim tako test ranije... 

Izmenjeno od strane lex
doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex i mene nešto boli donji stomak ali ne kao pred m. nego kao upala, i to kad stojim dugo na nogama... 

Sinoć me je probudilo zujanje u ušima i žeđ, srećom pa imam uvek flašicu uz glavu kad je ćerka žedna. Posle nikako nisam mogla zaspati i kad sam konačno zaspala, već je svanulo i probudila me je glad i opet zujanje u ušima. Nizak pritisak. 

Ja upisujem sve što mi se dešava da posle poredimo ako ne bude ništa od crtica da takve stvari mogu da se dešavaju i ako nema trudnoće ili suprotno. 

Da, bazalna mi je i dalje 36.9 što je zaista visoko za moj ciklus, možda virak čaj radi nešto, ja bi radila test već u četvrtak, to bi bilo već 11 dan posle ovulacije, pa šta bude. U prethodnim trudnoćama mi je pokazalo već 4 dana pre kašnjenja, doduše slaba crtica ali je bilo. 

Verovatno ti je bio pritisak meni je danas bas tezak dan bio, pretoplo je bilo i neku promenu najavljuju pa ce biti to da nam utice nesto... (meni pun mesec smeta) i ja cu tako kao i ti da radim test kupicu onaj Viola dodju dva unutra i vec od 10ul (kako se to vec kaze) pokazuje pa cemo videti. jedan cu ranije jedan cu na dan dobijanja uraditi.. proslu trudnocu mi je test pokazao tacno na dan M, onako bleeedu crticu

doda i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i kod mene pms-a, bolovi od sinoć u punom jeku , dobijam sigurno samo je pitanje dana. I ovog meseca cu dobiti dosta ranije. Pa onda u nove pobede i još aktivnije ljubavisanje. :D 

@lex draga, nisi me razumela, nisam ja mislila da ti umišljas simptome trudnoce posto je prilično jasno da pričaš o pms-u već uopšteno, ako žene mogu da umisle jedno mogu i drugo. Ja sam makar 3 puta umislila da sam trudna, bila čak ubedjena. :D Pa kapiram mozda može i pms da se umisli i možda ti i ja nećemo dobiti sada. ;) 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i kod mene pms-a, bolovi od sinoć u punom jeku , dobijam sigurno samo je pitanje dana. I ovog meseca cu dobiti dosta ranije. Pa onda u nove pobede i još aktivnije ljubavisanje. :D 

@lex draga, nisi me razumela, nisam ja mislila da ti umišljas simptome trudnoce posto je prilično jasno da pričaš o pms-u već uopšteno, ako žene mogu da umisle jedno mogu i drugo. Ja sam makar 3 puta umislila da sam trudna, bila čak ubedjena. :D Pa kapiram mozda može i pms da se umisli i možda ti i ja nećemo dobiti sada. ;) 

izvini molim te:( bas sam blesava, rekoh mozda ja nisam bila lepo napisala pa ste me pogresno razumele.. izvini jos jednom.  Daj boze da ne dobijemo nijedna, bilo bi lepo da predjemo sa teme na temu i da se druzimo  jos duuuugooo:rolleyes:

miliccam, Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.