Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

@Bebicica jesi ponovila test ?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste zene? Dokle ste stigle sa ovim pravljenjem. Često ulazim i čitam vase komentare. Bas mi je drago što je ovo nas mali kutak ^_^

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja krecem veceras u akciju .. kako si ti ? jel prolazi vestica ? 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je drugi dan. Hodam po kuci kao pingvin. Za četri dana krecemo u akciju. Kupio mm test za ovulaciju, istu koju je Neon preporucila.Da lepo procitamo kako se pravilno koristi.  Gel nismo uspeli da nađemo danas, ali za par dana i njega kupujemo. Doda kakav je taj čaj? Gde se može kupiti? 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm jedno pitanjce cekalice... da li je neka utvrdila trudnocu preko temperature??? Ja sam sa cerkicom tako provalila da sam trudna e danas sam merila 36.2 a inace mi je normalna temp 35.3... sta mislite o tome???

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MimiAle koji ti je ono dan ciklusa? I ako si merila sad onda ništa ne govori. Bazalna je isključivo merena temperatura ujutru.

 

Ja jesam utvrdila u drugoj trudnoći a u trećoj se uopšte ne sećam iako sam merila. Mada u drugoj opet nisam bila sigurna iako je išla po obrazcu za trudnoću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke imam jedno pitanjce, evo me dosla kod tetke sedim i osecam bol kao menstruacija, i krci mi nesto dole neka creva kao pred dobijanje...? Ima li to neko znacenje? Bas imam osecaj kao da cu dobiti?:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm jedno pitanjce cekalice... da li je neka utvrdila trudnocu preko temperature??? Ja sam sa cerkicom tako provalila da sam trudna e danas sam merila 36.2 a inace mi je normalna temp 35.3... sta mislite o tome???

I ja sam jutris merila meni 36.3 a nisam pre merila tako da ne mogu nista iz toga da zakljucim...videcemo mericu od sada svako jutro.. i ti proveravaj svaki dan pa cemo pratiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa ovde u srbiji ima u bio sopu bilo kojem da se kupi,ako tamo ima bio shop ja nemam pojma samo sam jednom bila van zemlje i to u nemackoj u frankfurtu..onda pogledaj kod njih u bio shopu ili u apoteci ovde ima i u apoteci josif pancic ocajnica caj ... ja sam npr mojoj tetki ovde kupila i poslalaza nemacku ,po vozacu autobusa ,ako imas nekog ovde moze da ti kupi pa po nekom da ti posalje .. jako je dobar caj ,proguglaj malo o njemu videces dosta pozitivnih rzultata... 

@MimiAle ja nikad nisam pratila po temp bilo sta majke mi ,to mi cak ni na pamet nije tacno ,sad citam o tome da je to dobar znak ja to nikad nisam pratila ,strasno u kom ja veku zivim ... :lol:probj ujutru rano cim ustanes da izmeris ko sto december kaze pa ces znati .. ipak se ona razumeu to ja nemam pojma ,al cu da probam to ... hvala za predlog ^_^

@December jel to nsto mora specijalnoo,prazn stomak ,odma ujutru ni ne smem da piskim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex hvala ti punoo... dobro su sad ,bas ih je bio uhvatio virus haos ,sad s se osuli ko boginje da imaju ali to se njima uvek desava posle temp...e ja sam pocela da pijem macinu travu ,caj,za prociscenje jajovoda ,od njega se lakse ostaje trudna ,zove se i ocajnica drugacije ,neverovatno je grk ,bljak ali ako ce da pomogne ima da zmurim i pijem ..meca je prestala, od sutra se bacamo  akciju posto mi od 19 -tog krecu plodni dani pa da se pripremimo za plodne dane ,sutra trening:lol:.. nisi sama mi smo t ,jeste da ne mozemo da zamenimo muza ali smo tu da ti pravimo drustvo i da te tesimo ,a da znas da stvarno posoje zene koje jedva cekaju da isprate muzeve ,moja komsinica koja zivi ispod mene jedva cek da isprati muza na put ,on vozi kamion preko a ona navikla sama i cim on dodje ona kaze sve mi pokvari navike :lol:

meni je sl termin za ne dobijanje 8 oktobar ...

temperaturu jos nisam pocela da merim ali pocecu ,pocela sam i da pijem cink i selin i n pospesuje plodnost iako je dobar za imunitet i odrzavanje normalne funkcij rada stitne zlezde i hormona .. u svakom slucaju pocela sam da se kljukam svim i svacim ...

@December hvalaaaaa:babymommy: bice sve kako treba ,iskreno ,najiskrenije se nadam da cemo ovaj mesec sve u rvi trimestar ... :baby:

Doda ma imam ja vas ovde sve i tako se osecam prijatno uh zao mi je sto smo daleko...zelim ti uspeh u narednoj akciji da bude uspesna borba. A znam te slucajeve oko mene puno zena sto tako jedva cekaju hahaha eh pa mi smo cudne zene. sve smo Blizu sa datumima kad pocnemo da se bombardujemo simptomima i pozitivnim testovima:angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex ne mozes da dobijes vec si imala skoro ,mozda je usdjivanje ploda ,od njega oce  da boli stomak kao pred mecu ...meei temp ujutru i ja cu da znamo sta da radimo ... doduse ja tek veceras krecem u akciju 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuh Doda nadam se taaako se nadam da od ove tvoje recenice poskocih.  meri nema veze i ja sam danas to citala bas je to nacin da se odkrije, najraniji nacin. meri pa ces primetiti kako raste u slucaju trudnoce.ali od 21 dana ciklusa raste kako mi se cini da sam procitala ili 13 joooj moram opet na taj naslov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda ma imam ja vas ovde sve i tako se osecam prijatno uh zao mi je sto smo daleko...zelim ti uspeh u narednoj akciji da bude uspesna borba. A znam te slucajeve oko mene puno zena sto tako jedva cekaju hahaha eh pa mi smo cudne zene. sve smo Blizu sa datumima kad pocnemo da se bombardujemo simptomima i pozitivnim testovima:angel:

naravno zato nam i sluzi ovaj forum ,da se podrzavamo i tesimo i bombardujemo simptomima ... i testovima nadam se najiskrenije da cemo ovaj mesec bukvalno sve da se izbombardujemo sa pozitivnim testovima ... 

@lex=II

@tiaa=II

@December=II

@MimiAle=II

@Neon=II

@Bebicica=II

nisam valjda nekog zaboravila ,izvinite ako jesam javite odma cu da izmenim .. :baby::babymommy::angel:

 

Bebicica, lex i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

uuuh Doda nadam se taaako se nadam da od ove tvoje recenice poskocih.  meri nema veze i ja sam danas to citala bas je to nacin da se odkrije, najraniji nacin. meri pa ces primetiti kako raste u slucaju trudnoce.ali od 21 dana ciklusa raste kako mi se cini da sam procitala ili 13 joooj moram opet na taj naslov

sad cu i ja malo da proguglam o tome ... pa cu da znam ... ehh da smo blize malo nego nas deli 100 i vise km... :( 'i ja tebi zelim da ovaj mesec ugledas II i da nastavimo dalje zajedno ...

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenice bre meni ovo sa temp mnogo beki djavo komplikovano ja cu na staromodan nacin to ko do sad , ako izostane meca to je to ako ne izostane idemo dalje ... ne mogu da se majem sa temp sad citam o tome detajno kako i sta ,neki grafikoni ,mora u isto vreme ujutru da se meri ... ma idi begaj .. ja cu na ovaj jednostavniji nacin ... :lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znate ako zelite devojcicu pravite bebe napun mesec ,a decaka ako zelite onda na cetvrtinu meseca .. ako zelite devojcicu jedite slatkise ako ocete decaka onda slano ..:baby:

lex i Bebicica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej ne mora u isto vreme ujutru samo da je čim se probudiš, nije to na prazan stomak i to nego naprimer kad opereš zube temperatura u ustima više nije ista a meri se pod jezikom. Takođe i kad se napiješ vode ona spusti temperaturu pa rezultat merenja nije validan razumeš sad? Treba izmeriti pre bilo kakve aktivnosti jer onda se menja temperatura tela i ne možeš da vidiš pravu vrednost. Uopšte nije komplikovano a oper nije pod moranje, kome kako odgovara jer nekoga opterećuje a to svakako nije cilj.

Žene ja se toliko tripujem da nije normalno. Juče smo imali odnos i nisam ustajala do ujutru i na kraju danas nije ispala tečnost iz mene ili nisam primetila prilikom odlazka u wc, pa tripujem da nije sa mm problem da ima manjak semene tečnosti? Luda sam više i ako ipak ostanem trudna ovaj mesec proglašavam sebe čistom ludačom eto.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada se ulazi u pricu oko lecenja steriliteta itd uvek se prvo sumnja na muskarca :) i uvek se prvo radi provera spermograma.. inace zato se i kaze da je leto manje vise lose za pravljenje beba, zato sto toplota lose utice na spermice... ali nemoj zaboraviti da po ciklusu kod oba zdrava partnera verovatnost zaceca po ciklusu je samo 25 %.. tako da samo opusteno, doci ce sigurno, nemoj odmah misliti da uopste postoji problem... :) uzivajte u pravljenmju bebice i eto je ;)

December, doda, Bebicica i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno zato nam i sluzi ovaj forum ,da se podrzavamo i tesimo i bombardujemo simptomima ... i testovima nadam se najiskrenije da cemo ovaj mesec bukvalno sve da se izbombardujemo sa pozitivnim testovima ... 

@lex=II

@tiaa=II

@December=II

@MimiAle=II

@Neon=II

@Bebicica=II

nisam valjda nekog zaboravila ,izvinite ako jesam javite odma cu da izmenim .. :baby::babymommy::angel:

 

ti si tako divna sto si i mene stavila na spisak, ali ja sam ovde samo kao podrska sa mojim dugogodosnjim iskustvom :) ako mogu da pomognem... ja sam u 9 mesecu sa blizancima i u cetvrtak ujutru imam carski rez ..ja sam ovde da vas vucem za nosice da sto pre zatrudnite :)

December, lex, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada se ulazi u pricu oko lecenja steriliteta itd uvek se prvo sumnja na muskarca :) i uvek se prvo radi provera spermograma.. inace zato se i kaze da je leto manje vise lose za pravljenje beba, zato sto toplota lose utice na spermice... ali nemoj zaboraviti da po ciklusu kod oba zdrava partnera verovatnost zaceca po ciklusu je samo 25 %.. tako da samo opusteno, doci ce sigurno, nemoj odmah misliti da uopste postoji problem... :) uzivajte u pravljenmju bebice i eto je ;)

To sam i ja razmišljala jer mm radi na građevini po ovom suncu sve vreme i to u radničkim pantalonama naravno, plus je jako umoran pa ne bi me čudilo uopšte da je do njega... Uzeću mu neke dodatne vitamine da pije da se i on povrati od ovog sunca. Pa za oko tri meseca koliko treba spermićima da se obnove a možda i ranije da ipak uspemo napraviti bebicu.

doda, Neon i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej ne mora u isto vreme ujutru samo da je čim se probudiš, nije to na prazan stomak i to nego naprimer kad opereš zube temperatura u ustima više nije ista a meri se pod jezikom. Takođe i kad se napiješ vode ona spusti temperaturu pa rezultat merenja nije validan razumeš sad? Treba izmeriti pre bilo kakve aktivnosti jer onda se menja temperatura tela i ne možeš da vidiš pravu vrednost. Uopšte nije komplikovano a oper nije pod moranje, kome kako odgovara jer nekoga opterećuje a to svakako nije cilj.

Žene ja se toliko tripujem da nije normalno. Juče smo imali odnos i nisam ustajala do ujutru i na kraju danas nije ispala tečnost iz mene ili nisam primetila prilikom odlazka u wc, pa tripujem da nije sa mm problem da ima manjak semene tečnosti? Luda sam više i ako ipak ostanem trudna ovaj mesec proglašavam sebe čistom ludačom eto.

Nisi luda svi smo po malo luckaste ali ne lude:P,ne znam kako imate odnose ali hoce manje tecnosti da izadje ako se khm...svaki dan, nikada nije isto kolicinski. Kada odes u wc to samo izadje ni ne primeti se, bar ja tako vidim u mom slucaju...uglavnom ne brini dovoljno je to da se mi oplodimo :D

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenice bre meni ovo sa temp mnogo beki djavo komplikovano ja cu na staromodan nacin to ko do sad , ako izostane meca to je to ako ne izostane idemo dalje ... ne mogu da se majem sa temp sad citam o tome detajno kako i sta ,neki grafikoni ,mora u isto vreme ujutru da se meri ... ma idi begaj .. ja cu na ovaj jednostavniji nacin ... :lol:

hahahaha joj Doda ti kao i ja...sto krenem da citam ja se ubedacim i shvatam kao neku matematiku koja nema resenje i objasnjene. Ja cu kao da merim svaki dan sto ustanem pa cemo da vidimo iz dokonosti eto

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste zene? Dokle ste stigle sa ovim pravljenjem. Često ulazim i čitam vase komentare. Bas mi je drago što je ovo nas mali kutak ^_^

Tiaa ja sam pravila sto sam pravila sad cekam rezultate, i ja tako svaki cas ulazim gledam uzivam..stavim kaficu i kao uzivo da smo:wub:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ti si tako divna sto si i mene stavila na spisak, ali ja sam ovde samo kao podrska sa mojim dugogodosnjim iskustvom :) ako mogu da pomognem... ja sam u 9 mesecu sa blizancima i u cetvrtak ujutru imam carski rez ..ja sam ovde da vas vucem za nosice da sto pre zatrudnite :)

neon izvini molim te ja sam sve pomesala ... nek ti je sa srecom i da sve prodje kako treba i da nam javis kako je bilo ... izvini jos jednom ja sam sve pomesala totalno 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej ne mora u isto vreme ujutru samo da je čim se probudiš, nije to na prazan stomak i to nego naprimer kad opereš zube temperatura u ustima više nije ista a meri se pod jezikom. Takođe i kad se napiješ vode ona spusti temperaturu pa rezultat merenja nije validan razumeš sad? Treba izmeriti pre bilo kakve aktivnosti jer onda se menja temperatura tela i ne možeš da vidiš pravu vrednost. Uopšte nije komplikovano a oper nije pod moranje, kome kako odgovara jer nekoga opterećuje a to svakako nije cilj.

Žene ja se toliko tripujem da nije normalno. Juče smo imali odnos i nisam ustajala do ujutru i na kraju danas nije ispala tečnost iz mene ili nisam primetila prilikom odlazka u wc, pa tripujem da nije sa mm problem da ima manjak semene tečnosti? Luda sam više i ako ipak ostanem trudna ovaj mesec proglašavam sebe čistom ludačom eto.

ahaaaa razmem .. ja sam ko zna sta procitala ... ma svuda pisu razlicito .. probacu sutra ujutru to ,sada je vec kasno i voda i pranje zuba i dorucak i kafa sve je proslo tako da od merenja sad nema nista ^_^

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.