Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Trebala sam u petak da dobijem, ali ništa.  Sad kad razmisljam da sutra ujutru treba da uradim test, bukvalno se stresem i nadam se da ce biti sve kako treba. MimiAle javljam vam sutra obavezno

doda, lex i MimiAle volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala sam u petak da dobijem, ali ništa.  Sad kad razmisljam da sutra ujutru treba da uradim test, bukvalno se stresem i nadam se da ce biti sve kako treba. MimiAle javljam vam sutra obavezno

Cekaaaamoooo i ja cekam. Spremna sam max! 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam. I jedna je crta:(. Ja stvarno ne znam zasto imam mučnine. Ali spremam se psihicki polako za sledeci mesec. I ovaj put hladne glave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi, znam kako ti je... i znam kakav je zacarani krug preispitivanje simptoma, brojsnje dana i iscekivanje.. prolazila sam kroz to godinama.. poslusaj moj savet, mnogo sam starija i prosla sam kroz sve to, ukoliko si u situaciji a sigurno jesi jer zivis kao i ja u austriji, investiraj ovaj mesec 40 eura u te one dve stvari koje sam ti rekla.. to ti je dovoljno za 3 meseca pokusavanja i ako se za ta tri meseca ne desi nista onda kreni kod dr na ispitivanja...

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sigurno kupujem, cekala sam ciklus, da vidim sta se desava. Planiram da zakazem pregled, samo da nadjemo dobrog dr. Hvala ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno uzmi digitalne testove za ovulaciju, sa ovim drugim se neces snaci, jako je tesko za nekog ko.ih nije koristio da tumacis koje je boje.. veruj mi, mnogo su bolji i pouzdaniji....a onaj gel sto sam ti rekla imas u dm-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U super sto ga ima u dm-u. Kako se zove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neon hvala ti sto mi pises, jos ti mene tesis. A verujem da je tebi fizički teže, i da je totalna ludnica u bolnici

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ja jos u bolnici :) primaju me u cetvrtak u 6 ujutru :) gel se zove Kinderwunsch gel a digitalni test za ovulaciju sam ja narucivala preko neta jer je jeftiniji ali ga imas u Mülleru... razlika je par eura ali meni je uvek bilo lakse da mi na noge donesu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kinderwunsch logicno je da se tako i zove hahah

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da :) slikacu ti posle da vidis kako izgleda... mislim da ima 5 bocica unutra ali za jedan ciklus ti je dovoljna jedna bocica eventualno dve jer po odnosu koristis odprilike cetvrtinu... ne vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa idemo ponovo u radne akcije, sada samo sto pre da prodje vestica. Sada sam se ukljucila da proverim tvoj rezultat i veruj da mi je zao ali moramo napred. svi moramo napred  tako da sve sto ide mora da prodje i sve sto ide mora da DODJE.  Idemo dalje 

tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema Dode, Dooooda gde si ti sta si se primirila ovde fali tvoje energije. Beres li i ti tresnjice? Jesi li vredna kao ja:D

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na toploj i srdačnoj dobrodošlici, i ja svima vama želim da što prije ostanete trudne i da rodite puno zdravih bebića i bebičica. <3 :wub:

Znate li možda šta znači kad radite test za trudnoću ali kad je u pitanju trakica i kad vam se tu negdje ispod kontrolne crvene linije vidi izlivena svijetlo crvena linija? Jel se kojoj to dešavalo? 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene danas žigaju jajanici i bole ono baš, sada levi dominira, pa nisam valjda toliki baksuz da mi se sad pojave ciste na drugoj strani :( Ne mogu ni odjednom da sednem, preseče me uh baš. Nadam se da je ipak ovulacija, bazalna temp. još nije skočila, jutros je bila normalna, sutra ako skoči znači da je ipak danas ovulacija. Mi smo juče bili vredni, danas ako ne zaspimo bićemo vredni opet. 

Tiaa Lex Doda, da se u oktobru sve selimo u trudničke teme, ne prihvatam drugačije! 

lex, doda i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene danas žigaju jajanici i bole ono baš, sada levi dominira, pa nisam valjda toliki baksuz da mi se sad pojave ciste na drugoj strani :( Ne mogu ni odjednom da sednem, preseče me uh baš. Nadam se da je ipak ovulacija, bazalna temp. još nije skočila, jutros je bila normalna, sutra ako skoči znači da je ipak danas ovulacija. Mi smo juče bili vredni, danas ako ne zaspimo bićemo vredni opet. 

Tiaa Lex Doda, da se u oktobru sve selimo u trudničke teme, ne prihvatam drugačije! 

December jos koliko ima da Ne dobijes? Tj kad je datum?  I ja se nadam da ce ovaj septembar biti milostiv prema nama kad sve krene u neke toplije boje ocekujem i toplije boje na testu u oktobru svima nama. Bas Bas bih volela da sve odjednom uspemo i nastavimo u prvom trimestru pa do kraja! 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na toploj i srdačnoj dobrodošlici, i ja svima vama želim da što prije ostanete trudne i da rodite puno zdravih bebića i bebičica. <3 :wub:

Znate li možda šta znači kad radite test za trudnoću ali kad je u pitanju trakica i kad vam se tu negdje ispod kontrolne crvene linije vidi izlivena svijetlo crvena linija? Jel se kojoj to dešavalo? 

meni se to sa tracicama desavalo... ili tako ili jos jedna crta koja se pojavi pa se pomera dok se ne stopi sa kontrolnom... to se desava na testovima sa tracicama..na zalost to ne znaci nista :( tj ne znaci trudnocu

Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na toploj i srdačnoj dobrodošlici, i ja svima vama želim da što prije ostanete trudne i da rodite puno zdravih bebića i bebičica. <3 :wub:

Znate li možda šta znači kad radite test za trudnoću ali kad je u pitanju trakica i kad vam se tu negdje ispod kontrolne crvene linije vidi izlivena svijetlo crvena linija? Jel se kojoj to dešavalo? 

Bebice hvala ti za zelje i mi tebi zelimo isto ono zbog cega smo i mi svi ovde. Reci mi kada ti je datum za NE dobijanje? Ako sam te dobro razumela to znaci pozitivan test...:rolleyes: Mada ponavljam to je ako sam dobro razumela.. A sto ti ne bi nama poslala fotografiju tog testica?

Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se to sa tracicama desavalo... ili tako ili jos jedna crta koja se pojavi pa se pomera dok se ne stopi sa kontrolnom... to se desava na testovima sa tracicama..na zalost to ne znaci nista :( tj ne znaci trudnocu

Neon onda se izvinjavam ako sam onako rekla Bebicici, sada cu se i njoj izviniti ja sam je razumela da je to jedna ispod druge a to je znaci onaa roze sto ide prvo preko cele tracice. :( 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Decembersamo jedan predlog, pokusajte i jednom ujutru, spermici su mnogo pokretljiviji .. zman mnogo slucajeva da su bas ujutru uspeli :)

@lex nemoj se izvinjavati :) , ja slucajno znam na sta je mislila jer sam te tracice doktorirala, uradila sam ih jedno 1000.. i sve su me iste stvari mucile :D

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Bebice hvala ti za zelje i mi tebi zelimo isto ono zbog cega smo i mi svi ovde. Reci mi kada ti je datum za NE dobijanje? Ako sam te dobro razumela to znaci pozitivan test...:rolleyes: Mada ponavljam to je ako sam dobro razumela.. A sto ti ne bi nama poslala fotografiju tog testica?

?ui=2&view=btop&ver=1qarjayb7dfsd#attid%

Probacu da posaljem sliku... Po ovome sto sam unijela nijesam sigurna... Datum za nedobijanje mi je danas a test sam radila prije cetriri dana jer me je suprug molio. :) 

https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&view=btop&ver=1qarjayb7dfsd#attid%3Datt_165e2757356dbc2a_0.1_f829a960_2b317610_9d389d63_f0bc7726_b2a26287%252F20180912_063025.jpg

Izmenjeno od strane Bebicica
link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P.S. Evo slike, morala sam da je cropujem i smanjim... :)

20180912_063025.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je kraj testa... kad je pozitivan crtica bude vise ka desnoj strani, malo udaljena od kontrolne.. cek da vidim jel jos cuvam moju poz.tracicu ..

A ovaj deo donji gde je ova vodoravna linija je neka greska na testu, verovatno im se prilikom postavljanja kontrolne crtice razlila tecnost

Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno. <3 :) :-* Znaci ovaj test samo ima neku gresku. Nema veze, ako dobijem idemo dalje. :lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno. <3 :) :-* Znaci ovaj test samo ima neku gresku. Nema veze, ako dobijem idemo dalje. :lol:

Bebicice idemo dalje bice, ne moze to tako moras sa nama da se druzis malo vise pa tek onda:P salim se naravno zelim da sto pre svi odemooooo 

doda i Bebicica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.