Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

@tiaa zenoooo sta se desava ,nema te ? javi se ,jel nisi dobili,jesu dve crtice ?nemoj da nas drzis u neizvesnosti^_^

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@lex kako napredujete? meni je danas drugi dan ,koji smor ,mada meni meca traje 4 dana nekad 5 kako kad .. pa mi je to kao uteha sad ce jos malo da prodje ,a ne ko kad sam u skolu isla po 7-8 dana sam se cedila da izvinete 

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drage ja bas nisam nesto aktivna jer nemam bas puno vremena. Ali hvala na podrsci. Eto cisto neko moje iskustvo...sa sinom sam ostala odmah trudna i tacno sam osetila  taj momenat,a sa cerkicom sam tek posle 3.meseca pokusavanja. E a sad smo se malo igrali proslog meseca cisto ajde jednom pa ako se desi desilo se. Medjutim mi smo se toliko nadali kad ono nista, pa smo se ovog meseca bas bacili na posao pa da vidimo sta smo uradili... ja san inace radila oba puta test dva dana pre M i oba puta mi pokazalo dve crte jasne. Pa mislim da cu i sad tako....

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MimiAle samo napred ,zelim ti da i ovog meseca vidis dve crtice pre mece ... pisi nam kako stoje stvari tu smo mi uvek 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

December septembar je plodniji trebalo bi:D , tako mi to u glavi nesto. Virak je jako dobar i ja sam ga jedno vreme pila moracu opet.

daaa tako bar kazu ,da je septembar idealan mesec za pravljenje bebe.. pa cekalice idemo u akciju (kako kojoj prodje ova dosadna meca):lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema veze MimiAle, ni ja nisam puno aktivna ali devojke su prijatne i primaju i nas padobrance :lol: 

Ja sam sa prve dve ćerke zatrudnela odmah prvi ciklus, za treću smo se pomučili 5 meseci nam je trebalo. Sad smo vredni već pet meseci ponovo, nadam se da će biti peti opet dobitan :D Prvi put sam radila test posle 10 dana kašnjenja jer nisam verovala da sam trudna, simptoma nisam uopšte imala celu trudnoću, samo apetit. Drugu trudnoću sam utvrdila dva ili tri dana pre očekivane M i javila se baš baš baaaš slaba crta, kao senka, ali bila je tu. A treći put isto sam kao manijak pravila testove pre očekivane M i opet pokazalo pozitivno tako da ipak je moguće samo ako je nije bila kasnije ovulacija. 

Sad već imam sluz već treći dan ali nije bila ovulacija, čak mislim i da imam kandidu jer sam uzimala jače antibiotike i baš se nerviram zbog toga, ne znam da li mogu da se koriste biljne vaginalete dok se radi na bebici?

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@December imas tri cerke ?:o svaka cast ,to je predivnooooo :wub::wub: 

a sto se tice vaginaleta ja sam u drugoj trudnoci koristila neke vaginalete sto mi je dr prepisao ,neke su bile na vodenoj bazi cini mi se imalo je jos nesto i neke orvagile tak nesto zaboraila sam ,ipak moras u apoteci da pitas sta smes,najbolje kupi irigator i ispiraj se kamilicom ,mada ne verujem da bi vaginalete na biljnoj bazi skodile ,ali ipak je bolje da se oko toga posavetujes sa nekim ko je strucan 

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema veze MimiAle, ni ja nisam puno aktivna ali devojke su prijatne i primaju i nas padobrance :lol: 

Ja sam sa prve dve ćerke zatrudnela odmah prvi ciklus, za treću smo se pomučili 5 meseci nam je trebalo. Sad smo vredni već pet meseci ponovo, nadam se da će biti peti opet dobitan :D Prvi put sam radila test posle 10 dana kašnjenja jer nisam verovala da sam trudna, simptoma nisam uopšte imala celu trudnoću, samo apetit. Drugu trudnoću sam utvrdila dva ili tri dana pre očekivane M i javila se baš baš baaaš slaba crta, kao senka, ali bila je tu. A treći put isto sam kao manijak pravila testove pre očekivane M i opet pokazalo pozitivno tako da ipak je moguće samo ako je nije bila kasnije ovulacija. 

Sad već imam sluz već treći dan ali nije bila ovulacija, čak mislim i da imam kandidu jer sam uzimala jače antibiotike i baš se nerviram zbog toga, ne znam da li mogu da se koriste biljne vaginalete dok se radi na bebici?

Gynophilus-vaginalne-kapsule mozes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daaa tako bar kazu ,da je septembar idealan mesec za pravljenje bebe.. pa cekalice idemo u akciju (kako kojoj prodje ova dosadna meca):lol:

Zenska nadam se uh nekako mi ovaj mesec na lepo miriseee, tako da i ti ces ga praktikovati kao i sve mi ovde sto smo. Idemooo samo jako ^_^

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex kako napredujete? meni je danas drugi dan ,koji smor ,mada meni meca traje 4 dana nekad 5 kako kad .. pa mi je to kao uteha sad ce jos malo da prodje ,a ne ko kad sam u skolu isla po 7-8 dana sam se cedila da izvinete 

meni inace traje 5 dana, i ja sam kao devojka imala bas bolne i duge menstruacije po 8 dana i bas obilno, kako sam se udala i porodila vec 2 puta sve se dovelo u red..

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema veze MimiAle, ni ja nisam puno aktivna ali devojke su prijatne i primaju i nas padobrance :lol: 

Ja sam sa prve dve ćerke zatrudnela odmah prvi ciklus, za treću smo se pomučili 5 meseci nam je trebalo. Sad smo vredni već pet meseci ponovo, nadam se da će biti peti opet dobitan :D Prvi put sam radila test posle 10 dana kašnjenja jer nisam verovala da sam trudna, simptoma nisam uopšte imala celu trudnoću, samo apetit. Drugu trudnoću sam utvrdila dva ili tri dana pre očekivane M i javila se baš baš baaaš slaba crta, kao senka, ali bila je tu. A treći put isto sam kao manijak pravila testove pre očekivane M i opet pokazalo pozitivno tako da ipak je moguće samo ako je nije bila kasnije ovulacija. 

Sad već imam sluz već treći dan ali nije bila ovulacija, čak mislim i da imam kandidu jer sam uzimala jače antibiotike i baš se nerviram zbog toga, ne znam da li mogu da se koriste biljne vaginalete dok se radi na bebici?

December draga lepo je cuti ovako da nisi imala mnogo meseci za cekanja, nadamo se i ovaj put da ce biti tako zelim da verujem da je septembar takav plodan i rodan:angel:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drage ja bas nisam nesto aktivna jer nemam bas puno vremena. Ali hvala na podrsci. Eto cisto neko moje iskustvo...sa sinom sam ostala odmah trudna i tacno sam osetila  taj momenat,a sa cerkicom sam tek posle 3.meseca pokusavanja. E a sad smo se malo igrali proslog meseca cisto ajde jednom pa ako se desi desilo se. Medjutim mi smo se toliko nadali kad ono nista, pa smo se ovog meseca bas bacili na posao pa da vidimo sta smo uradili... ja san inace radila oba puta test dva dana pre M i oba puta mi pokazalo dve crte jasne. Pa mislim da cu i sad tako....

draga kada ti treba da ne dobijes? uhh ja jedva cekam da prodje ovih dosadnih 15 dana

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@doda da, tri ćerkice :wub: ja sam prosto zaljubljena u decu, uživam kad sam trudna iako svaki put proklinjem sebe šta mi je to trebalo kad krenu slatke muke al opet kad vidim trudnicu tako želim kao da mi je prvo :wub: Neko bi rekao da jurimo dečaka, iskreno verovatno se u sebi potajno nadamo da i muž dobije pojačanje iako oboje tvrdimo da nam je svejedno, što i jeste u suštini ali uvek postoji to zrno želje da se dobiju oba pola :wub: pa i ako bude ponovo devojčica ja ću biti presrećna :wub: 

 

@MakiJana hvala, ići ću da pogledam da li imaju u apoteci, i mislila sam na to da li ometaju prolaz spermatozoidima pošto su plodni dani. Nemam nikakvih drugih tegoba samo pojačan sekret od kako sam pila antibiotike pa bih preventivno koristila da sprečim ako je krenula gljivična infekcija. Probaću i sa sodom bikarbonom da pijem bar čašu na dan.

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex i ja ću sigurno praviti testove pre očekivane men. Baš pre neki dan spazih neki BB test za trudnoću sa osetljivošću već od 10IU pa ću taj da uzmem. I ja sam baš nestrpljiva i još mi nije ni ovulacija a već me ubija nestrpljivost :angry: 

Samo da su popucale ciste i da bude ovulacija. 

ja samsam koristila te od 10 IU, to su najosetljiviji, pokazao mi je drugi crtu 8 dan od transfera, doduse blizanci, pa je mozda zato tako rano pokazao.. sve u svemu meni su bili ti od 10 uvek tacni :)

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje dame, ja sam htela jutros da vam pisem, ali sam odustala, da ne krene po zlu. Jos uvek nisam dobila:wub:. Danas sam kupila viola test koji se otkriva osmog dana nakon zaceca, ako se nevaram. Uradicu u nedelju, 16.9 sam presla kod mm, pa kao da to bude spesl. Nemam simptome, ne boli me stomak, bole me malo ledja kad naglo ustanem. Nemam snagu da se pokrenem i da nesto uradim. nosila sam neke kese, samo sto nisam svisnula toliko se tresem. Jutros sam pustila muziku i igrala sam JEDAN MINUT, ja ljudi nisam mogla da dodjem do daha.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam taj test.... njega komotno mozes i ranije uraditi, pokazace ti ako je trudnoca u pitanju

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa meni je pre pilula menstruacija dolazila posle 30-34 dana, a dok sam pila na 28 dana, sad ne znam da li se vraca po starom pa kasni ili sam trudna. Sta mislis Neon najbolje je ujutru ili moze i posle podne test da se radi?

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa najbolje je ujutru... + - 2 do 3 dana je normalno..  ako vec imas toliku zelju za bebom, ima bas puno stvari koje ti mogu pomoci... prvo taj test za ovulaciju ili recimo imas gel koji pre odnosa stavis i on potpomaze spermatozoidima da plivaju do jajne celije tj naprave optimalnu ph vrednost i spermici em sto plivaji brze em duze zive u tebi... ali s obzirom da si mlada i ako ne uspes ovaj mesec, nemoj da se smoris... samo polako i doci ces do cilja :* 

tiaa, doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I prodje taj petak  :) jel neka radila test?

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@tiaa zeno al si me zabrinula nema te juce ceo dan ,uhh hvala boguda ti nisi dobila... ajde uradi test pa nam javi sta i on kaze ,drzimo fige da test pokaze dve debele crtice:wub:

@December predivnooooo,i ja isto kao ti ,kad vidim trudnicu i ja bi ponovo da budem tudna ko da mi je prvo dete :wub:

@lex i ja 19-tog krecem u akciju ,24-tog kad mi bude ovulacija je pun mesec kazu da se na pun mesec prave devojcice :wub::wub: sad ce i meni da prestane danas sutra ,vec se smanjuje 

@MimiAle drzimo figeee^_^

ajmo zene ovaj mesec sve da iznenadimo jdna drugu lepim vestima... :angel:

 

 

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa zeno al si me zabrinula nema te juce ceo dan ,uhh hvala boguda ti nisi dobila... ajde uradi test pa nam javi sta i on kaze ,drzimo fige da test pokaze dve debele crtice:wub:

@December predivnooooo,i ja isto kao ti ,kad vidim trudnicu i ja bi ponovo da budem tudna ko da mi je prvo dete :wub:

@lex i ja 19-tog krecem u akciju ,24-tog kad mi bude ovulacija je pun mesec kazu da se na pun mesec prave devojcice :wub::wub: sad ce i meni da prestane danas sutra ,vec se smanjuje 

@MimiAle drzimo figeee^_^

ajmo zene ovaj mesec sve da iznenadimo jdna drugu lepim vestima... :angel:

 

 

Draga svi smo negde blizu sa datumima za odkrivanje tako da ce da nam bude lakse, jedna drugoj pomazemo. Meni znaci svaka vasa rec hvala vam sto postojiteeee :wub: ja sam malo tuzna muz mi ide u ponedeljak u 4h...ostajem sama a bas sam se navikla na njega ovih mesec dana.  O simptomima necu ni da progovaram vise (naravno trenutno ne osecam nista tek su poceli plodni dani prekjuce) jer sve sto sam imala prosli put bili su najjaci pa ipak dobih vesticu...

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nisam dobila,  sutra radim test. Lex veceras i sutra uvece morate biti aktivni. Pa nadam se da ce bude nesto. Primetila sam da imam beli sekret, sasvim malo. Ja kad cekam vesticu kod mene je totalno suvo,bez toga. 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa ajde navijamo... javi se sa lepim rezultatom :))

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos nisam dobila,  sutra radim test. Lex veceras i sutra uvece morate biti aktivni. Pa nadam se da ce bude nesto. Primetila sam da imam beli sekret, sasvim malo. Ja kad cekam vesticu kod mene je totalno suvo,bez toga. 

Tiaa jedva ceeeekaaaaam uh sva sam se najezila i imam tremu nadam se da ce biti plusiiica kod tebe sutra ako bogda, koliko bese da ti kasni? Nemogu da zapamtim pamcenje mi je nula! To za sekret ne mogu da ti kazem nista jer ja nonstop curkam tamo dole, bicu aktivna naravno dacemo sve od sebe. probudicu se ujutru tj posle ponoci u ponedeljak da i tad nesto iskoristimo. Ako spermici prezive do 19tog onda mogu da se nadam, to posle pada za dva dana najjplodniji dan...nadam se nadaaaaam

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.