Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

@tiaa molim te nemoj da mislis o menstruaciji .. evo ja cu da ti dam moj broj po ceo dan mozes da mi saljes poruke samo nemoj o meci da razmisljas,ako ce da ti bude lakse ^_^

@lex zenska ne znam sta da ti kazem za ono sto si postavila gore ,meni se to nikad nije desilo ,boje neko mozda kome se to desilo ili zna sta je da ti kaze o cemu se radi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos sutra, i jedva čekam petak. Da vidim sta ce se desiti sa nama doda

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima <3

Ja bih trebala da dobijem najkasnije za 5 dana, a evo 5 dana imam mucnine koje traju skoro po cijeli dan, i blaga podrigivanja (izvinjavam se na rjecniku), a evo danas je poceo da me muci stomak, i donji dio kicme. 

Mislila sam da je do zeludca, al tablete za to nisu pomagale, kao ni cajevi od djumbira, nane... Suprug misli da sam trudna al ja ne vjerujem. Jedva cekam da dobijem ili ako ne dobijem da mi zakasni, da vise tu dilemu rijesimo. :)

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Doda mozda su hormoni poludeli ko zna sta je, neka ga sta god bude bice. Sta se desava sa tobom?

Bebicica dobro nam dosla, nadamo da se najlepsa vest sprema. Tema je utihnula za sad nas 4 smo aktivne volela bih da nas ima vise da razmenjujemo utiske i simptome. Zelim ti trudnocu kao i svima nama drzim vam fige da uspemoooo:angel:

Izmenjeno od strane lex
Bebicica i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos sutra, i jedva čekam petak. Da vidim sta ce se desiti sa nama doda

jos sutra i eto nama petka.. znas sta mi je sad palo na pamet ,ono kad deca idu na ekskurziju sa skolom pa ne mogu da docekaju dan da krenu ,tako ja  i ti cekamo petak:lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bebicica dobrodosla ,jos  jedna cekalica nadamo se na kraju cekanja pozitivna:wub:

lex i Bebicica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla vestica kod mene :(

Izgleda da imam disbalans hormona, juce mi prijateljica prica kako je sasvim normalno da mi smetaju raznorazni mirisi u pms-u, kaze njoj se to desava svaki mesec

Ali sad bar znam da treba da se fokusiram na dovodjenju hormona u normalu, pa tek onda bebac.

A vama svima ostalima, zelim najvece moguce plusice na celom svetu :baby:

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stigla vestica i kod mene..dan ranije..:( koala izgeda i kod mene neki poremecaj hormona ...nista kad prodje vestica idemo u nove pobede..^_^

ostalim cekalica zelim da sto pre vide plusice ,lex ,tiaa ,bebicica,leptirici ,mimiale... i ako sam nekog zaboravila molim vas izvinite ,ne mogu sve da popamtim... 

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla vestica kod mene :(

Izgleda da imam disbalans hormona, juce mi prijateljica prica kako je sasvim normalno da mi smetaju raznorazni mirisi u pms-u, kaze njoj se to desava svaki mesec

Ali sad bar znam da treba da se fokusiram na dovodjenju hormona u normalu, pa tek onda bebac.

A vama svima ostalima, zelim najvece moguce plusice na celom svetu :baby:

mislim da treba da pijemo one floravitex kapi za disbalans hormona 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla vestica kod mene :(

Izgleda da imam disbalans hormona, juce mi prijateljica prica kako je sasvim normalno da mi smetaju raznorazni mirisi u pms-u, kaze njoj se to desava svaki mesec

Ali sad bar znam da treba da se fokusiram na dovodjenju hormona u normalu, pa tek onda bebac.

A vama svima ostalima, zelim najvece moguce plusice na celom svetu :baby:

Koala ne zelim da bude tuge ni gram! prosli mesec sam se prijavila ovde i dobila sam, sada sam opet u akciju imam na raspolaganju do nedelje. Ali sta je tu je idemo dalje. Druzimo se u nastavku a ono sto zelim je da sve odemo odavde u prvi trimestar:angel:

Koala i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stigla vestica i kod mene..dan ranije..:( koala izgeda i kod mene neki poremecaj hormona ...nista kad prodje vestica idemo u nove pobede..^_^

ostalim cekalica zelim da sto pre vide plusice ,lex ,tiaa ,bebicica,leptirici ,mimiale... i ako sam nekog zaboravila molim vas izvinite ,ne mogu sve da popamtim... 

Doda hvala ti puno, cekacemo i dalje ja kada budem 3ceg sept cekala da NE DOBIJEM ti ces imati nove simptome:wub: zajedno smo jaaceeee zenice.  Samo ne  znam koja je najbliza po datumima da se nadamo:angel:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sad je tiaa na redu ,nju cekamo sutra da nas obavesti sta se desava,pa bebicica za 4 dana valjda ,pa onda ti,leptirici ,mimiale, pa ja i koala posto smo nas dve sad dobile a tebi i leptirici je proslo ,a mimiale ceka da ne dobije:wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

meni su sledeci plodni dani 19-septembra ,tada pocinju,24-tog septembra mi pada ovulacija po kalendaru , tako da cemo nadamse drugi put da ubodemo.. kod mene deca nikad nece iz prve tako da se nisam nesto previse nadala sad da ce bilo sta da se desi jer sam i ovo dvoje pravila duze vreme ,nadam se da ce ovaj mesec nesto da se desi ,kazu da je septembar mesec ideaan za pravljenje beba pa cemo o i da vidimo kada meca bude prosla... 

@lex draga samo ti radi dokle god ti je muz tu ,mozda i da pijes fonu kiselinu ili tako nesto kazu da to pomaze dosta pri pravljenju bebe.. ljubim vas zenice moje i nadam se pusicima za sve ,mnogo mi je znacila vasa podrska i vase utehe kroz ovo cekanje ali sta je tu je ,idemo dalje ... bicu ja ovde sa vama non-stop ne idem nigde ,cekam sa vama vase plusice i tu sam za sve vas...:babymommy::wub:

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam izvini ako sam te zaboravila malopre kada sam nabrajala koja je po redu da ne dobije ne mogu da popamtim koja je kada ,zelim ti da ne dobijes i da predjes odavde sto pre u trimestre:wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice glavu gore i čim prođe veštica u akciju. 

Nas čeka sutra ovulacija a u akciji smo već par dana. 

Ja se trudim da uživam sada u čarima netrudnoce jedem suši i ostale stvari koje volim a kasnije necu smeti i uživam u mojoj bebici i nadam se da necu dobiti oko 28.09.

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je lako reci nego uraditi,ali probajte se opustiti,to vam je najbolji lek i resenje i eto bebana:)

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav evo mene opet. 

Ništa ni kod mene ovaj mesec, ipak sam dobila 3. septembra. Sad kreću plodni dani polako pa idemo u nove radne pobede. Ako sad ostanem trudna porodila bih se oko ćerkinog rođendana. Pa kako Boga da, nisam još ni bila na kontroli da vidim nestale su li one ciste, moram da zakažem pregled. Virak nastavljam da pijem, prija mi baš baš. Kuckamo se kasnije odoh da širim veš :D

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni su sledeci plodni dani 19-septembra ,tada pocinju,24-tog septembra mi pada ovulacija po kalendaru , tako da cemo nadamse drugi put da ubodemo.. kod mene deca nikad nece iz prve tako da se nisam nesto previse nadala sad da ce bilo sta da se desi jer sam i ovo dvoje pravila duze vreme ,nadam se da ce ovaj mesec nesto da se desi ,kazu da je septembar mesec ideaan za pravljenje beba pa cemo o i da vidimo kada meca bude prosla... 

@lex draga samo ti radi dokle god ti je muz tu ,mozda i da pijes fonu kiselinu ili tako nesto kazu da to pomaze dosta pri pravljenju bebe.. ljubim vas zenice moje i nadam se pusicima za sve ,mnogo mi je znacila vasa podrska i vase utehe kroz ovo cekanje ali sta je tu je ,idemo dalje ... bicu ja ovde sa vama non-stop ne idem nigde ,cekam sa vama vase plusice i tu sam za sve vas...:babymommy::wub:

Uhh Doda i meni takodje ja gde sam visim na Bebcu, 24h jedva spremim da jedemo i po nesto namirim sve trcim ovde..ja jos citam stare postove i ne mogu da se odkacim cekam da vidim jos 3 zene dal su uspele.ostati trudne.  Bas sam se navukla.ovde sve mi prijate sve mi je zanimljivo

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je lako reci nego uraditi,ali probajte se opustiti,to vam je najbolji lek i resenje i eto bebana:)

 Da to je apsolutno tacno ali kaaaakoo ja kao sve me mislim a posle svakog odnosa mi se mota po glavi da li smo sada uspeli.. eh nase glave cuda jedna

doda i Leptirici volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav evo mene opet. 

Ništa ni kod mene ovaj mesec, ipak sam dobila 3. septembra. Sad kreću plodni dani polako pa idemo u nove radne pobede. Ako sad ostanem trudna porodila bih se oko ćerkinog rođendana. Pa kako Boga da, nisam još ni bila na kontroli da vidim nestale su li one ciste, moram da zakažem pregled. Virak nastavljam da pijem, prija mi baš baš. Kuckamo se kasnije odoh da širim veš :D

December septembar je plodniji trebalo bi:D , tako mi to u glavi nesto. Virak je jako dobar i ja sam ga jedno vreme pila moracu opet.

December i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice glavu gore i čim prođe veštica u akciju. 

Nas čeka sutra ovulacija a u akciji smo već par dana. 

Ja se trudim da uživam sada u čarima netrudnoce jedem suši i ostale stvari koje volim a kasnije necu smeti i uživam u mojoj bebici i nadam se da necu dobiti oko 28.09.

Draga ja i ti smo blizu:wub: ja sam 3.10 na proveru ako ne dodje ona zloca! 

Leptirici i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex i ja bi trebalo da ne dobijem 3.10 :wub: Joj daj Bože da ugledamo taj dan dve crtice!

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex i ja bi trebalo da ne dobijem 3.10 :wub: Joj daj Bože da ugledamo taj dan dve crtice!

uuuhhhh December zajedno cemo u provere tih dana, zajedno u neizvesnostttt mada ja sam jaaako nestrpljiva da ne mogu cekati taj dan, nego cu 1vog uraditi ako Bogda jedvaaaaa cekaaaaaaaam

doda i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex i ja ću sigurno praviti testove pre očekivane men. Baš pre neki dan spazih neki BB test za trudnoću sa osetljivošću već od 10IU pa ću taj da uzmem. I ja sam baš nestrpljiva i još mi nije ni ovulacija a već me ubija nestrpljivost :angry: 

Samo da su popucale ciste i da bude ovulacija. 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex i ja ću sigurno praviti testove pre očekivane men. Baš pre neki dan spazih neki BB test za trudnoću sa osetljivošću već od 10IU pa ću taj da uzmem. I ja sam baš nestrpljiva i još mi nije ni ovulacija a već me ubija nestrpljivost :angry: 

Samo da su popucale ciste i da bude ovulacija. 

hahahha nasmejah se pravo :lol::lol: jer si opisala mene i ja idem pa tuharam trazim najraniji test, a nisam cula za taj moram da proverim. Meni tek sutra pocinju plodni dani po kalendaru sad videcemo, ja to neumem da osetim ovulaciju jer meni nonstop creva krce msm dole gde su jajnici, pa me probada cas jedan cas drugi, napetost kao pred dobijanje ja to vec sve osecam tako da ne umem da se snadjem. a kad bi smo mogle najranije da proverimo :lol::lol:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.