Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

zeniceeee evoo i meneee.. prizdravila sam tu i tamo ...jos  uvek pricam ko da mi je stipaljka preko nosa... drago mi je da cujem t.j procitam da nijedna koja treba da dobije nije jos uvek,i da one kojima je prosla vestica ponovo rade na bebi... 

@lex samo napred ,do nedelje nesto mora da se ubode,drzim palceve da uspes pa da sve odavde zajedno predjemo na trimestre.. :wub:

@tiaa ti rece test ces u nedelju ,ja cu u ponedeljak ako ne dobijem u petak,mene bole grudi po malo,krsta razvaljuju,stomak probada po malo , ali nemam neke mirise i to ko vi s obzirom da mi nos ne funkcionise :lol:

@mimiale drzimo ti fige da vidis plusice pa kao sto rekoh da se sve odavde selimo u trimestre..^_^

@leptirici ja se iskreno nadam da ce biti plusica ,nijedna zenica ovde nije zasluzila da dobije. imas li neki simptom ,kako se ti osecas ?

@koala vuk je lepo ime ,moj sestric se tako zove , to je simbol hrabrosti ,neostrasivosti, jednom recju borac ..^_^

ali i andrej i andrija su lepa imena ,ali ka sto rece jos je rano za imena ,cekamo prvo da vidimo plusice pa cemo lako za ostalo :lol:

eeee eto mene nema dva dana i onda udjem i davim vas tekstom ..hihihi ljubim vas sve punoo:babymommy:

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene sto je mene malopre zaboleo stomak kao da cu svakog momenta da dobijem ,ne mogu da vam opisem taj grc:mellow:

mozda sam se preforsirala,uzela sam posle dva dana lezanja od temperature da cistim kucu i da spremam i prostirem ves svasta nesto ,pa mozda od podizanja i ustajanja me zaboleo ,ne znam ni ja vise ,ne bi bas volela da dobijem ni pre vremena ni u petak 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lazna uzbuna ,samo mi se islo u vc ,boze nikad me nije ovako zaboleo stomak kad mi se ide u vc:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene sasvim malo zaboli stomak. Ne znam sta da ti kažem.

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam sve i svasta o prvim simptomima, moji nisu bas takvi. I mozda dobije u petak. Baš se čudno osećam i htela bih bebu, a i pripremam psihu ako dobijem.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene s vremena na vreme zaboi stomak po malo ali ovo malopre me je tako zaboleo ,grc bukvano katastrofa,nisam mogla da se ispravim ,ali ustvrai mi se islo u vc i sad mi je mnogo lakse,nikad me nije tako zaboleo stomak kad mi se ide u vc ,strasno. neces da dobijes ,nece nijedna od nas da dobije ,znas kako ,nje sve isto ko sto pise, mozes da imas sve simptme,mozes da imas dva a mozes da nemas nijedan... ja sam sa cerkom samo povracala ko nezdrava ,a sa sinom nista ,nijedan simptom dok mi meca nije izostala ,tad sam test uradila i znala da sam trudna... tako da nemoj mnogo da obracas paznju nasimptome dal su kao sto pise na netu ili nisu .. nije sve sto pise na netu tacno.. na netu pise da se aminosinteza radi pola sata do 45 min ,medicinska sestra mog zubara otisla sva isprepadana da radi aminosintezu jer je procitala da se radi 45 min i kaze zavrsila za 10 min .. nije sve tacno sto pisu.. opusti se i cekamo petak ja i ti :babymommy:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i ja mogu da posvedocim :) ja sa blizancima, sa kojima po pravilu treba da imas jace simptome, do sredine 3 meseca, nisam imala ama bas nijedan simptom... nista :) tako da nemanje nikakvih simptoma je u stvari simptom :)

doda, tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

potpuno se slazem sa neon .. ^_^samo se opusti i ne razmisljaj o simptomima ,i cekamo petak tada cemo sve da znamo ,mozemo da izdrzimo dva dana jos kad smo do sada cekali .. ne kazem da nije lako da se ne misli ,desi ti se nesto zaboli tamo ovamo i mi to pretvorimo u simptom,kazem ti sa cerkom sam povracala zas sa sinom nista bukvalno

evo i neon kaze sve sto pise na netu sa blizancima treba da imas sve simptome po netu i to mnogo ranje da krenu nego kod obicne trudnoce ,ali eto ona nijedan.:wub:

 

lex i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženee ja sam luda. Stavila sam  dove dezodorans koji mirise na krusku. Kunem vam se da je mirisao na razređivač, tako nesto slicno, sad ne mogu da se setim tačan naziv staljaju u radiatore to. Toliko sam se glasno smejala i vristala, mm rekao da ne mirisem vise onesvesticu se.:D mirisala sam druge parfeme i nistaaa. Hahahahhaha sigurno jesam, taj deo koristim godinama. Boze kako se tresem

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ti si sasava skroz ..:lol: meni ne smetaju mirisi ali s obzirom na prethodne dve trdnoce opisane gore ne cudi me nista ..

tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Doda i Tiia blizi se dan:angel: uh kako sam se najezila kao i za sebe tako i za vas se osecam. Koala ti si mi ubedljivo najjaca sa simptomima, dajjjjj Boze da si ubola.  Doda dobro je da je taj bol vezan za drugo a ne sa vesticaru ne daj boze. 

Izmenjeno od strane lex
doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se jako bojim da cu da dobijem :(

imam takav osecaj ceo dan... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja kazem lex .. ma ako dobijem dobila sam sta cu i ja bi volela da ne dobijem ,ali sta cu ako dobijem .. idemo dalje ^_^

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se jako bojim da cu da dobijem :(

imam takav osecaj ceo dan... 

ne mora da znaci ,i meni dodje dan takav .. sve ti je od raspolzenja samo misli pozitivno i tako ce i biti :babymommy:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa naravno i tvoji simptomi su bas bas upecatljivi mriis je glavni pokazitelj.  Doda  boze zdravlja samo, ispocetka opet i tako u krug hvala bogu samo kad je sve ok

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prijaju setnje u ovom trenutku, razmišljam o svemu i samo se nadam da ce sve biti dobro. Izdrzi Koala

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

upravo tako.. samo da smo mizivi i zdravi  beba ce da dodje kad je sudjeno ,radimo na njoj ali ona ipak dolazi kad je sudjeno .. ja sam sa cerkom 5 mesci pokusavala i nista i kad sam digla ruke vise eto je ona.. tako da nije kad je receno nego kad je sudjeno ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ceo dan razmisljala o tome da postoji mogucnost da cu dobijem, svi simptomi su onako mlintavi nista posebno sto ukazuje na trudnocu. Ali ovo sa mirisom me malo vratilo da verujem da postoji šansa.

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice ja imam jednu nedoumicu..probudim se jutros se probudim izasla mi velika podkozna bubuljica na bradi i jos dve tu negde pored nje, to mi izlazi pred dobijanje inace nikako sada kada me je proslo. Meni je danas 7 dan ciklusa, prekosutra su tek plodni dani.. sluz mi je jako rastegljiva bila juce i kao belance se razvlacila (da izvinete) a imam i tup bol u donjem stomaku kao.pred menstruaciju. Ne znam o cemu se radi, tek ne je prekjuce prosla vestica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 tiia ne razmisljaj o tome jer sto vise razmisljas ono vise privlacis, ma is is misli od vestice! ja u prvoj trudnoci posle 3 meseca braka i pokusavanja, i pitanja okoline "cudo nema nista i dalje" naravno takva mi je okolina. Sreca pa njegovi i moji su bili normalni i to im nije padalo na pamet da pomenu. ja tada 17g pojma nisam imala o zivotu a ne o trudnoci, kasnilo mi 3 dana ili 5 slagacu, posaljem zaovu to jutro da mi kupi test..i dok se ona u sobi spremala ja u kupatilo ceeeeesala se dole gacicama (bacila sam ih kasnije na pranje:lol:) vidim krv, inace to cesanje je bilo nekih bas takk 3-4dana...zovem zaovu reko vracaj se dobila sam kaze ona ma kupicu ti pa neka imas..Tako je bilo ja ipak uradim test i dve debele crtice uhhh. Hocu reci sve simptome pms sam imala, i bubuljice i konstantna bol u dnu stomaka i to cesanje koje je me odmah prestalo

Izmenjeno od strane lex
doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici ja treba 3.10 blizu smoo hajde neka nam je sa srecom ovaj mesec...samo ja imam veoooma male sanse da ubodem....:(

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi živimo zajedno 5godina. I stvarno sam se nervirala što bez imalo stida, daju sebi zapravo da pitaju " a mi kaĆemo?" Veruj ta rečenica me više pogodi, nego da me neko posteno izvređa. Mislim da je jako ne kulturno i neprijatno to pitati. Naravno, ja sam pričala sa drugaricama o tome kada smo se dotakle te teme. Ali da ja objašnjavam daljoj familiji zbog čega? Teško je ljudima objasniti da je tvoje pravo da biraš da li želiš dete ili ne. Hoću da kažem,da je meni ok što neko ne želi da se ostvari kao roditelj. Zamisli ja sad rodim dete i objašnjavam mladom bračnom paru kako se mora stvarati porodica. Iz male sam sredine, pa sam se svega i svačega naslušala i želim samo da ne pravim iste greske kao ograničene osobe. Sramota je biti u braku  duže, a da se ne rađa. Ili prešla je trideset godina, sigurno se ne udaje da bi rađala.

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala bogu moji i njegovi nisu pitali ni jednom.

Ja se nadam da neće doći, ali opet spremam sebe da možda dođe. Jednom sam bila toliko ubeđena (prvi put) da sam trudna. Tu vesticu sam dočekala kao da do tada nikad nisam videla krv. Bila sam u šoku, svet mi se srušio i sekundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici ja treba 3.10 blizu smoo hajde neka nam je sa srecom ovaj mesec...samo ja imam veoooma male sanse da ubodem....:(

ne baksuziraj lex ,neces da dobijes i da oces da ubodes .. zasluzila si bas zelis bebu ,sve zelimo i sve treba da vidimo dve crtice ... :wub:

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi živimo zajedno 5godina. I stvarno sam se nervirala što bez imalo stida, daju sebi zapravo da pitaju " a mi kaĆemo?" Veruj ta rečenica me više pogodi, nego da me neko posteno izvređa. Mislim da je jako ne kulturno i neprijatno to pitati. Naravno, ja sam pričala sa drugaricama o tome kada smo se dotakle te teme. Ali da ja objašnjavam daljoj familiji zbog čega? Teško je ljudima objasniti da je tvoje pravo da biraš da li želiš dete ili ne. Hoću da kažem,da je meni ok što neko ne želi da se ostvari kao roditelj. Zamisli ja sad rodim dete i objašnjavam mladom bračnom paru kako se mora stvarati porodica. Iz male sam sredine, pa sam se svega i svačega naslušala i želim samo da ne pravim iste greske kao ograničene osobe. Sramota je biti u braku  duže, a da se ne rađa. Ili prešla je trideset godina, sigurno se ne udaje da bi rađala.

slazem se sa tobom tiaa u potpunosti .. ja  i moj muz smo u vezi bili 5 godina,pa smo onda imali odnose bz zastite pa ako se desi desilo se , kada sam ostala trudna sa cerkom onda smo se vencali ,jer nam nije bilo bitno tad ako ostanem ostala sam svakako cemo da se vencamo pa cemo imati vremna i u braku ali sam ja ostala trudna i u 6 mesecu smo se vencali ...sad smo 4 god u brku (sve ukupno brak i veza 9god)... nema niko pravo nikoga da zapitkuje i proganja da tako kazem sa tim kad ce beba kad ce beba.. niije to njihova stvar , nego su ljudi takvi bezobrazni vise gledaju tudj zivot nego svoj .. ne obracajj paznju na nih a kad te bas iznerviraju odbrusi im bice ti lakse .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.